Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ευχαριστώ κοριτσάκια μου!

σήμερα ήταν μια χαρά, μάλλον κάτι θα τον είχε πειράξει ή θα είχε γιατί ουτε διάρροια έκανε καθόλου και ούτε άλλο εμετό. Εγώ είμαι κομμάτια μιας και δεν είχα κοιμηθει 2 μέρες, το πρωι ξύπνησα απο τις 5.30 γιατί δουλευα (εφυγα νωρίτερα όμως να παω στο σπιτι με το παιδι) και τώρα είμαι νύχτα.

Είχα και τόσες τύψεις σήμερα που του έβαλα τις φωνές χθές (πριν καταλάβω οτι πονάει) γιατί με είχε τρελάνει στη γκρίνια:(

Σπάνια του φωνάζω αλλά χθες είχα εξαντληθει

λιποθυμησα απ τον πονο ξαπλώθηκα φαρδιά-πλατιά στο μπάνιο και τωρα ειμαι με κολάρο στο λαιμό, γιατί πεφτοντας χτυπησα τον αυχενα και επαθα μετατοπιση δισκου.

:shock: περαστικά!!!

κολίτιδες παθαίνω σε φάσεις έντονου άγχους αλλά την "παλέυω" με τον πόνο, έχω πάθει ανοσία χαχααχ

ντιμ εισαι πολυ παρατηρητικη! χαχαχαχα εγω ολας μουτζουρες τα βλεπω, η αληθεια ειναι οτι δεν ζωγραφιζει συχνα,....και ολο κατι μουτζουρες κανει, οχι κυκλους...

κι ο γιωργος μουτζουρες κάνει χαχαχαχα

επίσης έχει "ζωγραφίσει" τον τοιχο πίσω απο την κεντρική πόρτα με κλειδί :P

σήμερα, πήρε μαρκαδόρους και γίναμε ινδιάνοι οικογενειακώς αλλη μια φορα, πόδια, χέρια, λαιμο, το πρόσωπο το γλυτώσαμε

ντιμ καλή επιτυχια στις εξετάσεις:D

galat θέλω τη συνταγή για το κεικ άμεσαααα χαχαχαχαχ


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αμ μην έχεις τύψεις κοπέλα μου τυχαίνουν αυτά, αφού πάει καλύτερα όλα οκ.

Ζουζουνέλ περαστικά σου, έχω χρόνια σπαστική κολίτιδα με έχει βοηθήσει τρομερά η βαλεριάνα, αν δω τα σκούρα παίρνω ένα και τελείωσε η δουλειά. αλλά χρόνια τώρα έχω πέσει σε νιρβάνα απο μόνη μου και μόνο σοβαρά προβλήματα υγείας της οικογένειας μου με κλονίζουν.

δεν δίνω εξετάσεις για πιστοποιημένη σύμβουλος πλέον αυτή τη δυνατότητα την έχουν μόνο συγκεκριμένα επαγγέλματα. είμαι στο τελικό στάδιο για την LLL. όσες έχετε facebook να σας βάλω στην ομάδα μου υποστήριξης μητρικού θηλασμού και μητρότητας;


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι βρε απλά νομίζω οτι η Αμ είχε γυναικολόγο το Γιαννήκο τον οποίο τον έχουν στην ομάδα vbac και ήθελα να ρωτήσω.

για τον ergo ψάχνει μια ξαδέλφη μου με νεογέννητο να πάρει μάρσιπο.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!

ντιμ, στο χασιάκο πήγαινα

galat, έκανα όπως σου είπα τη δική μου βερσιον του κεικ, η οποία μοιάζει πολύ με αυτή που μου έστειλες, για τα γουστα μου υπερβολικά γλυκό, στους υπολοιπους άρεσε και θελαν κι αλλο αλλά δεν το ξαναφτιάχνω χαχαχαχαχαχ

σήμερα έκανα αυτό http://tastefull.gr/content/devils-food-cake-%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BB%CF%85%CF%84%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%81%CF%84%CE%B1-%CF%83%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1%CF%82

κλάσεις ανώτερο και όχι τόσο γλυκό, μια χαρά


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις ευχες

πειτε μου κατι βρε κοριτσια, όσες πηγαίνετε τα πιτσιρίκια σας σε σταθμό, πόσο δίνετε τον χρόνο, πήγα σ' εναν εδώ κοντά μου και μου ειπε για τα δυο 9.300 (από Σεπτεμβρη μεχρι Ιουνη) και θελω να βεβαιωθώ ότι δεν επαθα παρακρουση αδικα...:?


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Zουζουνελ, δεν εχω ιδεα παει σε δημοτικό σταθμό. ειναι ομως πιστευω παρα πολλα! 465 ευρω το μηνα για καθε παιδι!!!! Ουτε εδω στα Βορεια δεν ζητανε τοσο... ειναι εξωφρενικο το ποσο!

Ρε αμ ειχα γραψει ποστ και δεν το δημοσιευσα μαλλον...

yparxei καλύτερο(καλυτερη επικαλυψη σιγουρα!) απο της nigella

δοκιμασε το θα με θυμηθεις!

http://www.davidlebovitz.com/2007/08/devils-food-cak/


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυο παιχνιδια πολυ οικονομικα, ομορφα και που τα απασχολησαν αρκετα(εμενα δεν παιζουν γενικα με παιχνιδια τα βαριουνται αμεσως)

ενα πανακι με ενα "μαρκαδορο" ουσιαστικα ειναι ενα μπουλακακι με νερο και βαμβακερη μυτη

που το γεμιζεις νερο και ζωγραφιζουν στο πανακι!

Τελειο οικολογικο μη τοξικο και δεν λερωνουν/λερωνονται που θε να. χαχαχαχαχα

Βεβαια το δημιουργημα του δυστυχως δεν μπορειτε να το κρατησετε χαχαχαχα

Αυτο κανει 9,5 ευρω εχει μια επιπλεον εκπτωση οταν παραγγειλεις απογευμα

http://www.mytoys.de/ministeps-ministeps-Aqua-Doodle/Maltafeln/Kleinkindspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.29.01/1413790

και ενα αλλο το οποιο ειδικα ο Αλεξ εχει γινει εξπερ, το ειχα δει στο παλιο σχολείο της ΕΙρηνης

Αυτο εχει ενα φελο και καρφάκια και τα καρφωνεις με ενα σφυρακι, ενταξει θελει καποια επιβλεψη οταν υπαρχουν μικρότερα παιδια χαχαχαχαχα

http://www.mytoys.de/Haba-HABA-2369-Nagelspiel-Im-Einsatz/Holzspiele/Holzspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.06.12/1902573

εχει και με περισσοτερα κομματια αλλα πιο ακριβα...

δεν ξερω αν υπαρχουν εδω, μεταφορικα εχει 16 ευρω απεριοριστο βαρος.(βασικα 10 ευρω γιατι εχω κουπονι για μειον 5 να σας δωσω αν χρειαστει) αξιζει αν καποιος χρειαζεται και κατι αλλο....(εγω πηρα καρεκλακι αυτοκινητου για την Ειρηνη κι ετσι τα εβαλα κι αυτα μεσα)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...