Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια μάλλον δύσκολα θα συναντηθούμε...Από ότι βλέπω εσείς μπαίνετε απόγευμα και εγώ πρωί....Δεν μπορώ να μπω τα απογέυματα γιατί έχω τα παιδιά και πάμε βολτίτσες...

Και εγώ έχω θέμα με τη θάλασσα.....Ο γιατρός μου μου είπε ότι να μπω μόνο αν είμαι σίγουρη ότι είναι πεντακάθαρη....Μα πώς θα το ξέρω αυτό;Εντομεταξύ η θάλασσα είναι πολύ κοντά μου και είναι πειρασμός....Έχουμε και πισίνα ιδιωτική και θα μπορούσα να μπαίνω εκεί που είναι σίγουρα πολύ καθαρή αλλά ο γιατρός δεν θέλει γιατί έχει χλώριο....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

Κορίτσια μάλλον δύσκολα θα συναντηθούμε...Από ότι βλέπω εσείς μπαίνετε απόγευμα και εγώ πρωί....Δεν μπορώ να μπω τα απογέυματα γιατί έχω τα παιδιά και πάμε βολτίτσες...

Και εγώ έχω θέμα με τη θάλασσα.....Ο γιατρός μου μου είπε ότι να μπω μόνο αν είμαι σίγουρη ότι είναι πεντακάθαρη....Μα πώς θα το ξέρω αυτό;Εντομεταξύ η θάλασσα είναι πολύ κοντά μου και είναι πειρασμός....Έχουμε και πισίνα ιδιωτική και θα μπορούσα να μπαίνω εκεί που είναι σίγουρα πολύ καθαρή αλλά ο γιατρός δεν θέλει γιατί έχει χλώριο....

σε πετυχα!!!!!!!!!

εγω μπαινω καθ ολη τη διαρκεια της μερας αλλα για λιγο,αναλογα με το χρονο που απομενει....τι κανεις?????

εγω σημερα εριξα ΤΟ τρεξιμο κ τωρα θελω να ξαπλωσω,αλλα η κορη μου που ειναι εδω γιατι για μια ακομα φορα εχουν συνελευση στον παιδικο "σελει μαγειλετσουμε" οποτε δε με βλεπω...

μ εχει πιασει μια καουρα,αλλο πραγμα...

peggouinaki,ευχομαι να εισαι καλυτερα...

mamalou,καλημερα


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια....διάβασα πριν λίγο το topic της angela και έχω φρίξει πάλι με το ελλαδιστάν!!!

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1613886#post1613886

αυτο ειναι το τοπικ....

εγω να δεις τι επαθα οταν μου το ειπε η αντζελα χθες...

κ να σκεφτεις οτι σκεφτομασταν να παμε κι εμεις κ τελευταια στιγμη βαρεθηκα (επειδη τα παιδια ειχαν λαλησει απο τη ζεστη)..

κριμα...θα μου εφευγαν οοολα τα νευρα.

τρελαινομαι με κατι τετοια,οχι μονο επειδη κ το παιδι μου ειναι αμεα,αλλα επειδη δεν πρεπει να υπαρχει τετοιου ειδους ρατσισμος..

δεν διαφερουν κ πολυ απο αλλους ανθρωπους,απλα εχουν δικο τους τροπο εκφρασης...

κ χαρη σε κατι τετοιους "λογιους" κ "μορφωμενους" κλεινονται στα σπιτια τους...

αυτο ειναι το "ελλας το μεγαλειο σου" που ελεγα κ χθες.........

να διαβασετε κ το τοπικ που θ αναρτησω σε λιγες μερες που αφορα τα σχολεια

(ειμαι πολυ θυμωμενη κ αν ανεβασω αυτα που εχω γραψει αυτη τη στιγμη,μαλλον θα παω αρχειο,οποτε περιμενω να ηρεμισω λιγο,να το διορθωσω κ μετα...)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Μαμαλού βλέπω ότι πρασινίζεις, άρα λογικά είσαι μέσα;;;;;

Χθες εγώ ήμουν μέσα όλο το πρωί αλλά όταν έιδα ότι ήμουν μόνη.....πήγα σε άλλο καφέ και σας έχασα......

Μένω Νέα Σμύρνη αλλά οι γονείς μου μένουν Σαρωνίδα και πάμε εκεί κάθε Σαββατοκύριακο για μπάνιο.Εκεί έχουμε πισίνα και θάλασσα αλλά δεν μπορώ να τα εκμεταλλευτώ.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπρασίνισα:mrgreen:

Πω πω κρίμα όντως να μην μπορείς να κάνεις μπάνιο με τόσες επιλογές....αχ!!ήθελα κι εγώ να πάω στους γονείς μου να κάνω τα μπανάκια μου αλλά έχω μετακόμιση και πολλά διαδικαστικά να τελειώσω με διάφορες υπηρεσίες και είμαι κολλημένη στην Αθήνα:evil:


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...