Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Θαυμα Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου


Recommended Posts

...Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτο που εζησα!Μετα απο 3 μερες νηστειας και προσευχης εφαγα το μηλο της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου ,αφου κοινωνησα,παρακαλωντας να μεινω εγκυος!Παραλληλα εβαζα λαδακι στην κοιλια μου καθε μερα!Ειπα πως εαν το τεστ ειναι θετικο θα φοραω τη ζωνη της Αγιας σε ολη την εγκυμοσυνη μου!!Δοξα το Θεο μεχρι στιγμης ολα εχουν παει καλα!!

Οποια θελει να της στειλω μηλαρακι,λαδακι η τη ζωνη απο την μονη ας μου στειλει μηνυμα!Με πιστη ολοι βλεπουμε θαυματα!!!!!!

http://1myblog.pblogs.gr/2013/08/ena-apo-ta-thaymata-ths-agias-eirhnhs-hrysobalantoy.html

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

peace!το εχω φαι και εγω το μηλαρακι μετα απο νηστεια!!!καθε μερα προσευχομαι να μου στην Αγια Ειρηνη και στον Αγιο Εφραιμ να μου δωσουν ενα σπορακι...Ποσο χαιρομαι να βλεπω ανθρωπους να εχουν την πιστη τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα!!Εγω με τον αντρα μου προσπαθουσαμε 6 μηνες!Καθως μιλουσα με μια φιλη μου μου ειπε για το μηλο της Αγιας ειρηνης!!Πηγα λοιπον στο μοναστηρι στη λυκοβρυση 1 Νοεμβριου!Απο το μοναστηρι μου δωσανε μια φετα μηλαρακι και ενα σχοινακι για να το φοραω στην κοιλια μου!Οταν πηγα μπροστα στην εικονα για να προσευχηθω και να κρεμασω το ταμα αρχισαν να τρεχουν τα δακρυα μου ασταματητα,ενιωθα οτι με ακουει!!Οπως σας ειπα αυτο εγινε 1 Νοεμβριου στις 4 Νοεμβριου φαγαμε το μηλο εγω και αντρας μου αφου νυστεψαμε 3 μερες και απο λαδι!Το σχοινακι το φοραω στην κοιλια μου απο εκεινη την ημερα που πηγα στο μοναστηρι!Στις 24 νοεμβριου 20 μερες απο την ημερα που εφαγα το μηλο,σημερα λοιπον εκανα β χοριακη και ειμαι εγκυος!!!Δεν μπορω να περιγραψω με λογια αυτο που αισθανομαι!Ευχαριστω Αγια μου ειρηνη για το δωρο που εκανες!Δεν θα το ξεχασω ποτε και παντα θα δοξαζω το ονομα της!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!!Εγω με τον αντρα μου προσπαθουσαμε 6 μηνες!Καθως μιλουσα με μια φιλη μου μου ειπε για το μηλο της Αγιας ειρηνης!!Πηγα λοιπον στο μοναστηρι στη λυκοβρυση 1 Νοεμβριου!Απο το μοναστηρι μου δωσανε μια φετα μηλαρακι και ενα σχοινακι για να το φοραω στην κοιλια μου!Οταν πηγα μπροστα στην εικονα για να προσευχηθω και να κρεμασω το ταμα αρχισαν να τρεχουν τα δακρυα μου ασταματητα,ενιωθα οτι με ακουει!!Οπως σας ειπα αυτο εγινε 1 Νοεμβριου στις 4 Νοεμβριου φαγαμε το μηλο εγω και αντρας μου αφου νυστεψαμε 3 μερες και απο λαδι!Το σχοινακι το φοραω στην κοιλια μου απο εκεινη την ημερα που πηγα στο μοναστηρι!Στις 24 νοεμβριου 20 μερες απο την ημερα που εφαγα το μηλο,σημερα λοιπον εκανα β χοριακη και ειμαι εγκυος!!!Δεν μπορω να περιγραψω με λογια αυτο που αισθανομαι!Ευχαριστω Αγια μου ειρηνη για το δωρο που εκανες!Δεν θα το ξεχασω ποτε και παντα θα δοξαζω το ονομα της!

Μπραβο κοπέλα μου!ευχομαι να εχεις την ευλογία της μεχρι την τελευταια μερα της εγκυμοσύνης σου και να φερεις στον κοςμο ενα γερό μωρακι!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

...Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτο που εζησα!Μετα απο 3 μερες νηστειας και προσευχης εφαγα το μηλο της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου ,αφου κοινωνησα,παρακαλωντας να μεινω εγκυος!Παραλληλα εβαζα λαδακι στην κοιλια μου καθε μερα!Ειπα πως εαν το τεστ ειναι θετικο θα φοραω τη ζωνη της Αγιας σε ολη την εγκυμοσυνη μου!!Δοξα το Θεο μεχρι στιγμης ολα εχουν παει καλα!!

Οποια θελει να της στειλω μηλαρακι,λαδακι η τη ζωνη απο την μονη ας μου στειλει μηνυμα!Με πιστη ολοι βλεπουμε θαυματα!!!!!!

http://1myblog.pblogs.gr/2013/08/ena...obalantoy.html

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Κορίτσια καλησπέρα.Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα και εγώ να σας πω ότι το δεκαπενταύγουστο μετά από 15 μέρες νηστεία που κάναμε με το σύζυγό μου για να κοινωνήσουμε της Παναγίας φάγαμε και εμείς το μήλο της Αγίας μου είχε δώσει δύο φετούλες μία φίλη μου.Βέβαια τις 3 τελευταίες μέρες δε φάγαμε ούτε λάδι.Λέτε να πειράζει που κάναμε 15 μέρες νηστεία και όχι 3? Μετά από λίγες μέρες πήρα τηλέφωνο στο μοναστήρι και είπα να μου στείλουν τη ζώνη,αγιασμό και λαδάκι και μέσα σε 20 μέρες μου τα στείλανε όπως και το μήλο.Έλπιζα ότι στη δεύτερη εξωσωματική που έκανα το Σεπτέβριο θα γινόταν το θαύμα αλλά αποτύχαμε παταγωδώς.Μετά την αποτυχία μου φόρεσα τη ζώνη γιατί δεν ήξερα αν μπορείς να τη φορέσεις πριν να μείνεις έγκυος.Προσεύχομαι καθημερινά στην Αγία να μας βοηθήσει και πίνω και αγιασμό.Ελπίζω στη βοήθειά της.Μετά από 4 αποτυχημένες σπερματεγχύσεις,δύο αποτυχημένες εξωσωματικές και μία έκτοπη κύηση,η οποία έγινε με φυσιολογική σύλληψη έχω απελπιστεί.Καθημερινά διαβάζω για τα θαύματα της Αγίας και ελπίζω να βοηθήσει και εμάς.Κορίτσια μήπως πρέπει να κάνουμε νηστεία μόνο 3 μέρες και να φάμε πάλι το μήλο?Δε ξέρω αν το κάναμε σωστά.Τί λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ioulianamil είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Καλησπερα δεν ξερω για το μηλο και το λαδακι. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εκανα και εγω. μπορεις να μπεις στην επισημη ιστοσελιδα του αγιου ορους να τους στειλεις στην επικπινωνια ενα μηνυμα. Εγω τους εγραψα την ιστορια μου και τους ζητησα να μου πουν που μπορω να βρω μια αγια ζωνη της παναγιας. Και μου ζητησαν τη διευθυνση μου. Μεσα σε 10 ελαβα ενα γραμμα με την τιμια ζωνη και ενα γραμμα. Θα φερω εναν παπα να μας κανει εναν αγιασμο και θα τον ρωτησω τι ακριβως πρεπει να κανουμε (ποσες μερες νηστεια) για να την βαλω. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ioulianamil είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Καλησπερα! Πού μενεις?


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ioulianamil είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα  να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια μπορεί να μου στείλει ένα μήλο λίγο λαδάκι από την Αγία Ειρήνη και μια ζώνη... όποιος μπορεί να με εξυπηρετήσει θα είμαι πολύ ευγνώμων... 

Γειά σου, εγώ επειδή μένω επαρχία αν θέλεις μπορώ να σου στείλω μόνο λίγο λαδακι της που έχω


Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Καλησπερα δεν ξερω για το μηλο και το λαδακι. Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι εκανα και εγω. μπορεις να μπεις στην επισημη ιστοσελιδα του αγιου ορους να τους στειλεις στην επικπινωνια ενα μηνυμα. Εγω τους εγραψα την ιστορια μου και τους ζητησα να μου πουν που μπορω να βρω μια αγια ζωνη της παναγιας. Και μου ζητησαν τη διευθυνση μου. Μεσα σε 10 ελαβα ενα γραμμα με την τιμια ζωνη και ενα γραμμα. Θα φερω εναν παπα να μας κανει εναν αγιασμο και θα τον ρωτησω τι ακριβως πρεπει να κανουμε (ποσες μερες νηστεια) για να την βαλω. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες... αυτό θα κάνω... σου εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα...

1 ώρα πρίν, KarMar84 είπε:

Γειά σου, εγώ επειδή μένω επαρχία αν θέλεις μπορώ να σου στείλω μόνο λίγο λαδακι της που έχω

 

1 ώρα πρίν, KarMar84 είπε:

Γειά σου, εγώ επειδή μένω επαρχία αν θέλεις μπορώ να σου στείλω μόνο λίγο λαδακι της που έχω

Στην Πέλλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...