Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, deppy14 είπε:

      Γειά σας κορίτσια!! Εύχομαι να τα καταφέρετε και να γεμίσουν οι αγκαλιές σας με μωράκια!!!Για αρχή να πω ότι έχω πωα,το ξέρω από το 21. Έχω κάνει 2 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές αρνητικές.Προσφατα έκανα εξετάσεις στον ενδοκρινολόγο κ μέσα σε αυτές ορμονικές,η fsh 43 κ η οιστραδιόλη 11.. Από πέρσι τον Ιούνιο έχουν ξεκινήσει κ οι καθυστερήσεις στην περίοδο.πιστεύετε είναι καλύτερα να πάω με δότρια;με τον εξωσωματική δεν έχω μιλήσει ακόμα.

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κοριτσια μολις ηρθα απο γιατρο!!!

Εξω τα αστρα για μενα....χαχαχα....βαψτε με Ροζ!!!!

ειναι 300γρ και 20 ποντοι!!!

Για το πυρετο..μονο ντεπον πανω απο 38

συγχαρητηρια!με το καλο το κοριτσακι τυχερη!

εγω εχω γιατρο σε μια βδομαδα


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ολα γινονται για καποιο λογο...ισως τον γιο τον παραχαιδευα και τον εκανα μαμουχαλο και μαμοθρευτο και γινομουν κακια πεθερα γι αυτο δεν εκατσε...χαχαχα

κοιτα εγω δεν ξερω ακομα τι ειναι..

παντα ηθελα κοριτσακι..τωρα δε με νοιαζει ειμαι χαρουμενη απλα και μονο που θα κανω μωρο..

αλλα παντα ελεγα να καβατζωσπυμε το πρωτο κοριτσακι και μετα το αλλο ας ειναι οτι θελει!


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites

και γω τους εχω διαβασει του λαρσον ειδα τις ταινιες

μολισ ολοκληρωσα την τριλογια του δρομεα(που βγηκε ταινια προσφατα)του james dashner

τωρα περιμενω να βγει το τριτο μερος της τριλογιας του justin cronin αυτα τα 2 ειναι επιστημονικης φαντασιας(και στα2 οι αμερικανοι κανουν μια μλκ και οκοσμος καταστρεφεται απο καποιον ιο)

εχω και το μιντλσεξ του ευγενιδη να διαβασω μετα τη βιβλο

δεν μπορω να διαβαζω ταυτοχρονα βιβλια...

Το μίντλσεξ?Πώς προέκυψε αυτό?Είναι παλιό, δηλαδή, ξέρω γω πριν καμιά δεκαετία το διάβασα...Ξέρεις την υπόθεση καθόλου?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την ενεση την κανεις μετα την γεννα η' οταν μενεις εγκυος?Μια ενεση κανεις συνολο η' περισσοτερες?

Στις τρεις μέχρι τώρα εγκυμοσύνες -γέννες, αφού γεννούσα, έβρισκαν την ομάδα αίματος του μωρού και επειδή όλα είχαν ρέζους θετικό τις πρώτες ώρες μετά τη γέννα έκανα την ένεση.Αν κάνω μωρό με ρέζους αρνητικό όπως εγώ δεν θα κάνω ένεση.Επίσης κάνω την εξέταση κουμπς στη διάρκεια της κύησης για να δούμε αν δημιουργούνται αντισώματα ή κάτι τέτοιο, περιμένω αύριο αποτελέσματα πάλι...:roll:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ολα γινονται για καποιο λογο...ισως τον γιο τον παραχαιδευα και τον εκανα μαμουχαλο και μαμοθρευτο και γινομουν κακια πεθερα γι αυτο δεν εκατσε...χαχαχα

Κακια πεθερα?? βρε ποια μου θυμισες,ποια μου θυμισες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!!!!!!!

Ασε εχουμε πολλες απο δαυτες,μην αυξανονταν κατα μια ακομα:mad:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στις τρεις μέχρι τώρα εγκυμοσύνες -γέννες, αφού γεννούσα, έβρισκαν την ομάδα αίματος του μωρού και επειδή όλα είχαν ρέζους θετικό τις πρώτες ώρες μετά τη γέννα έκανα την ένεση.Αν κάνω μωρό με ρέζους αρνητικό όπως εγώ δεν θα κάνω ένεση.Επίσης κάνω την εξέταση κουμπς στη διάρκεια της κύησης για να δούμε αν δημιουργούνται αντισώματα ή κάτι τέτοιο, περιμένω αύριο αποτελέσματα πάλι...:roll:

Συγνωμη που σε ζαλιζω κιολας,αλλα γιατι μετα την γεννα κανεις την ενεση(σε περιπτωση ρεζους +).Δεν θα επρεπε κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης?σε τι οφελει το μετα?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!ευχομαι δηλαδη να ειναι καλυτερη μερα απο την χθεσινοβραδινη για μενα.Εριξα ενα ματς με τον συζυγο τρικουβερτο!!Αυπνη σχεδον ολο το βραδυ,θα ξαπλωσω τωρα μου φαινεται κανα δυωρο να κοιμηθω που φυγανε τα παιδια απο το σπιτι.Απορω πραγματικα παντως πως ειμαι ακομα εγκυος με τοση πιεση και στεναχωρια που περναω...:confused::confused:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόσα γράψατε καλέ!Λοιπόν θα σχολιάσω όσα θυμάμαι!Κατραχήν Νινάκι ροζουλίτσα μου, με το καλό η κοράκλα, εννοείται ότι όλα γίνονται για κάποιον λόγο.είναι γερή η κορούλα σου αυτό μετράμε!Θα σε βάψω εντός ολίγων λεπτών!;)

Για το θηλασμό...συμφωνώ με Κριμάι, είχα ξεψαχνίσει το πάρεντς όλο, αλλά δυστυχώς όχι από το πρώτο παιδί (θηλασμός 7 μήνες), ούτε από το δεύτερο (θηλασμός 13 μήνες),αλλά από το τρίτο (θηλασμός 2,5 χρόνια).Στον δεύτερο όμως είχα πάρει το βιβλίο της Πατσούρου και το είχα μάθει απ' έξω!;)Με βοήθησε πάρα πολύ.Και κορίτσια, γράψτε ό,τι θέλετε, μην ακούσω όμως δεν είχα γάλα, τρελαινομαι!Δεν παίζει αυτό λέμε, πάρα μα πάρα πολύ σπάνιο...όσο για τις πρώτες μέρες...πόσο νομίζετε τρώνε τα μικρά μας?200ml? Ελάχιστα τρώνε.Κι όσο για τον ίκτερο, Κριμάι, εμένα που έκαναν οι 2 στους 3 μια χαρά το πάλεψα μόνο με δικό μου γάλα, απλώς το έπιναν από το μπιμπερό όχι απευθείας στήθος γιατί τα μωρά με ίκτερο είνα αδύναμα...

Όσο για καναδέζικο σύστημα ναι, για μας φαντάζει εγωγήινο αλλά για χαμηλού κινδύνου περιπτώσεις νομίζω είναι ιδανικό.Μη νομίζετε ότι κι οι συχνοί υπέρηχοι κάνουν καλό... Όσο για δούλα...μπα, δεν είναι του γούστου μου, εγώ ούτε τη μαμά μου δε θέλω στα πόδια μου όχι μια ξένη χαχα!:mrgreen::mrgreen:

Πήγα χθες νοσοκομείο, πήραν πίεση, με ζύγισαν, ακούσαμε καρδιά αυτά!Μεγ. Δευτέρα (6/4)Β επιπέδου στη Θεσσαλονίκη!10 λεπτά αναμονή, τσάμπα το βιβλίο που πήρα! Προηγούνταν οι έγκυες, χαμός κορίτσια, 3 γυναικολόγοι όλοι κι όλοι, πώς θα μας προλάβουν δεν ξέρω!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια,στα παιδακια σας και στα σπορακια!!!!!!!

Εχω σταματησει απο τη δουλεια και πραγματικα εχω ηδη βαρεθει!!!!

Μαλωσε με κανεναν να δεις πως σου φευγει η βαρεμαρα μετα:P:p:p:p...........(πλακα κανω ε?)


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Αυγούστου 2015

-mom to be 3/8☺ κίντερ έκπληξη

-Ninakimou 3/8☺ κοριτσάκι!

-mariagazi 4/8 ☺ κίντερ έκπληξη

-lonestar 5/8 ☺ κίντερ έκπληξη

-Stogiaki 6/8 ☺ κίντερ έκπληξη

-Magda18 7/8 ☺αγοράκι!

-Crochetmania 5-8/8 ☺αγοράκι!

-Novemberrain 9/8☺ κοριτσάκι!

-Loveisintheair 9/8☺ κοριτσάκι!

-maraki1610 10/8 ☺ αγοράκι!

-Marouskaki 10/8 ☺ αγοράκι!

-Evangelia_kapa 13/8☺κοριτσάκι!

-μέλι 14/8☺κοριτσάκι!

-Elafi 16/8 ☺κοριτσάκι!

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺αγοράκι!

-lucy1980 16/8 ☺κίντερ έκπληξη

-Marianthi27 18/8 ☺κίντερ έκπληξη

-Vagelio 19/8 ☺αγοράκι!

-ARCA 19/8☺κοριτσάκι!

-Meldan 20/8 ☺κοριτσάκι!

-Eirinaki 1981 24/8 ☺κοριτσάκι!

-Chrimai 26/8αγοράκι!

-litsaballet 27/8αγοράκι!

-Aura 27/8 ☺κοριτσάκι!

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

-madata80 30/8 αγοράκι!

Μας φάγανε οι τσούπρες αγορομάνες, χαχα!10-9!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις ηρθα απο γιατρο!!!

Εξω τα αστρα για μενα....χαχαχα....βαψτε με Ροζ!!!!

ειναι 300γρ και 20 ποντοι!!!

Για το πυρετο..μονο ντεπον πανω απο 38

ΣυγχαρητήριαΝινακι για το νινάκι σου!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...