Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια , τι κανετε δεν βλεπω πολυ συμμετοχη και απογοιτευομαι θα ηθελα να καναμε και εμεις καμια συναντηση!!!

Φλορα τι ωραια , εχω συγγενεις στην σουηδια σε πια πολη μενεις?


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια , τι κανετε δεν βλεπω πολυ συμμετοχη και απογοιτευομαι θα ηθελα να καναμε και εμεις καμια συναντηση!!!

Φλορα τι ωραια , εχω συγγενεις στην σουηδια σε πια πολη μενεις?

Γεια σου Πελαγια,αλλαξα ονομα γιατι δε με εβαζε με τποτα με το παλιο!!Στραβωσε!!Μενω Στοκχολμη!!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια εγω μπαινω σε καθημερινη βαση αλλα αυτο οτι ειχατε γραψει στις 1.12 δεν μου το εδειξε αλλα θα ειμαι πιο προσεκτικη αλλη φορα!!!

manoylini εχω συγγενεις στην στοκχολμη μενει ο κουνιαδος μου με την οικογενεια του , και εμεις θα ερθουμε καποια στιγμη ας το ελπιζω για διακοπες!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρεπει να συγχρονιστουμε ισως καποια στιγμη για να μπορεσουμε να κανονισουμε κατι εγω ας πουμε ειμαι συνηθως μεσα το μεσημερακι και τις αλλες ωρες μπαινω αλλα εξαρταται λιγο απο το μωρο αν θα εχω χρονο να κατσω


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επιτελους να γμωριστουμε και εμεις πελαγια εσυ που μενεις ποσο χρονον εισαι τι δουλεια κανεις? ολα μαζι ε?

αλλα ξερεις η ροδος ειναι μικρη οποτε μπορει να γνωριζομαστε και να μην το ξερουμε:tongue:


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...