Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Αφήστε...αυτός ο μήνας δεν μας πήγε καθόλου. Ξεκινήσαμε με ιώσεις και συνεχίζουμε με ιώσεις. Τα νεύρα μου. Είχε προχθές ο ένας πυρετό και τώρα και ο άλλος, μαζί με στοματίτιδα. Όλη μέρα γκρίνια το μανάρι μου... :(

Ούφ να φύγει αυτός ο μήνας πια...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο οτι βλεπω δεν μας πηγε καθολου αυτος ο μηνας.αντε επιτελους να περασει.

περαστικα στα μωρακια σου κοριτσακι μου!ελπιζω να γινετε γρηγορα καλα!φιλακιααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια, χαθηκαμε πάλι ε; Εμείς ειμαστε πλέον καλα, κάναμε και τα εμβόλια μας το σάββατο. Τι λέτε για καμία συνάντηση μεσοβδομαδα; Μπορείτε; Σε κανέναν παιδοτοπο ίσως; Εγκυουλες και μανουλες και παιδάκια.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ασε αυτος ο μηνας δεν ειναι καθολου καλος.στις 8 νοεμβριου εχασα τον μπαμπα μου .ειχε καρκινο στον πνευμονα και εκανε μετασταση στον εγκεφαλο.τουλαχιστον δεν υπεφερε.χαλια ειμαι.ευτυχως εχω την οικογενεια μου και βοηθαει.

ελπιζω ολες να ειστε καλα .

φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

ασε αυτος ο μηνας δεν ειναι καθολου καλος.στις 8 νοεμβριου εχασα τον μπαμπα μου .ειχε καρκινο στον πνευμονα και εκανε μετασταση στον εγκεφαλο.τουλαχιστον δεν υπεφερε.χαλια ειμαι.ευτυχως εχω την οικογενεια μου και βοηθαει.

ελπιζω ολες να ειστε καλα .

φιλακια πολλα

Αχ βρε κοπέλα μου, λυπάμαι παρα πολυ! :( να ζήσετε να τον θυμοσαστε εύχομαι! Αυτα είναι τα άσχημα.. Δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριας..


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω για τα λογια σου.η ζωη με τα καλα και τα κακα της.τι να πεις....ευτυχως μπαινουμε στη ρουτινα και παμε μερα με τη μερα.εσυ καταλαβαινεις,ειχες χασει την γιαγια σου πριν λιγο καιρο,ετσι δεν ειναι?πολυ λυπαμαι για αυτο.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τα λογια σου.η ζωη με τα καλα και τα κακα της.τι να πεις....ευτυχως μπαινουμε στη ρουτινα και παμε μερα με τη μερα.εσυ καταλαβαινεις,ειχες χασει την γιαγια σου πριν λιγο καιρο,ετσι δεν ειναι?πολυ λυπαμαι για αυτο.φιλακια πολλα

Δυστυχως έτσι είναι, η ζωή συνεχίζεται και απλά κουβαλάμε μετα τις αναμνήσεις...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

σας ευχομαι οτι επιθυμειτε να το αποκτησετε κοριτσια!!

τελειος καιρος για βολτες χθες και σημερα αλλα μολις κατεβει ο ηλιος κανει κρυο !!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλη χρονια ,τι κανετε?πρωτη φορα μετα απο παρα πολυ καιρο γραφω εδω,και ο λογος ειναι για να σας ρωτησω αν ξερετε καποιο καταστημα που να παιρνει ηλεκτρικα μεταχηρισμενα γιατι αγορασα καποια αντηκειμενα τον αυγουστο και τωρα μετακομιζουμε,επισεις σε αριστη κατασταση παιδικα αντηκειμενα,αν γνωριζει καποια καποιο πειτε μου σας παρακαλω:P:p:pσας ευχαριστω πολυ εκ τον προτερω και ελπιζω να μην θεωρηθω ενοχλητικια:P:p

Link to comment
Share on other sites

τι ενοχλητικια καλε? καθολου αλλα λυπαμαι που δεν μπορω να σε βοηθησω.ισως καποια απο τις αλλες κοπελες να σε βοηθησει.καλη μετακομιση να εχεις και να τακτοποιηθεις ευκολα.

φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...