Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα .νομιζω οτι εσυ ησουν .μου αρεσαν πολυ οι ιστοριες σας και ετσι αποφασισα να μπω.να σου ζησουν τα μωρακια σου.αν θυμαμαι εχεις τον ευθυμιου γιατρο?μικρουλια ειναι ακομα!!!!τι ωραια!εγω προσπαθω να πεισω τον αντρα μου για τεταρτο αλλα δεν θελει μας εχει πιασει η οικονομικη κριση! ειχα 2 ατυχιες μια παλινδρομη λογω προγεστερονης πριν τη μικρη μου και τωρα παλι ειχα μια ακομα και αυτη τηφορα ουτε πηρα ειδηση τι εγινε.ελπιζω να ειστε καλα!!!!φιλακια

Ναι, αυτόν τον γιατρό έχω!!! :) :)

Καλα βρε θηρίο έχεις κουράγιο κ για τέταρτο; Μπράβο!! Σου ευχομαι παντωσ να τα καταφερεισ κ ολα να πανε καλα! Όντως τώρα όμως με την κρίση δύσκολα τα πράγματα..


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω θελω και εχω κουραγιο και ας ειμαι 41 .ο αντρας μου δεν θελει και στο τελος με βλεπω να κοιμαμαι μονη μου αν συνεχισω να γκρινιαζω.τωρα εχω εφαρμοσει αλλη μεθοδο,του πεταω που και που κανενα υπονοουμενο και τιποτα αλλο,τωρα ειχαμε 4 φορες επαφες με τραβηγμα αλλα ειναι πολυ δυσκολο να γινει η δουλεια που θελω με αυτο!ελπιζωωωωω .εσεις σκεφτεστε για αλλο μωρακι? φιλακιααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ροδίτισσες!!!

εγω θελω και εχω κουραγιο και ας ειμαι 41 .ο αντρας μου δεν θελει και στο τελος με βλεπω να κοιμαμαι μονη μου αν συνεχισω να γκρινιαζω.τωρα εχω εφαρμοσει αλλη μεθοδο,του πεταω που και που κανενα υπονοουμενο και τιποτα αλλο,τωρα ειχαμε 4 φορες επαφες με τραβηγμα αλλα ειναι πολυ δυσκολο να γινει η δουλεια που θελω με αυτο!ελπιζωωωωω .εσεις σκεφτεστε για αλλο μωρακι? φιλακιααα

Ποτέ δεν ξέρεις, ακόμα και με την μέθοδο του τραβήγματος μπορεί να συλλάβεις. Το χειρότερο θα ήταν αν χρησιμοποιούσε προφυλακτικό :tongue:

Εγώ το σκέφτομαι για να ξαναμείνω έγκυος αλλά όχι ακόμα. Θέλω να χαρώ πρώτα τα μικρά μου να μεγαλώνουν και μετά. Τώρα αν έρθει καταλάθος νωρίτερα καλοδεχούμενο :tongue:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω θελω και εχω κουραγιο και ας ειμαι 41 .ο αντρας μου δεν θελει και στο τελος με βλεπω να κοιμαμαι μονη μου αν συνεχισω να γκρινιαζω.τωρα εχω εφαρμοσει αλλη μεθοδο,του πεταω που και που κανενα υπονοουμενο και τιποτα αλλο,τωρα ειχαμε 4 φορες επαφες με τραβηγμα αλλα ειναι πολυ δυσκολο να γινει η δουλεια που θελω με αυτο!ελπιζωωωωω .εσεις σκεφτεστε για αλλο μωρακι? φιλακιααα

Χαχα τι σκέφτηκα... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ίσως να τον ξεγελάσεις....

Εννοώ να πάρεις προφυλακτικά, να το τρυπίσεις στην άκρη και να του το φορέσεις εσύ.... Ύπουλο αλλά είναι για καλό σκοπό... ε? χιχιιχιχι!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Οποτε θελετε κανονιζουμε συναντηση..........

Και εμεις ειμασταν λιγο αρρωστοι αλλα ειμαστε καλα τωρα... Περαστικα σας Jasminaki .

dimitris soula αν δεν θελει ο ανδρας σου τοτε ειναι ζορικα τα πραγματα , πρεπει να το θελετε και οι δυο , και το 4 παιδι θα ειναι πολυ δυσκολα... Βλεπω εχεις παιδακι συνομηλικο με τον δικο μου ...


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι η μικρη ειναι28 μηνων τωρα στις 25 οκτωβριου.καλη ιδεα με το προφυλακτικο αλλα δεν γινεται αφου εχουμε επαφες με τραβηγμα και μαλλον με φοβαται αφου δεν με πλησιαζει ευκολα.ουφ!!και αυτο το σαββατοκυριακο ηταν η ωορρηξια και ετσι οπως μου το παει ουτε που θα βρεθουμε καθολου.να σας ζησουν τα παιδακια σας,και καλη λευτερια στην εγκυουλα της παρεας.φιλακιαα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τι κάνετε κορίτσια; Εμείς καλύτερα μόνο ο βήχας επιμένει λίγο!

Snowflake θα χαρούμε να σε δούμε κι εσένα και την κοιλιτσα σου!

Dimitris soula δύσκολα τα πράγματα, κανε όμως υπομονή και μπορεί να έρθει απο μόνη της μια εγκυμοσύνη! Εγω πάντως στο εύχομαι αφού το θέλεις τόσο πολυ!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω μου το ευχομαι αλλα δεν το βλεπω,στο τελος με βλεπω με κανενα ανεμογκαστρι χαχαχαχα !καλη διασκεδαση κοριτσια .περαστικα Jasmin.o μεγαλος μου αρρωστησε με βηχα .να δουμε πως θα παει!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Δεν μπήκα καθόλου να σας πω για έξοδο γιατί είναι η γιαγιά μου εντατική και δεν είμαι σε καλή ψυχολογική κατάσταση.

Θα κανονίσουμε πάντως, ίσως την άλλη εβδομάδα.. να δούμε πώς θα πάει η κατάσταση.

Φιλάκια!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Δεν μπήκα καθόλου γιατί τελικά την χάσαμε την γιαγιούλα μου. Στεναχωριέμαι πολύ και μου λείπει αλλά βλέπω και διαβάζω ότι δυστυχώς υπάρχουν και χειρότερα. Τουλάχιστον εκείνη είχε και μια ηλικία, διάβασα για ένα μωράκι όμως ημερών, που χάθηκε και μαύρισε η ψυχή μου... :(

Τέλος πάντων...

Φιλάκια και καλό βράδυ.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Δεν μπήκα καθόλου γιατί τελικά την χάσαμε την γιαγιούλα μου. Στεναχωριέμαι πολύ και μου λείπει αλλά βλέπω και διαβάζω ότι δυστυχώς υπάρχουν και χειρότερα. Τουλάχιστον εκείνη είχε και μια ηλικία, διάβασα για ένα μωράκι όμως ημερών, που χάθηκε και μαύρισε η ψυχή μου... :(

Τέλος πάντων...

Φιλάκια και καλό βράδυ.

κοριτσακι μου τα συλληπητηρια μου.κια εγω εχω τον μπαμπα μου που μπαινοβγαινει στο νοσοκομειο εδω και 3 βδομαδες και ειμαι καπως.αλλα και εγω εμαθα για μια κοπελα που χαθηκε και στενοχωρηθηκα,και για μια φιλη μου μικροτερη μου που ειναι σοβαρα.οταν κατι παει στραβα πανε ολα.δεν πειραζει θα περασουν!

ελπιζω να ειστε ολες καλα αν και απο οτι βλεπω απο τα παιδια μου κυκλοφορει ιωση εδω.ηταν ο μεγαλος μετα ο δευτερος και τωρα ειναι η μικρη μου .ουφ!!φιλακια κοριτσια και να ειστε ολες καλα!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...