Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καμμια μαμα απο ροδο


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια και ειχα απογοητευτει πια.ελεγα οτι δεν θα μπει καμια.πολυ το χαιρομαι!!ελπιζω να ειστε ολες καλα.οσες εχετε παιδια να τα χαιρεστε και οσες ειναι εγκυουλες με το καλο και οι υπολοιπες καλη επιτυχια!!!!φιλακιααααα!:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ.εσυ ποσα παιδακια εχεις?να τα λεμε μην χαθουμε.οποτε μπορω με την μικρη τα αλλα ειναι μεγαλα θα μπαινω να τα λεμε.κοριτσια καλημερα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ.εσυ ποσα παιδακια εχεις?να τα λεμε μην χαθουμε.οποτε μπορω με την μικρη τα αλλα ειναι μεγαλα θα μπαινω να τα λεμε.κοριτσια καλημερα

Δύο έχω, δίδυμα αγοράκια.

Ναι, να μην χαθούμε τώρα που βρεθήκαμε... :P:p


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σου ζησουν τα διδυμακια σου?ποσο ειναι?εγω εχω τον μεγαλο που ειναι 15 χρονων,τον δευτερο που ειναι 12.5 χρονων και την μικρη μου που ειναι 27 μηνων.εχω την εντυπωση οτι πιο παλια που διαβαζα τα σαιτ του parents σε ειχα πετυχει μεσα και ησουν εγκυος τοτε.εγω δεν εγραφα τοτε αλλα διαβαζα τις ιστοριες σας.δεν ξερω αν ησουν εσυ τοτε.ελπιζω να ειστε καλα!!!!φιλακιαααα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .νομιζω οτι εσυ ησουν .μου αρεσαν πολυ οι ιστοριες σας και ετσι αποφασισα να μπω.να σου ζησουν τα μωρακια σου.αν θυμαμαι εχεις τον ευθυμιου γιατρο?μικρουλια ειναι ακομα!!!!τι ωραια!εγω προσπαθω να πεισω τον αντρα μου για τεταρτο αλλα δεν θελει μας εχει πιασει η οικονομικη κριση! ειχα 2 ατυχιες μια παλινδρομη λογω προγεστερονης πριν τη μικρη μου και τωρα παλι ειχα μια ακομα και αυτη τηφορα ουτε πηρα ειδηση τι εγινε.ελπιζω να ειστε καλα!!!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα. τι κανετε κοριτσια? ειστε καλα? εδω ολα καλα και μαλλον θα αφησω για λιγο ησυχο τον αντρα μου γιατι με βλεπω να κοιμαμαι μονη μου!!!χαχαχαφιλακιαααα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Εμείς αρρωστησαμε πάλι, ο μικρός μου έχει βρογχητιδα κ ο doc του έκανε ένεση για τα πνευμονια του γιατί δυσκολευοταν τα αναπνεύσει το κακομοιρο. Οπότε αυτο το σκ δύσκολα. Αν είναι απο το επόμενο κανονιζουμε. Εμένα με βολεύει όμως καλύτερα μεσοβδομαδα αλλα βλέπουμε.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...