Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοιμήθηκε το πουλάκι μου! Τώρα περιμένω να με ξυπνήσει πάλι κατά τις 4...Χθές ξύπνησε στις 4 και ξανακοιμήθηκε στις 7! Ζόμπι εγώ και ο πατέρας του...Σε εκείνον έκλαιγε γοερά, ψάχνοντάς με. Σε εμένα κοιμόταν στην αγκαλιά μου και με το που τον έβαζα στο κρεβάτι...τα μάτια ορθάνοιχτα...Κατερίν@ έχεις διαβάσει κάτι σχετικό;;;HELP!!!

neamanoula τι λαχτάρα ήταν αυτή;; Ευτυχώς που ήταν το μαξιλάρι. Χτύπημα στο κεφάλι δεν λέει. Βέβαια πρέπει να είμαστε προετοιμασμένες για τα πάντα τώρα που μεγάλωσαν και μποσουλαπερπατάνε...εμένα πηγαίνει συνέχεια στη σκάλα(το σπίτι είναι μεζονέτα με τα δωμάτια κάτω)..Όσο και να του έχω φωνάξει μπας και καταλάβει ότι εκεί δεν κάνει να πάμε εκεί, αυτός σταθερά. Μόνο εκεί. Την έχουμε κλείσει βέβαια αλλά ποτέ δεν ξέρεις πότε θα μείνει από λάθος ανοιχτή....(ούτε να το σκέφτομαι..)

Αυτά για την ώρα. Φιλιά και καληνύχτα σε όλες σας!:P


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας!!!!! σημερα τα καταφεραμε να παμε για καφε με τα κοριτσια (μαριγια κ κατερινα) επιτελους!!!το καταχαρηκαμε μπορω να πω, βρεθηκαμε κατα τις 11.30 κ το διαλυσαμε στις 3!!!!!παει το σημερινο μαγειρεμα, αλλα χαλαλι κ με το παραπανω, περασα πολυ ωραια, δεν βαλαμε γλωσσα μεσα οι πολυλογουδες:tongue: κ τα μικρα τρελαναν πολυ κοσμο (κ με το καλο τους κ με το ...αγριο χεχεχεχε!!!) πηγαμε κλασικα σταρμπακς , οκ μας αγριοκοιταξαν μερικοι λογω τσιριδων, αλλα ξυδι:tongue::lol:, κ μετα η θορυβωδης παρεα κατευθυνθηκε προς το κοντινο παρκακι οπου τα καμαρια μας κοιμηθηκαν στον καθαρο (:-P) αερα κ εμεις τα λεγαμε κουνωντας τα καροτσια!!πολυ ομορφος κ ο καιρος, το πηγαινε για βροχη αλλα μας εκανε ηλιο τελικα!

τα ζουζουνια γιωργος κ ανδριελα εχουν μεγαλωσει πολυ, ειδικα ο γιωργος εχει γινει ολοκληρο παιδακι!κ κυριος , μας κοιταζε ολους με ενα στοχαστικο υφακι ολα τα λεφτα!!!!!!κοιμηθηκε πανευκολα κ ηταν απιστευτα ησυχος!!! κ η ανδριελα περπαταει κανονικοτατα παιδια, απλα με ελαχιστη βοηθεια απο τη μανουλα!!φοβερη τσαχπινα με αγγελικο υφος, αλλα εκανε κατι γρυλισματα, πεθαινες στο γελιο!!!!!:lol:

η ερατω σαβουρωσε για τα καλα μπανανα, ρυζογκοφρετα, θηλασμος και παλι ρυζογκοφρετα κ ευτυχως εριξε κ αυτη εναν υπνακο!θα σας στειλει η μαριγια με πμ μια φωτο θα πεσετε κατω απο τα γελια!!

(μαριγια, λεω αυτη με τα καλαμακια)

νεαμανουλα πηρατε κ εσεις το βαπτισμα, παει περασε κ αυτο, κ ευτυχως ολα καλα!

καλε, τι εισαι εσυ, ακους εκει τη βολευε το σκαρπινι!!!!!απαπαπαπαπααααα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

κατερινας με το καλο ολα τα μωρακια κ με υγεια πανω απ'ολα!!!(κ ναι , αυτη η διασκεδαση κ δεν ειναι πολυεξοδη κ ειναι κ η καλυτερη!!!:tongue::lol::lol::lol::lol:)τι καλα τα πολλα μπεμπινια!!!!!!!!(γενικα μιλωντας, κ εγω με την καμια γι α την ωρα κ μαλλον για πολλες ωρες ακομα:wink::lol:)

αντα παρα πολυ ομορφο αυτο που εβαλες, κ ο στιχος στην υπογραφη μου απο ενα ποιημα της συλλογης ειναι(απ'ό,τι θυμαμαι) !

τι καλα που σας αρεσαν τα φορεματα, κ εγω για κατι σαν το 3ο κλινω!απλα οχι μαυρο! μου αρεσε που ειναι ανοιχτο κ στην πλατη.θα σας λεω τις ιδεες μου να με συμβουλεψετε καταλληλα, ειστε γατες εσεις!!!:wink::tongue:

κ εννοειτε νεαμανουλα θα βαφτω, αν κ διακριτικα,αλλα θα την κανω την υπερβαση:lol: το παιδι μου βαφτιζω, θα το αντεξω:lol:!!!για παπουτσι κατι με χαμηλο τακουνι σκεφτομαι κ εγω, σε πεδιλο, μιας και θα ειναι τελη μαη η βαφτιση (ναι ξεχασα να σας το πω αυτο ) αλλα βλεπετε με εχει φαει το αγχος γιατι θα τα οργανωσω ολα μονη μου οπως προβλεπεται(ρουχα κ ολα τα συναφη της μικρης, ρουχα δικα μου, φωτογραφο κτλ κτλ!!κ θα κανω την αποπειρα να φτιαξω μπομπονιερες για μεγαλους κ μικρους, προσκλητηρια κ ισως το γλυκακι!τραπεζι τελικα δεν θα κανουμε, ουτε καν κεητερινγκ εξω απο εκκλησια, για οικονομικους κυριως λογους...!δεν πειραζει θα φροντισω ολα τα αλλα να ειναι ομορφα!

αυτα για την ωρα, σας φιλω!

α κατερινας τωρα το ειδα!!δοντια ειναι , αυτο ειχαμε τον τελευταιο μηνα οπως σας ελεγα!υπομονη καλη μου!!!μονο υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

Anta μου το ποίημα είναι καταπληκτικό !!! Το Πρωινό άστρο δεν είναι ??? Νομίζω εναν στίχο έχει και η DaFστην υπογραφή της…

Τα νεα της βολτας μας τωρα...

Περασαμε πολύ ομορφα, ειχε και καλό καιρο και το χαρήκαμε και με καφε και με βόλτα στο πάρκο! Βγηκαν λίγο εκτος προγραμματος τα μπομπιρενια μας αλλά νομίζω το ευχαριστηθηκαν κι αυτά!!!

Οταν η κατασταση άρχισε να ξεφευγει και τα επιασε η γκρίνια (ξεκινησαν όλα μα όλα μαζί λέμε) επιστρατευσε η Κατερινα τα θαυματουργα καλαμακια!!! Αχνα δεν βγάλανε ... και τα 3 με ενα καλαμακι στο στομα να το μασουλάνε...

Τραβηξαμε και μερικες φωτο για να θυμομαστε τη βόλτα μας, οχι πως δεν θα επαναληθφει δηλ αλλά μου αρεσει να βγαζω φωτο την Ανδριελα με άλλα παιδάκια.

Η Ερατουλα Θ Ε Α με καταγαλανα ματια και μαλακια σαν απο μεταξι! Ο Γιωργακης ειναι αντρακι ,δεν τον λες μωρο πια αλλά παιδάκι!Σοβαρος αλλά μας εκανε και τις τσαχπινιες και γελακια του .

Οποια θελει να της στειλω φωτο οκ?

DaF εχω κατι κοντινες της Ερατως άλλο πράγμα...Στειλε το mail σου να στις στείλω οκ?

Φιλια Πολλα!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας τσουπρες.......

αλλη μια βδομαδα δυσκολη αρχιζει. διαβαζω για τα μωρακια που περπατανε, για δοντακια, για καφεδακια κ βολτες στον ηλιο!!

καλα αυτο το κολπακι με τα καλαμακια ειναι οντως δοκιμασμενο κ αλανθαστο, σημερα ημασταν στην πεθερα μου κ για να μας αφησει να αφαμε της δωσαμε καλαμακια,κ τα επαιζε σχεδον μαγεμενη για ωρα..

νεαμανουλα πηρατε το βαπτισμα του πυρος? οσο μεγαλωνουν ζουζουνευουν κ ξεγλιστρουν μεσα απο τα χερια μας.. οσο για τα μπεμπονια τι οιστρος ειναι αυτος;);) εμμ κρυο καιρος για δυο ε? αν κ τα μπεμπονια μας ειναι καλοκαιρινα;)

νταφιτσα πολυ ωραια τα φορεματακια το τριτο μου αρεσε , μαλλον θα πρεπει να αρχισω να ψαχνω κ γω για την βαπτιση μας, αλλα αν και Σαλονικια δεν δηλωνω κοκεταρια, αλλα δεν ανησυχω εχω εδω (βλ. Πεζουλα-νεαμανουλα) για τις πρωτες βοηθειες;)

katerina_s δοοοοοοντια τι αλλο, ειμαι παθουσα, μεχρι στιμης απο τις 10 εχει ξυπνησει 6 φορες κ εχει κ συνεχεια,την εχω "συνδεδεμενη" ολο το βραδυ(καταλαβαινεις) κ ετσι κοιμαμαι λιγο, αγκαλιτσες για παρηγορια θελουν τα καμαρια μας, αχ δολιες μανες..

αντα μου καταπληκτικο το ποιημα,με εκανες κ βουρκωσα νυχτιατικα:cry:

μαριγια, στειλε φωτο με μπεμπονια αφου δεν σας εχουμε δει απο κοντα, εστω απο φωτο(στελνω πμ).

φιλουμπες..καλες μου μανουλες!!!


.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!:P

Καλά οι φώτο είναι καταπληκτικές! Μα τι ζουζούνια καλά είναι αυτά;;; Χαίρομαι να τα βλέπω στα καρότσια(κάτι που το διαολάκι μου δεν κάνει...)Να σας ζήσουν κορίτσια!!!!:P:p:p

Εμείς ξυπνήσαμε τρεις φορές σήμερα....:(Λέτε να είναι τα δόντια; ¨Όπως σας έχω πεί βγάλαμε μόνο 2 στα τέλη το Δεκέμβρη...Άντε να δούμε.!

stellas το κόλπο με τα καλαμάκια ε; Θα το δοκιμάσω και μάλιστα τώρα!!

marigia Daf και Κατερίν@ όταν ξανασυναντηθείτε πείτε μου. Σχεδόν κάθε Σαββατοκύριακο είμαι Αθήνα. Ίσως καταφέρω να έρθω και να σας γνωρίσω τον Γιάννη μου!!:P

Καλημέρα σε όλες και τα λέμε!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

glitterfy0030841281D31.gif

Να μας ζήσει !!! Σημερα ο αδερφος μου και η γυναικα του απεκτησαν το 2ο αγορακι τους Το 3ο ξαδερφακι της Ανδριελιτσας! 3500 κιλα ΦΤ χωρις επισκληριδιο!!! Βραχος η νυφούλα μου !!!

Καλημεραααααα

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΙΝΤΕ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ, ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ...:lol::lol::lol:

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ?

ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ, ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ, ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΚ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΜΗΣΑ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΕ ΜΑΦΙΝΣ :tongue::tongue::tongue:...ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΕΓΙΝΑ ΑΦΑΝΤΗ-ΚΑΦΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ-ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ Η ΠΕΖΗ.

ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΜ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ!!!!

Η ΕΡΑΤΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!

Η ΔΕ ΑΝΔΡΙΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΠΑΡΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΨΙΛΟΒΑΡΙΕΤΑΙ ΜΕ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!!!!

ΓΙΩΡΓΑΚΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΘΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΑΤΕ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ PRIVE ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΟΥ ΤΟ ΒΡΕ...:tongue::tongue::tongue:!!!!

neamanoula ΚΑΚΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΟΝ ΠΕΦΤΟΜΩΡΩΝ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΠΟΤΕ...ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΑΝΤΑ1...΄ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ_S ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΤΕ!!!!ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ KAI ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

DAF ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΔΕ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

stellas & anta1 καφες την Κυριακή, τι λετε???

Φιλακια πολλά σε όλες!!!!

να μην ξεχασω, ρωτησα την φυσικοθεραπευτρια και μου ειπε τα εξης για τα παπουτσια...

1. Ειναι καλο να τα φορανε και εντος.

2. Να έχουν μαλλακο σχετικά δέρμα, ψηλο λαιμο και κορδονια για καλυτερη εφαρμογη στο ποδι και ισια μυτη μπροστα-όχι γυριστή προς τα επανω.

3. Να έχουν σχηματισμο για την καμαρα-λαθος αυτο που σας ειχα πει να μην έχουν!!!!!

4. Να ειναι κατι σαν αυτο http://www.eastbay.com/product/model:104698/sku:80648661&SID=8717&inceptor=1&cm_mmc=SEM-_-Feeds-_-YahooShopping-_-null#sku=80648661 (εμφανισιακά δεν λενε τιποτα κατα την γνωμη μου αλλα...)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ε..εχω παθει πλακα!!! Τελεια τα μωρακια σας, πανεμορφα και πολυ ησυχα αν κρινω απο το οτι οι φωτος ειναι στα καροτσια, κατι το οποιο και εμενα ο Νικολας δεν κανει:cool: Μακαρι να ημασταν κοντα να σας βλεπαμε απο κοντα και ελπιζω καποια στιγμη, να συμβει αυτο!

marigia μου ευχαριστω πολυ για τις φωτος!!!

Αντε κοριτσια απο Θεσσαλονικη να κανονισουμε και εμεις κανα καφεδακι την Κυριακη!!!Στελλα μου κανονισε να μας ερθεις και εσυ αυτη τη φορα να σε γνωρισουμε!!!;)

Αντα μου πολυ ομορφο το ποιημα!

neamanoula μου απορω πως ειχατε γλυτωσει τοσο καιρο, εμας το κεφαλακι μας εχει γινει καζανι απο τα χτυπηματα δεξια αριστερα αλλα και απο τουμπες , αλλα ευτυχως παντα ολα τελικα ειναι καλα!!

Κατερινακι υπομονη και εμεις μια ετσι μια αλλιως ειμαστε τα βραδια!

Α ξεχασα να σας πω, χθες καναμε βραδινη εξοδο υστερα απο πολυ καιρο! Βγηκαμε στην κοπη πιτας της υπηρεσιας μας, σε ταβερνα με μουσικη, καλα ε..τι χορο εριξα με το δεκαποντο, νομιζα θα μου φυγουν τα ποδια ετσι που ξεμαθα! Αλλα περασαμε τοσο ωραια και ευτυχως συντομα θα επαναλαβουμε καθως λογω αποκριων εχουν κανα δυο ακομη εξοδους να κανουμε και ποσο το χαιρομαι δε λεγεται!!!

gio μου τωρα ειδα το μηνυμα σου, στη δουλιτσα ε??? Ωραια τα παπουτσακια τετοιο στυλ του φοραω και εγω και το καλο ειναι οτι δεν τα βγαζει απο τα ποδια, που συνηθως κανει με τα υπολοιπα!!

Αυτα για την ωρα..


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

marigia σε ευχαριστώ πολύ για τις φωτο.Μα τί μανάρια είναι αυτά?παραταγμένα με τα καρότσια το ένα δίπλα στο άλλο..χιχι..κουκλάκια πραγματικά...

gio μου ακριβώς έχω ένα τέτοιο ζευγάρι παππούτσια αλλά τα βγάζει από τα πόδια της με τα τινάγματα που κάνει.Κάθονται το πολύ 5 λεπτά..:confused:

ΠΕΖΗ μέχρι τώρα σαφώς κι έχει χτυπήσει στο κεφαλάκι είτε με παιχνίδια,είτε πέφτοντας στο χαλί ενώ κάθεται,αλλά πτώση ευτυχώς δεν είχαμε μέχρι τώρα, αν και τόσο ζωηρή.Δυστυχώς την πάθαμε χτες κι ελπίζω να είναι η τελευταία,γιατί η πίεση μου ανέβηκε στο 30!(θερμοσίφωνας παραλίγο..:lol::lol:).Χορό ακούω σε μουσική ταβερνούλα και ζηλεύω αφάντασταααααααααααα!!!!!!!!!κι εγώ θέλωωωωω.........


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

gio μου ακριβώς έχω ένα τέτοιο ζευγάρι παππούτσια αλλά τα βγάζει από τα πόδια της με τα τινάγματα που κάνει.Κάθονται το πολύ 5 λεπτά..:confused:

AN ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΙΜΑ ΟΚ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΒΡΕ!!!

ΠΕΖΗ μέχρι τώρα σαφώς κι έχει χτυπήσει στο κεφαλάκι είτε με παιχνίδια,είτε πέφτοντας στο χαλί ενώ κάθεται,αλλά πτώση ευτυχώς δεν είχαμε μέχρι τώρα, αν και τόσο ζωηρή.Δυστυχώς την πάθαμε χτες κι ελπίζω να είναι η τελευταία,γιατί η πίεση μου ανέβηκε στο 30!(θερμοσίφωνας παραλίγο..:lol::lol:).Χορό ακούω σε μουσική ταβερνούλα και ζηλεύω αφάντασταααααααααααα!!!!!!!!!κι εγώ θέλωωωωω.........

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δεν ξέρω από ποια συλλογή είναι το ποίημα, το βρήκα σε ένα ημερολόγιο γραφείου του 2009 αφιερωμένο στο Ρίτσο και όταν το διάβασα, συγκινήθηκα τόσο, αινατρίχιασα πραγματικά! Και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας. Αγγελούδια είναι τα μωρά μας, όλα τα μωρά του κόσμου...

Αχ, πολύ θέλω να πάμε για καφεδάκι, αλλά ο άντρας μου το μεσημέρι της επόμενης Κυριακής έχει κανονίσει να βγει για φαγητό με κάποια μέλη από και ένα άλλο φόρουμ όπου είναι μέλος. Μπορείτε να το κάνουμε μετά τις ου δεν έχω τρεις ή τέσσερις;

ΠΕΖΗ, χαίρομαι που πήγες στην κοπή της πίτας! Εγώ ούτε στο γραφείο μου δεν έχω πάει ακόμα να πω μια καλημέρα! Δεν μου έχει λείψει καθόλου η δουλειά, οι συνάδελφοι ναι, αλλά αν είχα την επιλογή, θα διάλεγα να μένω σπίτι και να μεγαλώνω το Θανάση και όποιο άλλο παιδάκι έρθει στο μέλλον!

neamaoula, αν δεις το δικό μου μωρό, το μέτωπό του έχει γεμίσει μελανιές από χτυπήματα, ο χαζούλης πιάνεται απ όπου μπορεί και περπατάει τοίχο τοίχο και έπιπλο έπιπλο όλο το σπίτι, δεν τον προλαβαίνω πάντα! Το χειρότερο είναι ότι ανακάλυψε τα συρτάρια της κουζίνας και του πιάστηκε μια φορά το δαχτυλάκι γιατί με το ένα χέρι άνοιγε, με το άλλο έκλεινε και ακόμα χειρότερα, ανακάλυψε την ίδια την κουιαζίνα και με το ένα χέρι κρατιέται από το χερούλι του φούρνου και με το άλλο φτάνει τα μάτια! Τι να κάνω για να καταλάβει ότι αυτό δεν επιτρέπεται; Τον απομακρύνω συνέχεια, αλλά επιμένει! Πήρε το πείσμα του πατέρα του και το δικό μου μαζί!

Αθηναίες μανούλες, τι καλά που βγήκατε για καφέ! Για τα παπουτσάκια, η δική μας παιδίατρος είπε να τα φορέσει όταν περπατήσει κανονικά. Για περισσότερες λεπτομέρειες θα ρωτήσω όταν πάμε σε δυο βδομάδες.

Αυτά τα νέα μας. Μακάρι να τα καταφέρουμε οι Θεσσαλονικιές την άλλη Κυριακή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marigia, μόλις είδα τις φωτό. Τι τέλεια μωράκια, απίστευτο να τα βλέπεις έτσι όλα μαζί, να ξέριεις ότι είναι συνομήλικα...μπορεί να γίνουν φίλοι μεγαλώνοντας...πολύ πολύ όμορφες φωτογραφίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να το κάνουμε μετά τις ου δεν έχω τρεις ή τέσσερις;

?????Δεν το ξαναγραφεις βρε Αντα?

Για την κουζίνα που λες...η αδερφή μου είχε εντοιχισμένο φούρνο και μπηκε μεσα ο μικρός της ανοίγοντας την πόρτα και τον καπέλωσε ο φούρνος κυριολεκτικά, έφυγε από τους γάντζους που τον κρατούσαν στο ντουλάπι και του ήρθε καπέλο!!!!Περιτό να σας πω την συνέχειαα...

Link to comment
Share on other sites

?????Δεν το ξαναγραφεις βρε Αντα?

Για την κουζίνα που λες...η αδερφή μου είχε εντοιχισμένο φούρνο και μπηκε μεσα ο μικρός της ανοίγοντας την πόρτα και τον καπέλωσε ο φούρνος κυριολεκτικά, έφυγε από τους γάντζους που τον κρατούσαν στο ντουλάπι και του ήρθε καπέλο!!!!Περιτό να σας πω την συνέχειαα...

???Ορίστε;;; Μα πως τα κατάφερε;;;Δεν έπαθε κάτι σοβαρό φαντάζομαι....Μα τι σου είναι τα παιδάκια....!!!Ευτυχώς ο φούρνος μου είναι ψηλά..Εγώ έχω άγχος με τις σκάλες...Και εμένα Αnta1 δεν με ακούει φυσικά. Σε κάθε "απαγορεύεται" αυτός γελάει...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα να βάλω κάτι σε πιο πρόσφατη φωτογραφία...:P

Φτου σας βρε!!!!Πω πω πως άλλαξε και αυτος!!!!Ξανθούλης και κούκλος!!!

Παρεπιπτόντως έχουμε το ίδιο καθισμα φαγητού...καλό άλλά τεράστιο δεν συμφωνεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...