Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Τον αγαπω πολυ και θα τον αγαπω οτι και να γινει, ακομα και αν εγκαταλειψει την μαχη που δινει .. Οι αγωνιες μας καθε μερα και μεγαλωνουν! Οι αποριες??? Αμετρητες !!!! Γιατι το ενα, γιατι το αλλο, γιατι δεν τρωει γιατι κλαιει , γιατι δεν δυσκολευεται στην αναπνοη ακομη???? Αμεεετρητα !!

Μακαρι να ειχα μια απαντηση για ολα και μακαρι να ηξερα το τελος και ας τα τραβουσαμε ολα αυτα...

Η παναγια ειναι μαζι του, να τον φιλαει και τον προσεχει.

Μακαρι ποτε, καμια απο σας να χρειαστει να περασει αυτα, ουτε στο ελαχιστο !!!!!

Ειναι γιγαντας τρανος !! (μην σας ξεγελαει το μποι του) :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τον αγαπω πολυ και θα τον αγαπω οτι και να γινει, ακομα και αν εγκαταλειψει την μαχη που δινει .. Οι αγωνιες μας καθε μερα και μεγαλωνουν! Οι αποριες??? Αμετρητες !!!! Γιατι το ενα, γιατι το αλλο, γιατι δεν τρωει γιατι κλαιει , γιατι δεν δυσκολευεται στην αναπνοη ακομη???? Αμεεετρητα !!

Μακαρι να ειχα μια απαντηση για ολα και μακαρι να ηξερα το τελος και ας τα τραβουσαμε ολα αυτα...

Η παναγια ειναι μαζι του, να τον φιλαει και τον προσεχει.

Μακαρι ποτε, καμια απο σας να χρειαστει να περασει αυτα, ουτε στο ελαχιστο !!!!!

Ειναι γιγαντας τρανος !! (μην σας ξεγελαει το μποι του) :D

δεν θα εγκαταλειψει τη μαχη...δε θελω να ξαναπεις κατι τετοιο, ουτε καν να σου περασει απτο μυαλο!!! μη χανεις την πιστη σ..ο Θεουλης θα την κανει τη δουλεια τ, στο εχω ξαναπει...σας σκεφτομαι συνεχεια!!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρη λου μην απογοητευεσαι!!! το ξερω οτι ειναι μια κουβεντα αυτο αλλα προσπαθησε οσο μπορεις!!!! να σκεφτεσαι οτι το γιγαντακι σας και μας πλεον δεν εγκαταλειπει την μαχη!!! εσυ λοιπον γιατι λυγιζεις;;;;

να εχεις πιστη!!! σας στελνω θετικη ενεργεια και πολυ αγαπη!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και συγνώμη που μπαίνω σφήνα στο θέμα σας. Μαίρη λου προσεύχομαι να βγει νικητής ο γίγαντας ! Να βγει γρήγορα από την μάχη που δίνει.... Ειναι πολύ δύσκολο αυτό που ζεις κοπέλα μου. Όλα θα πάνε καλά και θα πάρεις τον γίγαντα σου αγκαλίτσα για να τον πας στο σπίτι του.σε φιλώ και κουράγιο!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην σημερινη μας ενημερωση τα πραγματα ειναι καπως καλυτερα. Μετα το χθεσινο θεμα που δεν χωνεψε ολο το γαλα , σημερα εφαγε κανονικα χωρις κανενα θεμα( φτου φτου το αγορι μου, φτυστε το καλεεεεε!! ).

Το αναπνευστικο του με μειωμενη υποστηριξη σημερα..

Πηγαινω 2 με 3 φορες την εβδομαδα περιπου. Ουτως η αλλως ο χρονος στην εντατικη ειναι και περιορισμενος για επισκεψεις... :(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! μπραβο το γιγαντακι μας!!!! φτου φτου φτου!!!

σιγα σιγα και σταθερα να τα ξεπερασει ολα και να το παρετε σπιτακι σας!!!!

καθε μερα ειναι και αλλη μερα!!!

καλη ανοιξη σε ολες και να ναι καλα ολα τα παιδακι του κοσμου!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μερα της άνοιξης κορίτσια! !!! Βγειτε βολτιτσες με τα μωρακια σςς, τις κοιλιτσες σας!!! Εχει ωραια μέρα (τουλάχιστον εδώ που είμαι εγώ)

του χρόνου τέτοια μέρα να είμαι εδω και να σας γραφω οτι βγαινω βολτα με τον γιο μου (ισως και με καμια μικρο-κοιλιτσα) χι χι χι :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τέλεια τα νέα σας. Πραγματικά σου εύχομαι του χρόνου να τον κυνηγάς από πίσω που θα φεύγει τρεχάλα.

<3 <3 <3 μαζι με σας και γω κοριτσι μου!!! Μαζι με σας ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μερα της άνοιξης κορίτσια! !!! Βγειτε βολτιτσες με τα μωρακια σςς, τις κοιλιτσες σας!!! Εχει ωραια μέρα (τουλάχιστον εδώ που είμαι εγώ)

του χρόνου τέτοια μέρα να είμαι εδω και να σας γραφω οτι βγαινω βολτα με τον γιο μου (ισως και με καμια μικρο-κοιλιτσα) χι χι χι :)

Καλησπερα κοπέλα μου! Δεν σου εχω ξαναγράψει ομως διαβάζω ανελλιπώς τα νεα του γίγαντα σου!

Κοριτσακι μου δεν φαντάζεσαι ποσο στο ευχομαι, και ειμαι σιγουρη πως οντως του χρονου τετοια μερα θα μας γράφεις για τις βολτιτσες σας και για τις σκανδαλιές του μικρούλη σου! :D

Οι προσευχές μου κοντα σας!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Στην σημερινη μας ενημερωση τα πραγματα ειναι καπως καλυτερα. Μετα το χθεσινο θεμα που δεν χωνεψε ολο το γαλα , σημερα εφαγε κανονικα χωρις κανενα θεμα( φτου φτου το αγορι μου, φτυστε το καλεεεεε!! ).

Το αναπνευστικο του με μειωμενη υποστηριξη σημερα..

Πηγαινω 2 με 3 φορες την εβδομαδα περιπου. Ουτως η αλλως ο χρονος στην εντατικη ειναι και περιορισμενος για επισκεψεις... :(

Φτου φτου το αγόρι μας!! Μπράβο βρε Μαιρουλα μου, ειλικρινά δε ξέρεις πόσο χαίρομαι!! :-)


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...