Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια, παλι κεφαλι δεν μπορουμε να σηκωσουμε. Εκει που παμε να χαρουμε λιγο, τσοοουπ ερχεται κατι αλλο και ξανα απ την αρχη. ΑΧ ρε κοριτσια δεν αντεχω αλλο, τι ταλαιπωρεια τραβαει αυτο το μωρακι πια?????

Εκει που μεχρι χτες ηταν ολα καλα, σημερα παιρνω και μου λενε οτι δεν θα το σιτησουν γιατι εβγαλε καποιο προβλημα το στομαχακι του ή το εντερακι του.

Στην αρχη μας λενε μηπως επεσε το καλλιο του θα το δουνε. Τελικα ηρθε παιδοχειρουγος να το δει και του καναν και ακτινογραφια και ειναι κατι οντως η απο το στομαχακι του η απο το εντερο του και θα του κανουν εξετασεις.

Του εχει δημιουργησει πριξημο στην κοιλιτσα του με αποτελεσμα να του επιρρεαζει και το πνευμονια του και χρειαστηκε να του αυξησουν το οξυγονο παλι. Παααλιιιι , παλιιιιι παλι πισω , θα τρελαθω!!!!Υπαρχει και η πιθανοτητα αν χειροτερεψει να χρειαστει μεχρι και χειρουργειο !

Τι να πω και τι να κανω !!!!!? τι??

αχ κοριτσακι μ δεν ξερω πως να σου συμπαρασταθω..παντως σκεψου οτι τωρα ειναι πιο μεγαλος κ πιο δυνατος κ παλι θα τα καταφερει..φανταζομαι δεν θαναι τπτ τρελο για να χρειαστει χειρουργειο γτ σιγουρα θα τ αντιμετωπισει κ αυτο...να σκεφτεσαι οσο πιο θετικα μπορεις κ οχι τ σεναριο του χειρουργειου...ο θεος ειναι διπλα τ και θα τον προσεχει..


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαιρη λου μην στεναχωριεσαι!!! ξερω οτι ειναι δυσκολα και σου φαινεται βουνο αλλα εχε πιστη!!! ειμαι αισιοδοξη!!! να σαι και εσυ για το μωρο σου!!!

για αρχη ας ελπισουμε οτι δεν θα χρειαστει χειρουργειο και μετα βλεπουμε!!! μην τα σκεφτεσαι ολα μαζι και πελαγωνεις, ενα ενα θα ξεπεραστουν ολα!!!

σας στελνω την αγαπη μου και την θετικη μου ενεργεια!!!

αυριο που θα πατε να τον δειτε ευχομαι να ακουσετε κατι ευχαριστο!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσι μου δικιο εχεις αλλα εχε λιγο υπομονη και μην σκεφτεσαι το χειροτερο.θα ηθελα πολυ να σε επερνα μια αγκαλια μην στεναχωριεσαι.ποτε θα πας παλι να τον δεις?


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα μανουλες τιποτα το σημαντικο. Μια μικρη βελτιωσω στο αναπνευστικο που και παλι μπορεί να επιδυνωθει ανα πασα στιγμη, και με το στομαχακι του ακομα τον ψαχνουν. 2 μερες δεν τον ταισανε παλι τον μπουμπουκο. Φοβάμαι μην τραβηξουμε παλι προς τα πισω!!

Με αυτο το φοβο ζω διαρκως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προςευχομαι να παει καλα το μωρακι σου, ξερω οτι δεν ειναι εύκολο να μη στεναχώρησε απλα να προσεύχεσαι σίγουρα ο Θεος θα σε ακούσει. Όπως ειναι αυτός δυνατός να είσαι και εσύ για αυτόν.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου το γιγαντακι σας ειναι πολυ δυνατο!αυτο που ζειτε ειναι ενα μαρτυριο απ οσο μπορω να φανταστω κ θελει μεγαλη δυναμη κ κουραγιο..ειναι λογικο να πεφτεις με τα σκαμπανεβασματα..ευχομαι γρηγορα να ξεπεραστει κ αυτο κ να τραβηξετε παλι προς τα πανω!περιμενουμε νεα σας!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

mairy lou μου όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου θα το δεις...το γιγαντάκι είναι δυνατό τα έχει καταφέρει άριστα μέχρι τώρα και να δεις πως παρά τις δυσκολίες που παρουσιάζονται θα βγει νικητής γιατί είναι νικητής! μην πέφτεις κορίτσι μου....κάνε υπομονή, το ξέρω είναι δύσκολο όμως το παιδάκι σου θέλει την μαμά του δίπλα του δυνατή και χαμογελαστή! μια μεγάλη αγκαλιά από όλες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Μαιρη-Λου...

Ολα καλα θα πανε, κανε λιγη υπομονη ακομα... Θελουν τον χρονο τους ολ αυτα, κανε λιγακι υπομονη κι ολα θα πανε καλα! Εχετε φτασει ως εδω, οι μικροαναποδιες περνανε! Κουραγιο, ολα καλα!!! Θα δεις! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρη λου;;; τι κανετε;; πως τα παει ο μικρος;;; ειδανε τιποτα οι γιατροι με τις εξετασεις τελικα;;;;

ευχομαι ολα καλα να ειναι!!! οταν μπορεσεις πες μας τα νεα σας!!!!

φιλια πολλα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μας δοκιμασαν γαλατακι πολυ λιγο και ηθελε χρονο για να δουνε πως θα αντιδρασει ο οργανισμος του.. Θα μας πουνε αυριο τωρα

Το αναπνευστικο ακομα υποβοηθουμενο με τον αναπνευστηρα... :(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...