Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη σας ημερα μανουλες και κοιλιτσες.

Εχθες πηγαμε στο αγορακι μας πως και πως το περιμενα. Μας ανοιξε τον φακελο η γιατρος και καναμε ενα ωραιοτατο flash back στο ιστορικο του και στο τι εξετασεις του κανου και φυσικα πως ειναι.

Το κλασσικο πλεον θεμα με το αναπνευστικο νομιζω οτι σιγα σιγα μειωνετε καθως μειωνετε και υποστηριξη του στον αναπνευστηρα. Κολλητο τον καναμε πια αυτον.. αντε να φευγει σιγα σιγα!!

Τρωμε αβερτα το γαλα μας γιατι πειναμε γενικα σαν μικρουληδες που ειμαστε.. Οι λοιπες εξετασεις μας βγαινουν νορμαλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μανουλες μου!! Πως ειστε? Περασατε καλα την 25η Μαρτίου? ? Φαγατε μπακαλιαρο και σκορδαλια? ;)

Και γω καλα περασα μωρε. βεβαια τιποτα δεν ειναι τελειο αν δεν εχεις το παιδακι σου στην αγκαλιτσα σου. Το κενο δεν αναπληρωνεται ουτε με την καλύτερη παρεα ουτε με τιποτα!

Το αγόρι μου παει καλα . Αν συνεχίσει ετσι σε λιγες μερες θα δοκιμασουν να το αποσυνδεσουν. Φτυστε μας , ολα να συνεχισουν ετσι!!

Mama82 εσυ πως πας βρε κοριτσι μου. Τι γαιδουρα μου ειμαι ουτε σε ρωτησα.

Να ευχαριστησω ολες σας που μας διαβαζετε και και ενδιαφερεστε για την πορεία μας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες μου!! Πως ειστε? Περασατε καλα την 25η Μαρτίου? ? Φαγατε μπακαλιαρο και σκορδαλια? ;)

Και γω καλα περασα μωρε. βεβαια τιποτα δεν ειναι τελειο αν δεν εχεις το παιδακι σου στην αγκαλιτσα σου. Το κενο δεν αναπληρωνεται ουτε με την καλύτερη παρεα ουτε με τιποτα!

Το αγόρι μου παει καλα . Αν συνεχίσει ετσι σε λιγες μερες θα δοκιμασουν να το αποσυνδεσουν. Φτυστε μας , ολα να συνεχισουν ετσι!!

Mama82 εσυ πως πας βρε κοριτσι μου. Τι γαιδουρα μου ειμαι ουτε σε ρωτησα.

Να ευχαριστησω ολες σας που μας διαβαζετε και και ενδιαφερεστε για την πορεία μας.

μπραβο βρε κοριτσακι!!!μπραβο στο αγορακι σας!!ολα τα καλα του κοσμου σας ευχομαι απο δω κ περα!!εγω εφαγα σκορδαλια αρκετη χτες μιας κ τη λατρευω αλλα μου εκατσε στο στομαχι κ τρελαθηκα ολη την υπολοιπη μερα!!μη σου πω κ νυχτα!!! αχχαχαχα!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

φτου φτου φτου!!!! αχ!!! πραγματικα καθε μερα να πηγαινει ολο και καλυτερα!!!! χαρηκα παρα πολυ!!! μπραβο σας!!!! αντε ειστε ολο και πιο κοντα στον στοχο!!!!

και εμεις καλα περασαμε, μπακαλιαρο σκορδαλια οπως ολος ο κοσμος!!!! ωραια ηταν

Μαιρη λου τι γαιδουρα λες;;; ουτε για αστειο, εχεις πιο σοβαρα θεματα στο κεφαλι σου και καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο μακρια απο το μωρακι σου αλλα τα καλυτερα ερχονται!!! σκεψου ποσα θα ζησετε παρεα απο δω και περα!!!

εμεις πηγαμε γιατρο!!! ολα πανε καλα , η μικρη εγινε 1300 γραμμαρια και προχωραμε!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

φτου φτου φτου!!!! αχ!!! πραγματικα καθε μερα να πηγαινει ολο και καλυτερα!!!! χαρηκα παρα πολυ!!! μπραβο σας!!!! αντε ειστε ολο και πιο κοντα στον στοχο!!!!

και εμεις καλα περασαμε, μπακαλιαρο σκορδαλια οπως ολος ο κοσμος!!!! ωραια ηταν

Μαιρη λου τι γαιδουρα λες;;; ουτε για αστειο, εχεις πιο σοβαρα θεματα στο κεφαλι σου και καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο μακρια απο το μωρακι σου αλλα τα καλυτερα ερχονται!!! σκεψου ποσα θα ζησετε παρεα απο δω και περα!!!

εμεις πηγαμε γιατρο!!! ολα πανε καλα , η μικρη εγινε 1300 γραμμαρια και προχωραμε!!!

Ουυυ μπραβο σας καλε! ! 1300 ειναι πολυ ικανοποιητικο βαρος για την εβδομάδα σου! Μην σου πω και λιγο παραπανω! ! Τελεια τέλεια! !!

Δεν πιστεύω να φαγατε πολυ μαι σας εκατσε βαρυ??? Χαχαχ εγω παντως την πατησα γτ ενω ειπε η πεθερα μου οτι θα μου κάνει, εκανε πατατοσαλατα! :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι!!! Είμαστε λίγο μεγαλύτερες είπε ο γιατρός αλλά όχι πολυ, δυο μέρες μονο είπε!!! Μια χαρά

Κι εγώ την πατησα δεν έγινε πολυ ωραία η σκορδαλιά οποτε μονο μπακαλιάρο αλλά ολά Κάλα

Ποτε θα πάτε να τον ξανδειτε τον γίγαντα;;

Το Σπιτι προχωράει;;; ποτε θα ναι έτοιμο;;;

Αντε ο γίγαντας περιμενει!!! Χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!! Είμαστε λίγο μεγαλύτερες είπε ο γιατρός αλλά όχι πολυ, δυο μέρες μονο είπε!!! Μια χαρά

Κι εγώ την πατησα δεν έγινε πολυ ωραία η σκορδαλιά οποτε μονο μπακαλιάρο αλλά ολά Κάλα

Ποτε θα πάτε να τον ξανδειτε τον γίγαντα;;

Το Σπιτι προχωράει;;; ποτε θα ναι έτοιμο;;;

Αντε ο γίγαντας περιμενει!!! Χαχα

Το σπιτι καλα παει αλλα ειναι το τελευταιο που με νοιαζει ειναι σε σχεση με τον μπεμπουλη μου !!!

Φυσικα θα παμε η αυριο η το Σαββατο.

Μια χαρα η αναπτυξη σας ρε συ!!!! Εγω θα ημουν τωρα 35+ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαιρη λου;;; τι κανεις;;; πηγατε να δειτε το γιγαντακι;;;

πωπω!!! 35+ σαν να λεμε εμπαινες στον μηνα σου ε;;

αντε ευχομαι μεχρι να γεννουσες το πολυ να το παρετε και σπιτι!!!! χαχα

(γι αυτο ρωτησα πως παει το σπιτι)....

αντε περιμενουμε καλα νεα!!!!

φιλακια πολλα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες.. καλα ειναι το αγορι μου και ειμαι πολυ περιφανη γιαυτον για το ποσο δυνατος είναι! !!!! Καθε μερα ειμαστε και καλυτερα περιμενω να περασουν 2-3 μερες ακομα να ρωτησω το βαρος μας!

I m soooo proud λεμεεε και κλαιμεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...