Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαιρη Λου μου να τον χαιρεσαι τον γιγαντά σου κοριτσακι μου! Παντα να ειναι ΓΕΡΟΣ και ΔΥΝΑΤΟΣ και πολυ ευτυχισμενος! Ειναι μαχητης ο μικρος σου! Εχει τις ευχες όλων μας ο μικρουλης σου :)

Σε φιλω!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιιαα γλυκα

Σημερα μετα απο τοσες μερες αγωνιες και γεματες στεναχωρια, πηρα μια μικρη ανασουλα! Ενα βημα μπρος σημερα ο μπεμπης μου.

Του μειωσανε λιγακι το οξυγονο και οι υπολοιπες λειτουργιες του ειναι σταθερες! Τι ανασα ηταν αυτη, ακομα και αν ειναι ενα μικρο βημα!

Τελικα δεν πηγα σημερα να τον επισκεφτω που ελεγα γιατι φοβηθηκαμε μην εχουμε κρυωσει με τον αντρα μου, και λεω δεν ειμαστε και για αλλα μικροβια. Τοσα παιδακια εκει μεσα μαζι με το δικο μας πρωτα απ ολα, κριμα ειναι!! Και ελπιζω ετσι να το σκεφτονται και οι αλλοι γονεις εκει.

Οποτε θα παω αυριο να δω παλι αυτα τα ματακια τα γλυκα!! Και ελπιζω μεχρι αυριο να μην αλλαξει κατι.

Εσεις πως ειστε?? Με καποιες που μιλαω και το fb μαθαινω τα νεα τους. Στις υπολοιπες ελπιζω να ειστε καλα!!

Σας φιλω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι μου καθε φορα που διαβαζω τα νεα σας τα ματια μου τρεχουν απο συγκινηση κ θαυμαζω πρωτα απ ολα το αγορι σας κ μετα κ εσας για τη δυναμη!ευχομαι απο καρδιας να βγειτε γρηγορα απο εκει κ να γιορτασετε πολλα πολλα γενεθλιακια!αληθεια ειμαι πολυ αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα!θελει υπομονη κ κουραγιο,δεν εχω αναλογη εμπειρια,αλλα φανταζομαι οτι η πορεια θα εχει σκαμπανεβασματα..εχε πιστη στο αγορι σου κ ολα θα πανε καλα!τις ευχες μου κ τα φιλια μου!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Γεια σας !!!!

Τι κανετε μανουλες??? Σημερα πηρε ο αντρας μου τηλ καθοτι ειχα δουλειες στο κεντρο και βγηκα, και με πηρε τηλ να με εκπληξει ευχαριστα εν μερη

Το αναπνευστικο σταθερο με μικρα σκαμπανεβασματα, αλλα κοριτσιααα φτασαμε τα 890 γραμμαρια!!!!! Αλλα 110 γρ και φτασαμε το κιλο ! Απιστευτο μου φαινεται !!

Ο γιατρος μας ειπε βεβαια οτι δεν θελουμε να βαλει πολυ βαρος και ειδηκα αποτομα , γιατι μπορει να επιβαρυνει το αναπνευστικο και να χειροτερεψουμε. Οποτε ευχομαι μεχρι να το ξεπερασει να παιρνει αργα και σταθερα το αγορακι μου !!!!

Πως σας φαινονται α νεα του γιγαντα? Και μου ελεγε ο αντρας μου '' αυτος μεγαλωσε βρε'' και ελεγααα σιγα εμενα ιδιως μου φαινεται. χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Γεια σας !!!!

Τι κανετε μανουλες??? Σημερα πηρε ο αντρας μου τηλ καθοτι ειχα δουλειες στο κεντρο και βγηκα, και με πηρε τηλ να με εκπληξει ευχαριστα εν μερη

Το αναπνευστικο σταθερο με μικρα σκαμπανεβασματα, αλλα κοριτσιααα φτασαμε τα 890 γραμμαρια!!!!! Αλλα 110 γρ και φτασαμε το κιλο ! Απιστευτο μου φαινεται !!

Ο γιατρος μας ειπε βεβαια οτι δεν θελουμε να βαλει πολυ βαρος και ειδηκα αποτομα , γιατι μπορει να επιβαρυνει το σταθερο, και να χειροτερεψουμε. Οποτε ευχομαι μεχρι να το ξεπερασει να παιρνει αργα και σταθερα το αγορακι μου !!!!

Πως σας φαινονται α νεα του γιγαντα? Και μου ελεγε ο αντρας μου '' αυτος μεγαλωσε βρε'' και ελεγααα σιγα εμενα ιδιως μου φαινεται. χα χα χα

Μπράβο το αγόρι!! Ειδες, αργά και σταθερά θα γίνει γίγαντας, δεν είναι τυχαίος ο τιτλος :wink:


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι βρε κοριτσια, ειδατε?? Τι χαραααα!! Ειναι μαχητης!!!!!Μεχρι να γεννησετε και εσεις θα σας φτασουμε και μεις (πρωτα ο θεος ) :) Εντωμεταξυ ασχετο, αλλα εχει πλακα που τα λεμε και εδω, και στο γκρουπ .χα χα χα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο mairy lou!! Τα καλα νεα μας τα φυλας βλεπω!!!

χα χα χα οχι βρε Φωτεινουλα μου ! Απλα εδω ειναι το θεμα του και τα γραφω πρωτα εδω , Εδω που εχει και ολοκληρο φαν κλαμπ το αγορι μου !!! Ασε που με τοσες συζητησεις στο γκρουπακι, ξεχναω :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...