Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

mairy lou πολύ χαίρομαι που πηγαίνετε ολοένα και καλύτερα! το αγόρι σου είναι μαχητής και φυσικά θα βγει γερός και δυνατός από όλη αυτή την δοκιμασία! το φτάσατε σχεδόν το κιλό απ'ότι διάβασα και τα πάτε καλύτερα με το αναπνευστικό!! τέλεια!!! περιμένουμε και άλλα όμορφα νέα! πολλά χαδάκια να του κάνεις του ζουζούνου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γκρετα σαραντησες!!! μπραβο σας!!!

Μαιρη λου μπραβο σας που μεγαλωνετε και ολα φιαχνουν σιγα σιγα!!! ολα θα γινονται ολο και καλυτερα απο δω και περα!!! θα το δεις!!! αντε το παλικαρι σας να τα ξεπερασει ολα και να το παρετε συντομα στο σπιτι σας!!!

εσυ πως τα πας γενικα;;; ποτε θα πας να το ξαναδεις;;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Γεια σας !!!!

Τι κανετε μανουλες??? Σημερα πηρε ο αντρας μου τηλ καθοτι ειχα δουλειες στο κεντρο και βγηκα, και με πηρε τηλ να με εκπληξει ευχαριστα εν μερη

Το αναπνευστικο σταθερο με μικρα σκαμπανεβασματα, αλλα κοριτσιααα φτασαμε τα 890 γραμμαρια!!!!! Αλλα 110 γρ και φτασαμε το κιλο ! Απιστευτο μου φαινεται !!

Ο γιατρος μας ειπε βεβαια οτι δεν θελουμε να βαλει πολυ βαρος και ειδηκα αποτομα , γιατι μπορει να επιβαρυνει το αναπνευστικο και να χειροτερεψουμε. Οποτε ευχομαι μεχρι να το ξεπερασει να παιρνει αργα και σταθερα το αγορακι μου !!!!

Πως σας φαινονται α νεα του γιγαντα? Και μου ελεγε ο αντρας μου '' αυτος μεγαλωσε βρε'' και ελεγααα σιγα εμενα ιδιως μου φαινεται. χα χα χα

Χαίρομαι πολύ!!! Φτάνει το κιλό, οπότε μη φοβάστε τίποτα!!:P:p

Μόνο υπομονή και τα καλύτερα έρχονται!!!

Δεν θα το πιστεύεις πώς θα έχει μεγαλώσει σε λίγο καιρό!!!

Πολλές ευχές!!!

Link to comment
Share on other sites

mama θα παω την Πέμπτη τωρα παλι. Ανυπομονώ κάθε φορα. Και καθε φορα ειναι σαν πρωτη φορα. Λετε να παμε καλύτερα με τις μερες κορίτσια! ??

Θελω να αρχισω να παιρνω και τα υπόλοιπα πραγματακια γιαυτον :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα οχι βρε Φωτεινουλα μου ! Απλα εδω ειναι το θεμα του και τα γραφω πρωτα εδω , Εδω που εχει και ολοκληρο φαν κλαμπ το αγορι μου !!! Ασε που με τοσες συζητησεις στο γκρουπακι, ξεχναω :tongue::tongue:

Ενός κιλού και κάτω απο μισο μετρό κ έχει φαν κλαμπ, ακριβώς!!! Φαντασου τι θα γίνει σε λιγα χρόνια, ΧΑΜΟΣ!!! :tongue:

Η πέμπτη είναι πολύ κοντά! Και είναι τελεία διαδικασία τα ψώνια για το μωρακι, να το απολαύσεις!!


TJhAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηδη πατε καλυτερα και θα πατε ακομα καλυτερα! Απο την αρχη φανηκε αυτο Μαιρη Λου! Και η λοιμωξη ηταν μια ας πουμε μια μικρη ενοχλητικη παυση! Ενα εμποδιο που ξεπεραστηκε κι ως γνωστον καθε εμποδιο για καλο!! Να εχεις πιστη στον γιο σου! Ειναι ενα τυχερο αγορι!! Να πας λοιπον να του παρεις τα πραγματακια του, θα σε αναπτερωσει κιολας!! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!! Μαιρη λου αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!! σε καταλαβαινω εγω καθε μερα σαν την χαζη χαζευω τις φωτογραφιες απο τους υπερηχους!!!! να παρεις τα πραγματακια του γιγαντα και αν βοηθαει το σπιτι (ξερω οτι τωρα ετοιμαζεται) να αρχισεις σιγα σιγα να του φιαχνεις και δωματιο!!!!

αντε να βγει επιτελους και να μην σκεφτεστε τιποτα πια!!! εχθες ελεγα πω πω !!! οταν μεγαλωσει ο γιγαντας και του διηγηθουν την ιστορια του μια που ειναι και αντρακι ποσο δυνατος θα νιωσει παραπανω!!!! πλεον νομιζω οτι ολες τον νιωθουμε σαν δικο μας!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στελλιτσα και Νεφελη ευχαριστώ κοριτσαρες!!! Mama θελω να πα και να μου πουν μονο τα καλυτερα. Ε απο πριν 3 μερες που ηταν 890 δε θα πατησαμε τα 900 τωρα?? Τι στο καλο! Καλα οταν μεγαλωσει και του λεω θα κλαιω με μαυρο δακρυ μιλαμε. Οπως ο δικος μου , και ολα τα μωρακια που περνάν αυτα και τα καταφερνουν ειναι ήρωες! Και ειναι τόσα πολλα που περναν απο κει απο την εντατικη. . . Αχ τα ψυχακια μου. Παντα χαζευω και τα αλλα μωρακια που δεν εχουν επισκεπτηριο και ειναι μονα και τους στέλνω τα φιλακια μου. Αλλωστε ειναι φιλαρακια με το καμαρι μου. :)

Link to comment
Share on other sites

γκρετα σαραντησες!!! μπραβο σας!!!

Μαιρη λου μπραβο σας που μεγαλωνετε και ολα φιαχνουν σιγα σιγα!!! ολα θα γινονται ολο και καλυτερα απο δω και περα!!! θα το δεις!!! αντε το παλικαρι σας να τα ξεπερασει ολα και να το παρετε συντομα στο σπιτι σας!!!

εσυ πως τα πας γενικα;;; ποτε θα πας να το ξαναδεις;;;

Ναι σαραντισαμε επιτελους!!!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο γκρετα!!! αντε να ανοιξει λιγο ο καιρος και να αρχισετε τις βολτες!!!

Μαιρη λου μονο 900;;; νομιζω θα ειστε παραπανω!!! οπως και να χει ολα βαινουν καλως!!!! αυτο ειναι το ευχαριστο, αντε να ρθει η αυριανη μερα να δεις το αγορι σου!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο γκρετα!!! αντε να ανοιξει λιγο ο καιρος και να αρχισετε τις βολτες!!!

Μαιρη λου μονο 900;;; νομιζω θα ειστε παραπανω!!! οπως και να χει ολα βαινουν καλως!!!! αυτο ειναι το ευχαριστο, αντε να ρθει η αυριανη μερα να δεις το αγορι σου!!!!

Νοιωθω σαν λιονταρι μεσα σε κλουβι...περιμενω να φτιάξει λιγο ο καιρός να ξεχυθω στους δρομους :twisted::mrgreen::cool:


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νοιωθω σαν λιονταρι μεσα σε κλουβι...περιμενω να φτιάξει λιγο ο καιρός να ξεχυθω στους δρομους :twisted::mrgreen::cool:

hahaha Greta ποιος σας πιανει μετα!!!! Να ανοιξει και λιγο ο καιρος να αρχισετε τις βολτες????? Εγω κοριτσια ειπε ο παπας στην πεθερα μου, να παω να παρω μονη μου σαραντισμο, και οοοοταν με το καλο βγει και το μωρακι, να το παω!

Link to comment
Share on other sites

hahaha Greta ποιος σας πιανει μετα!!!! Να ανοιξει και λιγο ο καιρος να αρχισετε τις βολτες????? Εγω κοριτσια ειπε ο παπας στην πεθερα μου, να παω να παρω μονη μου σαραντισμο, και οοοοταν με το καλο βγει και το μωρακι, να το παω!
.

Δεν θα μας βλεπει το σπιτι μετα:tongue::tongue::tongue:

Χειμωνιάτικο μωρό=Καλοκαιρινή χαρά :-D:grin:

Αντε με το καλο να σαραντισετε και εσεις


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...