Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου, καλημέρα σας!!!!!!!!!!! Τι κάνουν οι αγαπητές συναγωνίστριες; Την παλεύετε καλέ, ή έχετε πέσει με τα μούτρα στο "εορταστικό μούντ";

Εγώ καλά τα πάω, χθες βράδυ έφαγα βέβαια λίγα κουλουράκια, αλλά ευτυχώς η αγαπημένη μου (αυτή την περίοδο) ζυγαριά δε με τιμώρησε!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα, γοργόνες! Δεν έχω βάλει τίποτα πασχαλινό στο σπίτι γιατί δεν είμαι φαν, αλλά το ΣΚ ο απολογισμός είχε τις εξής ατασθαλίες: 1 μικρό παστέλι με μέλι, μισή μπυρίτσα και κάτι λιγότερο από μια πίτα με γύρο. Επίσης, στης πεθεράς μου ένα σνίτσελ με πατάτες τηγανητές που είχα άπειρα χρόνια να φάω και ήταν τέλειο. Όπως καταλάβατε το έριξα έξω!

Ευτυχώς η ζυγαριά έπεσε 200 γρ. χάρη στη γυμναστική, οπότε τώρα είμαι στα 65,3 και συνεχίζω τη διατροφή μου.

Σήμερα:

πρωινό

1 φέτα μαύρο ψωμί με ταχίνι βιολογικό + 3 δαμάσκηνα + 1 ποτήρι γάλα

1 εσπρέσσο σκέτο

40λ. τζόκιγνκ

μεσημεριανό

μακαρόνια μαύρα με γαρίδες και καυτερή σάλτσα

βραδινό

1 γιαούρτι 2% + 1 μήλο

Καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινιώ πως είσαι σήμερα; Έχεις συνέλθει καθόλου;

καλημέρα mkcm μου

καλημέρα κόρες,

κάπως καλύτερα σήμερα, μου ξεβούλωσε το αυτί επιτέλους!!!!

αλλά βήχας τρομερός και καταρροή,

κάπως καλύτερα όμως σήμερα,

από δίαιτα δεν έκανα τα 5 γεύματα, αλλά σε θερμίδες πολύ λίγες Κυριακή και Δευτέρα λόγω ίωσης, δεν ζυγίστηκα ακόμη βέβαια,

αλλά δεν περπάτησα καθόλου, έχω να περπατήσω από την Παρασκευή και δεν προβλέπεται να περπατήσω πριν τις γιορτές άλλο, δεν περιάζει ας μείνω στα ίδια ευχαριστημένη θα είμαι και συνεχίζω μετά.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη Μεγάλη Εβδομάδα να έχουμε!

Εγω το ΣΚ πηγα πολύ καλά ,μονο μια μπυρα ηπια που βγήκαμε με μια χουφτίτσα φυστίκια.Αλλα μετα το βραδυ γυρνώντας σπίτι έφαγα μονο ενα γιαουρτάκι 2%.

Mckm αντε κ στο κουμπωμα του τζην λοιπον!

Κατερινακι περαστικά !!

Παμε γερα αυτη την βδομάδα κοριτσια μου γιατι εκει Μ.Σαββατο,Κυριακη κ Δευτέρα του Πασχα ολο κ κατι παραπάνω θα φάμε !!!

Χτες εγω εφαγα ψαρακι με σαλάτα κ σήμερα μια μεγαλη σαλάτα αναμεικτη με 2 φρυγανιές κ τυρακι φυτικο .

Τα φιλια μου σε όλες!

μπράβο κοπέλα μου!!! πολύ καλά τα πας!! και νηστεία βλέπω!!!

ευχαριστώ για τα περαστικά!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, γοργόνες! Δεν έχω βάλει τίποτα πασχαλινό στο σπίτι γιατί δεν είμαι φαν, αλλά το ΣΚ ο απολογισμός είχε τις εξής ατασθαλίες: 1 μικρό παστέλι με μέλι, μισή μπυρίτσα και κάτι λιγότερο από μια πίτα με γύρο. Επίσης, στης πεθεράς μου ένα σνίτσελ με πατάτες τηγανητές που είχα άπειρα χρόνια να φάω και ήταν τέλειο. Όπως καταλάβατε το έριξα έξω!

Ευτυχώς η ζυγαριά έπεσε 200 γρ. χάρη στη γυμναστική, οπότε τώρα είμαι στα 65,3 και συνεχίζω τη διατροφή μου.

Σήμερα:

πρωινό

1 φέτα μαύρο ψωμί με ταχίνι βιολογικό + 3 δαμάσκηνα + 1 ποτήρι γάλα

1 εσπρέσσο σκέτο

40λ. τζόκιγνκ

μεσημεριανό

μακαρόνια μαύρα με γαρίδες και καυτερή σάλτσα

βραδινό

1 γιαούρτι 2% + 1 μήλο

Καλή μεγάλη εβδομάδα να έχουμε!

τελικά η άσκηση είναι πολύ σημαντική!!!

το είδα κι εγώ με το περπάτημα!! λίγο να το σταματήσω, δεν χάνω!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου, καλημέρα σας!!!!!!!!!!! Τι κάνουν οι αγαπητές συναγωνίστριες; Την παλεύετε καλέ, ή έχετε πέσει με τα μούτρα στο "εορταστικό μούντ";

Εγώ καλά τα πάω, χθες βράδυ έφαγα βέβαια λίγα κουλουράκια, αλλά ευτυχώς η αγαπημένη μου (αυτή την περίοδο) ζυγαριά δε με τιμώρησε!!!!!!!!!!!

μπράβο!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κατερίνα μου, να είσαι καλά τις μέρες του Πάσχα να τις ευχαριστηθείς!!!!!!!!!!!!!! Και όσο για το περπάτημα, μη σε νοιάζει θα ξαναμπεις δυναμικά στο πρόγραμμα μόλις αναρρώσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κατερίνα μου, να είσαι καλά τις μέρες του Πάσχα να τις ευχαριστηθείς!!!!!!!!!!!!!! Και όσο για το περπάτημα, μη σε νοιάζει θα ξαναμπεις δυναμικά στο πρόγραμμα μόλις αναρρώσεις....

ευχαριστώ mkcm μου!!

βέβαια, με μεγάλη προσοχή στην γνωστή θερμιδοβροχή!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!

Άσε εγώ έχω αγχωθεί τρελά!!!!!!!! Βλέπω ότι θα είμαστε στο χωριό 6 μέρες και έχω κατααγχωθεί για τη διατροφή μου. Εκτός από Κυριακή και Δευτέρα του Πάσχα που τα κοψίδια είναι δεδομένα και δε θα έχω θέμα, Μ. Πέμπτη - Μ. Παρασκευή - Μ. Σάββατο και Τρίτη του Πάσχα θα έχω μεγάλο θέμα τι θα φάω.... Ελπίζω να μην έχουμε υδατανθρακοβόμβες τις μέρες εκείνες, ρε γμτ. Δε θα είμαι και σπίτι μου να κάνω ό,τι θέλω.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...Κατερινάκι αρχηγέ-εξομολογητή...ξεκινάω:

Έφαγα μισό πετεινό όπως λέμε εδώ τους κόκορες,λίγα αυγουλάκια και 1 κούνελο 2 μέτρα, όλα σοκολατένιαααα. Δύο κομμάτια πίτσα και μία τορτίγια.Όλα αυτά το Σαββατοκύριακο-Δευτέρα!Τώρα όμως τέλος και μάλιστα θα προσπαθήσω το Πάσχα να είμαι εγκρατής.

Ακόμα δε μου ήρθε περίοδος, από την Τετάρτη είμαι άρρωστη, τώρα πάω να φτιάξω και κάπου εξώκοιλα κυριολεκτικά!Δε ζυγίστηκα ακόμα, αύριο όμως θα είμαι ειλικρινής.....Κλαψ!Φιλάκια!

Υ.Γ. Αμαρτία εξομολογημένη, δεν είναι πια αμαρτία..........ε????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...Κατερινάκι αρχηγέ-εξομολογητή...ξεκινάω:

Έφαγα μισό πετεινό όπως λέμε εδώ τους κόκορες,λίγα αυγουλάκια και 1 κούνελο 2 μέτρα, όλα σοκολατένιαααα. Δύο κομμάτια πίτσα και μία τορτίγια.Όλα αυτά το Σαββατοκύριακο-Δευτέρα!Τώρα όμως τέλος και μάλιστα θα προσπαθήσω το Πάσχα να είμαι εγκρατής.

Ακόμα δε μου ήρθε περίοδος, από την Τετάρτη είμαι άρρωστη, τώρα πάω να φτιάξω και κάπου εξώκοιλα κυριολεκτικά!Δε ζυγίστηκα ακόμα, αύριο όμως θα είμαι ειλικρινής.....Κλαψ!Φιλάκια!

Υ.Γ. Αμαρτία εξομολογημένη, δεν είναι πια αμαρτία..........ε????

- μαζί σου!!!! (μάλλον το έπαθες από την περίοδο. άντε να σου ρθει να ηρεμήσεις)

- αυτά τα σοκολατενιοκούνελοαυγουλάκια είναι όλα τα λεφτά!!

- τι μισό πετεινό? Ολόκληρο μισό πετεινό? φαντάζομαι σε δυο-τρεις μέρες.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!

Άσε εγώ έχω αγχωθεί τρελά!!!!!!!! Βλέπω ότι θα είμαστε στο χωριό 6 μέρες και έχω κατααγχωθεί για τη διατροφή μου. Εκτός από Κυριακή και Δευτέρα του Πάσχα που τα κοψίδια είναι δεδομένα και δε θα έχω θέμα, Μ. Πέμπτη - Μ. Παρασκευή - Μ. Σάββατο και Τρίτη του Πάσχα θα έχω μεγάλο θέμα τι θα φάω.... Ελπίζω να μην έχουμε υδατανθρακοβόμβες τις μέρες εκείνες, ρε γμτ. Δε θα είμαι και σπίτι μου να κάνω ό,τι θέλω.......

Μ.Πέμπτη θα είναι το ταξιδάκι για να πας, όλο και κάπως θα το ελέγχεις

Μ.Παρασκευή είναι μεγάλη μέρα, βαριά νηστεία, και να μην νηστεύεις γενικά , καλό είναι εκείνη την ημέρα να φαμε λίγο σαλατούλα, λίγο ψωμάκι και λίγες ελιές για μεσημέρι κια τις άλλες ώρες φρούτα και τσάι.

Τρίτη του Πάσχα, πάλι ταξιδάκι επιστροφής, και θα κυκλοφορεί και πολύ κρεατάκι,

άντε όλο και κάπως θα το μαζώξεις, προσοχή στα κουλουράκια και τα τσουρέκια.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...