Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      On 4/5/2024 at 3:47 ΜΜ, Angot είπε:

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Μπα, 3 φρούτα ή 2 γιαούρτια σε μια μέρα μου φαίνεται υπερβολή! Αλλά μπορεί να φάω κανένα αυγουλάκι βραστό γιατί τελικά την έκανα και σήμερα τη γυμναστικούλα μου. Το ζητούσε το κορμί μου! Καλή συνέχεια, κόρες

α τέλειαΑΑΑΑΑΑΑΑ η γυμναστικούλα!!!!

τι άθλημα έκανες παλιότερα?

(μπα τι βλέπω!!! πάνε κι άλλα 100 γρ.?!!!!!!

σούπερ!!

φοβερή αίσθηση να ζυγίζεσαι και κάθε μέρα ή έστω μέρα παραμέρα και να είσαι και μείον 100-200 γρ. κάτω!!!!)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ρε γαμώτο, αλλά δεν πειράζει... Θα το ξεπεράσουμε το πράγμα. Σήμερα ευτυχώς θα έχω μια άκρως πεινασμένη μέρα, καθότι θα μαζευτώ στο σπίτι βραδάκι... Οπότα θα ετοιμάσω τη λαχταριστή σαλατούλα μου: μαρούλι, αγγούρι, ντομάτα, κρεμμυδάκι, πιπερίτσα, τόνος και αβγό και θα σκάσω στο φαΐ.............. Αύριο Σ/Κ. Ας ελπίσουμε ότι δε θα δουλεύει ο άντρας μου και θα έχω μια παρηγοριά στο σπίτι, ώστε να μην μπω σε πειρασμό...........

μαρηηηηηηηηηηηηηηη

όχι όλη μέρα νηστική, και το βράδι μόνο σαλαταααααααααααααααα


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι?Όταν περιμένετε περίοδο πόσα κιλά παραπάνω νομίζεται πως παίρνεται?Εγώ πιστεύω στάνταρ 800 γρ. με 1 κιλάκι...Και...σας πιάνουν λιγούρες?Κόρες τις καταπολεμώ με νύχια και με δόντια, αλλά πραγματικά αν δεν υπήρχατε εσείς θα είχα ορμήξει σε κάνα σοκολατένιο λαγουδάκι με μεγάλα αυτιά.......

.........

Κατερίνα, αρχηγέ ευχαριστούμε για την εμψύχωση και τη συσπείρωση (είναι και της μόδας αυτή η λέξη...) Πραγματικά και αυτά τα λίγα κιλάκια που έχω χάσει δε θα τα έχανα αν δεν υπήρχατε εσείς!

Φιλάκια σε όλες!Weekend is pro ton pylon!!! :wink:

- σε εμένα Πηνελόπη μου παίζει μισό κιλάκι πάνω στην περίδο, όχι παραπάνω άντε 600-700 γρ το πολύ

- από λιγούρες ναι γμτ, (μου το είχε πει κι ο γιατρός, ότι έχουμε τις λιγούρες κυρίως για γλυκό/ σοκολάτα προ της περιόδου, και μου είχε προτείνει γλυκό κουταλιού)

- χαίρομαι που βοηθήσαμε!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

α τέλειαΑΑΑΑΑΑΑΑ η γυμναστικούλα!!!!

τι άθλημα έκανες παλιότερα?

(μπα τι βλέπω!!! πάνε κι άλλα 100 γρ.?!!!!!!

σούπερ!!

φοβερή αίσθηση να ζυγίζεσαι και κάθε μέρα ή έστω μέρα παραμέρα και να είσαι και μείον 100-200 γρ. κάτω!!!!)

Ναι, ωραία θα ήταν να ήταν κάθε μέρα, θα έφευγαν νεράκι τα κιλά μας, ε; Κι εμένα κάποιες μέρες κολλάει η άτιμη. Άσε που τώρα με το διάδρομο και τον ιδρώτα που ρίχνω εκεί για να κάψω 500 θερμίδες ας πούμε από μια μακαρονάδα θέλει πολύυυυ ιδρώτα και μετά λες θα φάω μια σοκοφρέτα και πάρ' τες πίσω τις 200 θερμίδες. Το σκέφτεσαι μετά και 2 και 3 φορές να τη φας αυτή την άτιμη τη σοκοφρέτα :mrgreen: Έκανα μια ζωή αθλήματα, από 5 χρονών, 10 χρ. μπαλέτο και 15 χρ. στίβο και λίγα κολύμβηση παράλληλα με το στίβο, μόνο τώρα στην εγκυμοσύνη για 5 μήνες περίπου αφέθηκα και έτρωγα φυσικά ό,τι έτρωγα προ εγκυμοσύνης και να τα κιλάκια συσσωρεύτηκαν. Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα πέσει αυστηρή διατροφή για να μην την ξαναπάθω. Αλλά βοήθησαν τα αθλήματα να μην ταλαιπωρηθεί το σώμα απ' την εγκυμοσύνη, οπότε κάτι ήταν κι αυτό.

Ελπίζω να μην ξεφύγουμε πολύ το ΣΚ! Εμάς μας περιμένουν κάποιες συνεστιάσεις με παρέα, εκεί να δω πόσο αποφασισμένη είμαι, να περνάνε μπροστά μου τα διάφορα κι εγώ να κοιτάω :roll:


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!

τι κάνετε??

εγώ εδώ μια χαρούλα. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, είναι πολύ ωραία στο μουσείο, κρίμα που είναι για τόσο λίγο!!

το καλό είναι βέβαια ότι είμαι συνεχώς απασχολημένη και ξεχνιέμαι κάπως με το θέμα του φαγητού... τη βγάζω με ένα κουλούρι και δυο καφέδες ντεκαφ μέχρι τις 4 που πάω σπίτι.

μψκμ μου τρέξανε τα σάλια με τη σαλατάρα ..

εμείς σήμερα αβγουλάκια και 61,1 η ζυγαριά. δεν προσέχω όμως ούτε και πεινάω ιδιαίτερα, οπότε είμαι ευχαριστημένη.

πάντως δεν ξεφεύγω και αυτό είναι πόλύ σημαντικό ....

στην εγκυμοσύνη είχα βάλει 18 κιλά, δηλαδή 6 παραπάνω από αυτά που πρέπει (12)! ε, το λοιπόν αυτά τα 6 ήταν που ξέμειναν μετά, και που επανέρχοντα κάθε τόσο και θέλω να ξεφορτωθώ!! είχε δίκιο ο γιατρός που ούρλιαζε.

Στην περίοδο κι εγώ κανένα μισόκιλο βάζω.

Καλή δύναμη κορίτσια!!!

Να έχετε ένα υπέροχο σκ!!! <3 <3


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλημέρα και καλή βδομάδα... Επανέρχομαι σχεδόν αλώβητη μετά το Σ/Κ. Το Σάββατο μόνο το έριξα λίγο έξω που φτιάξαμε κουλουράκια με τα παιδιά κι έφαγα 5 - 6 και μετά το βράδυ παραγγείλαμε με τον άντρα μου junk.

Κυριακή ήμουν φρόνιμο κορίτσι, μόνο λίγα στραγάλια έφαγα το βράδυ.

Από σήμερα τα κεφάλια τελείως μέσα όμως.

Νομίζω, πως την Τετάρτη θα το δω επιτέλους το 61.

Το χαρμόσυνο είναι ότι έβαλα ένα τζήν (όχι από αυτά που φορούσα στα αδύνατα - αδύνατά μου, αλλά ένα που φορούσα όταν είχα ψιλοεπανέλθει νο. 26 LEE) και ανέβηκε πολύ εύκολα. Ο στόχος τώρα είναι να κουμπώσει κιόλας!!!!!!!!!!!!! Εμπρός λοιπόν για το κούμπωμα του τζην!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που είστε όλες;;; Μη μυριστώ ότι το Σ/Κ τα κάνατε μαντάρα... μαύρο φίδι που σας έφαγε κακομοίρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Πλάκα κάνω, έτσι; Μη μου θυμώσετε και μου κόψετε την καλημέρα....!!!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι χάλια κόρες, συνάχι τρομερό, μου βούλωσε το ένα αυτί (έλεος!!!) και άρχισε και ο βήχας από σήμερα, αλλά ήρθα στην δουλειά, ξεκίνησα αμοξιλ γιατί φοβήθηκα από το αυτι, κατά διαστήματα έχω ρίγους ίσως δέκατα, αλλά πολύ ελαφριά, μόνο για δίαιτα δεν είμαι,

το ΣΚ έτρεχα μία στην βαπτιστήρα μου, μια στην νονά της κόρης μου, δεν ξεκουράστηκα, άντε να δούμε


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη Μεγάλη Εβδομάδα να έχουμε!

Εγω το ΣΚ πηγα πολύ καλά ,μονο μια μπυρα ηπια που βγήκαμε με μια χουφτίτσα φυστίκια.Αλλα μετα το βραδυ γυρνώντας σπίτι έφαγα μονο ενα γιαουρτάκι 2%.

Mckm αντε κ στο κουμπωμα του τζην λοιπον!

Κατερινακι περαστικά !!

Παμε γερα αυτη την βδομάδα κοριτσια μου γιατι εκει Μ.Σαββατο,Κυριακη κ Δευτέρα του Πασχα ολο κ κατι παραπάνω θα φάμε !!!

Χτες εγω εφαγα ψαρακι με σαλάτα κ σήμερα μια μεγαλη σαλάτα αναμεικτη με 2 φρυγανιές κ τυρακι φυτικο .

Τα φιλια μου σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...