Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημέρα,

Τι κανετε κοριτσια ; πως παει ο αγωνας;

Εγω καλα τα πηγα αυτες τις μερες ! Μια μικρη παρασπονδια χτες 2 χοουφτες γαριδακια χαχαχα ! μικρο το κακο νομιζω.Αδιαθετησα κιολας σημερα μετα απο 10 μερες καθυστερησης κ ελπιζω να ξεφουσκώσω !

Σημερα το μενου εχει μπιφτεκια με βραστα κολοκυθακια.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, γράφω εν τάχυ, γιατί γίνεται στη δουλειά της π@τ@νας κυριολεκτικά. Τις προηγούμενες μέρες το τερμάτησα με τις ατασθαλίες. Κι όταν λέω το τερμάτησα το εννοώ!!!!!!!!!! Αδιαθέτησα κιόλας χθες και χάνω μιλάμε λίτρα αίματος!!!!!!!!!!!!

Καλή επανεκκίνηση για μένα και συγχαρητήρια για τις υπόλοιπες καθώς βλέπω ότι τα πηγαίνετε σούπερ!!!!!!!!

Ελπίζω να τα πούμε αύριο!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ τρξιμο αυτες τις μερες και πολυ οι πειρασμοι. Ελπιζω να αντεξω γιατι η σωματικη κουραση δεν παιζεται.

Αχ Κατερινα μια μικρη διορθωση ειμαι συνολο -2.6. Δεν εδωσα μετρηση την προηγουμενη τεταρτη αλλα Μ. Παρασκευη (σωστο το 68.4). Ελπιζω να μην σε μπερδεψα. Ειναι ψυχολογικο

οκ!!!!!!!!!!!!!!!!!! (το διόρθωσα στ οαρχείο μου, διότι εδώ δεν μπορώ να το διορθώσω πλέον επειδή έχουνε περάσει μέρες)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! 63,7 σήμερα και συνεχίζουμεεεεε!

@ Αρχηγό: Αν δεν μπω μέχρι Τετάρτη επειδή θα λείπω, κιλάκια για το πινακάκι βάλτε τη σημερινή μου μέτρηση (600 γρ. κάτω από προηγούμενη εβδομάδα) και τα υπόλοιπα την επόμενη, φιλιά σε όλες!

ωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

ΠΟυ είστε κορίτσια, χαθήκαμε....

Σήμερα ζυγίστηκα και έδειξε 61,5 ξανά... το μόνο που έκανα είναι να πίνω το χυμό δύο λεμονιών με μέλι και ζεστό νερό το πρωί.. Τίποτε άλλο.

ούτε καμία ιδιαίτερη στέρηση. απλά προσπαθώ να μην τρώω σαπίλες (προσπαθώ το τονίζω)

Εσείς τι κάνετε?

φιλάκια!!!!

μόνο αυτό έκανες κι έπεσες 1,5 κιλό???????????

δηλαδή τίποτα άλλο για πρωινό?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου,Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!

Χάθηκα αυτές τις μέρες, αλλά πήρα άδεια από τη δουλειά μου και αποφάσισα να απέχω λίγο από το ίντερνετ όσο μπορούσα, να κάνω κάποιου είδους αποτοξίνωση!Από κιλά.....σταθερά σήμερα στα 72.8....ούτε καλά ούτε άσχημα, αλλά σίγουρα έφαγα λιγότερο από άλλες φορές που έτρωγα σαν να μην υπάρχει αύριο!Τώρα όμως ξεκινάω δυναμικότερα με πολλή όρεξη γιατί ξεκουράστηκα πολύ ψυχολογικά και αυτό τελικά (η ψυχολογία) είναι το 50% στη δίαιτα!

Θα έλεγα πως μου λείψατε, σας διάβασα όλες αλλά δε μπορώ να μην πω για τη mkcm.....βρε κορίτσι μου σκέφτεσαι να τα γράψεις όλα αυτά σε σενάριο καθημερινής σειράς? Ξέρεις πόσες θα τη βλέπουν, αν όχι πόσες θα ταυτιστούν???

Θα γίνεις πλούσια και μετά θα έρχονται οι διαιτολόγοι, οι μασέρ, οι γυμναστές και να σου το κορμί, όχι παίζουμε!Πάντως, μπράβο στον αντρούλη σου!

Κατερίνα,Αρσινόη,mpougos,matri,manoulamou,Jellyfish,Πολλά φιλάκια σε όλες!

έτσι, ξαναξεκινάμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!11


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

Τι κανετε κοριτσια ; πως παει ο αγωνας;

Εγω καλα τα πηγα αυτες τις μερες ! Μια μικρη παρασπονδια χτες 2 χοουφτες γαριδακια χαχαχα ! μικρο το κακο νομιζω.Αδιαθετησα κιολας σημερα μετα απο 10 μερες καθυστερησης κ ελπιζω να ξεφουσκώσω !

Σημερα το μενου εχει μπιφτεκια με βραστα κολοκυθακια.

τέλεια τα γαριδάκια!!!

και τέλεια και τα μπιφτέκια με τα βραστά κολοκυθάκια!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, γράφω εν τάχυ, γιατί γίνεται στη δουλειά της π@τ@νας κυριολεκτικά. Τις προηγούμενες μέρες το τερμάτησα με τις ατασθαλίες. Κι όταν λέω το τερμάτησα το εννοώ!!!!!!!!!! Αδιαθέτησα κιόλας χθες και χάνω μιλάμε λίτρα αίματος!!!!!!!!!!!!

Καλή επανεκκίνηση για μένα και συγχαρητήρια για τις υπόλοιπες καθώς βλέπω ότι τα πηγαίνετε σούπερ!!!!!!!!

Ελπίζω να τα πούμε αύριο!!!!!!!!!!!!!

ξαναξεκινάμε δυναμικά!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!! Σήμερα είμαι λίγο πιο χαλαρή στη δουλειά, αλλά είμαι πολύ πρισμένη από την περίοδο... Είχα φάει και μπόλικο την προηγούμενη εβδομάδα και δε βοήθησε και νομίζω ότι και το ζάχαρό μου ανέβηκε στα ύψη, δεδομένου ότι είχα χθες το πρωί μια τρομερή ζαλάδα (μπορεί βέβαια να ήταν και από τους τόνους αίμα που χάνω).

Χθες πρόσεξα αρκετά, όχι τέλεια, αλλά καλύτερα από τις προηγούμενες μέρες και από σήμερα τα κεφάλια μέσα, μην πάθουμε και τίποτα κι έχουμε και μωρά παιδιά, έτσι....

Φιλάκια πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Είχα ξαναγράψει πριν λίγο καιρό αλλά λόγω ψυχολογίας τα είχα παρατήσει και έτρωγα πάλι σαν τρελή. Πριν 5 μέρες περίπου αποφάσισα να ξεκινήσω να προσέχω λίγο, όχι ιδιαίτερα πράγματα. Ανεβαίνω στη ζυγαριά και βλέπω 67,2 οπότε παθαίνω ένα ψιλοεγκεφαλικό. Βέβαια δεν μου φαίνεται αλλά η κοιλιά ήμουν σαν έγκυος, αδύνατη παντού εκτός από την κοιλιά τούρλα. :oops: Λέω θα κάνω κάτι. Ψάχνομαι λίγο με τις θερμίδες που πρέπει να παίρνω και με τις θερμίδες που έχουν όσα τρώω και ξεκινάω την προηγούμενη Πέμπτη. Βέβαια δεν κάνω σαν τρελή, απλά προσέχω. Έχω και τους πειρασμούς από άντρα και παιδί που τρώνε βραδιάτικα τον άμπακο. :D:D Και θέλω τώρα να σας ρωτήσω: Ζυγίζομαι χθες και βλέπω 64,8. Είναι δυνατόν? Βέβαια πριν δεν έπινα καθόλου νερό και τώρα προσπαθώ να πίνω και έχει σήμερα τρίτη μέρα που έχω ένα ποδήλατο γυμναστικής( καλά να είναι το φόρουμ εδώ, βρήκα ένα με ανταλλαγή) και κάνω αλλά λίγο κάθε μέρα καθώς δεν έχω αντοχές πολλές. Περιμένω από εσάς γνώμες και βοήθεια. Στόχος τα 60 κιλά αλλά βασικά να πέσει η κοιλίτσα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες τις κυριες του φορουμ! Ειμαι νεα εδω, μολις εκανα την εγγραφη μου και θα ηθελα να ξερω αν μπορω να συμμετεχω κι εγω στη προσπαθεια σας (συμπαρασταση για απωλεια βαρους μετα απο γεννα). Διαβασα αρκετα μηνυματακια απο τη συζητηση σας και τα βρηκα πολυ ενθαρρυντικά και υποστηρικτικά. Πανε τρια χρονια απο τη γεννα του γιου μου και απο τοτε δε λεω να χασω τα 10 παραπανισια κιλα μου με τιποτα... Θα μου εδινε μεγαλη χαρα και ωθηση η συμμετοχη μου εδω για να συγκεντρωθω στο στοχο μου και να τα καταφερω, μιας και το περιβαλλον μου δεν βοηθαει ιδιαιτερως. Ειμαι 34 χρονων, υψος 1,65, βαρος 69,4. Στην εγκυμοσυνη πηρα 23 ολοκληρα κιλα :oops: και αφοτου γεννηθηκε ο μικρος μου αγγελος παλευω με τα 10 που μου κατσικωθηκαν. Ξεκινησα λοιπον σημερα διατροφη (η τριτη προσπαθεια μου) και θελω να μοιραζομαι την εμπειρια μου μαζι σας. Την καλημερα μου σε ολες!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!! Σήμερα είμαι λίγο πιο χαλαρή στη δουλειά, αλλά είμαι πολύ πρισμένη από την περίοδο... Είχα φάει και μπόλικο την προηγούμενη εβδομάδα και δε βοήθησε και νομίζω ότι και το ζάχαρό μου ανέβηκε στα ύψη, δεδομένου ότι είχα χθες το πρωί μια τρομερή ζαλάδα (μπορεί βέβαια να ήταν και από τους τόνους αίμα που χάνω).

Χθες πρόσεξα αρκετά, όχι τέλεια, αλλά καλύτερα από τις προηγούμενες μέρες και από σήμερα τα κεφάλια μέσα, μην πάθουμε και τίποτα κι έχουμε και μωρά παιδιά, έτσι....

Φιλάκια πολλά πολλά

έτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Είχα ξαναγράψει πριν λίγο καιρό αλλά λόγω ψυχολογίας τα είχα παρατήσει και έτρωγα πάλι σαν τρελή. Πριν 5 μέρες περίπου αποφάσισα να ξεκινήσω να προσέχω λίγο, όχι ιδιαίτερα πράγματα. Ανεβαίνω στη ζυγαριά και βλέπω 67,2 οπότε παθαίνω ένα ψιλοεγκεφαλικό. Βέβαια δεν μου φαίνεται αλλά η κοιλιά ήμουν σαν έγκυος, αδύνατη παντού εκτός από την κοιλιά τούρλα. :oops: Λέω θα κάνω κάτι. Ψάχνομαι λίγο με τις θερμίδες που πρέπει να παίρνω και με τις θερμίδες που έχουν όσα τρώω και ξεκινάω την προηγούμενη Πέμπτη. Βέβαια δεν κάνω σαν τρελή, απλά προσέχω. Έχω και τους πειρασμούς από άντρα και παιδί που τρώνε βραδιάτικα τον άμπακο. :D:D Και θέλω τώρα να σας ρωτήσω: Ζυγίζομαι χθες και βλέπω 64,8. Είναι δυνατόν? Βέβαια πριν δεν έπινα καθόλου νερό και τώρα προσπαθώ να πίνω και έχει σήμερα τρίτη μέρα που έχω ένα ποδήλατο γυμναστικής( καλά να είναι το φόρουμ εδώ, βρήκα ένα με ανταλλαγή) και κάνω αλλά λίγο κάθε μέρα καθώς δεν έχω αντοχές πολλές. Περιμένω από εσάς γνώμες και βοήθεια. Στόχος τα 60 κιλά αλλά βασικά να πέσει η κοιλίτσα.

σε 5 μέρες -2,4!!!!!!!!!!!!!!! πολύ καλό, πολύ ενθαρρυντικό!!!! μάλλον έχεις καλό μεταβολισμό!!!!!

κι εγώ έχω στατικό,

ιδανικά θα ήταν κατά την γνώμη μου, μισή ώρα κάθε μέρα, ανελλιπώς όμως

κάθε τετάρτη έχουμε το πινακάκι μας!!!! δίνουμε δηλαδή βάρος, απώλεια εβδομάδας, συνολική απώλεια και στόχο.

καλώς μας ξαναήρθες!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...