Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Katerina, περαστικά σου, τώρα είδα ότι σε ταλαιπωρεί ίωση! Άντε να αναρρώσεις και να επανέλθεις, τώρα δε μετράνε δίαιτες κλπ

Ε, για τα σοκολατένια, υπάρχουν πετεινοί και πετεινοί, μικροί, μεγάλοι, ένας μικρός τσακίζεται άνετα σε μια μέρα :cool: για να θυμηθώ και τις λιγούρες της εγκυμοσύνης!

Λοιπόν, ευτυχώς εγώ δεν ήρθα σε επαφή με όλα αυτά τα κολασμένα σοκολατένια του σούπερ γιατί πολύ απλά δεν προλαβαίνω να πάω :tongue: πάει ο άντρας μου που δεν συγκινείται απ' τα γλυκά. Βέβαια κάτι σοκολατένιες κρέπες όλο και μου τις φέρνει σπίτι κανένα βράδυ, αλλά φροντίζει να τις τρώει αφού ξαπλώσω και ό,τι περισσέψει το πετάει γιατί έτσι και το βρω το επόμενο πρωί, ε ρε μάνα μου, γίνεται σφαγή (δηλ. την τσακίζω - αυτό προ εγκυμοσύνης που ήμουν και τσιλιβίθρα, τώρα την κοιτάω και ξερογλύφομαι) Τεσπα, περασμένα μεγαλεία, μέχρι το καλοκαίρι έχει σκληρή προσπάθεια! Μετά θα δείξει.

Στο παραπάνω πρόγραμμά μου θα βάλω και μια μεγάλη σαλάτα το απογευματάκι γιατί εκεί με πιάνει η πείνα μου, κατά τις 6. Στις 2 τρώω μεσημεριανό και το γιαουρτάκι/μήλο στις 8, αλλά στο ενδιάμεσο κάτι πρέπει να βάλω για να προλάβω τα χειρότερα. Τα φιλιά μου σε όλες!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Μωρή, μη χαλαρώνεις.... Μια μια κολάζεις με σοκολατένιους πετινούς, μια με σοκολατένια αβγά και τώρα μας λες να πέσουμε με τα μούτρα στο φαΐ ως διανοούμενες;

Για τιμωρία θα γράψεις 100 φορές: Είμαι αδύνατη και δεν πεινάω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Katerina, περαστικά σου, τώρα είδα ότι σε ταλαιπωρεί ίωση! Άντε να αναρρώσεις και να επανέλθεις, τώρα δε μετράνε δίαιτες κλπ

......

Στο παραπάνω πρόγραμμά μου θα βάλω και μια μεγάλη σαλάτα το απογευματάκι γιατί εκεί με πιάνει η πείνα μου, κατά τις 6. Στις 2 τρώω μεσημεριανό και το γιαουρτάκι/μήλο στις 8, αλλά στο ενδιάμεσο κάτι πρέπει να βάλω για να προλάβω τα χειρότερα. Τα φιλιά μου σε όλες!

- σε ευχαριστώ Αρσινόη μου!!!!

- συμφωνώ να βάλεις κάτι για να προλάβεις τα χειρότερα, καλή συνέχεια!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις διάβασα κάτι και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας!

ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ:

ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ! ! !

Μωρή, μη χαλαρώνεις.... Μια μια κολάζεις με σοκολατένιους πετινούς, μια με σοκολατένια αβγά και τώρα μας λες να πέσουμε με τα μούτρα στο φαΐ ως διανοούμενες;

Για τιμωρία θα γράψεις 100 φορές: Είμαι αδύνατη και δεν πεινάω!

Όχι, όχι!Ζω την Οδύσσεια μιας μετανοημένης!

Ήταν σχήμα οξύμωρο, για να σας δείξω τι κάνουν οι άλλες που δεν κάνουν δίαιταααα.......:D

Α, είπα, μήπως.... Συγκεντρώσου.... Ή όπως είπε μια άλλη συναγωνίστρια την προηγούμενη βδομάδα (δε θυμάμαι ποια και βαριέμαι να ψάξω): Το νου σας ρεμάλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχααχαχαχαχαχαχα, είστε φοβερές!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Α, είπα, μήπως.... Συγκεντρώσου.... Ή όπως είπε μια άλλη συναγωνίστρια την προηγούμενη βδομάδα (δε θυμάμαι ποια και βαριέμαι να ψάξω): Το νου σας ρεμάλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ το είπα και αυτό....!Δάσκαλε που δίδασκες...:cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρααααα! Εδώ είμαι και εγώ! Τα νέα μου είναι ότι μετακομίζουμε και δεν προλαβαίνω! Δεν θα έχω και ίντερνετ για λίγο καιρό! Προσπαθώ όσο μπορώ να κρατήσω τη διατροφή! Θα δείξει! Μόλις τακτοποιηθούμε θα μπω πάλι στον ίσιο δρόμο! :)


[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

alo !!! τι κανετε κοριτσια;

πετεινους κ λαγουδακια διαβαζω κ δεν μας βλεπω καλα αυριο !!!

Κοριτσια συγκρατηθειτε γιατι ερχεται δυσκολο 3ημερο,ευκαιρια ειναι τωρα που ειναι κ νηστεια να μαζευτουμε λιγο περισσοτερο μπας κ γλιτωσουμε τπτ.

Αυτη την διαιτα Πηνελοπη μαλλον θα την ακολουθησουμε ολες την Κυριακη !!! Οσο για τα κοκορια οτι εγινε εγινε, δεν κοιταμε πισω σημερα ειναι μια νεα μερα προσπαθουμε για το καλυτερο.

Αρσινοη εγω θα προτινα να τρως το απογευμα γυρω στις 6 το γιαουρτι με το φρουτο σου κ το βραδυ να φτιαχνεις μια υπερσαλαταρα κ θα ειναι μια χαρα.

Κατερινακι δεν πειραζει που δεν περπατας αυτες τις μερες προεχει η αναρρωση σου τωρα,απο βδομαδα ολα ξανα στο προγραμμα.

ΜKCM μην αγχωνεσαι μωρε με την διατροφη της Μ.εβδομαδας τις μερες που θα εισαι εκτος σπιτιου.Εγω οσες φορες αγχωνομαι μετα τα κανω μανταρα γιατι το σκεφτομαι συνεχεια κ πως θα φαω κ τι φαω κ αν πρεπει να το φαω κ καταληγω να τρωω περισσοτερο.Οσες φορες το εχω αφησει ετσι καλθτερα παει.Ασε την Ατκινς για αυτη την εβδομαδα,θεωρω πως δεν βολευει.Κοιτα εκει που θα πας σιγουρα θα παιξει καποιο λαδερο οποτε με λιγο ψωμακι κ ελιες εισαι οκ.Το βραδυ μετα η σαλατιτσα με φρυγανιες κ ελιες η το μισο μεσημεριανο.Μ.Παρασκευη μετα καποιο οσπριο σαλατα η θαλασσινο ψητο η ακομα καλυτερα εκμεταλευσου την αλαδη νηστεια κ φαει μεσημερι βραδυ σαλατα με ελιες κ φρυγανιες κ ενδιαμεσα φρουτα κ ωμα αμυγδαλα/καρυδια.

Μ.Σαββατο μεσημερι κατι ελαφρυ τυπου λαδερο,ζυμαρικο κ το βραδυ μαγειριτσα.Ε μετα εχεις δυο μερες ελευθερα οπου θα φας οτι θες με προσοχη στην ποσοτητα των γλυκων συμπεριλαμβανοιυμενων κ των τσουρεκιων -κουλουριων κ καλο ειναι να αποφυγεις τα πολλα ψωμια ,ζυμαρικα κλπ.

Την Τριτη μετα καποιο κρεας που θα εχει περισεψει κατι θα βρεθει.

Εγω χτες οπως σας εγραψα εφαγα μεσημερι βραδυ μια αναμεικτη σαλατα με 2 φρυγανιες κ λιγο φυτικο τυρι κ σημερα μεσημερι -βραδυ αγγουροντοματα με 2 μικρα παξιμαδακια κ φυτικο τυρι.Αυριο καποια σαλάτα παλι με οσπριο μεσα η αν βγουμε το βραδυ σκετη σαλατα το μεσημερι κ το βραδυ θαλασσινα,θα δω.

Aristea D καλο κουράγιο με την μετακόμιση !

Σας φιλω ολες κ μην απογοητευεστε ! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Αρχηγέ,ευπειθώς αναφέρω τα...αποτελέσματά μου!73.3!Ε και λίγα είναι αν σκεφτείς ότι έφαγα όσο θα έτρωγε μία ολόκληρη οικογένεια Ινδών, περίμενα και περίοδο (που ήρθε χτες) είμαι σχετικά ευχαριστημένη!Όμως θα είμαι πολύ προσεχτική το 3ήμερο!Το έχω βάλει στόχο!Φιλάκια και τα ξαναλέμε!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σήμερα είναι ημέρα απολογισμού... Για να βλέπω νούμερα......

Ξεκινώ: παρέμεινα στα 62 γιατί χθες είχα θέμα.

Η μεγάλη μου ήταν έξω φρενών. Μιλάμε για ατέρμονη γκρίνια, μίρλα, σκανδαλιά και δε συμμαζεύεται. Είχα λοιπόν 4 επιλογές:

α) να πηδήξω από το μπαλκόνι

β) να την πετάξω από το μπαλκόνι

γ) να κάνω τσιγάρο

δ) να φάω

Το α) και β) δε γίνεται για ευνόητους λόγους. Το γ) δε γίνεται γιατί θηλάζω, οπότε ως σωστή emotional eater το έριξα στο φαγητό.... Σόρυ κορίτσια που σας απογοητεύω, αλλά πραγματικά δεν είχα άλλη επιλογή προκειμένου να μαζέψω τα νεύρα μου...........

Χτυπήστε λοιπόν.... χτυπήστε σαν άντρες.....:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε;

mkcm δεν πειραζει βρε κοριτσι , αρεκει που δεν εχεις βαλει.Στο προγραμμα ειναι κ αυτες οι μερες μην στεναχωριεσαι.Το θεμα ειναι οι καλες οι μερες να ειναι περισσοτερες απο τις λιγοτερο καλες κ απο τις μετριες κ ολα καλα θ απανε.ΕΙναι κ οι μερες τετοιες τωρα που για μενα επιτυχια θα ειναι αν μεινουμε στα ιδια !

Πηνελοπη μου κ εσυ μην απογοητευεσαι , θα περασουν αυτες οι μερες κ απο την ερχομενη Τεταρτη θα μπουμε ολες σε σειρα παλι !!!

Εγω εχασα λιγακι αυτη την εβδομαδα ,65.3 νομιζω -800 ειμαι απο την προηγουμενη εβδομάδα. Ειχα σαν στοχο μέσα μου να ειμαι για το Πασχα κατω απο 65 εστω κ 64.8 , αλλα δεν το βλεπω να το πετυχαίνω , δεν πειραζει συνεχιζουμε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...