Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια κ Χρονια Πολλα !!

Γυρισαμε κ εμεις χτες με το στομαχι βαρυ κ ασηκωτο.Η αληθεια ειναι πως δνε εφαγα παρα πολυ κ το καλυτερο ειναι πως εμεινα σε ενα μονο γλυκο αλλα μαλλον επειδη εχω μαθει σε πιο ελαφρυα φαγητα,μεσολαβησε κ η νηστεια ποσο να αντεξει κ αυτο το στομαχι.Το κακο ειναι πως καθε βραδυ επινα κ απο ενα η δυο ποτα.Απο σημερα τ ακεφαλια μεσα ομως κανονικοτατα.Δεν ζυγιστηκα κοριτσια την ερχομενη τεταρτη μια κ καλη.

Αλλες χρονιες το τι γινοταν με τα τσουρεκια κ τα γλυκα δεν μπορω να σας το περιγραψω,φετος ομως κρατηθηκα καλα. Κ απο φαγητο δεν εκανα υπορβολες.Δεν γυμναστηκα ομως καθολου μια εβδομαδα.Το απογευμα ομως οπωσδηποτε γυμναστηριο.

Ενα πρηξιμο το νοιωθω αλλα με λιγες μερες προσοχη θα φυγει απο εκει που ηρθε.

mkcm αν ειναι δυνατον αυτα που διαβαζω, ελεος ρε συ !!! μα ποση κακια πια!! Τουλαχιστον ο συζυγος τις τακτοποιησε καταλληλα.

Μπραβο στην Αρσινοη που εχασε κ στην matri !!Συγχαρητηρια!

Μπραβο κ στα κοριτσια που εμειναν σταθερα !!! Ευγε !!

Αλλα κ τα 1-2 κιλακια που μπηκαν θα φυγουν οπως ηρθαν ειναι θεμα λιγων ημερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλησπέρα κορίτσια!!!

Χριστός Ανέστη, ελπίζω και εύχομαι να περάσατε τέλεια!!!

Η διαιτά μου ναυάγησε προ πολλού, από τότε που σταμάτησα να γράφω βασικά... και έβαλα 2 ολόκληρα κιλά πάλι.... Τι να πω πολύ εύκολα μπαίνουν ρε γμτ.. Αλλά φανταστείτε και πόσο έφαγα βέβαιοα...

Όλο λέω από αύριο και όλο το αναβάλλω... έχω βγει εκτός προγράμματος..

Τεσπα... Ελπίζω εσείς να συνεχίζετε δυναμικά!!

ΠΟλλά φιλιά

Θα σου πω και εγω οτι στο συνολο εισαι -5 κιλα.

Τα 2 ειναι προσφατα και μπορουν να φυγουν και πιο ευκολα.

Μην απογοητευεσαι. Μην αυτομαστιγωνεσαι.

Παρε μια βαθια ανασα και συνεχιζουμε ολες μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα απο τη χαρα μου που εχασα εφαγα ενα μεγαλο κομματι γεμιστο τσουρεκι.

Αυτη η εβδομαδα για εμενα θα ειναι πιο δυσκολη γιατι καθε μερα η θα παμε καπου για γιορτη η θα εχω εγω σπιτι κοσμο.

Χτες ηρθαν 3 ξαδελφες και φερνουν το κολασμενο γεμιτσο με σοκολατα και επικαλυψη τσουρεκι.

Θελει κανεις ρωταω??? Εφαγε ενα κομματι ο αντρας μου , ενα ο γιος μου και ενα μικρο εγω. Οι επισκεπτριες αρνηθηκαν. Η κορη μου δεν της αρεσουν τα γλυκα με σοκολατα.ΕΕ και στο 2χρονο δεν εδωσα.

Σημερα ρωταω θελει κανεις ενα κομματι απο εκεινο το ωραιο τσουρεκι?? (σκεφτομουν πως να το ξεφορτωθω γρηγορα....εκτος απο το να το φαω ολο εγω)

Η κορη μου αρνηθηκε.

Ο αντρας μου ειπε καλο ηταν αλλα λιγο βαρυ, δεν θελω τωρα.

Ο γιος μου ειπε εε καλο ηταν αλλα δεν μου αρεσε που λερωθηκα, δεν θελω.

Εγω παλι δεν κρατηθηκα, εφαγα ενα τεραστιο κομματι , ΔΕΝ μου επεσε βαρυ, ΔΕΝ λερωθηκα. ΟΚ το ευχαριστηθηκα, Αλλα συνεχως σκεφτομαι να φαω λιγο ακομα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τη συμπαράσταση κορίτσια, ελπίζω να ξαναμπω σε ρεγουλα...

Το βασικό μείον για μένα είναι ότι σταμάτησα γυμναστική,, αλλά δεν πολύπρολαβαίνω πλέον... θέλω να βλέπω και το παιδί μου.

Το Πάσχα μιας και λέμε για πεθερικά, ενώ με έιχανε καλέσει τα πεθερικά δεν πάτησα, γιατί δεν αντέχω τις μπηχτές και τις κακίες του πατριου του άντρα μου...

Ο άντρας μου δε γουστάρει τον πεθερό μου καθόλου, αλλά αν τον ξεχέσει δε θα μπορεί να βλέπει τη μάνα του.. Είναι δύσκολη φάση γιατί η μάνα του είναι κολλημένη πάνω του.

Οπότε απλά πηγαίνουμε όσο λιγότερο μπορούμε.. δυστυχώς εγώ τη χαλάω τη ζαχαρένια μου, τους το κάνω το χατήρι...


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

ματρι μη φας, παν μετρον άριστοοοοοννννν

Στο λέω εγώ που υπέκυψα και σαβούριασα τώρα νιώθω πρησμένη και ότι δεν έχω αυτοσυγγράτηση!!!!!!

γκρρρ

Κρατήσου!.. (αχ τέλειο είναι το γεμιστο τσουρέκι, τέλειο!!)


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι γενικά. Αλλά χθες λίγο την πάτησα με το φαγητό, γιατί μέχρι το βράδυ όλα καλά. Μετά εφόσον κοιμήθηκαν τα παιδιά άπλωσα ένα πληντύριο, έπλυνα πιάτα, μαγείρεψα και μετά έβαλα να σιδερώσω και τελείωσα κατά τις 11 και κάθισα και έφαγα ψωμί με τυρί και λίγα κουλουράκια γιατί πεινούσα.... Καταραμένες δουλειές σπιτιού.... Το πρωί δε ζυγίστηκα, θα το κάνω το μεσημέρι....

Φιλάκια πολλά - πολλά.

Jelly, εμένα μου τη δίνουν και άλλα. Ερωτήσεις του στύλ: θα το ταΐσεις το παιδι; (όχι θα το αφήσω νηστικό). Το άλεσες το φαγητό του; (όχι θέλω να δω πως πνίγεται). Το άλλαξες το παιδί που έκανε κακά; (όχι το άφησα με τα σκ@τ@ γιατί γουστάρω συγκάματα). Γιατί κλαίει; (του τη σπάει η φάτσα σου). Γιατί κοιμάται; (το κοίμισα επίτηδες για να μην παίξετε μαζί του). ΚΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κάνετε;

mckm μην σκας κοριτσι μικρο το κακο, μην ζυγιζεσαι καθολου σημερα αστο για αυριο !! οσο για τις πεθερες παλι καλα που την εχω μακρυα κ βλεπομαστε πολυ αραια .

matri ξεφορτωσουτο το τσουρεκι γιατι εσυ θα το φας. Ετσι την παταω κ εγω οταν εχω σπιτι γλυκο που μου αρεσει ολο εκει εχω το μυαλο μου.

Jelly οτι εγινε εγινε,σε 2-3 μερες θα ξεπρηστεις κ θα αισθανεσαι καλύτερα. Καλο ειναι ανα αποφυγεις λιγο το πολύ αλατι αυτες τις μερες για να δεις γρήγορα διαφορά.

οι υπολοιπες που ειστε καλε;

εγω χτες εφαγα

Πρωι γιαουρτι 2% με 3 κσ κουακερ κ λιγες σταφιδες

δεκατιανο μηλο

μεσημεριανο σαλατα μαρούλι -αγγουρι-ντομάτα με 2 αυγα βραστα κ λιγο λάδι &2 φρυγανιές

απόγευμα μπανάνα & 8 αμύγδαλα ωμά

βραδυ παλι την ιδια σαλάτα μονο που αντι για αυγο εβαλα λιγο κρέας ψητό μέσα

Ηδη σημερα αισθάνομαι πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Mamoulamou, μακριά την έχω, αν την είχα κοντά θα είχαμε σφαχτεί προ πολλού... Ένα θα σου πω, απ' ότι μου λέει κόβω το 90%, εδώ μου έχει διηγηθεί ιστορία δικιά μου, όπου έχει αλλάξει πρωταγωνιστή και την έχει διανθίσει όσο δεν παίρνει και προσπαθούσε να με πείσει ότι έχει δίκιο... Δε θυμάται και τι έχει πει και μια σου λέει έτσι, μια γιουβέτσι και πάει λέγοντας. Π.χ.έτυχε να είναι Αθήνα και να έχει μείνει με τον μικρό για να κάνω μια εξωτερική δουλειά. Μιλάμε στις 11 και μου λέει ότι μόλις κοιμήθηκε. Με παίρνει στις 11:45 να μου πει ότι ξύπνησε. Γυρίζω 12 και μου λέει 2.30 ώρες κοιμήθηκε ο μικρός...

Οπότε μια στο τόσο κάνω τον κινέζο, είναι και καλή με τα παιδιά γενικά και λέω αϊ στο καλό...

Link to comment
Share on other sites

πολυ τρξιμο αυτες τις μερες και πολυ οι πειρασμοι. Ελπιζω να αντεξω γιατι η σωματικη κουραση δεν παιζεται.

Αχ Κατερινα μια μικρη διορθωση ειμαι συνολο -2.6. Δεν εδωσα μετρηση την προηγουμενη τεταρτη αλλα Μ. Παρασκευη (σωστο το 68.4). Ελπιζω να μην σε μπερδεψα. Ειναι ψυχολογικο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πώς τα πάτε; Εμένα έχει κολλήσει η ζυγαριά τις τελευταίες 2 μέρες, είχα τεμπελιές και παράτησα τη γυμναστική για 2 μέρες συν ότι το βράδυ έφαγα και τις δύο φορές βραδινό κανονικό, από σήμερα πάλι με δυναμισμό τρέξιμο και για βράδυ 1 μηλαράκι. Άντε να δούμε αύριο! Βέβαια με τόση αγκαλιά+περπάτημα με τον μπέμπη που βάρυνε έχω κάνει καλή εκγύμναση.


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα, γοργόνες! Έλα να μην πέφτουμε λόγω διακοπών! Θα ανασυνταχτούμε και συνεχίζουμε!

Εμένα η ζυγαριά έδειξε 63,9 από χθες, 400 γρ. έπεσε χάρη σ' αυτό το μήλο το βραδινό. Οπότε πήρα πάλι τ' απάνω μου!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

ΠΟυ είστε κορίτσια, χαθήκαμε....

Σήμερα ζυγίστηκα και έδειξε 61,5 ξανά... το μόνο που έκανα είναι να πίνω το χυμό δύο λεμονιών με μέλι και ζεστό νερό το πρωί.. Τίποτε άλλο.

ούτε καμία ιδιαίτερη στέρηση. απλά προσπαθώ να μην τρώω σαπίλες (προσπαθώ το τονίζω)

Εσείς τι κάνετε?

φιλάκια!!!!


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου,Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!

Χάθηκα αυτές τις μέρες, αλλά πήρα άδεια από τη δουλειά μου και αποφάσισα να απέχω λίγο από το ίντερνετ όσο μπορούσα, να κάνω κάποιου είδους αποτοξίνωση!Από κιλά.....σταθερά σήμερα στα 72.8....ούτε καλά ούτε άσχημα, αλλά σίγουρα έφαγα λιγότερο από άλλες φορές που έτρωγα σαν να μην υπάρχει αύριο!Τώρα όμως ξεκινάω δυναμικότερα με πολλή όρεξη γιατί ξεκουράστηκα πολύ ψυχολογικά και αυτό τελικά (η ψυχολογία) είναι το 50% στη δίαιτα!

Θα έλεγα πως μου λείψατε, σας διάβασα όλες αλλά δε μπορώ να μην πω για τη mkcm.....βρε κορίτσι μου σκέφτεσαι να τα γράψεις όλα αυτά σε σενάριο καθημερινής σειράς? Ξέρεις πόσες θα τη βλέπουν, αν όχι πόσες θα ταυτιστούν???

Θα γίνεις πλούσια και μετά θα έρχονται οι διαιτολόγοι, οι μασέρ, οι γυμναστές και να σου το κορμί, όχι παίζουμε!Πάντως, μπράβο στον αντρούλη σου!

Κατερίνα,Αρσινόη,mpougos,matri,manoulamou,Jellyfish,Πολλά φιλάκια σε όλες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! 63,7 σήμερα και συνεχίζουμεεεεε!

@ Αρχηγό: Αν δεν μπω μέχρι Τετάρτη επειδή θα λείπω, κιλάκια για το πινακάκι βάλτε τη σημερινή μου μέτρηση (600 γρ. κάτω από προηγούμενη εβδομάδα) και τα υπόλοιπα την επόμενη, φιλιά σε όλες!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...