Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!

ειρήνη μη σκας και κυρίως μη ρωτάς!!! αστους να τα λένε και να χαίρονται οι κακομοίρηδες!!

Γιατί κακομοίρης είναι όποιος βγάζει χολή για τη ζωή και το ποιόν των άλλων!! έχει τα θεματάκια του και γι αυτό το κάνει!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σήμερα 63 και πάλι!!! χαχα καταπληκτικό γιογιο παίζει το βάρος μου... μόλις τελείωσα την πρακτική μου, στην οποία έκανα μία τελείως καθιστική δουλειά, οπότε αυτό δε βοήθησε και πολύ!!επίσης σήμερα αδιθαθέτισα. Επίσης τρώω.

σε λίγο φεύγω γιοα την καλοκαιρινή μου υπαίθρια δουλειά, όπου εκέι επειδή κινούμαι πολύ, κερδίζω σε μυική μάζα, οπότε πάλι δε χάνω... αλλά τουλάχιστον στρώνω κορμί. κάτι είναι κι αυτό.

να σας πω την αλήθεια ψιλοκουράστηκα με τη δίαιτα, γι αυτ΄'ο χάθηκα κιόλας....

πολλά φιλάκια σε όλες και καλή δύναμη ;):D


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Kαλημέρα κι από μένα! Σταθερά εδώ στις επάλξεις! Τις κάνω τις παρασπονδίες μου με μέτρο πάντα, το συνήθισα πια, αλλά μετά το μεσημεριανό τρώω ένα φρούτο το απόγευμα κατά τις 7 και μετά τέλος! Οπότε κάθε μέρα πέφτει η ζυγαριά, εγγυημένη μέθοδος. Α, είναι και η γυμναστική κάθε μέρα που παίζει το ρόλο της βέβαια. 63,2 σήμερα και πάμε για τη μέτρηση της Τετάρτης, καλή συνέχεια σε όλες!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Αφού πέρασαν τα πολλά νεύρα με την τρελή γειτόνισα είπα να γράψω ξανά. Θα πω μόνο πως ο μοναδικός που με ενδιαφέρει η γνώμη του είναι ο άντρας μου, ο οποίος χθες το βράδυ που βγήκαμε για καμιά ώρα μόνοι μας, μου είπε πως φάνηκε ήδη η διαφορά στην κοιλίτσα μου. :lol: Οπότε πάμε καλά. Το Σ/Κ πέρασε με λίγο παραπάνω φαγητό αλλά είχαμε προσκλήσεις για φαγητό και καταλαβαίνετε. Βέβαια, ενώ γενικά μπορούσα να φάω πιο πολύ, σταματούσα σχετικά πιο γρήγορα οπότε δεν νομίζω να έγινε και τόσο κακό. Από σήμερα κανονικά πάλι. Εσείς πως τα πήγατε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα και καλή βδομάδα!

Τα νέα μου του σ/κ είναι μέτρια θα έλεγα. Καλά κάτι φοβερό δεν έκανα, αφού του φαγητού φαγητού δεν είμαι φανατική και με αποχή από τα γαλακτοκομικά, πώς στο καλό να κάνω κιόλας;;

Χθες ψήσαμε στην αυλή μας 6 ζευγάρια με τα πιτσιρίκια μας και το αποτέλεσμα είναι ένα κουτί παγωτίνια κι ένα μπαστούνι κορμός-μωσαϊκό στην κατάψυξη κι ένα μιλφέιγ στο ψυγείο! Το ενδιαφέρον είναι ότι ούτε που μου περνάει απ' το μυαλό να φάω γιατί το κάνω για τη μικρή, ενώ, αν ήταν για δίαιτα... :rolleyes:.

Αρσινόη, μου φαίνεται θ' ακολουθήσω το σύστημά σου σήμερα κι αύριο μπας και σώσω το ζύγισμα της Τετάρτης :mrgreen:!

Καλά, Ειρήνη, δεν είναι για ν' ασχολείσαι, εκτός αν μπορείς να το "χρησιμοποιήσεις", αν σε θυμώνει και σε κινητοποιεί :wink:.

katedard, καλώς ήρθες!

jelly, αν σε κούρασε πολύ, κάνε ένα διάλειμμα αλλά ίσως θα μπορούσες να φροντίσεις να μην ανέβεις απλά. Εσύ ξέρεις τι φαγητό και τι "έξτρα" σε κρατάνε σ' αυτά τα κιλά. Τρώγε αυτά.

Κατερίνα, εύχομαι να βοηθηθείς πολύ κάνοντας όσα σου είπε η γιατρός κυρίως σε επίπεδο υγείας κι έπειτα και για το βάρος (που θα βοηθήσει και τηνν υγεία :wink:)

Α και γυμναστική το σ/κ δεν έκανα, έκανα, όμως, βόλτες, είδα κόσμο. Χρειάζεται κι αυτό για την ψυχολογία!

Σήμερα, όμως, πρωί πρωί έκανα το προγραμματάκι μου και έπεται και συνέχεια το απόγευμα :-D.

Καλή συνέχεια σε όλα τα κοριτσάκια!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κοριτσάρες! Καλημέρα σας!!!!! Ελπίζω να τα έχετε πάει καλά εσείς, γιατί εγώ εξακολουθώ να τα κάνω μαντάρα, μην πω τίποτα χειρότερο.

Από σήμερα ξεκινώ χημική (έχω ήδη τη συγκατάθεση παιδιάτρου λόγω θηλασμού) μπας και ξεκολλήσω!!!!!!!!!!!

Θα κάνω την περίφημη δίατα της General Motors όπου υποτίθεται χάνεις 4,5 - 7,7 κιλά σε μία εβοδμάδα.... Το πρόγραμμα είναι σχετικά εύκολο:

Μέρα 1: μόνο φρούτα εκτός από μπανάνα

Μέρα 2: λαχανικά μόνο

Μέρα 3: λαχανικά και φρούτα (εκτός από μπανάνα)

Μέρα 4: μπανάνες και γάλα

Μέρα 5: μοσχάρι και 6 ντομάτες (μπορείς να το κάνεις τύπου κοκκινιστό, χωρίς τσιγαρίσματα, λάδια, κλπ.).

Μέρα 6: μοσχάρι και λαχανικά εκτός από ντομάτες

Μέρα 7: καστανό ρύζι, λαχανικά και φυσικοί χυμοί φρούτων

Από ποτά επιτρέπονται μόνο: νερό (ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ), μαύρος καφές και τσάι σκέτο.

Για την πείνα μπορείς να συνοδέψεις κάθε μέρα με μια σούπα λαχανικών (υπάρχει η συνταγή στο διαδίκτυο, βαριέμαι να τη γράψω, για όποια ενδιαφέρεται).

Για να δούμε θα καταφέρω να την κρατήσω!!!!!!!!! και να χάσω κανένα κιλό, γιατί δεν την παλεύω μία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με τις γουρουνιές μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα..Σας παρακολουθω εδω και καιρο και εχετε ομορφη παρεα..Εδω και μια βδομαδα ξεκινησα και εγω διατροφη και εχω πεσει 1,5κιλο(περιμενω να αδιαθετησω)..Ειμαι 1,68και 77κιλα..Ιδανικα θα ηθελα να φτασω τα 64..Μακαρι κοριτσια γιατι με εχουν ριξει ψυχολογικα πολυ τα κιλα..Μεσα σε 2χρονια εβαλα 18κιλα..Και χωρις εγκυμοσυνη παρακαλω..
Κοριτσια καλησπερα και ευχαριστω για την υποδοχη σας..Η αληθεια ειναι οτι ολο μας το ανχος οφειλεται στο καλοκαιρι..Προσωπικα καθε φορα που βλεπω τα καλιγραμμα κοριτσια με τα μαγιο τους τα βαζω με τον εαυτο μου που ολο τον χρονο δεν προσεχα..Φετος λεω θα το παω αργα και του χρονου που στεφανωνομαι θα ειμαι και εγω καλα με το σωμα μου.. Φιλια πολλα,υπομονη και επιμονη

καλώς την katedard!!!

μία εβδομάδα 1,5 κιλό και περιμένεις να αδιαθετήσεις!!! σούπερ!!!

σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, κοπέλα μου.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πρέπει να εξομολογηθώ ότι τα έκανα θάλασσα δυο μέρες τώρα... Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατί δε θέλω να σας βάλω σε πειρασμούς. Επέστρεψα λοιπόν πικρά μετανιωμένη η άσωτη κ ελπίζω από εδώ κ πέρα να κρατηθώ κ να μην ξαναγουρουνιασω... Καλημέρα katedard! Καλή αρχή κ καλωσήρθες! Έχασες ήδη 1μιση κιλό! Εγώ ούτε αυτό δεν κατάφερα ακόμη. Αλλα θα γίνει κ αυτό. Θα τα καταφέρουμε όλες!

Katerina71 καλά αποτελέσματα σε όλες τις εξετάσεις σου!

Να έχετε όλες μια υπέροχη Κυριακή!!! :D

δεν πειραζεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

συνεχίζουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κοπέλα μου


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κοριτσάρες! Καλημέρα σας!!!!! Ελπίζω να τα έχετε πάει καλά εσείς, γιατί εγώ εξακολουθώ να τα κάνω μαντάρα, μην πω τίποτα χειρότερο.

Από σήμερα ξεκινώ χημική (έχω ήδη τη συγκατάθεση παιδιάτρου λόγω θηλασμού) μπας και ξεκολλήσω!!!!!!!!!!!

Θα κάνω την περίφημη δίατα της General Motors όπου υποτίθεται χάνεις 4,5 - 7,7 κιλά σε μία εβοδμάδα.... Το πρόγραμμα είναι σχετικά εύκολο:

Μέρα 1: μόνο φρούτα εκτός από μπανάνα

Μέρα 2: λαχανικά μόνο

Μέρα 3: λαχανικά και φρούτα (εκτός από μπανάνα)

Μέρα 4: μπανάνες και γάλα

Μέρα 5: μοσχάρι και 6 ντομάτες (μπορείς να το κάνεις τύπου κοκκινιστό, χωρίς τσιγαρίσματα, λάδια, κλπ.).

Μέρα 6: μοσχάρι και λαχανικά εκτός από ντομάτες

Μέρα 7: καστανό ρύζι, λαχανικά και φυσικοί χυμοί φρούτων

Από ποτά επιτρέπονται μόνο: νερό (ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ), μαύρος καφές και τσάι σκέτο.

Για την πείνα μπορείς να συνοδέψεις κάθε μέρα με μια σούπα λαχανικών (υπάρχει η συνταγή στο διαδίκτυο, βαριέμαι να τη γράψω, για όποια ενδιαφέρεται).

Για να δούμε θα καταφέρω να την κρατήσω!!!!!!!!! και να χάσω κανένα κιλό, γιατί δεν την παλεύω μία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με τις γουρουνιές μου!!!!!!!!!!!!!

mkcm, το σκέφτομαι μέρες τώρα και ήθελα να στο πω

μήπως θα ήταν καλύτερα να κάνεις την φοβερή δίαιτα της ενδοκρινολόγου σου?

και χάνεις, και δεν πεινάς, και σου φτιάχνει το ζάχαρο, και είναι για πάντα, και είναι από γιατρό ειδικά για σένα, και έχει τα πάντα μέσα, και δεν είναι χημική, και έχει 5 γεύματα, και είναι υγιεινή, δηλαδή έχει πολλά συν, και το κυριότερο με αυτή θα χάσεις εγγυημένα κια για πολύ καιρό. Τι λές?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα και καλή βδομάδα!

Τα νέα μου του σ/κ είναι μέτρια θα έλεγα. Καλά κάτι φοβερό δεν έκανα, αφού του φαγητού φαγητού δεν είμαι φανατική και με αποχή από τα γαλακτοκομικά, πώς στο καλό να κάνω κιόλας;;

Χθες ψήσαμε στην αυλή μας 6 ζευγάρια με τα πιτσιρίκια μας και το αποτέλεσμα είναι ένα κουτί παγωτίνια κι ένα μπαστούνι κορμός-μωσαϊκό στην κατάψυξη κι ένα μιλφέιγ στο ψυγείο! Το ενδιαφέρον είναι ότι ούτε που μου περνάει απ' το μυαλό να φάω γιατί το κάνω για τη μικρή, ενώ, αν ήταν για δίαιτα... :rolleyes:.

Αρσινόη, μου φαίνεται θ' ακολουθήσω το σύστημά σου σήμερα κι αύριο μπας και σώσω το ζύγισμα της Τετάρτης :mrgreen:!

Καλά, Ειρήνη, δεν είναι για ν' ασχολείσαι, εκτός αν μπορείς να το "χρησιμοποιήσεις", αν σε θυμώνει και σε κινητοποιεί :wink:.

katedard, καλώς ήρθες!

jelly, αν σε κούρασε πολύ, κάνε ένα διάλειμμα αλλά ίσως θα μπορούσες να φροντίσεις να μην ανέβεις απλά. Εσύ ξέρεις τι φαγητό και τι "έξτρα" σε κρατάνε σ' αυτά τα κιλά. Τρώγε αυτά.

Κατερίνα, εύχομαι να βοηθηθείς πολύ κάνοντας όσα σου είπε η γιατρός κυρίως σε επίπεδο υγείας κι έπειτα και για το βάρος (που θα βοηθήσει και τηνν υγεία :wink:)

Α και γυμναστική το σ/κ δεν έκανα, έκανα, όμως, βόλτες, είδα κόσμο. Χρειάζεται κι αυτό για την ψυχολογία!

Σήμερα, όμως, πρωί πρωί έκανα το προγραμματάκι μου και έπεται και συνέχεια το απόγευμα :-D.

Καλή συνέχεια σε όλα τα κοριτσάκια!

τι προγραμματάκι κάνεις για γυμναστική?

μπράβο που κρατιέσαι μετα γλυκά!!!

σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κοπέλα μου.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

ειρήνη μη σκας και κυρίως μη ρωτάς!!! αστους να τα λένε και να χαίρονται οι κακομοίρηδες!!

Γιατί κακομοίρης είναι όποιος βγάζει χολή για τη ζωή και το ποιόν των άλλων!! έχει τα θεματάκια του και γι αυτό το κάνει!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σήμερα 63 και πάλι!!! χαχα καταπληκτικό γιογιο παίζει το βάρος μου... μόλις τελείωσα την πρακτική μου, στην οποία έκανα μία τελείως καθιστική δουλειά, οπότε αυτό δε βοήθησε και πολύ!!επίσης σήμερα αδιθαθέτισα. Επίσης τρώω.

σε λίγο φεύγω γιοα την καλοκαιρινή μου υπαίθρια δουλειά, όπου εκέι επειδή κινούμαι πολύ, κερδίζω σε μυική μάζα, οπότε πάλι δε χάνω... αλλά τουλάχιστον στρώνω κορμί. κάτι είναι κι αυτό.

να σας πω την αλήθεια ψιλοκουράστηκα με τη δίαιτα, γι αυτ΄'ο χάθηκα κιόλας....

πολλά φιλάκια σε όλες και καλή δύναμη ;):D

πολύ καλό που θα κινείσαι στη δουλειά!!!!!

τι δουλειά είναι αυτή, αν επιτρέπεται?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ Κατερινιώ, το σκέφτομαι... Αλλά είμαι "εθισμένη" στις δίαιτες fad. Είμαι πολύ ανυπόμονη, ρε γαμώτο. Αν δε βλέπω άμεσα αποτελέσματα απλά τα παίζω και τα παρατάω.

Θα κάνω μια προσπάθεια τώρα με αυτή τη δίαιτα κι αν δε δω αποτελέσματα θα το γυρίσω σε ισορροπημένη διατροφή...

Είμαι ανισόρροπο άτομο!!!!!!!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

τι προγραμματάκι κάνεις για γυμναστική?

Κατερινάκι, κάνω ένα "βάρβαρο", θα το έλεγα, πρόγραμμα της Tracy Anderson. Λέγεται The Tracy Anderson method και είναι ειδικά για μετά την εγκυμοσύνη (post pregnancy το λέει) κυρίως, δλδ, κοιλιακοί και πόδια. Εγώ το έχω κόψει στα δύο και κάνω Δευτ-Τετ-Παρ κοιλιά (30') και Τρ-Πε πόδια (10'). Τα απογεύματα όσο πιο συχνά μπορώ (γιατί είναι και το μεγάλο μου παιδί στο σπίτι κι ο σύζυγος θέλει κι εκείνος να πηγαίνει για τρέξιμο στο βουνό) κάνω 20' ελλειπτικό (έχουμε σπίτι).

Ειρήνη, μπορεί να σ' ενδιαφέρει κι εσένα να του ρίξεις μια ματιά αφού θέλεις εστιασμένα για κοιλιά. Είναι αποτελεσματικό (το είχα κάνει στην πρώτη κόρη) αλλά βαρύ. Το λέω για να μη με κράζεις :tongue:!

Ρε συ Κατερινιώ, το σκέφτομαι... Αλλά είμαι "εθισμένη" στις δίαιτες fad. Είμαι πολύ ανυπόμονη, ρε γαμώτο. Αν δε βλέπω άμεσα αποτελέσματα απλά τα παίζω και τα παρατάω.

Θα κάνω μια προσπάθεια τώρα με αυτή τη δίαιτα κι αν δε δω αποτελέσματα θα το γυρίσω σε ισορροπημένη διατροφή...

Είμαι ανισόρροπο άτομο!!!!!!!!!:mrgreen:

Πόσο πόσο σε καταλαβαίνω!!!

Μπορώ να κάνω σούπερ υγιεινή διατροφή και να είμαι απόλυτα εγκρατής όταν... είμαι στα κιλά που θέλω. Όταν πρέπει να χάσω, δυσκολεύομαι πολύυυ! Θέλω να τα χάσω όλα... χθες! Καλά, φαντάζομαι δεν είμαι κι η μόνη :rolleyes:!

Καλή επιτυχία!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητη mkcm επειδη εχω κανει χημικη διαιτα εχω να σε συμβουλεψω για τα εξης...

Ναι,τα κιλα χανονται γρηγορα,ειχα χασει 4σε μια βδομαδα,αλλα το προβλημα ειναι η συντηρηση..Θα πρεπει να εχεις ομαλη μεταβαση απο την χημικη διαιτα-στην κανονικη διατροφη,ετσι ωστε να μην τα ξαναπαρεις γρηγορα..(εγω δυστυχως μετα απο τοσο στερηση δεν το εκανα,και τα ξαναπηρα +2,και αυτα μεσα στις επομενες 2βδομαδες).

Επισης θα σε συμβουλευα να κανεις χρηση βιταμινων,διοτι η διατροφη αυτη ειναι στερημενη σε βασικες διατροφικες ομαδες και λογο των μεταπτωσεων του καιρου,ισως νιωσεις μεγαλη αδυναμια,η οποια μπορει να σε οδηγησει και στο να φας παραπανω.

Ελπιζω να εχεις μια καλη αρχη,και να εχεις τα επιθυμητα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Κατερινιώ, το σκέφτομαι... Αλλά είμαι "εθισμένη" στις δίαιτες fad. Είμαι πολύ ανυπόμονη, ρε γαμώτο. Αν δε βλέπω άμεσα αποτελέσματα απλά τα παίζω και τα παρατάω.

Θα κάνω μια προσπάθεια τώρα με αυτή τη δίαιτα κι αν δε δω αποτελέσματα θα το γυρίσω σε ισορροπημένη διατροφή...

Είμαι ανισόρροπο άτομο!!!!!!!!!:mrgreen:

μα ακριβώς για αυτό στο λέω, επειδή είσαι εθισμένη όπως λες,

με μια ισορροπημένη διατροφή θα αργείς παααααρα πολύ να τα ξαναπάρεις, ενώ τώρα είδες τσουπ ξαναήρθαν τα 2 κιλάκια αμέσως,

έχεις πολλές γνώσεις, είσαι πολύ έξυπνη, είσαι μορφωμένη,είσαι όμορφη, περιποιείσαι τον εαυτό σου, έχεις όμορφη οικογένεια, είσαι οργανωμένη και τακτική ΑΡΑ αυτό που σου ταιριάζει είναι μόνο μία ισοροπημένη διατροφή και τίποτα άλλο,

είμαι σίγουρη 100000%!!!!!!!!!!! πως θα τηρείς κατά γράμμα τα 5 γεύματα και μάλιστα για πάρα πολύ καιρό!!!!!!κια ποτέ μα ποτέ δεν θα ξεφευγεις το βράδι και τα ΣΚμε βλακιούλες, αρκεί να τηρείς τα 5 γεύματα. έτσι οι ορμόνες σου θα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα, χωρίς πολλά νεύρα, οι βιταμινούλες σου εξασφαλισμένες κια μπορείς να εντάξεις και μία μέρα "κλεψίματος" όπως μου πρότεινες και για μένα που το βρίσκω ιδαιτέρως έξυπνο και ελκυστικό και κάνει πιο εύκολη την διατρφοή της ενδοκρινολόγου.

τι λές?

να σου πω, για την ινσουλινοαντίσταση τι ξέρεις? μου είπε η ενδοκρινολόγος να πάρω μετφορμίνη αλλά θέλει να δει τις εξετάσεις μου πρώτα.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...