Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΓΟΡΝΟΝΟΥΛΕς

τι διαβαζω τι διαβαζω...εκτος απο το τιγρακι βλεπω στασιμα πραγματα

δεν πειραζει...μην σας παιρνει απο κατω...............:cool::cool::cool:

μια μικρη ατασθαλεια δεν πειραζει ξεκιναμε δρυμυτερες

μην ξεχνατε οτι ο μεταβολησμος κολλαει καποιες στιγμες κ μπορει ναι μεν να προσεχεται αλλα δεν φευγει γραμμαριο....απλα συνεχιζουμε κ το προσπερναμε....φαση ειναι κ περναει

καλε θα μεθω να εγω να βαζω αυτα ωραια που βλεπω....ζηλευωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Βαλτή είσαι μωρέ;;;

Είπαμε καλό είναι να τα κοιτάμε λίγο, για να τα βγάζουμε απ' το μυαλό μας, αλλά αν τα λιβανίζουμε και πολύ, στο τέλος θα τσακίσουμε κανένα γλυκό!

Θα γυρίσει το μάτι! :mrgreen:

καλά σου λέει! μην μας τυρρανάς καλέ!

μην ξαναβάλεις τέτοια σε παρακαλώ γιατί θα τσακίσω καμιά τούρτα και μετά .... :twisted::twisted::twisted:

Αγγελάκια γειά σου :)

Link to comment
Share on other sites

καλά σου λέει! μην μας τυρρανάς καλέ!

μην ξαναβάλεις τέτοια σε παρακαλώ γιατί θα τσακίσω καμιά τούρτα και μετά .... :twisted::twisted::twisted:

Αγγελάκια γειά σου :)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ

TSIPOYRAKI

τα σοδομα κ γομορα γινονται μετα τις διακοπες....για λιγο φρονιμα.

απο σεπτεμβρη ολοι στον παγκο τους

χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

γοργονιτσες μου μπηκα να σας χαιρετισω για λιγες μερουλες...φευγουμε σε λιγες ωρες ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣΣΣ Ο γεαααααα :mrgreen::mrgreen:..ευχομαι να με βρειτε και να σας βρω αδυνατισμενες οταν επιστρεψουμε!!!

καλα να περνατε και υπομονη-επιμονη για το στοχο μας!!!!

μακια σε ολες τις γοργονες!!!!!!:P

καλημερουδιαααααα γοργονες!!!

Ρουλίτσα καλα να περάσεις κοριτσι!!!!:mrgreen:

maestria μου ευχαριστω πολυ:tongue:

κοριτσια κανετε και γυμναστικη ή μπαααα:rolleyes:

εγω δε κανω η τεμπελα καθολου αν και εχω υποσχεθει στον ευατο μου μολις τελειωσει το καλοκαιρακι να αρχισω γυμναστηριο για να ξεφευγω και λιγο απο τους αντρες του σπιτιου.;)

βρεεεε βρεεεεεε καλως το κοριτσι!!! :mrgreen:

ποιος τεμπελιάζει???/....να βαλλω φωνες???? :tongue::tongue::tongue:

μολις νιωσεις οτι μπορεις να ξεκινησεις....ΞΕΚΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....για να νιωθεις καλυτερα αλλα και για να δεις καλυτερα αποτελεσματα στην προσπαθεια σου :cool:

Καλησπέρα κοριτσια!!!Συγνωμη για την απουσια μου αλλα η μικρη ειναι ολο γκρινιαααααα την καλομαθαμε τις μερες που ηταν αρρωστη κ τωρα τα εχω δει ολα!!!

Τεσπα!!!Μην βαρατε ρε κοριτσια που δεν εφαγα πρωινο........

Η αληθεια ειναι οτι δεν μου πολυαρεσει το πρωινο.....αλλα το βραδυνο!!!!μμμμμμμμμ!!!!

Αχ χαμομηλακι μου κ εγω θελω ενα μπανακι.....να βρεξω την ουριτσα μου κ εγω λιγο!!!

Να σας πω την αληθεια μου ντρεπομαι βρε κοριτσια να βγω φετος παραλια....φοβαμαι μην με δουν στην αμμουδια κ νομιζουν οτι ειμαι καμια φαλαινα που ξεβρασε το κυμα!!!

elizaa μου στα ιδια κυβικα ειμαι κ εγω,μην απελπιζεσαι θα τα καταφερουμε κ εμεις!!!Οσο για τα γλυκα?Εμενα να δεις πως μου αρεσουν!!!Θα μπορουσα να τρεφομαι μονο με γλυκα!!!!

tsipouritsa μου καλη επιτυχια με την διατροφη σου!!!!

Εχω μιση ωρα γραφω αυτο το μνμ κ τωρα κλαιει παλι.......αμαννννννννννν

Φιλακια

βρε καλό μου δεν ειπαμε να φας πρωϊνο (αβγα-μπεϊκον κτλ....)....ενα καφεδακι με μια φρυγαλια με μελι και ενα χυμο πορτοκαλι αν προλαβαινεις να στιψεις....δεν ειναι δα και τόσο τραγικο!!!!!....ειναι απαραιτητο γευμα!!!! ΜΗΝ το παραλειπεις....βαλτο στην καθημερινοτητα σου :mrgreen:

Να τα μαςςςςςςςςςςςς....αλλη Ελιζα μας βρηκε!!!!!!.....καλε τι ντρεπεστε?????!!!!!!......δηλαδη μπανιο στην παραλία κανουν μονο τα μοντελα?????....δεν την καταλαβαινω αυτη τη λογικη!!!!

ΟΚ κατανοώ οτι υπαρχουν στιγμες που η αυτοπεποιθηση ειναι στα πατωματα οταν εχουμε καποια παραπανω κιλα.....κοριτσακια μου ΜΗΝ το βλεπετε ετσι....κοιταξτε να χαρειτε τη θαλασσα (ενα ειδος πολυ καλης ασκησης και ευεξίας)....και αφηστε τις ντροπες !!!

γεια σας κοριτσια σας βρηκα και θα σας γραφω και εγω τα νεα μου παλι.

αφου αυτο το διαστημα προσπαθω προσεκτικα και χαλαρα μπορω να πω,αφου προσεκτικα δε στερουμε τιποτα.:D

μπορω να σας πω με χαρα οτι πλεον ειμαι 70κιλα και ποσο πολυ χαιρομαι,συνεχιζω ακαθεκτη,και οσο μου λενε και οι υπολοιποι οτι εχω αδυνατισει τοσο η προσπαθεια μου γινεται ευκολοτερη.:P

υγ.ποια νεαρα γοργονα μπορει να σιορθωσει το σημερινο μου βαρος σε 70κιλα,εγω δε ξερω:?

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Τιγρακιιιιιιιι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι ωραια νεα?!!!!!!....συνεχισε καλο μου και θα εισαι η επομενη αποφοιτησασα :mrgreen:....ξεκινα και τη γυμναστικουλα ομως !

Καλα ειμαι, πηζω λιγο στη δουλεια, την διαιτα(ποια;;;; :P) την εχω φορτωσει στον κοκκορα (αχ, κοκκορας κρασατος γιαμ γιαμ!!) περιμενω να περασει το παλιοκαλοκαιρι και η ζεστη να μπορω να κανω καμια γυμναστικη γιατι εχουν πιασει αραχνες τα οργανα γυμναστικης!! Αρχιζω και σκεφτομαι και τα του γαμου και εκνευριζομαι, αγχωνομαι, τι τα θελω??:mrgreen:

Εσυ τι κανεις; ακομη τρεχαματα με το ιδιο θεμα (γαμος) ή παπαλα ;

γιατι τα εχεις φορτωσει στον κρασατο κοκκορα κυρία μου????

θελεις να βαλλω τις φωνες???????...:tongue:

τι εννοεις παιδι μου...σταματησες τη διατροφη?....τρως οτι να ναι????

για να μαζευομαστε λεω εγω :tongue:...οριστε μας !!! :tongue:

γιατι εκνευριζεσαι με τα του γαμου παιδι μου???

εγω θσκατε ολε.....εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα με το πεθερικον.....:cry::cry::cry:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...