Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Βαλτή είσαι μωρέ;;;

Είπαμε καλό είναι να τα κοιτάμε λίγο, για να τα βγάζουμε απ' το μυαλό μας, αλλά αν τα λιβανίζουμε και πολύ, στο τέλος θα τσακίσουμε κανένα γλυκό!

Θα γυρίσει το μάτι! :mrgreen:

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ κατσε φρονιμα

μηπως ετοιμαζεις καποια παρασπονδια κ το φερνεις με τροπο???λεω τωρα

καλά σου λέει! μην μας τυρρανάς καλέ!

μην ξαναβάλεις τέτοια σε παρακαλώ γιατί θα τσακίσω καμιά τούρτα και μετά .... :twisted::twisted::twisted:

Αγγελάκια γειά σου :)

καλημεραααααααααααααααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εεεεεεεεεεεπππππππππππππππππππππππππ τι γινεται εδω καλεεεε????

χαμομηλακι μη μου τις ξεμυαλιζεις!!!!!!!....αλλιως θα παρεις μια βδομαδα διατροφη μονο κολοκυθια -βραστα και αναλατα ως τιμωρια χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Τι έγινε μωρέ πάλι;

Θες να την καθαρίσω να ησυχάζεις;;; :twisted:

αχ κοριτσακι μου τα παθη ΤΟΥ Χριστου περναω.... :cry::cry::cry:

πηρα προχθες τηλ. το ξενοδοχειο που θα γινει το τραπεζι να κλεισω καποια δωμματια για τις φιλες μου που θα μεινουν....και μου λεει ο ξενοδοχος εχουν γινει και αλλες κρατησεις απο τον πεθερο σου :roll::roll::roll:......εχει καλεσει τηλεφωνικα κόσμο και δεν μας εχει πει καν ποιοι ειναι.....απο αυτους οι 20 θα μεινουν στο ξενοδοχειο....και δεν ξερουμε ποσους αλλους ακομα εχει καλεσει......μου εχει ερθει ΚΟΛΠΟΣ!!!!!....του τα εχωσε ο καλος μου....αλλά κοριτσια πάει χασαμε τη μπαλλα....................................

απο προχθες κλαιω....δεν ξερω τι να κανω....απο τον 15 Αυγουστο μου μαυρισαν την ψυχη....ολο παραπονα ...ολο σποντες...ολο κακκιες.....και πες εμενα με γραφουν πατοκορφα....το παιδι τους δεν τους νοιαζει που τον εχουν κανει χαλια????....ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ τη γνωμη τους με καθε τροπο....και το κανουν..............και αλλα πολλα ...που χρειαζομαι σελιδες ολοκληρες να γραφω....:cry::cry::cry: :cry::cry::cry: :cry::cry::cry:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακι μου τα παθη ΤΟΥ Χριστου περναω.... :cry::cry::cry:

πηρα προχθες τηλ. το ξενοδοχειο που θα γινει το τραπεζι να κλεισω καποια δωμματια για τις φιλες μου που θα μεινουν....και μου λεει ο ξενοδοχος εχουν γινει και αλλες κρατησεις απο τον πεθερο σου :roll::roll::roll:......εχει καλεσει τηλεφωνικα κόσμο και δεν μας εχει πει καν ποιοι ειναι.....απο αυτους οι 20 θα μεινουν στο ξενοδοχειο....και δεν ξερουμε ποσους αλλους ακομα εχει καλεσει......μου εχει ερθει ΚΟΛΠΟΣ!!!!!....του τα εχωσε ο καλος μου....αλλά κοριτσια πάει χασαμε τη μπαλλα....................................

απο προχθες κλαιω....δεν ξερω τι να κανω....απο τον 15 Αυγουστο μου μαυρισαν την ψυχη....ολο παραπονα ...ολο σποντες...ολο κακκιες.....και πες εμενα με γραφουν πατοκορφα....το παιδι τους δεν τους νοιαζει που τον εχουν κανει χαλια????....ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ τη γνωμη τους με καθε τροπο....και το κανουν..............και αλλα πολλα ...που χρειαζομαι σελιδες ολοκληρες να γραφω....:cry::cry::cry: :cry::cry::cry: :cry::cry::cry:

Τι να πω; Είναι ηλίθιοι!

Οι δικοί μου πάλι είναι άλλο στυλ, ναι, χαμόγελα, καθώς πρέπει και μετά το γάμο (που ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να τα πεις μετά; ) σε μια κουβέντα (τους ρώτησε κι ο χάζμπαντ το βλήμα "αν περάσανε καλά") βγάζει μια ΧΟΛΗ κι ένα ΦΑΡΜΑΚΙ η πεθερά, άλλο πράγμα.

Τίποτα δεν της άρεσε, τίποτα δεν είχε πει σαν εναλλακτική πρόταση.

ΦΑΡΜΑΚΙ σε λέω!!!

Από τότε την έχω γραμμένη και της μιλάω ΜΟΝΟ όταν είναι απαραίτητο. :mrgreen:

Υπομονή Μαριώ, τέτοια έχουν οι γάμοι και μακάρι να μην κάναμε. Εγώ ήθελα να μείνω με τον πολιτικό, αλλά που;

ΥΠΟΜΟΝΗ και ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ! Σιγά μην κλαις για τέτοιες βλακείες μωρέ! Την υγειά μας να 'χουμε. Άστους να καλέσουν όσους θέλουν ΑΡΚΕΙ βέβαια να τους πληρώσουν οι ίδιοι και τα έξοδα. :twisted:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλες μου γοργονιτσες

ολες τα ιδια ειναι.....χαιροντα να σε κανουν να πονας

τρεφονται με αυτο....για λιγο γραψιμο κ αδιαφορια να δεις εσυ μετα...κανε πως δεν ακους οταν μιλανε....

το κακο ειναι οταν επηρεαζουν τους γιους

σκεφτητετο αλλοιως ποσες μερες κ θα περασει κ αυτο.......

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω; Είναι ηλίθιοι!

Οι δικοί μου πάλι είναι άλλο στυλ, ναι, χαμόγελα, καθώς πρέπει και μετά το γάμο (που ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ να τα πεις μετά; ) σε μια κουβέντα (τους ρώτησε κι ο χάζμπαντ το βλήμα "αν περάσανε καλά") βγάζει μια ΧΟΛΗ κι ένα ΦΑΡΜΑΚΙ η πεθερά, άλλο πράγμα.

Τίποτα δεν της άρεσε, τίποτα δεν είχε πει σαν εναλλακτική πρόταση.

ΦΑΡΜΑΚΙ σε λέω!!!

Από τότε την έχω γραμμένη και της μιλάω ΜΟΝΟ όταν είναι απαραίτητο. :mrgreen:

Υπομονή Μαριώ, τέτοια έχουν οι γάμοι και μακάρι να μην κάναμε. Εγώ ήθελα να μείνω με τον πολιτικό, αλλά που;

ΥΠΟΜΟΝΗ και ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ! Σιγά μην κλαις για τέτοιες βλακείες μωρέ! Την υγειά μας να 'χουμε. Άστους να καλέσουν όσους θέλουν ΑΡΚΕΙ βέβαια να τους πληρώσουν οι ίδιοι και τα έξοδα. :twisted:

αχ βρε κοριτσακι μου δεν ειναι μονο το να μη δινω σημασια...ειναι και πρακτικο το θεμα....που θα ξερω ποιοι ειναι ολοι αυτοι για να τους βαλλω σε λιστα στα τραπεζια??????????????????????????????.....τι θα πω στον ξενοδοχο?????.....που του εχουμε πει 120 καλεσμενους και θα βγουν 150????.....τι θα του πω???...οποιον δεν εχεις στη λιστα βαλτον να κατσει στην κουζινα????????????? :cry::cry::cry:......


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσακι μου δεν ειναι μονο το να μη δινω σημασια...ειναι και πρακτικο το θεμα....που θα ξερω ποιοι ειναι ολοι αυτοι για να τους βαλλω σε λιστα στα τραπεζια??????????????????????????????.....τι θα πω στον ξενοδοχο?????.....που του εχουμε πει 120 καλεσμενους και θα βγουν 150????.....τι θα του πω???...οποιον δεν εχεις στη λιστα βαλτον να κατσει στην κουζινα????????????? :cry::cry::cry:......

Μην κλαις μόνο καλέ!

Γιατί δεν σας λένε τελικό αριθμό να ξεμπερδεύετε; Κι αφήστε τραπέζια με αυτό τον αριθμό ατόμων κι ας τους καθίσουν αυτοί όπως θέλουν!

Μυστικό κρατάνε τον αριθμό; :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! ή καλύτερα: Καλησπέρα!

Καλές διακοπές σε όσες φεύγουν, καλές επιστροφές σε όσες επιστρέφουν! Καλή δύναμη και καλή σύνέχεια σε όλες τις προσπάθειες!

καλως το κοριτσι !!!:mrgreen:

τι κανεις????

καλες μου γοργονιτσες

ολες τα ιδια ειναι.....χαιροντα να σε κανουν να πονας

τρεφονται με αυτο....για λιγο γραψιμο κ αδιαφορια να δεις εσυ μετα...κανε πως δεν ακους οταν μιλανε....

το κακο ειναι οταν επηρεαζουν τους γιους

σκεφτητετο αλλοιως ποσες μερες κ θα περασει κ αυτο.......

αααα....καλα στανταρ ....εχουν να φανε γραψιμο τη μερα του γαμου που θα παει συννεφο....ενα καλησπερα θα πω ...και τιποτα αλλο....ουτε ματια !!!

ευτυχως ο δικος μου τους τα χωνει...δεν μασαει....απλα στεναχωριεμαι να τονβλεπω χαλια....που στην τελικη εμεις γαμο πολιτικο θελαμε να κανουμε....αλλα για χαρη τους κανουμε θρησκευτικο.....

αχ σορρυ που σας ζαλισα....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην κλαις μόνο καλέ!

Γιατί δεν σας λένε τελικό αριθμό να ξεμπερδεύετε; Κι αφήστε τραπέζια με αυτό τον αριθμό ατόμων κι ας τους καθίσουν αυτοί όπως θέλουν!

Μυστικό κρατάνε τον αριθμό; :rolleyes:

ναι....γιατι φαντασου ποσους επιπλεον εχουν καλεσει.....

Χριστε μου ΤΙ ΖΩ???????????????????????????????????????????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κοριτσακι μου δεν ειναι μονο το να μη δινω σημασια...ειναι και πρακτικο το θεμα....που θα ξερω ποιοι ειναι ολοι αυτοι για να τους βαλλω σε λιστα στα τραπεζια??????????????????????????????.....τι θα πω στον ξενοδοχο?????.....που του εχουμε πει 120 καλεσμενους και θα βγουν 150????.....τι θα του πω???...οποιον δεν εχεις στη λιστα βαλτον να κατσει στην κουζινα????????????? :cry::cry::cry:......

Απο ότι κατάλαβα, παντρεύεσαι κοριτσάκι, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

Μην κάθεσαι και σκάς, ας τα βολέψουν τότε αυτοί που τους κάλεσαν. Κάνε την οργάνωση για όσους και όσα ξέρεις επίσημα!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι....γιατι φαντασου ποσους επιπλεον εχουν καλεσει.....

Χριστε μου ΤΙ ΖΩ???????????????????????????????????????????

Καλέ τι ψυχασθένεια είναι αυτή; Η γενιά τους το 'χει;

Πείτε τους ήρεμα και λογικά "αν δεν μας πείτε πόσοι είναι, δεν θα 'χει θέσεις να τους καθίσετε και θα γίνετε ΡΕΖΙΛΙ". :twisted:

Μη μου πεις ότι είναι και Πόντιοι; Είναι;

Εγώ, να ΣΕ πω, είμαι πόντια (κι απ' τους δυο γονείς) και η ίδια μου η μάνα μου έλεγε "ΜΗΝ πάρεις πόντιο παιδί μου, ΜΗ". :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλως το κοριτσι !!!:mrgreen:

τι κανεις????

αααα....καλα στανταρ ....εχουν να φανε γραψιμο τη μερα του γαμου που θα παει συννεφο....ενα καλησπερα θα πω ...και τιποτα αλλο....ουτε ματια !!!

ευτυχως ο δικος μου τους τα χωνει...δεν μασαει....απλα στεναχωριεμαι να τονβλεπω χαλια....που στην τελικη εμεις γαμο πολιτικο θελαμε να κανουμε....αλλα για χαρη τους κανουμε θρησκευτικο.....

αχ σορρυ που σας ζαλισα....

εσυ να περασεις καλα κ ασε τους να τα βγαλουν περα μονοι τους με τους καλεσμενους τους...εσυ φτιαξε τους δικους σας κ οι υπολοιποι καπου θα βολευτουν χα χα

ασε που εκεινη τ μερα δεν θα βλεπεις τιποτα απο ολα αυτα...θα εχεις αλλα στο μυαλο σου..θα δεις θα τους ξεχασεις εντελως

ολα θα πανε καλα...μην αγχωνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα, παντρεύεσαι κοριτσάκι, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

Μην κάθεσαι και σκάς, ας τα βολέψουν τότε αυτοί που τους κάλεσαν. Κάνε την οργάνωση για όσους και όσα ξέρεις επίσημα!!!! ;)

να σαι καλα ευχαριστωωωω !!!

ελπιζω να μας αποκαλυψουν τι μ*****ς εχουν κανει ετσι ωστε να μην δημιουργηθει προβλημα !

Καλέ τι ψυχασθένεια είναι αυτή; Η γενιά τους το 'χει;

Πείτε τους ήρεμα και λογικά "αν δεν μας πείτε πόσοι είναι, δεν θα 'χει θέσεις να τους καθίσετε και θα γίνετε ΡΕΖΙΛΙ". :twisted:

Μη μου πεις ότι είναι και Πόντιοι; Είναι;

Εγώ, να ΣΕ πω, είμαι πόντια (κι απ' τους δυο γονείς) και η ίδια μου η μάνα μου έλεγε "ΜΗΝ πάρεις πόντιο παιδί μου, ΜΗ". :mrgreen:

ααα.....καλα ΔΕΝ φανταζεσαι ψυχασθενεια!!!!!

ενα θα σου πω...τους ειχε κατσει στο μυαλο οτι θελεουν να μας παρουν χαλι για το σπιτι ΕΚΕΙΝΟΙ....έχουμε στο υπογειο 13 χαλια....χάλιααααααααααα.....δεν εχουν γουστο...τους λεμε μην φερνετε αάλλα....δεν τα χρησιμοπουουμε ...δεν πανε στο σπιτι.....εεε...εκει αυτοι μας φερνουν χαλιά....θελει καμια σας μια μπουχαρα μπορδοροδοκοκκινηΣΚΑΤΙ???!!!

οχι δεν ειναι ποντιοι....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...