Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

ααα.....καλα ΔΕΝ φανταζεσαι ψυχασθενεια!!!!!

Μωρέ φαντάζομαι. :mrgreen:

ενα θα σου πω...τους ειχε κατσει στο μυαλο οτι θελεουν να μας παρουν χαλι για το σπιτι ΕΚΕΙΝΟΙ....έχουμε στο υπογειο 13 χαλια....χάλιααααααααααα.....δεν εχουν γουστο...τους λεμε μην φερνετε αάλλα....δεν τα χρησιμοπουουμε ...δεν πανε στο σπιτι.....εεε...εκει αυτοι μας φερνουν χαλιά....θελει καμια σας μια μπουχαρα μπορδοροδοκοκκινηΣΚΑΤΙ???!!!

οχι δεν ειναι ποντιοι....

Ε, είναι κι άλλοι ανώμαλοι!!!

Έχουν κολλήματα αυτή η γενιά (γιατί και τα δικά μου πεθερικά δεν είναι πόντιοι) τελικά.

Με το ζόρι ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΧΑΛΙ! Εμένα με το ζόρι θα σου πάρω δώρα! (κάτι ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΑ!!!)

Πλέον (γιατί εγώ πάλιωσα), το 'χουν καταλάβει ότι μόνο το ζεστό χρήμα με συγκινεί. Στη γιορτή μου μου 'δωσε ο πεθερός το μετρητό στο χέρι και μου λέει "χρόνια πολλά". :mrgreen:

Υπομονή, θα μάθουν κι οι δικοί σου!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

αχ κοριτσακι μου τα παθη ΤΟΥ Χριστου περναω.... :cry::cry::cry:

πηρα προχθες τηλ. το ξενοδοχειο που θα γινει το τραπεζι να κλεισω καποια δωμματια για τις φιλες μου που θα μεινουν....και μου λεει ο ξενοδοχος εχουν γινει και αλλες κρατησεις απο τον πεθερο σου :roll::roll::roll:......εχει καλεσει τηλεφωνικα κόσμο και δεν μας εχει πει καν ποιοι ειναι.....απο αυτους οι 20 θα μεινουν στο ξενοδοχειο....και δεν ξερουμε ποσους αλλους ακομα εχει καλεσει......μου εχει ερθει ΚΟΛΠΟΣ!!!!!....του τα εχωσε ο καλος μου....αλλά κοριτσια πάει χασαμε τη μπαλλα....................................

απο προχθες κλαιω....δεν ξερω τι να κανω....απο τον 15 Αυγουστο μου μαυρισαν την ψυχη....ολο παραπονα ...ολο σποντες...ολο κακκιες.....και πες εμενα με γραφουν πατοκορφα....το παιδι τους δεν τους νοιαζει που τον εχουν κανει χαλια????....ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ τη γνωμη τους με καθε τροπο....και το κανουν..............και αλλα πολλα ...που χρειαζομαι σελιδες ολοκληρες να γραφω....:cry::cry::cry: :cry::cry::cry: :cry::cry::cry:

Αχ μαρακι λυπαμαι πραγματικα που τα περνας αυτα, ο γαμος ειναι για να χαρουμε εμεις, οχι γιανα βγαλει τις υποχρεωσεις τους ο καθενας. Εγω ημουν καθετη με οτιδηποτε και να θελαν, γιαυτο και ο πολιτικος. Και σε στενο οικογενειακο κυκλο. Ο πεθερος μου ηθελε να μας κανει οτι εξοδα θελαμε (αρκει να καναμε και οτι ηθελε ;) ) και του ειπα του καλου μου, ξεχνα το. Εγω δικαιωματα δεν δινω.

Μακαρι να βγαλεις ακρη με τα πεθερικα σου και να κανετε αυτο που θελετε εσεις. Αυτοι παντρευτηκαν, τι θελουν, να ξαναζησουν τον γαμο τους;;;:rolleyes:

Κατα τα αλλα μια χαρα, τρωω οτι ναναι, ειχα κανει για την αδερφη μου ενα τσιζκεικ μουρλια προχτες, και το τιμησα δεοντως. Γενικα τρωω, περιμενω να περασουν οι ζεστες να αρχισω την γυμναστικη.

Σας παρακολουθω, αλλα δεν εχω να γραψω κατι σχετικα με διαιτες, γιαυτο και δεν συμμετεχω...


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

part 1

Να τα μαςςςςςςςςςςςς....αλλη Ελιζα μας βρηκε!!!!!!.....καλε τι ντρεπεστε?????!!!!!!......δηλαδη μπανιο στην παραλία κανουν μονο τα μοντελα?????....δεν την καταλαβαινω αυτη τη λογικη!!!!

ΟΚ κατανοώ οτι υπαρχουν στιγμες που η αυτοπεποιθηση ειναι στα πατωματα οταν εχουμε καποια παραπανω κιλα.....κοριτσακια μου ΜΗΝ το βλεπετε ετσι....κοιταξτε να χαρειτε τη θαλασσα (ενα ειδος πολυ καλης ασκησης και ευεξίας)....και αφηστε τις ντροπες !!!

να πω την αλήθεια μου κι εγώ ντρέπομαι αλλά περισσότερο γιατί πάλι πέρασε ένα χρόνος και πάλι τα ίδια, με καταλαβαίνεται φαντάζομαι πολύ καλά! νοιώθω ήττημένη! αλλά για τους αλλους ..... τί να πω .... με ενοχλεί μέχρι να πέσω στο νερό γιατί επειδή την κολύμβηση την κατέω.... νοιώθω καβάλα στο δελφίνι! δεν με νοιάζει τίποτα είμαι εντελώς υπεράνω! :)

χαμομηλακι μη μου τις ξεμυαλιζεις!!!!!!!....αλλιως θα παρεις μια βδομαδα διατροφη μονο κολοκυθια -βραστα και αναλατα ως τιμωρια χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

ΠΕΣ ΤΑ!!!!!!!!

part 2

πάω να βάλω καφέ και διαβάζω για το πεθερικόν! μου φαίνεται ότι θα τα πάρω ασχημα!

Link to comment
Share on other sites

Ε, είναι κι άλλοι ανώμαλοι!!!

Έχουν κολλήματα αυτή η γενιά (γιατί και τα δικά μου πεθερικά δεν είναι πόντιοι) τελικά.

Με το ζόρι ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΧΑΛΙ! Εμένα με το ζόρι θα σου πάρω δώρα! (κάτι ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΑ!!!)

Πλέον (γιατί εγώ πάλιωσα), το 'χουν καταλάβει ότι μόνο το ζεστό χρήμα με συγκινεί. Στη γιορτή μου μου 'δωσε ο πεθερός το μετρητό στο χέρι και μου λέει "χρόνια πολλά". :mrgreen:

Υπομονή, θα μάθουν κι οι δικοί σου!

χαχαχαχχαχαχα....Μαεστρια μου δεν θελω να μαθουν ΤΙΠΟΤΑ...να μην τους ξαναδω γινεται????? ουφφφφφφ

Αχ μαρακι λυπαμαι πραγματικα που τα περνας αυτα, ο γαμος ειναι για να χαρουμε εμεις, οχι γιανα βγαλει τις υποχρεωσεις τους ο καθενας. Εγω ημουν καθετη με οτιδηποτε και να θελαν, γιαυτο και ο πολιτικος. Και σε στενο οικογενειακο κυκλο. Ο πεθερος μου ηθελε να μας κανει οτι εξοδα θελαμε (αρκει να καναμε και οτι ηθελε ;) ) και του ειπα του καλου μου, ξεχνα το. Εγω δικαιωματα δεν δινω.

Μακαρι να βγαλεις ακρη με τα πεθερικα σου και να κανετε αυτο που θελετε εσεις. Αυτοι παντρευτηκαν, τι θελουν, να ξαναζησουν τον γαμο τους;;;:rolleyes:

Κατα τα αλλα μια χαρα, τρωω οτι ναναι, ειχα κανει για την αδερφη μου ενα τσιζκεικ μουρλια προχτες, και το τιμησα δεοντως. Γενικα τρωω, περιμενω να περασουν οι ζεστες να αρχισω την γυμναστικη.

Σας παρακολουθω, αλλα δεν εχω να γραψω κατι σχετικα με διαιτες, γιαυτο και δεν συμμετεχω...

εσυ μια χαρα το χειριστηκες....εγω ειχα να αντιμετωπισω και καλα το προβλημα με την καρδια του πεθερου...οτι θα πεθανει....μπλα μπλα μπλαααααααα....οποτε υποχωρησα στο θεμα γαμος.....εγω ουτε πολιτικο δεν ηθελα...ειπα αν κανουμε παιδακι ενα πολιτικο και τελος....αλλά ΔΕΝ....

ΟΚ εφαγες τζιζζζζκεικ...ΟΚ δεν εγινε και τιποτα....γενικα προσεχε και ας μην κανεις διατροφη με προγραμμα....αν βλεπεις τον εαυτο σου να παρεκλινει πολυ χωρις λόγο....συγκρατησε τον ;)

οπως βλεπεις δεν μιλαμε μονο για διαιτες εδω :cool:

part 1

να πω την αλήθεια μου κι εγώ ντρέπομαι αλλά περισσότερο γιατί πάλι πέρασε ένα χρόνος και πάλι τα ίδια, με καταλαβαίνεται φαντάζομαι πολύ καλά! νοιώθω ήττημένη! αλλά για τους αλλους ..... τί να πω .... με ενοχλεί μέχρι να πέσω στο νερό γιατί επειδή την κολύμβηση την κατέω.... νοιώθω καβάλα στο δελφίνι! δεν με νοιάζει τίποτα είμαι εντελώς υπεράνω! :)

ΠΕΣ ΤΑ!!!!!!!!

part 2

πάω να βάλω καφέ και διαβάζω για το πεθερικόν! μου φαίνεται ότι θα τα πάρω ασχημα!

ακου να σου πω κ σενα τσιπουριτσα....δε μας τα λες καλα!!!!

μια χαρα εισαι σε εχω δει στις φωτο...ακους εκει ντρεπεσαι?????

εγω παντως δεν εχω ξαναδει γοργονα καβαλα σε δελφινι :tongue::tongue::tongue:

ασε αν αρχισω να γραφω.....θα αρχισουμε ολες μαζι τα ηρεμιστικα και δεν κανει :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακολουθω, αλλα δεν εχω να γραψω κατι σχετικα με διαιτες, γιαυτο και δεν συμμετεχω...

Κι εγώ που συμμετέχω τι νομίζεις;; Χάλια τα πάω, έβαλα και κιλά.

Αυτή τη βδομάδα είπα να το ράψω, τα πήγα μια χαρά, με εξαίρεση χθες, που πήγαμε στην αδελφή μου κι έβγαλε ένα ΣΚΑΣΜΟ γλυκά να μας κεράσει.

Ε, δεν αντιστάθηκα. :oops:

Γκουρού μου δε γίνεται να μην τους δεις ξανά. Αν κάνεις και κανένα παιδί, μετά θα παρακαλάς να τους δεις, για να τους το φορτώσεις για λίγο! :mrgreen::mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

part2!!!!

Θες να την καθαρίσω να ησυχάζεις;;; :twisted:

κι εγώ μαζί σου! δεν παίζονται οι άνθρωποι! ΕΛΕΟΣ!

αχ κοριτσακι μου τα παθη ΤΟΥ Χριστου περναω.... :cry::cry::cry:

πηρα προχθες τηλ. το ξενοδοχειο που θα γινει το τραπεζι να κλεισω καποια δωμματια για τις φιλες μου που θα μεινουν....και μου λεει ο ξενοδοχος εχουν γινει και αλλες κρατησεις απο τον πεθερο σου :roll::roll::roll:......εχει καλεσει τηλεφωνικα κόσμο και δεν μας εχει πει καν ποιοι ειναι.....απο αυτους οι 20 θα μεινουν στο ξενοδοχειο....και δεν ξερουμε ποσους αλλους ακομα εχει καλεσει......μου εχει ερθει ΚΟΛΠΟΣ!!!!!....του τα εχωσε ο καλος μου....αλλά κοριτσια πάει χασαμε τη μπαλλα....................................

απο προχθες κλαιω....δεν ξερω τι να κανω....απο τον 15 Αυγουστο μου μαυρισαν την ψυχη....ολο παραπονα ...ολο σποντες...ολο κακκιες.....και πες εμενα με γραφουν πατοκορφα....το παιδι τους δεν τους νοιαζει που τον εχουν κανει χαλια????....ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ τη γνωμη τους με καθε τροπο....και το κανουν..............και αλλα πολλα ...που χρειαζομαι σελιδες ολοκληρες να γραφω....:cry::cry::cry: :cry::cry::cry: :cry::cry::cry:

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Ο ΔΟΥΛΟΣ!!!!!! τέτοιο πράγμα δεν το έχω ξανακουσει! να καλούν κόσμο μόνοι τους και να μην το λένε κιόλας! μα καλά γυρεύοντας να γίνουν ρεζίλι πηγαίνουν ή τρωγονται για καυγά!

ναι....γιατι φαντασου ποσους επιπλεον εχουν καλεσει.....

Χριστε μου ΤΙ ΖΩ???????????????????????????????????????????

σουρεαλ καταστάσεις! ποιους έχεις πεθερούς μαρή; τον μπουνουέλ και την νταλί; αχαχαχαχααα

Πείτε τους ήρεμα και λογικά "αν δεν μας πείτε πόσοι είναι, δεν θα 'χει θέσεις να τους καθίσετε και θα γίνετε ΡΕΖΙΛΙ". :twisted:

:

αυτό και μόνο αυτό! και μην κλαις!

ζήτα τους τελικό αριθμό προσκεκλημένων που έχουν απαντήσει ότι θα παρευρεθούν στον γάμο και στο τραπέζι μετά ΑΜΕΣΑ! και μετά την ημερομηνία που θα τους δώσεις σαν τελική για να σου απαντήσουν (deadline που λέμε και στα ελληνικά) τέρμα και καλό τους ρεζίλι αν δεν συμμορφωθούν!

ΕΞΑΛΛΗ εγινα με αυτά που άκουσα!

επίσης... σταμάτα να κλαις κοριτσάκι , κάνε το πρόγραμμά σου και ξεκολλα από τις βλακειες τους!

φιλί

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που συμμετέχω τι νομίζεις;; Χάλια τα πάω, έβαλα και κιλά.

Αυτή τη βδομάδα είπα να το ράψω, τα πήγα μια χαρά, με εξαίρεση χθες, που πήγαμε στην αδελφή μου κι έβγαλε ένα ΣΚΑΣΜΟ γλυκά να μας κεράσει.

Ε, δεν αντιστάθηκα. :oops:

Γκουρού μου δε γίνεται να μην τους δεις ξανά. Αν κάνεις και κανένα παιδί, μετά θα παρακαλάς να τους δεις, για να τους το φορτώσεις για λίγο! :mrgreen::mrgreen:

Ποσα γλυκα εφαγες δλδ???....με τρομαζεις :tongue::tongue::tongue:

σιγα μην τους δωσω το παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!....προτειμω να σταματησω τη δουλεια μεχρι να ξεπεταχτει και παει κανα σταθμο....παρα αυτο....ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ σου λεωωωω

σου κανω copy paste ενα σκηνικο με θεμα το παιδι που εχω αναφερει στο Parents για να καταλαβεις...

''.....εμείς δυστηχως ακόμα δεν εχουμε αποκτησει παιδάκι , ειμαστε μαζι σχεδον 10 χρονια και το Σεπτεμβριο θα παντρευτουμε.....

μας εχουν πρηξει το συκωτι

''ποτε θα μας κανετε τον Παναγιωτακη''???...τον βαφτησαν κιολας

''αντε καλε τι κανετε???..κοιμαστε?....μεινετε ξυπνιοι κανα βραδυ ''....εχουν την εντυπωση πως αλλη στιγμη της ημερας κλειδωνει το συστημα και ΔΕΝ....

''μα ειναι δυνατον τοσα χρόνια και τιποτα?...τι κανετε?''...προσωπικα βαριεμαι κυρια μου να σας εξηγησω γιατι θα εχετε και πολλες αγνωστες λεξεις και στασεις απο αυτα που κανουμε.....

μια μερα βαρεθηκε ο δικος μου να τους ακουει και τους λεει

'' προσπαθουμε για αυτο σταματηστε να μας ****...''

Τι ηταν να το πει το τζιμανι μου αυτο???????????????????

με πιάνει παραμέρα το πεθερικον και πεταει μια ανεπαναληπτη ατακα :

''αμα δεν μπορεις κοριτσι μου να πας να κανεις εξετασεις....και οτι εξοδα κανεις θα στα καλυψουμε εμεις..''

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif ....οπως καταλαβαινετε μου πατησε τον καλο....γιατι αν και μικρη στην ηλικια μου εχω καλους icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

απο που κ ως που καλη μου κυρια...(λεμε τωρα και καμια λαλακια να περναει η ωρα)....μου μιλας ετσι????????????????????????????

εεε...απο τοτε οταν τους βλεπω καθε φορα σκεφτομαι να παω σε εδικο να μου δωσει τιποτα χαπια για να ηρεμω οταν τους συναντω ή τιποτα ενεσεις που κανουν στις αρκουδες για να μην ειναι επιθετικες.....γιατι το αναβαλλω δεν ξερω και θα εχουμε ατυχηματα..... icon_evil.gif


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποσα γλυκα εφαγες δλδ???....με τρομαζεις :tongue::tongue::tongue:

Ένα κομμάτι κέηκ κι ένα κομμάτι τσιζ κέηκ. :roll: (άμα σου λέω έβαλα, ΕΒΑΛΑ, αλλά τα κόβω πάραυτα)

σιγα μην τους δωσω το παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι να σου πω Μαριώ; Όταν κάνεις με το καλό ... θα είσαι ΤΟΣΟ κουρασμένη σε κάποια φάση που θα θέλεις να βγεις μόνη σου, με φίλους σου, με τον άντρα σου, να ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙΣ, που πιστεύω θα το αφήσεις.

Και καλοί κακοί (δε μιλάμε για εξτρίμ περιπτώσεις τώρα), παππούδες θα 'ναι και θα το αγαπάνε. :)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακι μου τα παθη ΤΟΥ Χριστου περναω.... :cry::cry::cry:

πηρα προχθες τηλ. το ξενοδοχειο που θα γινει το τραπεζι να κλεισω καποια δωμματια για τις φιλες μου που θα μεινουν....και μου λεει ο ξενοδοχος εχουν γινει και αλλες κρατησεις απο τον πεθερο σου :roll::roll::roll:......εχει καλεσει τηλεφωνικα κόσμο και δεν μας εχει πει καν ποιοι ειναι.....απο αυτους οι 20 θα μεινουν στο ξενοδοχειο....και δεν ξερουμε ποσους αλλους ακομα εχει καλεσει......μου εχει ερθει ΚΟΛΠΟΣ!!!!!....του τα εχωσε ο καλος μου....αλλά κοριτσια πάει χασαμε τη μπαλλα....................................

απο προχθες κλαιω....δεν ξερω τι να κανω....απο τον 15 Αυγουστο μου μαυρισαν την ψυχη....ολο παραπονα ...ολο σποντες...ολο κακκιες.....και πες εμενα με γραφουν πατοκορφα....το παιδι τους δεν τους νοιαζει που τον εχουν κανει χαλια????....ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ τη γνωμη τους με καθε τροπο....και το κανουν..............και αλλα πολλα ...που χρειαζομαι σελιδες ολοκληρες να γραφω....:cry::cry::cry: :cry::cry::cry: :cry::cry::cry:

ποιος μου στεναχωρει το κοριτσακι μου να παρω αναποδες και να αρχισω τις γρηγορες????

ακου μαρακι...αστους να φωναξουν οποιους θελουν...εσυ δωσε στο ξενοδοχειο τη λιστα σου και οι δικοι τους καλεσμενοι να μινουν απ εξω...εντολη στον ξενοδοχο...οποιος δεν ειναι στη λιστα δεν μπαινει μεσα...χιχιχιχιχιχιχιιχιχι ειμαι πολυ πανουργα...

αντε απο κει...

εσυ μην κλαις και συνεχισε να χαμογελας και να εισαι ευτυχισμενη και χαρουμενη γιατι αυτο τους σκοτωνει...

....θελει καμια σας μια μπουχαρα μπορδοροδοκοκκινηΣΚΑΤΙ???!!!

.

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα

και δεν τα παιρνεις βρε να τα πουλησεις να βγαλεις και κανενα φραγκο χαχαχαχχαχαχαχα

γερα μαρακι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


''ποτε θα μας κανετε τον Παναγιωτακη''???...τον βαφτησαν κιολας

''αντε καλε τι κανετε???..κοιμαστε?....μεινετε ξυπνιοι κανα βραδυ ''....εχουν την εντυπωση πως αλλη στιγμη της ημερας κλειδωνει το συστημα και ΔΕΝ....

''μα ειναι δυνατον τοσα χρόνια και τιποτα?...τι κανετε?''...προσωπικα βαριεμαι κυρια μου να σας εξηγησω γιατι θα εχετε και πολλες αγνωστες λεξεις και στασεις απο αυτα που κανουμε.....

μια μερα βαρεθηκε ο δικος μου να τους ακουει και τους λεει

με πιάνει παραμέρα το πεθερικον και πεταει μια ανεπαναληπτη ατακα :

''αμα δεν μπορεις κοριτσι μου να πας να κανεις εξετασεις....και οτι εξοδα κανεις θα στα καλυψουμε εμεις..''

Απίστευτα αδιάκριτοι έτσι;;;

Αχ, έτσι είναι γμτ.

Η μάνα μου ΕΠΡΗΖΕ την αδελφή μου (εμένα δεν τόλμησε πολύ, αν και στα 30 κοντά με ΠΡΗΞΑΝΕ κι εμένα) απ' τα 23! "Πότε θα παντρευτείς, να κάνεις παιδιά";;;

Με το που τελείωσε τη σχολή, τι άλλο είχε να κάνει; Να παντρευτεί!

Η αδελφή μου, ΦΥΣΙΚΑ (σιγά που δεν είχε χρόνο), παντρεύτηκα στα 28 κι έχει τώρα (στα 40) ΤΕΣΣΕΡΑ παιδιά. :mrgreen:

Το πρήξιμο όμως το 'τρωγε για ΧΡΟΝΙΑ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω Μαριώ; Όταν κάνεις με το καλό ... θα είσαι ΤΟΣΟ κουρασμένη σε κάποια φάση που θα θέλεις να βγεις μόνη σου, με φίλους σου, με τον άντρα σου, να ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙΣ, που πιστεύω θα το αφήσεις.

Και καλοί κακοί (δε μιλάμε για εξτρίμ περιπτώσεις τώρα), παππούδες θα 'ναι και θα το αγαπάνε. :)

αμα σου λεω ΔΕΝ παρχει περιπτωση...να με πιστευεις...αμα θελω να βγω θα παρω κοπελα :mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

σε λαλακες εγω ουτε το ξεχασμενο μου κραγιον δεν αφηνω :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχαχα....Μαεστρια μου δεν θελω να μαθουν ΤΙΠΟΤΑ...να μην τους ξαναδω γινεται????? ουφφφφφφ

εσυ μια χαρα το χειριστηκες....εγω ειχα να αντιμετωπισω και καλα το προβλημα με την καρδια του πεθερου...οτι θα πεθανει....μπλα μπλα μπλαααααααα....οποτε υποχωρησα στο θεμα γαμος.....εγω ουτε πολιτικο δεν ηθελα...ειπα αν κανουμε παιδακι ενα πολιτικο και τελος....αλλά ΔΕΝ....

ΟΚ εφαγες τζιζζζζκεικ...ΟΚ δεν εγινε και τιποτα....γενικα προσεχε και ας μην κανεις διατροφη με προγραμμα....αν βλεπεις τον εαυτο σου να παρεκλινει πολυ χωρις λόγο....συγκρατησε τον ;)

οπως βλεπεις δεν μιλαμε μονο για διαιτες εδω :cool:

ακου να σου πω κ σενα τσιπουριτσα....δε μας τα λες καλα!!!!

μια χαρα εισαι σε εχω δει στις φωτο...ακους εκει ντρεπεσαι?????

εγω παντως δεν εχω ξαναδει γοργονα καβαλα σε δελφινι :tongue::tongue::tongue:

ασε αν αρχισω να γραφω.....θα αρχισουμε ολες μαζι τα ηρεμιστικα και δεν κανει :tongue::tongue::tongue:

Μαρια, και μεις ειχαμε θεμα υγειας (και καλα). Δεν δωσαμε σημασια. Το θεμα ειναι και θρησκευτικο που θα κανεις, να προσπαθησεις να κανεις αυτο που θες εσυ και ο καλος σου, εσυ γιορταζεις τον γαμο σου με τους δικους σου ανθρωπους και ασε τους αλλους να κουρευονται. Ο φιλος σου τους μιλησε;

Εφαγα μισο τζιζζζζκεικ για την ακριβεια χαχαχαχα αλλα ητο τελειο δεν μπορουσα να αντισταθω...


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια, και μεις ειχαμε θεμα υγειας (και καλα). Δεν δωσαμε σημασια. Το θεμα ειναι και θρησκευτικο που θα κανεις, να προσπαθησεις να κανεις αυτο που θες εσυ και ο καλος σου, εσυ γιορταζεις τον γαμο σου με τους δικους σου ανθρωπους και ασε τους αλλους να κουρευονται. Ο φιλος σου τους μιλησε;

Εφαγα μισο τζιζζζζκεικ για την ακριβεια χαχαχαχα αλλα ητο τελειο δεν μπορουσα να αντισταθω...

Εγώ στο θρησκευτικό, που τον έκανα για τους δικούς μου, τους άφησα εν λευκώ να καλέσουν όποιον θέλουν στο γλέντι, γιατί αυτοί πληρώσανε :mrgreen:.

Μαριώ εγώ προτιμώ παππούδες παρά κοπέλα, τι να ΣΕ πω; Συστήματα είναι αυτά.

Αλλά πιστεύω ότι υπερβάλεις λίγο σ' αυτό το θέμα, τέσπα, ο καθένας με τις απόψεις του. :-D

Τώρα κοίτα να ηρεμήσεις, να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ τα κλάματα και να κάνεις υπομονή, γιατί οι τελευταίες μέρες είναι οι πιο πιεστικές (πέρσι τα πέρασα κι εγώ, σε καταλαβαίνω) και κουραστικές.

Υπομονή, ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ!!! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ποσα γλυκα εφαγες δλδ???....με τρομαζεις :tongue::tongue::tongue:

σιγα μην τους δωσω το παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!....προτειμω να σταματησω τη δουλεια μεχρι να ξεπεταχτει και παει κανα σταθμο....παρα αυτο....ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ σου λεωωωω

σου κανω copy paste ενα σκηνικο με θεμα το παιδι που εχω αναφερει στο Parents για να καταλαβεις...

''.....εμείς δυστηχως ακόμα δεν εχουμε αποκτησει παιδάκι , ειμαστε μαζι σχεδον 10 χρονια και το Σεπτεμβριο θα παντρευτουμε.....

μας εχουν πρηξει το συκωτι

''ποτε θα μας κανετε τον Παναγιωτακη''???...τον βαφτησαν κιολας

''αντε καλε τι κανετε???..κοιμαστε?....μεινετε ξυπνιοι κανα βραδυ ''....εχουν την εντυπωση πως αλλη στιγμη της ημερας κλειδωνει το συστημα και ΔΕΝ....

''μα ειναι δυνατον τοσα χρόνια και τιποτα?...τι κανετε?''...προσωπικα βαριεμαι κυρια μου να σας εξηγησω γιατι θα εχετε και πολλες αγνωστες λεξεις και στασεις απο αυτα που κανουμε.....

μια μερα βαρεθηκε ο δικος μου να τους ακουει και τους λεει

'' προσπαθουμε για αυτο σταματηστε να μας ****...''

Τι ηταν να το πει το τζιμανι μου αυτο???????????????????

με πιάνει παραμέρα το πεθερικον και πεταει μια ανεπαναληπτη ατακα :

''αμα δεν μπορεις κοριτσι μου να πας να κανεις εξετασεις....και οτι εξοδα κανεις θα στα καλυψουμε εμεις..''

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif ....οπως καταλαβαινετε μου πατησε τον καλο....γιατι αν και μικρη στην ηλικια μου εχω καλους icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

απο που κ ως που καλη μου κυρια...(λεμε τωρα και καμια λαλακια να περναει η ωρα)....μου μιλας ετσι????????????????????????????

εεε...απο τοτε οταν τους βλεπω καθε φορα σκεφτομαι να παω σε εδικο να μου δωσει τιποτα χαπια για να ηρεμω οταν τους συναντω ή τιποτα ενεσεις που κανουν στις αρκουδες για να μην ειναι επιθετικες.....γιατι το αναβαλλω δεν ξερω και θα εχουμε ατυχηματα..... icon_evil.gif

τι να πω και μετα απο αυτη την απαραδεκτη συμπεριφορα απορω που ακομα τους μιλας και ασχολεισαι μαζι τους...

αντε κυρα μου να κανεις εσυ καμια εξαιταση γιατι πολυ λαλακια βλεπω να σε τρυγιρναει...

και το παιδι θα το βγαλουμε οπως εμεις θελουμε αντεεεεεεεε...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...