Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μαρια, και μεις ειχαμε θεμα υγειας (και καλα). Δεν δωσαμε σημασια. Το θεμα ειναι και θρησκευτικο που θα κανεις, να προσπαθησεις να κανεις αυτο που θες εσυ και ο καλος σου, εσυ γιορταζεις τον γαμο σου με τους δικους σου ανθρωπους και ασε τους αλλους να κουρευονται. Ο φιλος σου τους μιλησε;

Εφαγα μισο τζιζζζζκεικ για την ακριβεια χαχαχαχα αλλα ητο τελειο δεν μπορουσα να αντισταθω...

αχ.....το μονο ου εκανε ειναι να τους αφησει ενα σημειωμα...που τα λεει ολα:

''...........ευχαριστώ πολύ για τη συμπεριφορά σας...σας αφηνω καποια προσκλητηρια για να μην βριστουμε αφου εσας δεν σας ενδιαφερει ΤΙΠΟΤΑ!!!.....ευχαριστώ πολυ που μας καταστρεφετε την πιο ωραια στιγμη μας....τα λέμε στο γαμο''

Εγώ στο θρησκευτικό, που τον έκανα για τους δικούς μου, τους άφησα εν λευκώ να καλέσουν όποιον θέλουν στο γλέντι, γιατί αυτοί πληρώσανε :mrgreen:.

Μαριώ εγώ προτιμώ παππούδες παρά κοπέλα, τι να ΣΕ πω; Συστήματα είναι αυτά.

Αλλά πιστεύω ότι υπερβάλεις λίγο σ' αυτό το θέμα, τέσπα, ο καθένας με τις απόψεις του. :-D

Τώρα κοίτα να ηρεμήσεις, να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ τα κλάματα και να κάνεις υπομονή, γιατί οι τελευταίες μέρες είναι οι πιο πιεστικές (πέρσι τα πέρασα κι εγώ, σε καταλαβαίνω) και κουραστικές.

Υπομονή, ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ!!! :mrgreen:

χμμμ...ναι κ εγω αν δεν τους ηξερα τα ιδια θα σου ελεγα.... ;)

ελεγα τοσο καιρο πως περιμενω την επομενη του γαμου να ξεκουραστω να χαβαλεδιασω με τους φιλους μου....στο ξενοδοχειο.....τωρα θα εχω και τα σογια τους....ειπα στον δικο μου ακυρωσε τα δωμματια θα παμε να μεινουμε αλλου με τους φιλους μας χαχαχαχαχχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ποιος μου στεναχωρει το κοριτσακι μου να παρω αναποδες και να αρχισω τις γρηγορες????

ακου μαρακι...αστους να φωναξουν οποιους θελουν...εσυ δωσε στο ξενοδοχειο τη λιστα σου και οι δικοι τους καλεσμενοι να μινουν απ εξω...εντολη στον ξενοδοχο...οποιος δεν ειναι στη λιστα δεν μπαινει μεσα...χιχιχιχιχιχιχιιχιχι ειμαι πολυ πανουργα...

αντε απο κει...

εσυ μην κλαις και συνεχισε να χαμογελας και να εισαι ευτυχισμενη και χαρουμενη γιατι αυτο τους σκοτωνει...

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα

και δεν τα παιρνεις βρε να τα πουλησεις να βγαλεις και κανενα φραγκο χαχαχαχχαχαχαχα

γερα μαρακι...

μπονζουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ελιζααααααααααααα να εισαι ετοιμοπολεμηηηηηηηηη θα χρειαστω ενισχυσεις :tongue::tongue::tongue: χαχααχχαχαχα

ααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ....ειλικρινα θα γραψω ενα βιλβιο ..αν δεν ξεπουλησει σε 3 μερες να μη με λενε Μαρια....να με λενε Μητσο :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αχ.....το μονο ου εκανε ειναι να τους αφησει ενα σημειωμα...που τα λεει ολα:

''...........ευχαριστώ πολύ για τη συμπεριφορά σας...σας αφηνω καποια προσκλητηρια για να μην βριστουμε αφου εσας δεν σας ενδιαφερει ΤΙΠΟΤΑ!!!.....ευχαριστώ πολυ που μας καταστρεφετε την πιο ωραια στιγμη μας....τα λέμε στο γαμο''

ΣΩΣΤΟΣ! Να τον παντρευτείς! Στο λέω κι εγώ! :tongue:

χμμμ...ναι κ εγω αν δεν τους ηξερα τα ιδια θα σου ελεγα.... ;)

ελεγα τοσο καιρο πως περιμενω την επομενη του γαμου να ξεκουραστω να χαβαλεδιασω με τους φιλους μου....στο ξενοδοχειο.....τωρα θα εχω και τα σογια τους....ειπα στον δικο μου ακυρωσε τα δωμματια θα παμε να μεινουμε αλλου με τους φιλους μας χαχαχαχαχχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ε, σιγά, δεν χρειάζεται να ψυχαγωγείς και τα σόγια!

Αμάν καλέ, γράψτους και τελείωνε!

Εγώ στο τέλος του γλεντιού, αφού είχα χαιρετήσει ΟΛΟΥΣ από 3-4 φορές, πάλι με τα φιλαράκια μου κατέληξα. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ε, σιγά, δεν χρειάζεται να ψυχαγωγείς και τα σόγια!

Αμάν καλέ, γράψτους και τελείωνε!

Εγώ στο τέλος του γλεντιού, αφού είχα χαιρετήσει ΟΛΟΥΣ από 3-4 φορές, πάλι με τα φιλαράκια μου κατέληξα. :mrgreen:

χαχαχχαχα θα τον παντρευτωωωωωωωωωω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μωρε αυτο θα κανω...αλλα...πφφφ ασε δεν εχεις ιδεα περι τινος προκειται

πφφφφφφφφφφφφφ....τελος παντων ....ας το αφησουμε πολυ το συζητησαμε....

ας επιστρεψουμε στο τζηζζζκεικ και το κεικ....:tongue::tongue::tongue:

λοιπον για βαλε λιγο φρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....το ενα αρκουσε...το αλλο το εφαγες απο απερισκεψια !!!!;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ας επιστρεψουμε στο τζηζζζκεικ και το κεικ....:tongue::tongue::tongue:

λοιπον για βαλε λιγο φρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....το ενα αρκουσε...το αλλο το εφαγες απο απερισκεψια !!!!;)

To ένα το έφαγα γιατί ήταν ζεστό, μόλις είχε βγει απ' το φούρνο, το άλλο γιατί είναι απ' τα αγαπημένα μου γλυκά (δικαιολογίες δεν βρίσκω νομίζεις; ) ! :mrgreen:

Φρένοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Κιουρία, κιουρία, θα ξαναγίνω κιουρία!

Αχ, πάω και διακοπές το Σάββατο, να δω πως θα καταφέρω να μη βάλω κιλό μέχρι να γυρίσω. :roll:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To ένα το έφαγα γιατί ήταν ζεστό, μόλις είχε βγει απ' το φούρνο, το άλλο γιατί είναι απ' τα αγαπημένα μου γλυκά (δικαιολογίες δεν βρίσκω νομίζεις; ) ! :mrgreen:

Φρένοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Κιουρία, κιουρία, θα ξαναγίνω κιουρία!

Αχ, πάω και διακοπές το Σάββατο, να δω πως θα καταφέρω να μη βάλω κιλό μέχρι να γυρίσω. :roll:

ναι ναι ναιι....το ενα ειναι ζεστο...το αλλο παγωμενο...το αλλο μικρο...το αλλο λαχταριστο....το αλλο μυρωδατο ....μπλα μπλα μπλααααα.....

συγκεντρωσου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σου πω υπαρχουν λυσεις για τις διακοπες...τα εχουμε πει !!!

Μια φορα θα φας και τη λιχουδια σου....την επομενη θα κανεις λιγο κρατει...για να απολαυσεις και κανα παγωτακι...κτλ κτλ....ολα με μετρο κοριτσακι μου !!!....να μην αφηνεις στομαχι αδειο κτλ κτλ....τα ξερεις.....:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

..... με καλύψατε.... (μέχρι να τυπώσω τα σχέδια εφύγε η κουβέντα)

στις διακοπές κι εγώ θα πρέπει να είμαι πιο ΚιΟΥρία από ποτέ!!!!!!!!

για πωρώστε μια δόση την γοργόνα καβάλα στο δελφίνι!

χιχιχιχιιχιχιι

Link to comment
Share on other sites

..... με καλύψατε.... (μέχρι να τυπώσω τα σχέδια εφύγε η κουβέντα)

στις διακοπές κι εγώ θα πρέπει να είμαι πιο ΚιΟΥρία από ποτέ!!!!!!!!

για πωρώστε μια δόση την γοργόνα καβάλα στο δελφίνι!

χιχιχιχιιχιχιι

βρε καλα μου γοργονακια γιατι σας αγχωνουν οι διακοπες???

ΟΚ και θα πατε σε μια ψαροταβερνα....αντι να φατε καλαμαρακια τηγανιτα....πες του μαστορα να ψησει ενα καλαμαρι στα καρβουνα !!!

αντι να φας μπαρμουνια τηγανιτα...διαλεξε κατι σε ψητο....με αυτο τον τροπο θα πιειτε και το ουζακι σας χωρις πολλες ενοχες και θα περασετε και σουπερ!!!!....και δεν θα βαζετε κιλα...

την αλλη μερα πατε σε ταβερνα

ΟΚ μια μερα θα φας του φουρνου, λαδερο κτλ...την επομενη μερα κυρια μου παρηγγειλε μια μοσχαρισια και φατην ωραιοτατα με σαλατικον !!!

σιγα το δυσκολο βρε κοριτσια ....κολπακια θελει το θεμα...οχι αγχος!!! :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ενα απογευματακι κανοντας βολτα τρωτε και ενα παγωτακι.....περπατηστε μετα το παγωτο καμια ωριτσα στα δρομακια αν ειστε σε νησι...γενικα καντε μια μεγαααααααλη βολτα !!!

το βραδυ πατε για ποτακι?

ΟΚ το ενα βραδυ μπορεις να πιεις το κοκτειλ που σου αρεσει...το επομενο βραδυ πιες μονο λευκκο κρασι....

ειπαμε στις διακοπες δεν μπορουμε να κανουμε διαιτα ουτε διατροφη....αλλα 2-3 κολπακια για να μην γυρισουμε πισω με κανα 3κιλο μπορουμε εεεε????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι ειναι τσιπουριτσα μου !!! ;)

οταν βλεπουμε οτι ξανοιγομαστε...να το μαζευουμε λιγο...αυτο ειναι ολο...και ετσι δεν θα στερηθουμε τιποτα και δεν θα βαλουμε περιττα κιλα :mrgreen:

το αρθρο θα το διαβασω αργοτερα :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι....γιατι φαντασου ποσους επιπλεον εχουν καλεσει.....

Χριστε μου ΤΙ ΖΩ???????????????????????????????????????????

σου στελνω τραπεζακια για καβαντζα ποσα λες 5 με 6 καρεκλες το καθενα θα σε φτασουν; στο πεζοδρομιο στη σκεπη οπου να ναι καλε

2001895u4gwv79h7k.gif

δεν κοροιδευω απλα την προσωπικη μου αποψη για την πιεση που δεχεσαι μπορω καλιστα να σου την πω αλλου σε προσωπικο μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

σου στελνω τραπεζακια για καβαντζα ποσα λες 5 με 6 καρεκλες το καθενα θα σε φτασουν; στο πεζοδρομιο στη σκεπη οπου να ναι καλε

2001895u4gwv79h7k.gif

δεν κοροιδευω απλα την προσωπικη μου αποψη για την πιεση που δεχεσαι μπορω καλιστα να σου την πω αλλου σε προσωπικο μηνυμα

χαχαχαχαχχαχαχαχα....ποσα τετοια εχεις??? ...στειλε γιατι τους βλεπω στο γρασιδι να βόσκουν :tongue::tongue::tongue:

ναι βρε το ξερω οτι κανεις χιουμορ :cool:

καλοδεχουμενη η αποψη σου :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μη μου καταλογισετε τιποτε εχω καποιον νοσοκομειο και παιζω μεχρι να μαθαινω απ το τηλεφωνο νεα. νομιζω θα τρελαθω αλλα οκ ελπιζω να πανε ολα καλα!

Ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου !!!

Τις καλυτερες ευχες μου...περαστικα!!!!

Καλο απογευμα σε ολες σας και φιλια στα γοργονομουτρα σας

μουυυυυυυυυυυυτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :-) :-)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...