Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ε, εγώ δεν θα χω το 8ωρο σύντομα, οπότε θα 'χω άαααααααααααπλετο χρόνο!!! :tongue:

Και να σου πω, είναι πιο ευέλικτο και κάνεις δουλειά στο σπίτι περισσότερο, οπότε με το παιδί με βολεύει.

ε ναι ! εννοείται ότι καθορίζεις το χρόνο σου, όπως εσύ επιθυμείς;)

παλιότερα το σκεφτόμουν, αλλά ήθελα και τα ένσημα για τη σύνταξη- τώρα που δεν πρόκειται να πάρουμε σύνταξη ποτέ:tongue: είναι ό,τι πρέπει!;):D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ε ναι ! εννοείται ότι καθορίζεις το χρόνο σου, όπως εσύ επιθυμείς;)

παλιότερα το σκεφτόμουν, αλλά ήθελα και τα ένσημα για τη σύνταξη- τώρα που δεν πρόκειται να πάρουμε σύνταξη ποτέ:tongue: είναι ό,τι πρέπει!;):D

Έτσι, έτσι! Είδες; Μας λύσανε τα χέρια βρε! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Βίκυ!!!!!!!!!!:D:D:D

πώς είναι το πόδι σου;

ΟΠΩΣ μπορέσω!!! :tongue:

Βίκυ τι είχε το πόδι σου καλό μου;;;

αχ!!!κανω και δουλιτσες γιάυτο χανομαι!!!!.....

λοιπον με ποναει απο μηρο μεχρι γονατο........μεστρια το ποδι μου.....εγω λεω αρθριτικα......τι λετε χρειαζομαι ορθοπαιδικο;;η'ρευματολογο;;

ζωη μου χθες με ποναγε αρκετα ...σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!κανω και δουλιτσες γιάυτο χανομαι!!!!.....

λοιπον με ποναει απο μηρο μεχρι γονατο........μεστρια το ποδι μου.....εγω λεω αρθριτικα......τι λετε χρειαζομαι ορθοπαιδικο;;η'ρευματολογο;;

ζωη μου χθες με ποναγε αρκετα ...σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!!!

Ε, αν δεν περνάει να πας σε ΚΑΠΟΙΟΝ γιατρό, δεν ξέρω ποιο! Και να ξεκουραστείς καλέ λίγο, άσε τις δουλειές, δεν τελειώνουν ποτέ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ!!!κανω και δουλιτσες γιάυτο χανομαι!!!!.....

λοιπον με ποναει απο μηρο μεχρι γονατο........μεστρια το ποδι μου.....εγω λεω αρθριτικα......τι λετε χρειαζομαι ορθοπαιδικο;;η'ρευματολογο;;

ζωη μου χθες με ποναγε αρκετα ...σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!!!

Είσαι πολύ νέα για αρθριτικά βρεεε!!!:tongue:

μήπως πιάστηκε το νεύρο;

εγώ θα έκανα μία βόλτα ΄πρώτα από ορθοπαιδικό;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

βικουλα...θα σε μαλωσω δεν ειπαμε να πας στο γιατρο...κανονισε το αν οχι σημερα αυριο οπωσδηποτε...

σας βαζω ενα τραγουδακι που μου εχει κολλησει απο την παρασκευη...ειναι λιγο down αλλα μου εχει κολλησει...παριος φοβερος...

7izSLOa0Ye0


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & Καλή μας Εβδομάδα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Είστε γλυκύτατες <3

Να κεράσω γλυκάκι;

Οταν το είδα μας θυμήθηκα! ματς!

photo-1.jpeg

καλημερα τσιπουριτσα μου...

τιποτα δεν ειναι τυχαιο χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


KAΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!:P

images?q=tbn:ANd9GcSM1K7V7V_h7dWP0Nwptk9FGWyLo209bxyFO9Pi7zebaVMkyRGX

Δεν έχει εργασία σήμερα, πήγα πρωί και ήπια καφεδάκι με μια φίλη μου και το φχαριστήθηκα:P! είπαμε δυο κουβέντες γυναικείες, βρε παιδί μου, μαμαδίστικες......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΟΡΓΟΝΟΚΟΡΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Μαεστρία, μπράβο που αισθάνεσαι δημιουργική!!!!!!!!!!!! πάρα πολύ ωραίο συναίσθημα!!!!!!!!!!!

(είναι το αντίθετο που αισθάνομαι εγώ όταν κάνω δουλειές στο σπίτι...:rolleyes:)

Έρη, θα τα καταφέρεις! οι περισσότερες αυτό τον καιρό τις κάναμε τις βλακειούλες μας...πάμε παρακάτω τώρα...σοβαρευόμαστε!!!

Ντίνα, έμαθα τα νέα για τον πατέρα σου, πολύ χάρηκα!!! να΄ναι γερός ο άνθρωπος πάντα...

Ελίζα, όλα καλά! απλώς οι ώρες μου είναι λίγο περίεργες αυτές τις μέρες.

Περαστικά στη Μαρία και στο σύζυγο...

Τάρα, ζηλεύω το σκ σου!!!!!!!!!!!!!!!!! από κάθε άποψη!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Μακάρι να περνάς πάντα τόσο καλά!!!!!!!!!!!!!

Ντελ, περαστικάαααα....

Βίκυ, Ζωή, Λέτα, Τσιπουράκι .... :P:D:p:D..........

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & Καλή μας Εβδομάδα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Είστε γλυκύτατες <3

Να κεράσω γλυκάκι;

Οταν το είδα μας θυμήθηκα! ματς!

Αδελφούλα παραδέξου το! Εμένα σκέφτηκες μόλις το είδες, ε;; Εεεεεε; :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρία, μπράβο που αισθάνεσαι δημιουργική!!!!!!!!!!!! πάρα πολύ ωραίο συναίσθημα!!!!!!!!!!!

(είναι το αντίθετο που αισθάνομαι εγώ όταν κάνω δουλειές στο σπίτι...:rolleyes:)

Κορίτσι που να 'ξερες πως αισθάνομαι εγώ, 10 χρόνια στον συγκεκριμένο επαγγελματικό κλάδο!

Καλημεραααααααααααααααα! Ζουλεύω καφέεεεεεεεεεεε!

Τι έγινε με τη Τζώρτζια;;; Μάθαμε;!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...η ώρα είναι έντεκα και μέχρι τώρα δεν είχα λιγούρα....Το βράδυ που θα βγει η κούραση θα είναι το δύσκολο.....Εντομεταξύ το ψυγείο μου είναι γεμάτο πειρασμούς λόγω των παιδιών....Ελπίζω να αντισταθώ....Λέω κάθε φορά που με πιάνει λιγούρα να....πλένω τα δόντια μου και να ρίχνω και μια ματιά στον καθρέφτη...Λέτε να πιάσει;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααα! Ζουλεύω καφέεεεεεεεεεεε!

Τι έγινε με τη Τζώρτζια;;; Μάθαμε;!

Καλημέραααααααααααααααα! τι να σε κάνω; που είσαι στην άλλη άκρη; δε σ΄έχω δίπλα μου να πεταχτούμε για κανα καφέ.....

Γιωργίας νέα γιοκ ακόμη.....

Λοιπόν...η ώρα είναι έντεκα και μέχρι τώρα δεν είχα λιγούρα....Το βράδυ που θα βγει η κούραση θα είναι το δύσκολο.....Εντομεταξύ το ψυγείο μου είναι γεμάτο πειρασμούς λόγω των παιδιών....Ελπίζω να αντισταθώ....Λέω κάθε φορά που με πιάνει λιγούρα να....πλένω τα δόντια μου και να ρίχνω και μια ματιά στον καθρέφτη...Λέτε να πιάσει;;;;;

Έρη, δεν ξέρω αν θα πιάσει...εγώ αυτό που σκέφτομαι αυτές τις μέρες είναι ότι το μασούλημα μου έχει γίνει τικ...πώς άλλοι τρώνε τα νύχια τους; κάπως έτσι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...