Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ME ΓΡΑΦΟΥΝΕ! Νομίζουν ότι κάνουν καλό! Και ξέρεις τι γίνεται, ε; Γουρουνιάζει ο χάζμπαντ, ντε και καλά για να μη χαλάσει, αφού εσύ δε τρως! Να του ανέβει κάνα ζάχαρο (που είναι και γλυκατζής) να του πω εγώ!!!

Ουφ, πως συγχύστηκα πάλι χθες!

Βρε συ, εμένα το σπίτι είναι μονίμως γεμάτο με σκατολοείδια....και με τσιγάρα.....τεστάρουν τις αντοχές μου; δεν ξέρω! πάντως δε μπορούμε να τα εξαφανίσουμε από τη γη...εμείς πρέπει να μάθουμε να ελέγχουμε τον εαυτό μας...

αχ!!εγω αυριο εχω γενεθλεια του αλεξανδρακου μου!!!

και του παραγγειλα τουρτα κιντερ μπουενο.......οχι πεστς μου να μη τη δοκιμασωωωω

......για το καλο του παιδιου μου;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε, λίγη δε θα δοκιμάσεις βρε Βικούλα; να ελέγξεις αν την έκαναν καλή; μικρό κομμάτι όμως, ε;;;;;)

Link to comment
Share on other sites

Να τον χαίρεσαι!!!!!

Πού την βρήκες αυτή την τούρτα;Πολύ ενδιαφέρουσα....

σ'ενα ζαχαροπλαστειο της γειτονιας.....εχει διαφορες γευσεις.....φερερο ροσε ....κουκις......κιντερ μπουενο....και αλλες.....!!!

για κακο δικομας .....:(


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Τα κεφάλια μέσα μετά το Σαββατοκύριακο.

Και ναι, εχθές έφυγε το πεθέρικς!!!!!!!!!!! Αφού το Σάββατο μου έσπασε τα νεύρα αλλά έλεγα "υπομονή, μία μέρα έμεινε!!!"

Γεωργία,

θέλουμε νέα!!!

Μαεστρία,

μιλάμε σε θαυμάζω!!!!!!!!!!! Είσαι το είδωλό μου μετά από τέτοια αυτοσυγκράτηση!!!!!!!!!!!!!!

Έρι,

σιγά σιγά κοπέλα μου. Δεν έχεις μόνο ένα μωρό, έχεις και δύο άλλα παιδάκια. Όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς!!!!!!!!!!!!!!!

Βίκυ,

γιατί δεν δοκιμάζεις λίγο;;; Απλά να δεις αν έκανες την καλύτερη επιλογή :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Προσωπικά, στις 3/12 που είναι τα γενέθλια του αντρούλη μου, θα δοκιμάσω!!!

Έλλη,

άκουσα πρωινό καφεδάκι + κουβέντα και ζήλεψα!!!

Αυτά!!! Άτιμο αλτζχάιμερ, δεν θυμάμαι άλλα!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

σ'ενα ζαχαροπλαστειο της γειτονιας.....εχει διαφορες γευσεις.....φερερο ροσε ....κουκις......κιντερ μπουενο....και αλλες.....!!!

για κακο δικομας .....:(

Μία σφουγγαρίστρα παρακαλώ :tongue::tongue::tongue: Τα σάλια δεν μπορώ να τα συγκρατήσω!!!!!!!!!!!!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΣΟΥΡΕΚΟΕΙΔΗ, ΚΕΚΟΕΙΔΗ, ΨΩΜΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Bρε κι εμένα μ' αρέσουνε! Αλλά ΠΟΣΟ να γουρουνιάσω πια; Πρέπει να δείξω και λίγη εγκράτεια!

Κοίταξε, οκ, δεν θα τα εξαφανίσουμε, αλλά εγώ έχω μικρό παιδί ακόμα και μπορώ να τον ελέγξω. Θα μπορούσα για φέτος να ΜΗΝ έχω, αλλά συνεχίζουν και μου φέρνουνεεεεεεεεεεεε! :mad:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ζωή!!

Λέω να φτιάξω και εγώ ένα καφεδάκι αλλά περιμένω πρώτα να πάρει ο ύπνος την μπουμπού για να το ευχαριστηθώ....Θα την πάρει όμως;;;;;οεο;;;;;

2 μηνών είναι;;;;μικρούλι.... :D

Άμα τη βάλεις στο ριλάξ και της βάλεις και μουσικούλα δεν ηρεμεί;;):D

Δεν είναι μόνο για τις γιορτές...πρέπει να γίνει τρόπος ζωής...μες στο μυαλό μας είναι.

Θυμάσαι που έλεγε η Τσιπούρα βαριόμαστε τρώμε, στενοχωριόμαστε τρώμε;;; εγώ για όλα αυτά είχα το τσιγάρο και τώρα το αντικατέστησα με το μασούλημα :mad::mad::mad: ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΣΧΗΜΑ :mad::mad::mad: ΑΡΚΕΤΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ!

Σοβαρά; να ρίξω τηλέφωνο άλλη φορά; μπορείς;:P:D

Έχεις σκεφτεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο;-δεν έχω ιδέα κατά πόσο υγιεινό είναι, αλλά μήπως βοηθάει;;;

όσο για το καφεδάκι, πολύ θα το ήθελα!!!...:D:D:D:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ, εμένα το σπίτι είναι μονίμως γεμάτο με σκατολοείδια....και με τσιγάρα.....τεστάρουν τις αντοχές μου; δεν ξέρω! πάντως δε μπορούμε να τα εξαφανίσουμε από τη γη...εμείς πρέπει να μάθουμε να ελέγχουμε τον εαυτό μας...

σωστη......ετσι θα επρεπε να κανουμε.....αλλα γιατι δεν μπορουμε;;;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε, λίγη δε θα δοκιμάσεις βρε Βικούλα; να ελέγξεις αν την έκαναν καλή; μικρό κομμάτι όμως, ε;;;;;)

ετσι.....απλα να δω αν ειναι καλη βρε παιδι μου!!!!χαχα!!

σ'ευχαριστω ελλη μου.....σνιφ!!!μου μεγαλωνει και αυτος ...αντρακι ζορικο!!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Μία σφουγγαρίστρα παρακαλώ :tongue::tongue::tongue: Τα σάλια δεν μπορώ να τα συγκρατήσω!!!!!!!!!!!!!!!!

αμ!!!!.εγω που μπηκα χθες μεσα και εβλεπα σε παστες ολες αυτες τις γευσεις!!!!!

χαχα!!!

παει ...πεινασα παλι...παω να πιω χυμο.....και ερχομαι!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ετσι.....απλα να δω αν ειναι καλη βρε παιδι μου!!!!χαχα!!

σ'ευχαριστω ελλη μου.....σνιφ!!!μου μεγαλωνει και αυτος ...αντρακι ζορικο!!!!:D

...Να τον χαίρεσαι Βίκυ!!!!!!!:D:D:Dνα τα εκατοστήσει !

χθες δεν σας είπα, έκανα σουτζουκάκια σμυρνέικα light (ναι ναι γίνεται!!) και έγιναν πεντανόστιμα!!!!!!

δεν τα τηγάνισα τα έκανα στο φούρνο!!;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σ'ενα ζαχαροπλαστειο της γειτονιας.....εχει διαφορες γευσεις.....φερερο ροσε ....κουκις......κιντερ μπουενο....και αλλες.....!!!

για κακο δικομας .....:(

Θέλετε να σας φιάξω, να μην τα θεωρείτε τόσο λαχταριστά;;;;;

Όλες αυτές οι γεύσεις δεν είναι δημιουργίες του ζαχαροπλάστη-σεφ......ΝΟ,ΝΟ,ΝΟ.............είναι έτοιμες σκόνες διαφόρων εταιριών που τις ανακατεύουν με λίγο γάλα ή νερό ή λάδι και βουαλά έτοιμη η λαχταριστή μας γεύση............μήπως να σας πω και πόσα Ε , τρανς και άλλες μλκ γράφει η συσκευασία τους;;;;;;;;;;;;

Αυτάααααααααααααα..............τα γουρουνάκια τσιπουράκι ξαναβάλ΄τα....

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Τα κεφάλια μέσα μετά το Σαββατοκύριακο.

Και ναι, εχθές έφυγε το πεθέρικς!!!!!!!!!!! Αφού το Σάββατο μου έσπασε τα νεύρα αλλά έλεγα "υπομονή, μία μέρα έμεινε!!!"!!!

Εύγε! να χαρείς το σπιτάκι σου, τα παιδάκια σου, την ελευθερία σου!!!:D

συνεχίζουν και μου φέρνουνεεεεεεεεεεεε! :mad:

Και δεν πρόκειται να σταματήσουν ποτέ! παλιός γάιδαρος, καινούρια περπατησιά δε μαθαίνει. Θα φέρνουν στο παιδί πουράκια, σοκολάτες και κίντερ αβέρτα. Πάρ΄το απόφαση και κανόνισε την πορεία σου...

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να σας φιάξω, να μην τα θεωρείτε τόσο λαχταριστά;;;;;

Όλες αυτές οι γεύσεις δεν είναι δημιουργίες του ζαχαροπλάστη-σεφ......ΝΟ,ΝΟ,ΝΟ.............είναι έτοιμες σκόνες διαφόρων εταιριών που τις ανακατεύουν με λίγο γάλα ή νερό ή λάδι και βουαλά έτοιμη η λαχταριστή μας γεύση............μήπως να σας πω και πόσα Ε , τρανς και άλλες μλκ γράφει η συσκευασία τους;;;;;;;;;;;;

Αυτάααααααααααααα..............τα γουρουνάκια τσιπουράκι ξαναβάλ΄τα....

...

μαλιστα!!!!!!

αρα καλα σκεφτομαι να προσπαθησω για την κυριακη που θα του σβησουμε κερακια οικογενειακα.....να την φτιαξω μονη μου!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα!!!!!!

αρα καλα σκεφτομαι να προσπαθησω για την κυριακη που θα του σβησουμε κερακια οικογενειακα.....να την φτιαξω μονη μου!!!!!

Αυτο θα ήταν το καλύτερο!!!!!!!!

έχει κάτι σούπερ συνταγές για τούρτες-σοκολατένιες του Παρλιάρου στην ιστοσελίδα του mega...άλλο πράγμα!;);)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα!!!!!!

αρα καλα σκεφτομαι να προσπαθησω για την κυριακη που θα του σβησουμε κερακια οικογενειακα.....να την φτιαξω μονη μου!!!!!

Αν μπορεσεις Βικακυ αυτο ειναι το καλυτερο. Κ εγω 2 χρονιες τωρα μονη μου την κανω. Εμφανισιακα βεβαια δεν ειναι σαν του ζαχαροπλαστειου αλλα γευστικα ειναι πολυ καλυτερη. Ξερεις καταρχην τι ταιζεις τα παιδακια αγνα υλικα χωρις πολλα πολλλα συντηρητικα. Περσυ πηρα κ παρασταση απο ζαχαροπλαστειο Μικυ κ εγινε μια χαρα. Αν θες συνταγη σου στελνω. Κ κρεμα ζαχαροπλαστικης κανω μονη μου . Βασικα στα περισσοτερα γεννεθλια που παμε πλεον οι περισσοτερες μαμαδες την φτιαχνουν μονες τους γιατι αν εχεις κ πολλα ατομα κ οικονομικα ειναι ασυμφορο. Θυμαμαι ειχα ρωτησει οταν πηγα να παραγγειλω την παρασταση κ μου ειπαν για τουρτα 5 κλιων 17 αυρω το κιλο συν 16,50 η παρασταση, παρα πολλα λεφτα. Κ εμενα μαζι με την παρασταση κ τον δισκο το χαρτινο που αγορασα για να την στεισω μου βγηκε ουτε 30 ευρω πολλα σου λεω μονο το γαλα , ζαχαρη κ σαντιγυ αγορασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...