Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλά κοίταξε, δε θα είναι και συνεχώς απών, ομως ναι θα είναι απών σε πολλές στιγμές και συγκυρίες, θα πρέπει να είσαι δυνατή και να μάθεις να τα βγάζεις πέρα μόνη σου. Τα πιο δύσκολα έρχονται όντως με τα παιδιά...

Νομίζω ότι αυτή θα είναι μια από τις πιο δύσκολες αποφάσεις που θα πάρεις στη ζωή σου...

Θα το μετανιώσεις αν η αγάπη δεν αντέξει και αρχίσεις και δεν περνάς καλά. Το ίδιο όμως μπορεί να συμβεί όχι μόνο με έναν ναυτικό αλλά με οποιονδήποτε... Ο έρωτας έχει ρίσκο γενικώς!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες τις γυναικες ναυτικών!Είμαι κ εγω γυναίκα ναυτικού!Έχω 2 κοριτσάκια το ένα 4,5 ετών και το άλλο 17 μηνών!!:Dτραβάω κι εγώ ζόρι με τη μεγάλη μου κόρη!τις τελευταίες μέρες κλαίει συνέχεια κ θέλει τον μπαμπά της!:(πόση κουβέντες έχουμε κάνει???πάρα πολλές!!!αλλά τι να καταλάβει κι αυτό το μικρούλι?αν έχετε κάποια συμβουλή θα ήθελα να την ακόύσω!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!τωρα ανακαλυψα αυτο το φορουμ και μου αρεσε πολυ!!:) Κ μενα το αγορι μου ειναι ναυτικος...ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειναι επιλογη μου!θα θελα να τα λεμε συχνα ,γιατι ειμαι σιγουρη οτι μπορειτε να καταλαβετε πως νιωθω οταν λειπει, αφου περνατε κατι αντιστοιχο!!να ειστε ολες καλα!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες! κι εγώ είμαι καινούργια..είμαι μόνο 19 βέβαια κ ούτε παιδιά έχω..:P Το αγόρι μου είναι δόκιμος ακόμα.Είμαστε μαζί 3 χρόνια και τώρα κάνει το δεύτερο μπάρκο.Η χαζομάρα είναι ότι το πρώτο το έκανε 5μήνο και τώρα για να τελειώσει πρέπει να κάνει 7!Λείπει ήδη σχεδόν 4 μήνες.Ανακάλυψα αυτό το forum χθες που είχα πάλι τα νεύρα μου...Φαντάζομαι κάποιες μέρες και για σας είναι χειρότερες από τις υπόλοιπες, μόνο που για εμένα τις τελευταίες βδομάδες είναι συχνό φαινόμενο! Ελπίζω να τα λέμε συχνά!φιλιαα! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ το δεύτερο ζω...και μου φαίνεται και πιο δύσκολο γιατί στο πρώτο έδινα πανελλήνιες και ο καιρός πέρασε πολύ γρήγορα..πότε γυρνάει ο καλός σου?στα καλωδιακά 6μηνα είναι πάλι ε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα και εγω σύζηγος ναυτικού και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι!έχει δύο βδομάδες που έχει έρθει ο άντρας μου!!θα φύγει ξανά μόλις σαραντήσουμε και ούτε να το σκέυτομαι δεν θέλω!!!αλλα την επιλογή μου συνεχίσω να την στηρίζω...ο καιρός μου δείχνει οτι αξιζει και είμαι μαζί του απο τα 18 μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...