Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ ΣΤΟ ΝΑΥΠΙΓΕΙΟ ΑΠΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ...Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΕΝ Τ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΜΑΙΟ....ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΟΟΟΟ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ....Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ Σ 2Η ΜΟΙΡΑ ΣΧΕΣΗ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ...ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΤΗΛ...ΤΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΛΙΑΑ....ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ Τ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ?? ΕΙΧΕ ΚΑΘΙΣΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ..Κ ΕΚΑΝΕ ΜΕΤΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ...ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ??? ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

Ο δικός μου έχει κάνει μεγάλο ταξίδι (ούτε καν σε ναυπηγείο) 18 μήνες. Το έκανε βέβαια γιατί ταξίδευε σε λιμάνια που δεν ήταν ΄καλό΄να ξεμπαρκάρει. Κατά συνέπεια δε μπορούσα ούτε εγώ να πάω. Εσύ θα μπορούσες να ταξιδέψεις και να πάς να τον βρεις για ένα διάστημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Το πόσο χαίρομαι που σας βρήκα δεν περιγράφεται! Νιόπαντρη κυρία Τρίτου Μηχανικού κι εγώ αλλά επί 9 χρόνια κοπέλα του! Στην ποντοπόρο και ο δικός μου σύζυγος, σε container! Έχω ήδη διαβάσει αρκετές από τις ιστορίες σας και θέλω να σας ευχαριστήσω από καρδιάς διότι μου προσφέρατε την παρηγοριά που δεν μπορούσα τόσα χρόνια να βρω αλλού!

Συγχαρητήρια να ζήσετε!!! Καλως ήρθες στην παρέα!!

Link to comment
Share on other sites

Μπισγουλάκι σε ευχαριστώ πολύ!! Όσον αφορά τα σαχλά σχόλια του τύπου "μα πώς αντέχεις μόνη σου" ένα έχω να πω!! ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ! Θεωρώ όμως πως οφείλεται και στην μεγάλη έλλειψη ωριμότητας και πραγματικών συναισθημάτων της σημερινής κοινωνίας. Τί θα πει πώς αντέχω??? ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΩ!! Διαφορετικά θα ήμουν με οποιονδήποτε άλλον αυτή την στιγμή και θα έκανα τις τσάρκες μου! Στην αρχή εκνευριζόμουν πάααρα πολύ. Όμως πλέον αντιδρώ σα να μην άκουσα καν την ερώτηση! Αφού δεν μπορούν να καταλάβουν το αυτονόητο δεν θα μπω εγώ στη διαδικασία να τους το εξηγήσω!! Και σε συμβουλεύω να κάνεις κι εσύ το ίδιο!!!!! :D

Τελικά είχες κανένα νέο από το άλλο θέμα?? Επειδή είμαι και 5μιση μηνών έγκυος έχω να σου πω πώς τα συμπτώματα και στις 2 περιπτώσεις είναι ακριβώς τα ίδια. Συνεπώς θα πρέπει να περιμένεις!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή elenimpempis89!!

Όσο για το άλλο θέμα... Κστσρχήν συγχαρητήρια και για αυτό!! Με έναν πόνο!!! Με το καλό να αγγαλιάσεις το μωράκι σου και να μας ξεχάσεις εμάς !! (χιχι) ...όσο για μένα περιμένω ακόμα να έχω τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση και να κάνω τεστάκι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή elenimpempis89!!

Όσο για το άλλο θέμα... Κστσρχήν συγχαρητήρια και για αυτό!! Με έναν πόνο!!! Με το καλό να αγγαλιάσεις το μωράκι σου και να μας ξεχάσεις εμάς !! (χιχι) ...όσο για μένα περιμένω ακόμα να έχω τουλάχιστον μια μέρα καθυστέρηση και να κάνω τεστάκι.

Καλά αποτελέσματα λοιπόν! Πάντως εάν είναι θετικό σε θεωρώ πιο τυχερή από εμένα σε ένα πράγμα: θα του το πεις ενώ έχει ήδη φύγει! Εμείς το μάθαμε την ίδια μέρα που τον ειδοποίησε η εταιρία ότι φεύγει! Φυσικά φαντάζεσαι τί τραβήξαμε! Έκλαιγε συνέχεια και μου χάιδευε την κοιλιά και της μίλαγε! Άντε τώρα αυτού του ανθρώπου να του πεις ότι θα πάει στην άλλη άκρη της γης! Πιστεύω ότι η επόμενη πιο οδυνηρή στιγμή θα είναι όταν θα πρέπει να φύγει μετά την γέννα! Εκεί πιστεύω θα λυγίσω κι εγώ όσο κι αν προσπαθήσω να κρατηθώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά αποτελέσματα λοιπόν! Πάντως εάν είναι θετικό σε θεωρώ πιο τυχερή από εμένα σε ένα πράγμα: θα του το πεις ενώ έχει ήδη φύγει! Εμείς το μάθαμε την ίδια μέρα που τον ειδοποίησε η εταιρία ότι φεύγει! Φυσικά φαντάζεσαι τί τραβήξαμε! Έκλαιγε συνέχεια και μου χάιδευε την κοιλιά και της μίλαγε! Άντε τώρα αυτού του ανθρώπου να του πεις ότι θα πάει στην άλλη άκρη της γης! Πιστεύω ότι η επόμενη πιο οδυνηρή στιγμή θα είναι όταν θα πρέπει να φύγει μετά την γέννα! Εκεί πιστεύω θα λυγίσω κι εγώ όσο κι αν προσπαθήσω να κρατηθώ...

Καλά δε νομίζω ότι είναι και τύχη το να μη το γιορτάσουμε μαζί!! Να μη με πάρει μια αγκαλιά και κυρίως να μη μπορεί να δει και να δω στο προσωπό του τη χαρά του. Ειδικά αυτό... Μέχρι που έχω σκεφτεί ότι αν είναι θετικό δε ξέρω αν πρέπει να του το πω τώρα ή την άλλη βδομάδα που κατά τα λεγόμενά του θα είναι σε λιμάνι και θα μπορεί να με δει και να τον δω. Βέβαια ξέρω ότι δε θα μπορώ να το κρατάω μέσα μου...

Το θετικό κυρίως είναι ότι μετά θα έρθει νωρίτερα και θα περάσουμε μαζί κάποιους μήνες :D:D:D

Καλά μου αρέσει που κάνω όνειρα!!!!:-P:razz::-P:shock::-P

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε νομίζω ότι είναι και τύχη το να μη το γιορτάσουμε μαζί!! Να μη με πάρει μια αγκαλιά και κυρίως να μη μπορεί να δει και να δω στο προσωπό του τη χαρά του. Ειδικά αυτό... Μέχρι που έχω σκεφτεί ότι αν είναι θετικό δε ξέρω αν πρέπει να του το πω τώρα ή την άλλη βδομάδα που κατά τα λεγόμενά του θα είναι σε λιμάνι και θα μπορεί να με δει και να τον δω. Βέβαια ξέρω ότι δε θα μπορώ να το κρατάω μέσα μου...

Το θετικό κυρίως είναι ότι μετά θα έρθει νωρίτερα και θα περάσουμε μαζί κάποιους μήνες :D:D:D

Καλά μου αρέσει που κάνω όνειρα!!!!:-P:razz::-P:shock::-P

Όντως!!Ακόμη δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε! χαχαχαχα Γενικά όπως και να έχει το πράγμα το΄ζόρι είναι πολυυυυυύ μεγάλοοοο!! Αλλά από την άλλη πιστεύω πως αυτό είναι που μας δένει περισσότερο! Η απόσταση και οι όποιες δυσκολίες νομίζω ότι την φουντώνουν την αγάπη περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

Όντως!!! Η απόσταση σε αναγκάζει γρήγορα να συνειδητοποιήσεις αν όντως θες τον άνθρωπο αυτός ή όχι και επίσης σε μαθαίνει να παλεύεις μόνος αλλά και μαζί!! Όσο περναν τα χρόνια τόσο μεγαλώνει η αγάπη!!!

Link to comment
Share on other sites

που ταξιδεύει τώρα ο δικός σου?? Φαντάζομαι ότι θα γυρίσει σε κάνα τρίμηνο ε?? Και θα αγκαλιάσετε το μωράκι σας!!! Αλήθεια αγοράκι ή κοριτσάκι?? (Φαντάζομαι δεν έχετε αλλο παιδάκι ακόμα :idea:)

Link to comment
Share on other sites

που ταξιδεύει τώρα ο δικός σου?? Φαντάζομαι ότι θα γυρίσει σε κάνα τρίμηνο ε?? Και θα αγκαλιάσετε το μωράκι σας!!! Αλήθεια αγοράκι ή κοριτσάκι?? (Φαντάζομαι δεν έχετε αλλο παιδάκι ακόμα :idea:)

Σήμερα πέρασε κάτω από την Κρήτη και οδεύει προς Σουέζ και μετά Σιγκαπούρη και Κίνα. Μπααα για νωρίτερα το κόβω! Έχει λυσσάξει τις τελευταίες μέρες οπότε το κοβω να καθήσει για κανα 2μηνο ακόμα! Θέλει να ζήσει και λίγο την εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εσένα πού βρίσκεται? Να υποθέσω πως κοντά καλοκαιράκι θα επιστρέψει ε?

Ε ναι ο δικός μου αργεί ακόμα. Στις 8 του μήνα έφυγε. Αλλιώς δε θα μπορούσα να περιμένω και για το...άλλο (χαχαχα). Ήταν Ντόχα και πάει Κορέα. Η πλάκα έίναι ότι στο πλοίο που είναι δε με ακούει καθόλου. Τους έχουν βάλει τηλέφωνο στο πιο θορυβώδες δωμάτιο. Νομίζω ότι τσάμπα του μιλάω. Και μπλα μπλα να έλεγα τα ίδια θα άκουγε!!χαχαχαχα. Εγώ παίρνω πάντως σαν απάντηση συνέχεια τι είπες??τι ειπες??χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...