Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΛΙΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ''ΚΡΥΑ''....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΛΗΓΕΙ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Anastasia94 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ...ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ..Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΛΗΓΕΙ ΤΕΛΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κουράστηκε,να βαρέθηκε...μην του γκρινιάξεις απλά ρώτησε τον αν συμβαίνει κάτι η αν απλά είναι κουρασμένος..κάνε λίγη υπομονή αφου σε λίγο θα γυρίσει και στήριξέ τον..ο δικός μου στο 2ο ταξίδι στις αρχές ήταν πολύ χάλια μέχρι να συνηθίσει...λένε ότι ο πρώτος και ο τελευταίος μήνας είναι οι πιο δύσκολοι...υπομονή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!επιτελους μπορεσα να γραψω δημοσια..δε με αφηνε:/ αυτο που "πρεπει" να κανεις ειναι να τον εμψυχωνεις,να του λες ποσο τοον αγαπας,οτι τον περιμενεις κλπ. αν ειναι αυτος χαλια ψυχολογικα,εσυ πρεπει να εισαι δυνατη και το αντιστροφο.

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!! ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΑΠΕΔΩΝΕ..ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΞΕΘΩΡΙΑΣΑΝΕ...

Link to comment
Share on other sites

Μαρια ποσο καιρο ειστε μαζι? κοιτα εφοσον πιστευεις οτι μπορει να ξεθωριασανε τα συναισθηματα του,δεν μπορεις να κανεις και πολλα. εγω σου λεω να περιμενεις να γυρισει να μιλησετε και τοτε αποφασιζεις αν θες να εχετε κοινη πορεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Θα ήθελα να σας ρωτήσω ποια είναι η ψυχολογία των ναυτικών όταν φεύγουν ταξίδι???? αν είχαν γνωρίσει μια κοπέλα και ήξεραν ότι θα φύγουν σε 3 βδομάδες πως θα αντιμετώπιζαν την κατάσταση ??? θα της έλεγαν να τους περιμένει, θα δημιουργούσαν σχέση ή δεν θα ήξεραν τι να κάνουν???πως θα το χειρίζονταν συμπεριλαμβανομένου ότι θα ήταν και αγχωμένοι για την δουλειά ???Ποια πιστεύετε ότι είναι τα χαρακτηριστικά μας κοπέλας ναυτικού??? θέλουν να είναι ανεξάρτητη και να δουλεύει ή το αντίθετο???ή μάλλον ποια είναι τα κριτήρια τους ,ως αναφορά την κοπέλα που γνωρίζουν ,όταν θέλουν σχέση ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Δύσκολη ερώτηση η πρώτη...νομίζω αναλόγως το πόσο σοβαρά θα δει το όλο θέμα...3 βδομάδες είναι λίγες για μία τέτοια απόφαση..ρίσκο!Τώρα όσον αφορά τα χαρακτηριστικά μιας κοπέλας ναυτικού δεν είναι συγκεκριμένα.Θέλει μεγάλη υπομονή,επιμονή και κατανόηση.Να στηρίζεις τον άνθρωπό σου συνέχεια... σίγουρα όταν ο άλλος είναι κλεισμένος σε ένα καράβι δε θα χαίρεται ιδιαιτέρα η κοπέλα του να είναι συνέχεια έξω..και πάλι έχει να κάνει με το πόση εμπιστοσύνη υπάρχει στη σχέση,αλλά σίγουρα τα πράγματα αλλάζουν όταν μπαρκάρει..Το αν η γυναίκα εργάζεται ή όχι και αν αυτό τον ενοχλεί είναι θέμα δικό του κι όχι μόνο των ναυτικών θεωρώ.Όταν η κοπέλα τους έχει δείξει ότι μπορεί να περιμένει, να είναι πιστή κλπ, τότε νομίζω ότι δεν έχουν να φοβηθούν κάτι...Το ίδιο ισχύει και γι αυτούς.Πρέπει και οι 2 στη σχέση να είναι σίγουροι ότι θα το αντέξουν,χωρίς να φοβούνται ότι τα πράγματα θα χαλάσουν στη πορεία.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα ήταν δύσκολο να δεσμεύσει μια κοπέλα αφού δεν θα την ήξερε ...και θα έφευγε για ταξίδι .... Τώρα δεν ξέρω ποια είναι η ψυχολογία τους ??? θέλουν να ξέρουν ότι κάποια τους νοιάζεται και τους περιμένει??? ή θέλουν να νιώθουν ελεύθεροι μην στενοχωρηθούν τώρα που θα φύγουν???Ως αναφορά την πρώτη ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα ήταν δύσκολο να δεσμεύσει μια κοπέλα αφού δεν θα την ήξερε ...και θα έφευγε για ταξίδι .... Τώρα δεν ξέρω ποια είναι η ψυχολογία τους ??? θέλουν να ξέρουν ότι κάποια τους νοιάζεται και τους περιμένει??? ή θέλουν να νιώθουν ελεύθεροι μην στενοχωρηθούν τώρα που θα φύγουν???Ως αναφορά την πρώτη ερώτηση.

ισχύει αυτό που λες..είναι δύσκολο..εφόσον μιλάμε για σχέση θέλουν να ξέρουν ότι η κοπέλα τους περιμένει και είναι εκεί σ οποιαδήποτε στιγμή δυσκολευτούν.Αν θέλουν να νιώθουν ελεύθεροι και να μην έχουν την έννοια μιας σχέσης που αφήνουν πίσω, τότε νομίζω πως δε θα έμπαιναν καν στη διαδικασία σχέσης...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...