Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Ε ναι ο δικός μου αργεί ακόμα. Στις 8 του μήνα έφυγε. Αλλιώς δε θα μπορούσα να περιμένω και για το...άλλο (χαχαχα). Ήταν Ντόχα και πάει Κορέα. Η πλάκα έίναι ότι στο πλοίο που είναι δε με ακούει καθόλου. Τους έχουν βάλει τηλέφωνο στο πιο θορυβώδες δωμάτιο. Νομίζω ότι τσάμπα του μιλάω. Και μπλα μπλα να έλεγα τα ίδια θα άκουγε!!χαχαχαχα. Εγώ παίρνω πάντως σαν απάντηση συνέχεια τι είπες??τι ειπες??χαχαχα

Εγώ μία φορά του το είχα κλείσει στα μούτρα γτ (λογω καποιας βλαβης λογικα) η φωνη του ακουγοταν τοσοτσιριχτή που νόμιζα ότι μου έκαναν πλακα! Όταν ξαναπηρε και με "μαλωσε" καταλαβα τι εγινε! :eek::P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ μία φορά του το είχα κλείσει στα μούτρα γτ (λογω καποιας βλαβης λογικα) η φωνη του ακουγοταν τοσοτσιριχτή που νόμιζα ότι μου έκαναν πλακα! Όταν ξαναπηρε και με "μαλωσε" καταλαβα τι εγινε! :eek::P:p

χαχαχαχα. Δε μου έχει συμβεί. χαχαχα. τελειο!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα. Δε μου έχει συμβεί. χαχαχα. τελειο!!

Εσένα τουλάχιστον σου φέρνει ωραία δώρα?? Εμένα όλο κάτι σαχλαμάρες για τον υπολογιστή κουβαλάει από Σιγκαπούρη και Κίνα τα οποία χαλάνε κιόλας μετά από έναν μήνα!! Έχουμε κόλλημα με τα gadgetάκια βλέπεις!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Με την εγκυμοσύνη πως τα πας μοναχούλα?? όλα καλά??

Ευτυχως η εγκυμοσυνη μου μπορει να χαρακτηριστει ως αρκετα ευκολη! Δεν εχω ταλαιπωρηθει καθολου! Δεν θα έλεγα πως είμαι και μοναχούλα καθως και οι γονεις μου και τα πεθερικά μου μενουν αρκετα κοντά σε εμας! Βέβαια δεν ειναι καθολου το ιδιο, αλλα είναι μια παρηγοριά κι αυτό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εσένα τουλάχιστον σου φέρνει ωραία δώρα?? Εμένα όλο κάτι σαχλαμάρες για τον υπολογιστή κουβαλάει από Σιγκαπούρη και Κίνα τα οποία χαλάνε κιόλας μετά από έναν μήνα!! Έχουμε κόλλημα με τα gadgetάκια βλέπεις!!!:P:p

Πέρισυ τον είχα αγαπήσει πολύ γιατί θυμόταν ότι του είχα πει ότι τόσα χρόνια ζήλευα να έχω μια καλή φωτογραφική μηχανή. Ότι όλοι έιχαν στην σχολή μια καλή μηχανή και κάναν διάφορα και εγώ ήμουν ακόμα με την αναλογική των γονιών μου. Πέρισυ έκανα μάθημα σε κάτι παιδάκια και είχαμε ένα προτζεκτ με φωτογραφίες και βίντεο και είχαν φέρει όλα κατι σουπερ μηχανές και το βράδυ όταν τον είδα καθόμουν και του έλεγα πόσο ζήλεψα. Ε όταν έφυγε με πήρε μετά από λίγες μέρες και μου λέει τι ήθελες τόσα χρόνια και δεν το είχες. δε μπορούσα να φανταστώ καν τι εννοούσε γιατί είχαν περάσει πάνω από 2 μήνες. Και μου το λέει. Τα έπαιξα!!!

Το καλοκαίρι είχε πάει σε μια επισκευή στην κίνα. και δεν είχε πάρει λαπτοπ για να μιλάμε...ξαφνικά με παίρνει και μου λεει μπες στο ιντερνετ...μπαίνω και ήταν εκεί μας είχε πάρει τάμπλετ...

το όμορφο σε αυτά είναι ότι δε του το ζητάω. μου λεει πάντα τι θέλω κτλ...του λένε όλοι αλλά εκείνος πάντα έχει μια έκπληξη...ανάλογα βέβαια που θα πάει κ ο άνθρωπος:P:p

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως η εγκυμοσυνη μου μπορει να χαρακτηριστει ως αρκετα ευκολη! Δεν εχω ταλαιπωρηθει καθολου! Δεν θα έλεγα πως είμαι και μοναχούλα καθως και οι γονεις μου και τα πεθερικά μου μενουν αρκετα κοντά σε εμας! Βέβαια δεν ειναι καθολου το ιδιο, αλλα είναι μια παρηγοριά κι αυτό!

Αυτό είναι πολύ καλό!! Το φαντάζομαι ότι δεν είναι το ίδιο...όπως τίποτα άλλωστε για εμάς.... Αλλά αφού δεν έχεις προβλήματα ..όλα σούπερ!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Πέρισυ τον είχα αγαπήσει πολύ γιατί θυμόταν ότι του είχα πει ότι τόσα χρόνια ζήλευα να έχω μια καλή φωτογραφική μηχανή. Ότι όλοι έιχαν στην σχολή μια καλή μηχανή και κάναν διάφορα και εγώ ήμουν ακόμα με την αναλογική των γονιών μου. Πέρισυ έκανα μάθημα σε κάτι παιδάκια και είχαμε ένα προτζεκτ με φωτογραφίες και βίντεο και είχαν φέρει όλα κατι σουπερ μηχανές και το βράδυ όταν τον είδα καθόμουν και του έλεγα πόσο ζήλεψα. Ε όταν έφυγε με πήρε μετά από λίγες μέρες και μου λέει τι ήθελες τόσα χρόνια και δεν το είχες. δε μπορούσα να φανταστώ καν τι εννοούσε γιατί είχαν περάσει πάνω από 2 μήνες. Και μου το λέει. Τα έπαιξα!!!

Το καλοκαίρι είχε πάει σε μια επισκευή στην κίνα. και δεν είχε πάρει λαπτοπ για να μιλάμε...ξαφνικά με παίρνει και μου λεει μπες στο ιντερνετ...μπαίνω και ήταν εκεί μας είχε πάρει τάμπλετ...

το όμορφο σε αυτά είναι ότι δε του το ζητάω. μου λεει πάντα τι θέλω κτλ...του λένε όλοι αλλά εκείνος πάντα έχει μια έκπληξη...ανάλογα βέβαια που θα πάει κ ο άνθρωπος:P:p

Είναι κι αυτό! Τί άλλο μπορεί να φέρει από Κίνα?? Εμένα το φετινό μου δώρο είναι ένα ebook ( σαν tablet αλλά η οθόνη είναι από μελάνι και φαινεται σαν αληθινό βιβλίο) το οποίο του το είχα ζητήσει πριν τρία χρόνια που ήμουν ακόμα στη σχολή! Κάλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Είναι κι αυτό! Τί άλλο μπορεί να φέρει από Κίνα?? Εμένα το φετινό μου δώρο είναι ένα ebook ( σαν tablet αλλά η οθόνη είναι από μελάνι και φαινεται σαν αληθινό βιβλίο) το οποίο του το είχα ζητήσει πριν τρία χρόνια που ήμουν ακόμα στη σχολή! Κάλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν!!! χαχαχα

Ε τι παραπονιέσαι τότε!!! Δεν είναι βλακεία ένα ebook...:P:p:p:p Τώρα να δεις που θα πέρνει και για τον αγόραρό σας :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ε τι παραπονιέσαι τότε!!! Δεν είναι βλακεία ένα ebook...:P:p:p:p Τώρα να δεις που θα πέρνει και για τον αγόραρό σας :P:p:p:p

Αυτό που το πας?? Να δω πως θα κουμαντάρω τόσα καλώδια!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό που το πας?? Να δω πως θα κουμαντάρω τόσα καλώδια!! χαχαχα

χαχαχα!!ελπίζω για αρχή να του παίρνει πιο απλά πραγματάκια!!!μη ξεκινήσει με λάπτοπ τη βάψατε....δε θα έχετε πάτωμα...σα στούντιο θα είστε...μη πω χειρότερα!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!ελπίζω για αρχή να του παίρνει πιο απλά πραγματάκια!!!μη ξεκινήσει με λάπτοπ τη βάψατε....δε θα έχετε πάτωμα...σα στούντιο θα είστε...μη πω χειρότερα!!χαχαχα

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί!! χαχαχαχα

elenimpempis89 ελπίζω να τα πούμε ξανά (ίσως και αύριο :P:p). Πάω για ύπνο γιατί δε την παλευω άλλο. Καληνύχτα!!Χαρηκα που τα είπαμε!!

Link to comment
Share on other sites

elenimpempis89 ελπίζω να τα πούμε ξανά (ίσως και αύριο :P:p). Πάω για ύπνο γιατί δε την παλευω άλλο. Καληνύχτα!!Χαρηκα που τα είπαμε!!

Λογικά θα τα πούμε αύριο!! Καληνύχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα τα πούμε αύριο!! Καληνύχτα!!!

Τι κάνεις elenimpempis89? Ελπίζω να είσαι καλά. Εγώ στεναχωρέθηκα λίγο σήμερα γιατί τελικά...ήρθε η περίοδος...:-(:sad::-( Τελικά ήμουν άτυχη και δε γίναν έτσι όπως τα φανταζόμουν τα πράγματα. Αυτό το αιματάκι στη μέση του κύκλου μετά την ωορηξία μου την έσκασε πολύ άσχημα. Τελος πάντων. Σε ένα εξάμηνο τώρα :shock::shock:. Εσύ τι κάνεις?? Μεγαλώνει η κοιλίτσα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...