Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γιατι το λες αυτο; πονουσες κατα τη διαρκεια; εγω καθολου μονο τα τραβηγματα αισθανομουν!

όχι δεν πονούσα....

απλά επειδή δεν είχα καν σκεφτεί το ενδεχόμενο της καισαρικής, με έπιασαν απροετοίμαστη.....

και θεωρούσα οτι δεν είναι φυσιολογικό να τα αισθάνομαι όλα τόσο έντονα....

θα γίνω παραστατική τωρα αλλά δεν πειράζει....

ένιωσα κανονικότατα το νυστέρι να με κόβει....χωρίς πόνο αλλά την αίσθηση...

και μετα να τραβολογάνε την κοιλιά μου....

ε και μετα έπαθα κρίση πανικού και μου έκανε μέθη ο αναισθησιολόγος!!!!!

και μόλις ξύπνησα, 10 λεπτά αργότερα, αισθάνθηκα κανονικότατα τα ράμματα....βελονιά βελονιά.....μπρρρρρ..........

ο γιατρός μου είπε οτι έπαιξε μεγάλο ρόλο το οτι είμαι αδυνατη....

αφού δε βρήκε καν λίπος να με ράψει υποδόρια και ο συνεργάτης του γυναικολόγος που ήταν κι αυτός στην καισαιρική τον ρωτησε αν είμαι μοντέλο!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χμμμμμ μαλλον ενιωσες περισσοτερα πραγματα από εμενα.... ραμτα δεν αισθανθηκα, νυστερι δεν θυμαμαι. και εγω φοβηθηκα πααααραααα πολύ (αφου ετρεμα σαν το ψαρι χωρις να μπορω να το ελεγξω). μολις τους ειπα να μου κανουν κατι για να μην αισθανομαι φωναξαν τον αναισθησιολογο. μου ειπε ότι αν μου κανουν μεθη θα παρει ναρκωση και το μωρο. τοτε τους ειπα να το ξεχασουν και εμεινα ετσι :(... απορω με τις γυναικες παντως που ενω δεν εχουν προβλημα επιθυμουν καισαρικη! ουτε στον χειροτερο εχθρο μου.... και φαντασου ότι μεσα στο χειρουργειο ειχα και μια φιλη μου, η οποία ειναι μαια στο Ιασω και κατα συμπτωση ειχε βαρδια το προηγουμενο βραδυ. μπηκε μαζι μου στο χειρουργειο και μου κραταγε το χερι όλη την ωρα η κοπελα (να ειναι καλα!) σκεψου να μην ηταν και αυτη! θα ειχα βαλειι τις φωνες!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμ μαλλον ενιωσες περισσοτερα πραγματα από εμενα.... ραμτα δεν αισθανθηκα, νυστερι δεν θυμαμαι. και εγω φοβηθηκα πααααραααα πολύ (αφου ετρεμα σαν το ψαρι χωρις να μπορω να το ελεγξω). μολις τους ειπα να μου κανουν κατι για να μην αισθανομαι φωναξαν τον αναισθησιολογο. μου ειπε ότι αν μου κανουν μεθη θα παρει ναρκωση και το μωρο. τοτε τους ειπα να το ξεχασουν και εμεινα ετσι :(... απορω με τις γυναικες παντως που ενω δεν εχουν προβλημα επιθυμουν καισαρικη! ουτε στον χειροτερο εχθρο μου.... και φαντασου ότι μεσα στο χειρουργειο ειχα και μια φιλη μου, η οποία ειναι μαια στο Ιασω και κατα συμπτωση ειχε βαρδια το προηγουμενο βραδυ. μπηκε μαζι μου στο χειρουργειο και μου κραταγε το χερι όλη την ωρα η κοπελα (να ειναι καλα!) σκεψου να μην ηταν και αυτη! θα ειχα βαλειι τις φωνες!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω δεν πρόλαβα να το συζητησω το θέμα της νάρκωσης....

μου εκανε τη μέθη αστραπιαία για να μην ανεβάσω πίεση απο το άγχος μου....

πάντως η νοσοκόμα μου είπε οτι όταν σου κάνουν μέθη και ακόμα περισσότερο όταν σου κάνουν ολική, το μωρό το βγάζουν σε χρόνο dt για να μην προλάβει να πάρει απο το φάρμακο...

αχ αν είχα κι εγω κάποιον μέσα μαζί μου, θα ήμουν πιο ήρεμη πιστευω....

άρα σωστα πιστευω οτι αισθάνθηκα παραπάνω απο όσα πρέπει....

μάλλον επειδη μου έκαναν ραχιαία και όχι επισκληριδιο θα ήταν....

καλά αυτές που επιλέγουν απο άποψη καισαρική, τις θεωρώ το λιγότερο τρελές.....

ξύπνησε η υπναρού μου!!!!!

πάω να τη σηκώσω!!! φιλάκια!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου, καιρό έχω να μπω αλλά με έχουν ταράξει σε αλλοπρόσαλλες βάρδιες , σήμερα πχ σχόλασα νωρίς 13-30 αύριο δουλεύω 18-00 , ότι να ναι δηλαδή.

Διάβασα μόνο τη τελευταία σελίδα και τα καμώματα των παιδιών σας μου έφτιαξαν τη διάθεση, καλά φοβερή η Βαλ, ξέρει το παιδί τζάμπο κ γκουντις , τι άλλο να θέλει ? Παιχνίδια κ φαγητό χαχαχα

Ο δε Κωνσταντίνος , να σηκωθεί στις 6 το πρωί για να έρθει μαζί σου τουαλέτα ?

Καλά και εμένα έρχεται μαζί μου ο Νικ αλλά άμα του πω , πάω λίγο τουαλέτα κ έρχομαι δε με ακολουθεί.

Βέβαια τις περισσότερες φορές μαζί μου είναι μέσα, και ανοίγει τη πόρτα και σε άλλους οπότε τους έχω πει να κλειδώνουν αν δε θέλουν εκπλήξεις

Σοφία φαντάζομαι ότι δε θα έχεις και πολλές επιλογές πλέον να βρεις άλλο γιατρό για vbc έτσι ? Άσε που διάβασα για τη καισαρική σου μπρρρρρ , βρε συ όλα τα κατάλαβες ? Εγώ μόνο μια πίεση ένιωθα αλλά από το άγχος να ακούσω το μπεμπακι δεν έδινα πολύ σημασία.

Να ρωτήσω, τι παιχνίδια λέτε να πάρετε για τα Χριστούγεννα ? Βασικά σκεφτομαι για κουκλοθέατρο , και ίσως παιχνιδάκια να παίζουμε μαζί πχ ελεφαντουλη . Έχετε καμιά ιδέα-πρόταση ?

Α και τώρα που βλέπω τη φωτο της Σοφίας με τις βέρες και τη πιπίλα, παιδιά τη κόψαμε εδώ και 2 περίπου μήνες «αναίμακτα» του είχα πάρει με το Μίκυ της νουκ, η αγαπημένη του, την έκοψε και πριν τη πετάξω του πήρα μια άλλη νουκ απλή ε ούτε να τη φτύσει, ήθελε του Μίκυ μόνο, του είπα ότι αυτή με το Μίκυ τη χάλασε και πρέπει να τη πετάξουμε, πήγαμε μαζί στα σκουπίδια και τέλος. Δε το περίμενα γιατί είχε μια λατρεία.

Τώρα πρέπει να κόψουμε το μπιμπερό, αλλά που θα του δίνω γάλα ? Ποτήρι με καλαμάκι χλωμό γιατί τον βλέπω να το λούζετε , εσείς που δίνετε γάλα ? Τι να του πάρω ?

Σας ζάλισα, φιλιά καλά να περνάτε !


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια μου, καιρό έχω να μπω αλλά με έχουν ταράξει σε αλλοπρόσαλλες βάρδιες , σήμερα πχ σχόλασα νωρίς 13-30 αύριο δουλεύω 18-00 , ότι να ναι δηλαδή.

Διάβασα μόνο τη τελευταία σελίδα και τα καμώματα των παιδιών σας μου έφτιαξαν τη διάθεση, καλά φοβερή η Βαλ, ξέρει το παιδί τζάμπο κ γκουντις , τι άλλο να θέλει ? Παιχνίδια κ φαγητό χαχαχα

Ο δε Κωνσταντίνος , να σηκωθεί στις 6 το πρωί για να έρθει μαζί σου τουαλέτα ?

Καλά και εμένα έρχεται μαζί μου ο Νικ αλλά άμα του πω , πάω λίγο τουαλέτα κ έρχομαι δε με ακολουθεί.

Βέβαια τις περισσότερες φορές μαζί μου είναι μέσα, και ανοίγει τη πόρτα και σε άλλους οπότε τους έχω πει να κλειδώνουν αν δε θέλουν εκπλήξεις

Σοφία φαντάζομαι ότι δε θα έχεις και πολλές επιλογές πλέον να βρεις άλλο γιατρό για vbc έτσι ? Άσε που διάβασα για τη καισαρική σου μπρρρρρ , βρε συ όλα τα κατάλαβες ? Εγώ μόνο μια πίεση ένιωθα αλλά από το άγχος να ακούσω το μπεμπακι δεν έδινα πολύ σημασία.

Να ρωτήσω, τι παιχνίδια λέτε να πάρετε για τα Χριστούγεννα ? Βασικά σκεφτομαι για κουκλοθέατρο , και ίσως παιχνιδάκια να παίζουμε μαζί πχ ελεφαντουλη . Έχετε καμιά ιδέα-πρόταση ?

Α και τώρα που βλέπω τη φωτο της Σοφίας με τις βέρες και τη πιπίλα, παιδιά τη κόψαμε εδώ και 2 περίπου μήνες «αναίμακτα» του είχα πάρει με το Μίκυ της νουκ, η αγαπημένη του, την έκοψε και πριν τη πετάξω του πήρα μια άλλη νουκ απλή ε ούτε να τη φτύσει, ήθελε του Μίκυ μόνο, του είπα ότι αυτή με το Μίκυ τη χάλασε και πρέπει να τη πετάξουμε, πήγαμε μαζί στα σκουπίδια και τέλος. Δε το περίμενα γιατί είχε μια λατρεία.

Τώρα πρέπει να κόψουμε το μπιμπερό, αλλά που θα του δίνω γάλα ? Ποτήρι με καλαμάκι χλωμό γιατί τον βλέπω να το λούζετε , εσείς που δίνετε γάλα ? Τι να του πάρω ?

Σας ζάλισα, φιλιά καλά να περνάτε !

Καλώστο το Κατερινάκι!!!!

μπέρδεμα οι βάρδιες σου ε???

όχι δυστυχως Κατερινάκι δεν έχω άλλη επιλογή για vbac....

οπότε καισαρική πάλι....

ναι ρε γμτ.....όλα τα αισθανόμουν....γιαυτό φοβήθηκα τόσο πολύ....

στάνταρ έφταιγε ο τρόπος αναισθησίας....

και τόσο καιρό νόμιζα οτι όλες έτσι αισθάνονται στην καισαρική!!!!

κι εγω για κουκλοθέατρο σκεφτόμουν Κατερίνα....αλλά το σκέφτομαι έξτρα λόγω χώρου!

γιατί απο τα υπόλοιπα παιχνίδια έχουμε απ'όλα!!! δε χωράμε πλέον μέσα στο σπίτι!!!!

ευτυχως κι εμείς την πιπίλα αμέσως την κόψαμε!!!!

εγω το γάλα τη το δίνω σε ποτήρι με καλαμάκι πάντως....

αλλά η δικιά μου είναι γενικά προσεκτική...μόλις τελειώσει, το παέι μόνη της στον πάγκο της κουζίνας!!! έτσι κάνει και όυαν τρωει κατι! μαζεύει το πιάτο της!!!

είδες τι νοικοκυρά σου δίνω σύμπι εεε????????????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αφου για να καταλάβεις είχα αποφασίσει οτι αν γεννούσα φυσιολογικά, δεν ήθελα επισκληρίδιο!!!

ήθελα να μου σπάσουν τα νερα για να γελάσω με την αντίδραση του άντρα μου αλλά οκ....μια χαρά γέλασα και με το ύφος του όταν του είπα οτι έχω συσπάσεις ανα δεκάλεπτο και μπορεί να γεννάω στις 2 τα ξημερώματα!!!!

έτρεχε πανικόβλητος!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

αχ τη ρημάδα την καισαρική την τρέμω......

ακόμα πιστευω οτι μπορεί να μη με είχε πιάσει τελείως η νάρκωση και τα αιθανόμουν όλα τόσο έντονα!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:

καλησπερα τι κανετε???Απιστευτος πονος χωρις επισκληριδιο Σοφια !!!:D αλλα ...στο τελος τα ξεχνας ολα....!!!θυμαμαι οτι στο τελος,διαστολη 10 ,νομιζα οτι μου ειχε μουδιασει ο εγκεφαλος.μου μιλουσαν οι γιατροι και οι μαιες και νομιζα οτι μου μιλουσαν απο το υπερ περαν.δεν ακουγα...κυριολεκτικα ειχε κατεβασει ρολλα ο οργανισμος μου για να αντεξει...:Dχαχα τα θυμαμαι τωρα και γελαω.

θα συμφωνησω μαζι σου..ακουω για καισαρικη και τρεχω.φοβαμαι απιστευτα πολυ.ελπιζω οταν θα ερθει καποια στιγμη η ωρα για το δευτερο να την αποφυγω.


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις καλα ειμαστε:DΣοφακι το κοριτσι σου ειναι φοβερο.και πολυ νοικοκυρα:D:D

και εμειςκαταφεραμε και κοψαμε τη πιπιλα την ημερα!!!!κατι ειναι και αυτο!!!αν και σημερα μου την ζητουσε παλι πολυ επιμονα:(θα δειξει.δεν θελω να τον πιεζω...

εμεις εχουμε μεγαλο θεμα με το γαλα κοριτσια.δεν ξερω τι να κανω πια...δεν το πινει ξυπνιος με τιποτα!!!!!μισοκοιμισμενο του το δινω πρωι βραδυ.περιμενω να κοιμηθει καλα και μετα παω ,τον σηκωνω αγκαλια και το πινει με το μπιμπερο φυσικα:-(και το πρωι τα ιδια.ετσι και ξυπνησει για καποιο λογο δεν το θελει....εχω προσπαθησει εκατο φορες οταν ειναι ξυπνιος με μπουκαλι ,ποτηρι, καλαμακι,φλυτζανι και παντα το πεταμε...εχω αλλαξει πολλα γαλατα και δεν του αρεσει τιποτα:(η μεση μου δεν αντεχει αλλο .

Μαρια ο δικος μου εχει πολυ πλακα οταν μπαινει στο μπανιο μαζι μας.και τα χερια μας να πλυνουμε μονο κραταει την μυτη του και κανει πουφ πουφ.:lol:καλα...δεν ειναι να ερθει ανθρωπος σπιτι μας και να παει τουαλετα......μετα συνοδειας!!!!!

πολυλογια με επιασε βραδιατικα.σας ζαλισα .εχει και αγωνα η τηλεοραση και δεν μπορω να δω και τιποτα!!!λυσαξε ο αντρας μου.μονο να εβλεπα μπροστα μου αυτον που κατασκευασε την μπαλα :mad:θα του εδινα 2 κλοτσιες στον.........αντε πια!!!!!

βρε κοριτσια facebook εχετε??οποια θελει ας μου πει να της στειλω το ονομα η να μου δωσει το δικο της να σας κανω αιτημα φιλιας:D:D

καλο βραδυ


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

θα μας τρελάνει αυτός ο καιρός!!!

ζέστη έχει σημερα!!!

καλησπερα τι κανετε???Απιστευτος πονος χωρις επισκληριδιο Σοφια !!!:D αλλα ...στο τελος τα ξεχνας ολα....!!!θυμαμαι οτι στο τελος,διαστολη 10 ,νομιζα οτι μου ειχε μουδιασει ο εγκεφαλος.μου μιλουσαν οι γιατροι και οι μαιες και νομιζα οτι μου μιλουσαν απο το υπερ περαν.δεν ακουγα...κυριολεκτικα ειχε κατεβασει ρολλα ο οργανισμος μου για να αντεξει...:Dχαχα τα θυμαμαι τωρα και γελαω.

θα συμφωνησω μαζι σου..ακουω για καισαρικη και τρεχω.φοβαμαι απιστευτα πολυ.ελπιζω οταν θα ερθει καποια στιγμη η ωρα για το δευτερο να την αποφυγω.

πόσο μαζόχα είμαι που σε ζηλεύω που το έζησες έτσι????????

εμεις καλα ειμαστε:DΣοφακι το κοριτσι σου ειναι φοβερο.και πολυ νοικοκυρα:D:D

και εμειςκαταφεραμε και κοψαμε τη πιπιλα την ημερα!!!!κατι ειναι και αυτο!!!αν και σημερα μου την ζητουσε παλι πολυ επιμονα:(θα δειξει.δεν θελω να τον πιεζω...

εμεις εχουμε μεγαλο θεμα με το γαλα κοριτσια.δεν ξερω τι να κανω πια...δεν το πινει ξυπνιος με τιποτα!!!!!μισοκοιμισμενο του το δινω πρωι βραδυ.περιμενω να κοιμηθει καλα και μετα παω ,τον σηκωνω αγκαλια και το πινει με το μπιμπερο φυσικα:-(και το πρωι τα ιδια.ετσι και ξυπνησει για καποιο λογο δεν το θελει....εχω προσπαθησει εκατο φορες οταν ειναι ξυπνιος με μπουκαλι ,ποτηρι, καλαμακι,φλυτζανι και παντα το πεταμε...εχω αλλαξει πολλα γαλατα και δεν του αρεσει τιποτα:(η μεση μου δεν αντεχει αλλο .

Μαρια ο δικος μου εχει πολυ πλακα οταν μπαινει στο μπανιο μαζι μας.και τα χερια μας να πλυνουμε μονο κραταει την μυτη του και κανει πουφ πουφ.:lol:καλα...δεν ειναι να ερθει ανθρωπος σπιτι μας και να παει τουαλετα......μετα συνοδειας!!!!!

πολυλογια με επιασε βραδιατικα.σας ζαλισα .εχει και αγωνα η τηλεοραση και δεν μπορω να δω και τιποτα!!!λυσαξε ο αντρας μου.μονο να εβλεπα μπροστα μου αυτον που κατασκευασε την μπαλα :mad:θα του εδινα 2 κλοτσιες στον.........αντε πια!!!!!

βρε κοριτσια facebook εχετε??οποια θελει ας μου πει να της στειλω το ονομα η να μου δωσει το δικο της να σας κανω αιτημα φιλιας:D:D

καλο βραδυ

Σοφακι στειλε μου τα στοιχεια σου στο φεις με ενα πμ!

για την πιπίλα του Αναστάση, γνώμη μου είναι να του εξηγησεις με πολύ μπλα μπλα οτι πρέπει να κόψει την πιπίλα γιατί είναι μεγάλος,κλπ ωστε να το καταλάβει....να μην το αισθανθεί ως μια απώλεια που δεν έχει αντιληφθεί γιατί συνέβη....

και αν θες δοκίμασε και τη δική μου μέθοδο για τη βραδυνη....

άρχισε να την κόβεις σιγά σιγά με το ψαλίδι....ωστε να μην του αρέσει η αίσθηση και να την απαρνηθει μόνος του! είναι το ιδανικό!

εγω με τη Βαλ έτσι έκανα και μάλιστα πολύ γρηγορα....έκοψα το μεσημέρι λίγη, το βράδυ άλλη λίγη και το επόμενο μεσημέρι είχε μείνει η μιση!!!!:tongue::tongue:

ε προτιμησε να κοιμηθεί έτσι! της πήρε λίγο χρόνο παραπάνω να νανουριστεί αλλά μια χαρά!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! αδιαθετησα @#@Ρ%%#%$#%$#%$.........

τεσπα... δεν κανω και τις φοβερες προσπαθειες ακομα αλλα ελεγα μηπως..... θα θεωρησω πως ό,τι γινεται για καλο ειναι και βλεπουμε...

Κατερινακι πολύ χαρηκα πουυ διαβασα νεα σου...

Σοφακι και εμεις κοψαμε την πιπιλα εδω και καμια 20αρια μερες. ευτυχως τα πραγματα πηγαν πολύ καλα και δεν εκλαιγε απλα ακομα και εχθες το βραδυ μου τη ζητησε. του ειπαότι δεν εχω και κοιμηθηκα. την μελεταειι που και που... φαντασου ότι περναμε εξω από φαρμακεια και μου λεει "πιπιλα"! ξερει που την πουλανε και εχουμε ενα θεματακι...:P φαντασου οτι αλλαξα και σουπερ μαρκετ γιατι στον βασιλοπουλο εχουν τις πιπιλες που παιρναμε σε εμφανες ραφι. τωρα παω Βεροπουλο γιατι εκει δεν εχουν χα χα χα χα

συμπι μου εσεις καλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλό συμπι!

καλά είμαστε!!!

άντε να φυγει και ο λίγος βηχας της Βαλ να ξεμπερδευουμε....

βγάλαμε και έναν τραπεζίτη....ετοιμάζεται κι άλλος ένας....

άντε να τα βγάλουμε όλα τα δόντια να ξεμπερδευουμε!

της γειτόνισας μου η κορούλα, 17 μηνων ακόμα δεν έχει βγάλει δόντι!

και σκέψου οτι γεννηθηκε και είχε 2 δοντάκια! εκ των οποίων το ένα έφυγε γιατί ήταν σαν ψευτικο(!) και το δευτερο και μοναδικό που διαθέτει είναι πολύ περίεργο!!! δεν έχει κανονικό σχημα δοντιου....σαν γαμψό νυχι πουλιού είναι!:confused:

καλά τι παρηγγειλα χθες απο αμαζον....

φαιρυ για τα πιατα, λενορ μαλακτικό και κάτι αρωματικά χωρου ξύλινα!!!!

χαχαχα τέλεια η αλλαγη σούπερ μάρκετ λόγω πιπίλας!!!!!!!!!!!!!

να τον πηγαινεις και αν του λες οτι αυτες είναι για μωρά....βάλε και μια πωλήτρια να το επιβεβαιωσει εν ανάγκη!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ακομα βγαζετε δοντακια ε; εμεις εχουμε ξεμπερδεψει καιρο τωρα αλλα πολύ βασανιστηκα!

ναι ρε συ τι να κανω; αφου ειναι εξαρτημενος από την πιπιλα! σα ναρκομανης κανει χα χα χα χα:P

Link to comment
Share on other sites

ναι ακόμα με δόντια παλεύουμε!!!

η γκρίνια της προηγούμενης εβδομάδας, εκεί οφειλόταν....:(

και η ανιψιά μου που είναι 30 μηνών ακόμα δεν έχει βγάλει κανένα τραπεζίτη!!!

εκεί να δεις εξάρτηση απο την πιπίλα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Και απο εμενα!!!!

ΕΛπιζω να εχω λιγο χονο να σας γραψω και εγω....

Τι κανετε? ΣΟφακι τι ηταν αυτο που περασες?ολοι αρρωστοι οικογενειακως!!!!τι να πω...Δεν υπαρχει τιποτα περισσοτερο που φοαβαμαι απο την γαστρεντεριτιδα!!!Την προηγουμενη αβδομαδα ειχαμε παει σε ενα παρτυ γενεθλιων και ενα παιδακι ξερασε και πηρα τον μικκρο και φυγαμε άρον άρον....Δεν το αντεχω καθοολου λεμε!!!την τρεμω αυτη την αρρωστια!!!!!

Βρηκα επιτελους δημιουργικη απασχοληση για τον Θοδωρακη για τον οποιο πολυ στεναχωριεμαι που δεν εχω τοσο χρονο πια για να ασχοληθω μαζι του....:(:(:(

Εχει η ΧΑΝΘ ενα τμημα απο 2 εως 3 χρονων οπου συμμετεχουν και οι γονεις και θα πηγαινει μαζι μου και εχει εδω κοντα σε εμενα ενα μουσικοεκπαιδευτικο κεντρο στο οποιο μαθαινει μεσα απο την μουσικη μαζι με τους γονεις επισης στο οποιο θα πηγαινει με τον Μπαμπα του....

Παντως αν εχεις αφοσιωθει σε ενα παιδι αποκλειστικα ιναι πολυ στεναχωρο να βλεπεις οτι δεν μπορεις πια να του προσφερεις να του μαθεις και να το ανατυξεις οπως εκανες πριν κανεις δευτερο παιδι!!!!Πλεον νομιζω οτι τα κανω ολα μισα...Και πιστευω οτι αδικω και τον Θοδωρη και την Λυδια τα οποια πιστευω οτι θα ηταν πιο ευτυχισμενα αν ηταν μοναχοπαιδια....Δεν ξερω αν με καταλαβαινεται τι εννοω...Αλλα αν κανετε δευτερο παιδι νομιζω θα το δειτε και εσεις....Επισης αρχιζω να πιστευω οτι ειναι καλυτερα να φτασει το παιδι σε μια μεγαλυτερη ηλικια (τοτε που δεν θα σε εχει τοσο πολυ αναγκη) και να κανεις δευτερο παρα ετσι που στερεις τοσα πραγματα και απο τα δυο.....:-(:sad:

Αυτες οι σκεψεις με προβληματιζουν τοσο καιρο.....

Κατερινακι χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ που εγραψες ξανα νεα σου!!!!Χαιρομαι που ειστε καλα και που εχετε και οι δυο σας δουλεια! Αληθεια δεν θυμαμαι ο μικρος παει παιδικο ή τον κραταει πεθερα σου? :confused::confused::confused:

Οσο για την καισαρικη που λετε εγω δεν ειμαι τοσο φανατικη και ουτε το θεωρω και τοσο φρικτο....ΔΕν θα ελεγα οχι δε φυσιολογικη γεννα αλλα δεν με πειραξε και η καισαρικη... 2 εκανα και στην δευτερη επανηλθα πολυ πιο γρηγορα απο την πρωτη!!!!Και μεσα στο χειρουργειο στη δευτερη που γνωριζα και τι ακριβως θα γινει ουτε φοβηηκα ουτε τιποτα!!!Ειχα βεβαια και εναν τρομερο αναισθησιολογο μαζι μου ο οποιος ηταν εκει σε ολη την διαρκεια της καισαρικης και μου μιλουσε συνεχεια!!!!Γενικα πολυ κουβεντιαζα!!!!!!!Και την επομενη κιολας μερα σηκωθηκα και πηγα να δω και τον θοδωρακη!!!!

Με τον οποιο τελευταια αρχισα παλι να προβληματιζομαι γιατι εχει κολλησει ασχημα με την τηλεοραση!!!Γενικα του βαζω να βλεπει παιδικα 30 λεπτα πριν τον μεσημεριανο υπνο και 30 λεπτα πριν το βραδυνο του μπανιο!!!αν ομως την βρει ανοιχτη ακομα και οταν δεν εχει παιδικα μιλαμε δεν ξεκολλαει το ματι του απο εκει!!!Και το μονο που βλεπουμε σκεφτειτε ειναι ειδησεις!!!!Αλλα απο το πρωι μεχρι το βραδυ μου ζηταει συνεχεια να δει παιδικα!!!ΕΙναι απιστευτα κουραστικο να λεω συνεχεια οχι τωρα και οχι τωρα!!!Εκνευριζομαι!!1Αληθεια ρε κοριτσια και εσας ετσι ειναι με την τηλεοραση?Και τους αφηνετε να δουνε?ποση ωρα περιπου?Εμεις δεν βλεπαμε ποτε τηλεοραση...Ακομα και οταν ηταν ανοιχτη αδιαφορουσε γι ατην...Τωρα ομως που αρχισε να αντιλαμβανεται τα κινουμενα σχεδια και ολα αυτα εχει πτησει τετοιο κολλημα!!!!!Φανταστειτε οτι κατουριεται πανω του για να μην χασει καμια σκηνη!!!Ας μην πω οτι εχουμε 3 εβδομαδες τωρα που βλεπουμε συνεχεια το toystory 3 μιλαμε ξανα και ξανα!!!!!!!Το εχω βαρεθει....Αυτις απο οτι φαινεται οχι!!!!Τι να πω...ΕΛπιζω να ειναι φαση και να περασει!!!!

Νομιζω εγραψα πολλα αν και εχω τοσα πολλα να πω και να σχολιασω αλλα ποτε δεν προλαβαινω!!!!

ΜΑρακι!!!!Τι να πω τον επομενο μηνα ελπιζωω να ακουσουμε ευχαριστα αφου το θες τοσο πολυ!!!!Εμεις παντως την Λυδια την πιασαμε απο μια και μοναδικη στιγμη απροσεξιας.....Δεν ηταν προγραμματισμενη......Χαλαρωση θελει και ολα γινονται!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ακόμα με δόντια παλεύουμε!!!

η γκρίνια της προηγούμενης εβδομάδας, εκεί οφειλόταν....:(

και η ανιψιά μου που είναι 30 μηνών ακόμα δεν έχει βγάλει κανένα τραπεζίτη!!!

εκεί να δεις εξάρτηση απο την πιπίλα!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλα εμεις που βγγαλαμε δοντια απο 3 μηνων ακομα δεν βγαλαμε τους τελευταιους τραπεζιτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...