Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Δεν έχω ιδέα που είναι η πλατεία Κύπρου, δεν πάμε πίσω από την εκκλησία στο μοσχάτο που έχει σίγουρα καφετέρια με σκιά? Η' και χαμηλά στην μακρυγιάννη προς παραλία έχει μια ωραία...εκτός αν θέλετε κούνιες πάλι!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου ξερω χαθηκα!!!!!!!!!ξεκινησαμε δουλεια και ειμαι κομματια καθε μερα!!ο μικρος ερχεται μαζι μου στο σχολειο και ειναι στην ταξη του!!η αρχη ηταν δυσκολη και για τον μικρο μου και για μενα!!αφου παραμονη του νεου ξεκινηματος ξερνοβολουσα σαν το γατι απο το ζορι μου και την στενοχωρια μου!!καθε μερα και καλυτερα...βεβαια το πουλακι μου δεν σας κρυβω οτι οταν τον αφηνω στην δασκαλα του κλαιει που με βλεπει να φευγω αλλα μετα οκ!!θελει συνεχεια παρεα και αγκαλια πραγμα που δεν τον εμαθα εγω στη αγκαλια....απλα πιστευω οτι το κανει απο ανασφαλεια!!εγω ειμαι στον κατω οροφο επειδη εχω προνηπια...δεν τολμαω να ανεβω πανω να τον δω γιατι μετα δεν θα σταματησει το κλαμα!δουλευω 9-3 και οταν παω να τον παρω κανεο σαν τρελος!!χαιρεταει την δασκαλα του και στελνει φιλακια σαν να λεει φευγω αντε γειαααααααααααααα!!!!!!!!!!

αυτα τα νεα μας!!!σας φιλω ολες και ολα τα μωρα σας!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια! Πως πηγε η συναντηση? Ειδα το μυν. κατα τις 11.30 και λεω στη μικρη " αντε να τελειωνουμε με τη φρουτοκρεμα ( που ειχαμε αρχισει απο τις 10.45) για να παμε βολτα" . Ξαφνικα λοιπον ενω ηταν μες τη γκρινια, αρχιζει και ανοιγει το στομα αβιαστα και να καταπινει τη μια μπουκια μετα την αλλη, ωσπου ξαφνικα κλεινει τα ματια και κοιμαται!!!!!!!!!!!!!!! Οπως καταλαβαινετε μειναμε σπιτι. Ξυπνησε 12.45, την εντυσα στα γρηγορα και ηρθαμε στιςκαφετεριες κοντα στην εκκλησια , αλλα και απο τις κουνιες, ομως δυστυχως δεν σας βρηκαμε. Πρεπει να ανταλλαξουμε κανενα τηλ. θα το στειλω με μυν στο fb. Περασατε καλα? Ησασταν πολλες?

Χριστινακι πολυ δυσκολο μου φαινεται ολο αυτο, μπραβο σου που τα καταφερνεις. Ειναι λογικο να αγχωνεσαι ειναι μωρε μικρουλια ακομη. και εμενα ειναι σε μια φαση που ολο θελει να ειναι μαζι μου, αν λειπω ολα καλα, αν με βλεπει δεν παει σε κανεναν αλλο, κλαιει και μου απλωνει τα χερακια της... Ο μπαμπας της κοντευει να σκασει που τον σπρωχνει.. Διαβασα οτι ειναι φαση, περναει ως τους.....18 μηνες!!! Χαχα!!! Καλο κουραγιο δηλαδη. Φιλια!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια........τι κάνετε; Πως περάσατε με τα ζουζούνια σας; Κρίμα, εμείς είμαστε μακρυά.......άλλα μου βάλατε ιδέα, θα τον πάω κι εγώ αύριο για καφέ, με μια φίλη μου...τον κατεβάζω στο λιμάνι των Χανίων, βλέπει τον κόσμο, τις άμαξες και τις βαρκούλες...κλπ, και δεν βγάζει μιλιά...πεινάει δεν πεινάει...κιχ δεν κάνει...τους αρέσει η βόλτα τόσο πολύ!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλα τα ζουζούνια!!!!!!!!!!


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες. Ηταν ωράια χτες. Εκανε ο Βασιλάκης μου πρωτη φορα κουνια και γυρω γυρω. Του τα έδειξε η φιλη του η Ελλη... Νικ ειμασταν μεσα μεσα στις κουνιες. Αν δεν μας έδιωχνε ο φυλακας θα αθόμασταν κιάλλο. Χαρηκα που γνώρισα άλλη μια Κατερίνα του φορουμ. Την επόμενη φορά με τη μπουμπου σου! Να το ξανακανονισουμε περισσοτερες! Ολιβ φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου ξερω χαθηκα!!!!!!!!!ξεκινησαμε δουλεια και ειμαι κομματια καθε μερα!!ο μικρος ερχεται μαζι μου στο σχολειο και ειναι στην ταξη του!!η αρχη ηταν δυσκολη και για τον μικρο μου και για μενα!!αφου παραμονη του νεου ξεκινηματος ξερνοβολουσα σαν το γατι απο το ζορι μου και την στενοχωρια μου!!καθε μερα και καλυτερα...βεβαια το πουλακι μου δεν σας κρυβω οτι οταν τον αφηνω στην δασκαλα του κλαιει που με βλεπει να φευγω αλλα μετα οκ!!θελει συνεχεια παρεα και αγκαλια πραγμα που δεν τον εμαθα εγω στη αγκαλια....απλα πιστευω οτι το κανει απο ανασφαλεια!!εγω ειμαι στον κατω οροφο επειδη εχω προνηπια...δεν τολμαω να ανεβω πανω να τον δω γιατι μετα δεν θα σταματησει το κλαμα!δουλευω 9-3 και οταν παω να τον παρω κανεο σαν τρελος!!χαιρεταει την δασκαλα του και στελνει φιλακια σαν να λεει φευγω αντε γειαααααααααααααα!!!!!!!!!!

αυτα τα νεα μας!!!σας φιλω ολες και ολα τα μωρα σας!!!

Χριστινα το φανταστηκα οτι χάθηκες λόγω δουλειας. Αχ εγώ πως θα πάω??? Μακάρι να τον ειχα μαζί και ας ηταν σε άλλον όροφο. Καλά μπάνια!

Link to comment
Share on other sites

Χριστινακι μου καλη αρχη στην δουλεια..και εγω εχω 3 βδομαδες που ξεκινησα..

ksdesing καλως ηρθες στην παρεα μας...Εγω γεννησα στις 14/10..με μια μερα διαφορα ειναι τα μωρακια μας.

Ρε κοριτσια τι ωραια που γνωριστηκατε απο κοντα ....

Link to comment
Share on other sites

Joannakip,

κι εγώ ήταν να γεννήσω στις 14 Οκτωβρίου...(είχαμε κλείσει το ραντεβού με τον γιατρό για καισαιρική στις 14)...γιατί 13 ήταν Τρίτη, και του έκανα πλάκα ότι δεν θέλω να γεννησω Τρίτη και 13....και συμφώνησε...όμως λογαριάζαμε χωρίς τον ξενοδόχο που λένε...γιατί ο Χρηστάκος μου ήθελε να βγεί...βιαζόταν το καμάρι μου...έτσι ξημερώνοντας Τρίτη κατά τις 12:30 - 1:00 σπάσανε τα νερά...κι έτσι ο μικρούλης μου βγήκε Τρίτη 13 και ώρα 3!!!!!!

Έτσι έχει η μικρή μας ιστορία!!!!!!!!!:D:lol::P:grin:


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σαςςςςςςςςςςςςςςςς

Πόσο ζηλεύω που βρεθήκατε, μπράβο σας!!!!

Αχ κορίτσια πλησιάζουν οι μέρες που θα αρχίσω κι εγω δουλειά, στις 2 Αυγούστου, και για τον μήνα αυτό θα μας βοηθήσουν οι γονείς, αλλα πώς το σκέφτομαι. Απο την μια θέλω πάρα πολύ να γυρίσω στην δουλειά, μου έχει λέιψει, αλλά από την άλλη σκέφτομαι το Μελινάκι μου.....:(


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Kaλησπέρα σας.

Μπράβο βρε κορίτσια που βρεθήκατε..............

Τελικά κάτι μου λέει πως η μόνη που χαίρετε για την δουλεία ειμαί εγώ τυχαίο δεν νομίζω χιχιχιχιχι, πάω στην δουλεία για να ξεκουραστώ και γυρνάω ανανεωμένη για το τζίρκο.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...