Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kaλησπέρα σας.

Μπράβο βρε κορίτσια που βρεθήκατε..............

Τελικά κάτι μου λέει πως η μόνη που χαίρετε για την δουλεία ειμαί εγώ τυχαίο δεν νομίζω χιχιχιχιχι, πάω στην δουλεία για να ξεκουραστώ και γυρνάω ανανεωμένη για το τζίρκο.

Νατάσσα μου απολυτα φυσιολιγικό, γιατί είναι κάτι που έχεις ενντάξει στην ζωή σου. Εγώ όλο αυτόν τον καιρό ένιωθα την ανάγκη να πάω στην δουλειά, ενώ παράλληλα ένιωθα την ανάγκη να κάτσω με το Μελινάκι μου.....μπλεγμένα αλλά και φυσιολογικά συναισθήματα.....Για να δούμε πώς θα τα πάω κι εγώ από Αϋγουστο που αρχίζω δουλειά.....αχχχχχχ


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ.........όπως και να έχει το πράγμα, κι έτσι κι αλλιώς υπάρχει θέμα!!!!!!!!! Εγώ πάλι που κάνω ελεύθερο επάγγελμα, δεν έχω σταματήσει σχεδόν καθόλου να δουλεύω... έχω μειώσει όμως τα εξώτερικά ραντεβού, και αντί να πηγαίνω στο γραφείο μου δουλεύω στο σπίτι...............οπότε περιμένω πως και πώς να κοιμηθεί....για να αρχίσω τη δουλειά.......σκέφτομαι να τον πάω παιδικό, του χρόνου γύρω στο Μάιο - Ιούνιο, για να έχει σαν εποχή, λιγότερες ιώσεις...και να έχει μεγαλώσει λίγο ακόμα....πως το βλέπετε εσείς......τα έχετε πάει μήπως παιδικό για να μας πείτε την γνώμη σας............και την εμπειρία σας;;;:roll::roll::roll:


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε?

ksdesign καλως ηρθες αν και καθυστερημενα ! τι ωραια ρε κοριτσια που βρεθηκατε αντε πειτε λεπτομερειες ποιες βρεθηκατε που τα μωρακια και ολα τα σχετικα !

νατασααααααααααα εισαι μ@@λ@κ# πες ρε στα κοριτσια 1 οτι η δουλεια ειναι δικη σας και δευτερο οτι πας για να μιλαμε μαζι και να παιζουμε χαχαχαχαχαχα :tongue:

στελλα τελικα κανονισες να πας τον σεπτεμβρη ?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα τι κάνεις? Τι κάνει η μπουμπου σου? Ναι θα πάω 01/09 αλλά μεχρι τότε ποτέ δεν΄ξέρεις. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!! Προτιμω παιδικο αλλα ο άντρας μου δεν θελει να το ακουσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε???Εμείς γυρίσαμε αφού κάναμε και μίνι διακοπούλες στο Αίγιο που ήταν τα πεθερικά μου...Η μικρή το καταευχαριστήθηκε, έκανε τα μπάνια της, έβγαινε βόλτα με το ποδηλατάκι της και γενικά περάσαμε πολύ όμορφα...

Συναντήθηκαμε και με Στέλλα και Κατερίνα (olive) και έχω να πω πως είναι και οι δύο γλυκύτατες και η Έλλη χαμογελάει και χτυπάει παλαμάκια ενώ ο Βασιλάκης χορεύει ροκ...:D:D Και τα δύο μωράκια ήταν απίστευτα...Άντε την επόμενη φορά να καταφέρω να φέρω κι εγώ την δικιά μου...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε???χαθηκα..το ξερω λιγο η δουλεια λιγο οτι ο μικρος ειναι αρρωστος με πυρετο και αντιβιωση δεν κοιμαμαι καλα και δεν εχω χρονο να γραψω.....ομως σε καθε ευκαιρια σας διαβαζω!!!!

το παιδακι μου μεγαλωνει....ειναι 9,5 κιλα και 78 ποντακια...κολυμπαμε καθε μερα αν και μια βδομαδα λογω πυρετου απεχουμε...

κοριτσια μου δεν σας ξεχναω και τις παλιες και τις νεες του καφε μας....

φιλακια....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


christinapgr,

Σου εύχομαι περαστικά στο μικρούλη σου, να γίνει γρήγορα καλά!!!!!!!!!!!

Όσο για βάρος ύψος, μπράβο είναι παίδαρος...πολύ ψηλός πρέπει να είναι...

κι εμείς πάμε για μπάνιο μέρα παρά μέρα περίπου τώρα....χθές ήταν τόσο κουρασμένος, αλλά και τόσο χαλαρός, και η θάλασσα τόσο ήρεμη, που τον πήρε σχεδόν ο ύπνος μέσα στο σωσίβιο....

Αχ και η Ελούντα τι ωραία που είναι, ερχόμαστε σχεδόν κάθε χρόνο εκεί, είναι ήσυχα και χαλαρώνουμε...έχουμε φίλους και γνωστούς...-στην Ακτή Ολούς και στην πλατεία- μπορεί να έρθουμε και φέτος, τον Αύγουστο ίσως πηγαίνοντας για διακοπές. Θα πάμε Κάρπαθο μέσω Σητείας!!!!!

Φιλάκια


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσιαααααααα!!!!

Στελλίτσα έχεις δίκιο....διακοπές κάνουμε και χαθήκαμε.....Και κάποιες απο εμας εχουν αρχισει και την δουλεια, οποτε λιγοστευει....

Χριστινάκι περαστικούλια στον παίδαρο σας... Να γίνει σύντομα καλά. Όσο για την ανάπτηξυ του τέλειος είναι και πανύψηλος.

Ksdesign τι καλά που του αρέσει τοσο πολύ η θάλασσα....

Εμείς κάνουμε διακοπές. Απο θάλασσα έχουμε πάει 2 φορες, γιατι περιμέναμε να έρθει ο μπαμπάς μας. Η πρώτη αντίδραση ήταν ένα σουφρωμα στο μουτράκι της, γιατι μάλλον κρύωνε λιγάκι, αλλά στην πορεία αρχίσαμε να ασχολιόμαστε με τα βοτσαλάκια και το ξεπέρασε. Το επόμενο μπάνιο θα είναι με σωσίβιο οπότε θα είναι καλύτερα....Πάμε στις κούνιες σχεδόν κάθε απόγευμα και ξεκαρδίζετε στα γέλια όταν κάνει κούνια. Πολύ πλάκα.

Αχ πως περάσανε οι μέρες και πλησιάζει η ημέρα της δουλειάς.....αχ

Πολλά φιλια σε όλες σας και στα όμορφα μωράκια σας......


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλη εβδομαδα! Επιτελους σημερα χαλαρωση αφου χθες καναμε και τη βαφτιση και πλεον εχουμε ονομα και επισημως. Η μπουμπου ηταν πολυ καλη, εκλαψε μονο στην τελευταια βουτια οταν πηρα χαμπαρι οτι την πηραν απο τη μαμα της. Μετα με κοιταγε και μου απλωνε τα χερακια κανοντας "μπουουουου":cry::cry::cry:. Μολις την πηρα ολα καλα! Στο παρτυ διασκεδασε και κατα τις 11 νανι. Ηταν πολυ ομορφα, μοναδικο συναισθημα! Το γλυκο μου ξυπνησε σημερα στις 11 (!!!!!!) σαν το λαδωμενο ποντικακι! Παντως ειναι απο εκεινη την ωρα ολο χαμογελα.

Αλλο νεο: Επειδη τελευταια εχει γινει αρκετα δυσκολη στον υπνο, θελει δηλαδη αγκαλιες, να ειμαστε κοντα και αλλα ομορφα (χμμμμ), αποφασισα απο σημερα να αλλαξω τακτικη. Ετσι τωρα το μεσημερι οταν καταλαβα οτι νυσταζει την εβαλα στο κρεβατι, εκατσα διπλα σε μια καρεκλα και της εκανα παρεα ωσπου να κοιμηθει. Ψιλογκρινιαζε και εκανε ολο τουμπες απο δω και απο εκει αλλα τελικα κοιμηθηκε. Ελπιζω σιγα σιγα να μαθει να κοιμαται μονη της γιατι μου εχει κοπει η μεση.Α! κανονισαμε και διακοπες, θα παμε Ρεθυμνο. Εχουμε ξαναπαει κι αλλες φορες ,αλλα πρωτη φορα με την μικρη. Ελπιζω να ...επιζησουμε.Αυτα τα νεα μας. Τα δικα σας τα διαβαζα στα κλεφτα οποτε προλαβαινα. Χριστινακι περαστικα στον μικρο. Πολλα παιδακια αρρωστα αυτον τον καιρο. Και απο τη βαφτιση ειχαμε απωλειες λογω ιωσεων. Υπομονη, θα περασει. Στελλιτσα καλη βδομαδα, τι κανει ο μικρος μας φιλος? Οσες τυχερες ειστε κοντα σε θαλασσα καντε μια βουτια για μας που θα περιμενουμε λιγες μερες ακομη!!! Φιλακια!!!:)


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...