Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

nik γιατί δεν μας μιλήσατε? στον κόσμο μου δεν παρατήρησα καν!!!! Πήραμε ένα βασιλικό γιατί μας έχουν κατατσιμπήσει τα κουνούπια αλλά δεν κάνει και πολύ δουλειά πρέπει να τον ανακατευεις τακτικά!!!

Πότε είναι η βάφτιση σας? Κι εμένα θα με έπιανε τρέλα τελευταια στιγμή, αντιεπαγγελματίες, απορώ πως επιβιώνουν στις μέρες μας!

lucky φορτσάτη η μελίνα! Με ποιόν τρόπο σας είπε να της δίνεται τα φαγητά αλεσμένα ή λιωμένα? Πόσα δόντια έχετε?

Πάντως πολύ σωστή συμβουλή να αποφεύγεται αυτές τις τροφές γιατί κάνουν αλλεργίες, έχει και η ανηψιά μου στις ξηρούς καρπούς και είναι απίστευτο το πόσα πράγματα δεν μπορεί να φάει και άντε να το προστατέψεις το μικρό παιδί που θέλει να τρώει ότι και οι φίλοι του!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα μαμαδες! Κατερινα μου ημουν στο αμαξι με τη μικρη , ο μπαμπας μας ηταν στην Αγροτικη. Θα ηταν ωραιο να ξαναβρεθουμε. Η βαφτιση ειναι σε δυο εβδομαδες, ευτυχως βγαλαμε ακρη, αλλα.... φοβερο αγχος!! Σημερα πηγαμε εκδρομουλα στην Ραφηνα το απογευμα στη γιαγια και τον παππου. Της μικρης της αρεσε πολυ , βεβαια κοιμηθηκε οταν γυρισαμε σπιτι στις 11.30, αλλα θελω να πιστευω πως πριν τις 6 δεν θα ξαναξυπνησει για γαλα. Κατα τα αλλα τι κανετε ?


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kdesign έχω θείους στα Κουνουπιδανιά, στη πλατεία Δικαστηρίων και πολλά δεύτερα ξαδέρφια που ομολογώ πως δεν ξέρω που μένουν όλοι...:tongue::tongue:

Περαστικούλια στο μικρούλη, ελπίζω να ναι καλύτερα...Ψάρι εμάς μας είπε από τον 10ο θα ξεκινήσουμε και αυγό μετά τον χρόνο...Είναι πρωτοποριακή η δικιά μας παιδίατρος...!!!

Νικ τι λαχτάρα και αυτή???Ευτυχώς όλα καλά τώρα οπότε ίσως είναι και καλύτερα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα...Με το καλό να βαφτίσετε την πριγκιπισούλα σας...

Βίλυ μια χαρά το Μελινάκι ε????Μπράβο στο κοριτσάκι σου που του αρέσουν και τα ταξίδια...Και η δικιά μας τρελλαίνεται...:D:D

Κοριτσάκια αύριο φεύγω για Αθήνα για 1 βδομαδούλα και δεν θα έχω ίντερνετ...Τετάρτη - Πέμπτη θα μαι Καλλιθέα, θα πάω στη δουλειά μου να κανονίσω άδειες κτλ...Αν κανονίσετε συνάντηση πεστε μου...Να ρθω να σας βρω...Το τηλ μου το έχει η Στελλίτσα..Φιλάκιααααααααααα


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Astarti,

και στις δύο περιοχές έχουμε κυρίως φίλους, όχι τόσο συγγενείς...τελικά όμως μικρός ο κόσμος ε;

Ο μικρούλης μου ευτυχώς είναι μια χαρά, του κράτησε για μια μέρα το κρυολογημα...αλλά κόλλησε σε μένα τώρα και τα έχω δει όλα...

Για το ψάρι ρωτάω γιατί τώρα το καλοκαίρι αν μας βάλει ψάρι στο 10ο θα μπορούσα να του βρίσκω πολύ φρέσκο ψαράκι...αλλά δεν μου είπε τίποτα τελικά...αν μας το επιτρέψει το 12ο μήνα Οκτώβριο δηλαδή, την πατήσαμε....θα χάσουμε τα ντόπια ψάρια...

Παιδιά χθες τον πήγαμε μπάνιο, ήταν το 3ο...τώρα έχει καταλάβει την θάλασσα και μόλις είδε το σωσίβιο του έκανε χαρές...έχει πολύ πλάκα...και αν και λίγο κρύα χθες, γιατί πήγαμε αργά...πεθάναμε στο γέλιο με τον άντρα μου!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιτέλους σας ξαναγράφω! Χάθηκα, το ξέρω. Έχουμε έρθει στο νησάκι μας, για να οργανώσουμε τη βάφτιση και δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα να μπαίνω συχνά στο internet. Κρίμα, σας έχω πεθυμήσει. Απ΄ ότι βλέπω από τις φωτογραφίες τα μικρά μεγαλώνουν! Τι γλυκά! Φρόσω τα δυδιμάκια σου, έγιναν ολόκληρα παιδάκια! Πολύ καλά!

Τη βάφτιση θα την κάνουμε στην αυλή ενός μοναστηριού και μετά θα κάνουμε μπουφέ με δική μας μαγειρική -ρώτησα και για κέτερινγκ, αλλά ήταν οικονομικά ασύμφορο, τρελή εκμετάλλευση, κορίτσια- στην αυλή του σπιτιού μας, κάτω από τις ελιές. Ελπίζωνα μας βγει ωραία θα σας πω. Φτιάχνω και τις μπομπονιέρες, προσπάθησα, αλλά δεν μου ανεβάζει την φωτογραφία, δεν ξέρω γιατί. Ίσως είναι πολύ μεγάλη...

Αυτά για την ώρα. Να περνάτε όλες καλά με τα μωράκια σας.... να συναντιέστε και να τα λέτε και υπόσχομαι να μην ξαναχαθώ!


9XBrp3.pngGv5Vp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι από μένα. Πού θ ασυναντηθείτε; Έχει η Κατερίνα το τηλ. μου.

Στέλλα μια που είσαι ον λαιν γράψε μου λεπτομέρειες.

Μοσχατο η Καλλιθεα. Εμενα δεν με πειράζει. Να σκάσουμε μυτη σε καφετερια με 10 καρότσια. χιχι. Πειτε που θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Τι κάνετε;Αχ μωρε κανονιζετε καφεδακι.....Αντε να περασετε καλα

Olive δεν μας προσδιόρισε ακριβως, απλά μας είπε να της δίνουμε ότι τρώμε κι εμείς. Θα τον πάρω σήμερα τηλ να τον ρωτήσω για τα αλεσμένα, γιατι η αλήθεια είναι ότι θέλω να αρχίσω να της τα δίνω απλά λιωμένα. Από δόντια κανονικά βγαλμένα είναι μόνο τα 2 κάτω και έχουν σκάσει μύτη και 4 επάνω.....:P.

Ksdesign τι ώρα τον πάτε θάλασσα; Το πρωι; Περιμένω τον άντρα μου για να την πάμε κι εμείς, αλλά ο γιατρός μας είπε μόνο το πρωι. Και έψαχνα να βρω σωσίβιο με τρύπα στην μέση, αλλά και 2 τρύπες για τα πόδια της, αλλα στα τζάμπο είχε μόνο ενα απλο σκετο κιτρινο, καθολου παιδικο.....

Verolina μου με το καλό να το βαφτισεται το μωρακι σας. Πολύ όμορφα μου ακούγονται όλα, απλά και όμορφα.

Πολλά φιλιά σε όλες σας και να περνατε καλα


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites

lucky_star

Στην θάλασσα τον πάμε απόγευμα, από τις 6:00 και μετά δεν έχει ήλιο δυνατό, και έχει φύγει και ο πολύς ο κόσμος....Πρωί είναι αδύνατον να τον πάμε!!!!!! και ο ήλιος βαράει....όσο για σωσίβιο κι εγώ από το τζάμπο του το πήρα...αυτό το κίτρινο το απλό...είναι αρκετά ασφαλές και τον βολεύει, γιατί έχει πλατούλα πίσω και ακουμπάει το κεφαλάκι του και το απολαμβάνει............είχε πλάκα γιατι προχθές, είχε χαλαρώσει και έβαζε τα χεράκια του στο νερό...και μετά στο στόμα και του φαινόταν παράξενη η γεύση του νερού της θάλασσας ...τα έγλειφε συνέχεια σαν να ήταν φαγητό...

Για το σωσίβιο που λες κι εγώ έψαχνα μήπως του βρώ με σχέδια, αλλά τίποτα...σ' αυτήν την ηλικία παντού βρίσκω τον ίδιο τύπο σε κίτρινο ή κόκκινο...και από εκεί και πέρα αλλάζει μόνο η τιμή, ανάλογα από που θα το πάρεις...φαντάσου για παράδειγμα το έχει αυτό με 4-5 ευρώ και το mothercare γύρω στα 25...και ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα...


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...