Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!

α! οσο για την μινιατουρα μην στεναχωριεσαι,μια απο τα ιδια και η δικια μου:lol::lol::lol:

Ειρήνη ξεχασα να σου πω ότι εμεις κατεχουμε τα πρωτεία στο μινιον μεγεθος. Γεννηθηκαμε 1950 και σήμερα η μπέμπα εφτασε 3920. Ουαου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστώ βρε κορίτσια αρχίζω ήδη και το ξεχναω!!!!!

Ελπίζω η μικρή της ομορφακια να είναι καλα και στο σπιτάκι της.

Όντως είμαστε μια πολύ καλή παρέα και αγαπημένη και ελπίζω και κάποια στιγμή να βρεθούμε όλες από κοντά!


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα κι απο μενα!!!

ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

δεν μπηκα καθολου χθες γιατι εκανε φορματ ο αντρας μου τον υπολογιστη..

ειρηνη καλως μας ηρθες..η ηλικια σε αυτην την παρεα δεν εχει θεση...:)

μαρκελλε χρονια σου πολλα!!!

ελενη 26 δεν θα δωσεις σημασια σε κανεναν..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελλακι μου πολυχρονος ,γεματος υγεια και παντα χαρουμενος!!!!!!!!

Αν και το 2009 ηταν για μενα μια πολυ δυσκολη χρονια,τελικα 2 σημαντικα γεγονοτα ηταν αυτα που με εκαναν να αφησω πισω τα ασχημα...

Το πρωτο οτι επιτελους με αξιωσε ο θεος να κρατησω το πολυτιμοτερο δωρο του κοσμου στην αγκαλια μου!!!!!

Κ το δευτερο οτι γνωρισα πραγματικες φιλες πισω απο ενα αψυχο μηχανημα!!!Φιλες που με στηριξαν,με καταλαβαν και ηταν παντα διπλα μου οταν τις ειχα αναγκη!!!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ 2009!!!!!!!!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ 10000000% ΘΕΑΝΟΥΛΑ !!!!!

Καλή χρονιά κορίτσια!! Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας και μέσα στο 2010 να ακούσουμε για νέες εγκυμοσύνες!!! Άντε να δω ποια θα είναι η πρώτη!!! Άσπα;;; Ομορφάκια;;;;

πλακα μας κανεις????? κοριτσια ειναι καμια που ενδιαφερεται?????? :lol::lol::lol::lol: κατσε να χρονισουν τα μωρα μας πρωτα ο θεος και μετααααα βλεπουμε....

eleni26 κοριτσαρα μου αν καθομασταν να στεναχωριομασταν με καθε κακια που λενε ή σκεφτονται οι ασχετοι χαθηκαμε......

ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!!

εγω ευχηθηκα ηδη για τη κανουργια χρονια, αλα μια ευχη ακομα δε βλαπτει ε?????????

854277pwel8x81ff.gif


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ξεχασα! και μενα τα χερια μου εγιναν χαλια απο τα νερα και τα ντετολ και χρησμοποιω μια κρεμα που μουδωσε για το μωρο η παιδατρος οταν ειχε βγαλει τα σπυθουρακια, λεγεται atoprel της frezyderm που ειναι για δερματιτιδες κλπ και εναλαξ μια λοσιον σωματος (ας πουμε) παλι για το μωρο baby hydra milk της frezyderm


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_A.jpg

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_B.jpg

σας αρέσει αυτό το κάλεσμα? Είναι αστείο πείτε μου την γνώμη σας καλό είναι η θα γίνω ρεζίλη?


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_A.jpg

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_B.jpg

σας αρέσει αυτό το κάλεσμα? Είναι αστείο πείτε μου την γνώμη σας καλό είναι η θα γίνω ρεζίλη?

εμένα μου αρέσει πολύ!

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Ο οφαλός της μικρής μου όταν ζορίζεται και κλαίει γίνεται σαν ένα μικρό φουντουκάκι. Λέτε να παίζει πρόβλημα?

Καλή χρονιά είπα-δεν είπα?


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζια δεν νομιζω ναειναι τιποτα!!!!!Αν ηταν θα το ειχε δει η παιδιατρος όταν την ειχες παει. Ελενακι ωραια ειναι τα προσκλητηρια


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω παλι πολλα ειπατε πολυλογουδες...Λοιπον ξεκινω με οτι θυμαμαι.......

καλοσωριζω το νεο μελος στο καφε μας!!!!!!!!μην τρομαξεις με οσα θα διαβασεις...το κεφε μας ειναι ακρως τρελο χιχι

Ελενακι μου θα σου ελεγα να τους γραψεις ολους εκει που δεν πιανεαι μελανι αλλα επειδη εχω αρχες κρατιεμε........

το προσκλητηριο μου αρεσει πολυ,Αλλωστε η ζωη μας θελει χρωμα κ χαρα.και στο κατω κατω εσας αν αρεσει αρκει.

Ελενη1 αξια................

τζια μου εμενα της μικρης μου ειναι μονιμα ετσι απο τους κολοικους επειδη ζοριζετε.ομφαλοκοιλη λεγετε.ο παιδιατρος μου ειπε να μην ανσυχω γιατι δεν ποναει και θα υποχωρησει μονο του οταν ηρεμησει!!!


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια απο τοτε που ξεκινησαν οι κολοικοι στην μικρη μου ,την παιρναμε αγκαλια και την βαζαμε μπρουμητα,την κουνουσαμε για να κοιμηθει.ετσι ηρεμουσε κ κοιμοταν.

το κακο ειναι οτι μαλλον κακομαθε.και τωρα θελει να κοιματε ολο στην αγκαλια μου.Οταν αποκοιμιετε και παω να την βαλω στο καλαθακι της ξυπνα και κλαιει......τι να την κανω ρε κοριτσια?πιαστηκαν τα χερια μου δεν ειναι και αδυνατουλα εξι κιλα ειναι


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_A.jpg

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_B.jpg

σας αρέσει αυτό το κάλεσμα? Είναι αστείο πείτε μου την γνώμη σας καλό είναι η θα γίνω ρεζίλη?

Ελενη26 δε θα το πιστεψεις αλλα το ιδιο καλεσμα ειχα βρει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!!

ητανε να κανω κ ποδαρικο! τα ειχα γραψει ολα στο κομπιουτερ, ετοιμα, ομορφα κ αισιοδοξα!!! κ 00:00 γινετε διακοπη ρευματος σε ολη τη περιοχη!!!!!!!!!! στραφι πηγανε οι εμπνευσεις μου! "χεστηκαν" τα ομορφακια! ο τρομος ζωγραφιστηκε στο προσωπακι τους! γουρλωσαν τα ματια τους! ποτε φευγουμε ρωτουσαν.... χαμος... μετα πηγαμε στον κομπαρο, γυρισαμε 10,30 το πρωι σε κατασταση αποσυνθεσης, μετα κοιμηθηκαμε 3 ωρες στη πεθερουκλα, φαγαμε, κ τη ξαναπεσαμε αλλες 2 ωρες... μετα μονο που δεν μας πεταξε κλωτσηδον εξω, μας ξυπνησε, ειχε ντυσει κ τα παιδια για να το παρουμε το μνμ!!!!!!

πανω που θα εμπαινα στο ζουμι ξυπνησε ο μπεμπακος!

ολα οκ με τη χριστιανα!

επανερχομαι αν μπορεσω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κοριτσακια μου με υγεια πανω απο ολα να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας τωρα μπορεσα να μπω........χθες περασαμε ωραια αλλα πολυ χαρτι βρε παιδι μου μεχρι τις 9 το πρωι παιζαμε γι αυτο κουτουλαω τωρα

Αχ έχω τρελαθεί από στέρηση η γυναίκα κ εσύ μου λες για ολονύχτιο;;!!! Να μην μπορούμε να παίξουμε από εδώ που είμαστε μια γύρα μπιριμπίτσα!!!:-(:-(

Κοριτσια σκαφτόμουν κατι χτες και θελω να σας το πω στην βάφτιση θα φαίνετε η τομη του μπεμπη και στεναχωρήθηκα όλοι θα με ρωτανε και δεν θελω. Ξέρετε χωριό είναι και επειδή και το σοι μου δεν είναι και οι καλύτεροι άνθρωποι θα λενε άρρωστο ηταν το παιδι της ……….

Για αυτές τις κουβέντες ξέρεις πόσες στιγμές έχω "χάσει" και δεν τις έχω ζήσει όπως θα έπρεπε;;;;; Μην σου συμβεί κ σένα το ίδιο!! Το έχω ξαναγράψει, χαρείτε τα παιδάκια σας τώρα γιατί είναι μαγικές οι στιγμές κ δεν θα τις ξαναζήσετε (με αυτό το παιδάκι σας)!!!! Ξεγράψτε όλους τους γύρω σας!!! Τουλάχιστον τώρα στην αρχή η δύναμη σας είναι το παιδάκι σας κ ο αντρούλης σας, κανείς άλλος! Όσο πιο νωρίς το καταλάβετε τόσο πιο πολύ θα δέσετε σαν οικογένεια!!!

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά καλή χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αγάπη σε όλες σας. Να χαίρεστε τα μωράκια σας και τις οικογένειές σας.Με λένε Ειρήνη και έγινα μανούλα για 3η φορά στις 09/11/2009. Γέννησα μια μπεμπούλα μινιατούρα (2850) η οποία και στις σαράντα μέρες παρέμεινε μινιατούρα (3350) αλλά κουκλίτσα. (κουκουβάγια η γυναίκα). Σας παρακολουθούσα περίπου από τον Ιούνιο και πολλές φορές γελούσα με τις φοβερές ατάκες σας...... αλλά επειδή οι περισσότερες είστε μωράκια εγώ τον Απρίλη θα κλείσω τα 38 δίσταζα να μπω να μιλήσω. Με κάλεσε στο καφέ πριν από λίγες μέρες με αφορμή ένα post μου ποια άλλη η αρχηγός η Αλέκα και την ευχαριστώ πολύ για αυτό. Εύχομαι να τα λέμε αν και δεν νομίζω από τη μεριά μου και πολύ συχνά, αλλά θα προσπαθήσω τουλάχιστον. Να ξέρεται όλες σας πως παρόλο που δεν το γνωρίζατε με στηρίξατε και εμένα πολύ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και είμαι πολύ χαρούμενη που αυτά που ένοιωθα εγώ τα έβλεπα γραμμένα και από άλλους ανθρώπους. Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.

Καλώς ήρθες Ειρήνη!!! Έτσι στην αρχή όλες επιφυλακτικές ήμασταν και τώρα ........... τα είπε καλύτερα η Αλέκα!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!

α ξεχασα! και μενα τα χερια μου εγιναν χαλια απο τα νερα και τα ντετολ και χρησμοποιω μια κρεμα που μουδωσε για το μωρο η παιδατρος οταν ειχε βγαλει τα σπυθουρακια, λεγεται atoprel της frezyderm που ειναι για δερματιτιδες κλπ και εναλαξ μια λοσιον σωματος (ας πουμε) παλι για το μωρο baby hydra milk της frezyderm

Και οι δύο μικροί μου έχουν εμφανίσει ατοπική δερματίτιδα, κ θεωρούσα πως είναι τα μόνα γιατί δεν είχατε αναφέρει τίποτα ως ώρας!!!

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_A.jpg

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_B.jpg

σας αρέσει αυτό το κάλεσμα? Είναι αστείο πείτε μου την γνώμη σας καλό είναι η θα γίνω ρεζίλη?

Αστείες είναι, αλλά εμένα μου αρέσουν! Γιατί κ ο γάμος μια φάρσα δεν είναι;;;

Αλλά τι λέω, ζήσε το πρώτα κ μετά το φιλοσοφούμε!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ελενη26 τελειο!!!!!εμενα μ'αρεσει πολυ!!!!στο κατω κατω δικες σου στιγμες ειναι κια θα κανεις οτι αρεσει σε εσενα και οχι σκεπτομενη τι θα πουν οι αλλοι!!!!αντε ρε συ νεα παιδια εισται!!!!!!!!!

και εμενα εσκασε το ενα χερι,ουτε που ειχα σκεφτει οτι το παθατε και εσεις:confused::confused::confused:εβαλα νιβεα και με ετσουζε παρα πολυ...τελικα μαλλον εκανε δουλεια και εμενα η κρεμα της φρεζιντερμ που ειπε η ιριδα γιατι την βαζω στον μπεμπη καθε βραδυ μετα το μπανιο που εινα λιγο ξηρη η επιδρμιδα του.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...