Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

καλως ηρθες στη παρεα μας eirinilagadas,η ηλικια δε μετραει αν εισαι πανω απο 27 αλλα εχουμε και κατι μικρα θρασυτατα αλλα δε πειραζει.χαχα

βρε κοριτσια ξερετε τι μου αρεσει σε εμας??πρεπει να ειμαστε απο τις σπανιες παρεες που δεν τσακωνομαστε και σεβομαστε η μια την αποψη της αλλης.Σπανιο αυτο στις μερες μας.

Η ομορφακια χαθηκε.λετε να κανε το τεστ και να λιποθυμησε??

Ελενη26 σε καταλαβαινω απολυτα..αλλα να σου πω κατι??υπαρχει περιπτωση να μη το δουν??

εμεις μολις γεννηθηκαμε ειχαμε ενα μεγαλο σημαδι κατω απο σαγονι,στεναχωρηθηκα παρα πολυ οχι για μας αλλα για τον βρωμοκοσμο και πιο πολυ δυστυχως για τους συγγενεις.ευτυχως το σημαδι εφυγε αλλα σε καταλαβαινω.θα βρουμε λυση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

καλως ηρθες στη παρεα μας eirinilagadas,η ηλικια δε μετραει αν εισαι πανω απο 27 αλλα εχουμε και κατι μικρα θρασυτατα αλλα δε πειραζει.χαχα

βρε κοριτσια ξερετε τι μου αρεσει σε εμας??πρεπει να ειμαστε απο τις σπανιες παρεες που δεν τσακωνομαστε και σεβομαστε η μια την αποψη της αλλης.Σπανιο αυτο στις μερες μας.

Η ομορφακια χαθηκε.λετε να κανε το τεστ και να λιποθυμησε??

Ελενη26 σε καταλαβαινω απολυτα..αλλα να σου πω κατι??υπαρχει περιπτωση να μη το δουν??

εμεις μολις γεννηθηκαμε ειχαμε ενα μεγαλο σημαδι κατω απο σαγονι,στεναχωρηθηκα παρα πολυ οχι για μας αλλα για τον βρωμοκοσμο και πιο πολυ δυστυχως για τους συγγενεις.ευτυχως το σημαδι εφυγε αλλα σε καταλαβαινω.θα βρουμε λυση

δεν νομιζω να μην το δουνε ειναι στην κοιλιά και η τομη είναι όπως η καισαρική σαν μια γρατσουνια αλλα πιο μικρή δεν ξερω ως τον Ιούλιο αν θα φύγει λιγο. χαιρομαι που με καταλαβαίνετε

τι εγινε με την ομορφακια εχω χάσει επεισόδια????


97ehp2.pngUBTSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και τι σε νοιάζει eleni26 τι θα πουν? Το μόνο που σε νοιάζει είναι ότι τον έχεις αγκαλιά και σε κοιτάει με αυτά τα γλυκά ματάκια και σου ρίχνει αυτό το υπέροχο χαμόγελο!!!! Όταν καταφέρουν και αυτοί να έχουν στην αγκαλιά τους ένα θαύμα σαν το μικρό σου τότε θα έχουν δικαίωμα να μιλήσουν. Και αν έχει κάποιος το θράσος να σε ρωτήσει του το ξεκόβεις από την αρχή "δεν θέλω να μιλήσω για αυτό" και εκεί τελειώνει το θέμα.....

Link to comment
Share on other sites

eirinilagadas μου ξερεις τι εμαθα μεχρι τωρα στη ζωη??στη στεναχωρια ολοιιι σε αγαπανε κ ειναι διπλα σου,στη χαρα σου ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα αυτοι που θα χαρουν.

ελενη πιστευω θα εχει φυγει το σημαδι μεχρι τοτε,και αν οχι δε θα φαινεται σχεδον καθολου .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έριξα εναν υπνακο που δεν εχει προηγουμενο.... από τις 11 ως τωρα!!!:)Ταισε και ο Νικολακης προηγουμενως και παω να ξαναξαπλαρω!!!!! Αλλα να δω πρωτα και τι λετε!;)

Κοριτσια σκαφτόμουν κατι χτες και θελω να σας το πω στην βάφτιση θα φαίνετε η τομη του μπεμπη και στεναχωρήθηκα όλοι θα με ρωτανε και δεν θελω. Ξέρετε χωριό είναι και επειδή και το σοι μου δεν είναι και οι καλύτεροι άνθρωποι θα λενε άρρωστο ηταν το παιδι της ……….

να φαν' το μουτι του που λεγε και η γιαγια μου η αρβανιτισσα! (μουτι=σκατο) Εγω εχω δυο σημαδια μεγαλα στο καθε μου γοφο γιατι όταν γεννηθηκα ειχα εξαθρωση! Παντα με ρωταγαν τι επαθα, τι ειχα κλπ. Χ-ε-σ-τ-η-κ-α! Καταρχην μεχρι τοτε θα εχει φυγει!! Αλλιως να λες ότι ειναι σημαδι εκ γενετης!

Κι εμένα τα χερια μου από τα πολλα πλυσιματα έχουν σκάσει. Μεχρι που φοβαμαι να πιασω το μωρό.:-(
και εμενα στην αρχη εσκασαν, τωρα συνηθισαν, έγιναν αμφιβια! Και ειναι και ωραια και αδυνατουλια... καταλαβαινεις!:rolleyes:
Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά καλή χρονιά με ΥΓΕΙΑ και αγάπη σε όλες σας. Να χαίρεστε τα μωράκια σας και τις οικογένειές σας.Με λένε Ειρήνη και έγινα μανούλα για 3η φορά στις 09/11/2009. Γέννησα μια μπεμπούλα μινιατούρα (2850) η οποία και στις σαράντα μέρες παρέμεινε μινιατούρα (3350) αλλά κουκλίτσα. (κουκουβάγια η γυναίκα). Σας παρακολουθούσα περίπου από τον Ιούνιο και πολλές φορές γελούσα με τις φοβερές ατάκες σας...... αλλά επειδή οι περισσότερες είστε μωράκια εγώ τον Απρίλη θα κλείσω τα 38 δίσταζα να μπω να μιλήσω. Με κάλεσε στο καφέ πριν από λίγες μέρες με αφορμή ένα post μου ποια άλλη η αρχηγός η Αλέκα και την ευχαριστώ πολύ για αυτό. Εύχομαι να τα λέμε αν και δεν νομίζω από τη μεριά μου και πολύ συχνά, αλλά θα προσπαθήσω τουλάχιστον. Να ξέρεται όλες σας πως παρόλο που δεν το γνωρίζατε με στηρίξατε και εμένα πολύ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και είμαι πολύ χαρούμενη που αυτά που ένοιωθα εγώ τα έβλεπα γραμμένα και από άλλους ανθρώπους. Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας.
Να χαιρεσαι τα μωρακια σου!!!! Καλη χρονια με υγεια και καθε ευτυχια.

Καταρχην καλα εκανες και ντρεποσουν γιατι εδω ειμαστε όλες μοντελα!!:rolleyes: Εγω δε ειμαι ψηλη, ξανθια με γαλαζοπρασινα ματια....κορμι λαμπαδα, πιο λαμπαδα δε γινεται!:confused:. Οι ηλικιες δεν πιανονται εδω... όχι τιποτα άλλο έχουμε κατι αναιδεστατες που δε σεβονται τιποτα... μια Ασπα και μια Ιριδα...α! και την Ελενη 26!!.δεν πρεπει να εχουν βγαλει φρονιμιτες... κατα τα άλλα συμπαθεστατες. Αρχηγος δεν ειμαι εγω....ειναι μια κακασχημη η Ελενη1! :tongue:. Χοντρη και δυσκινητη αλλα καλο κοριτσακι! Και υπαρχηγο θα ελεγα την Ομορφακια, μια βρωμογρια.... αλλα η γρια η κοτα εχει το ζουμι και μαλλον παει για το τεταρτο!!;)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑ ,ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

καλως ηρθες στη παρεα μας eirinilagadas,η ηλικια δε μετραει αν εισαι πανω απο 27 αλλα εχουμε και κατι μικρα θρασυτατα αλλα δε πειραζει.χαχα

βρε κοριτσια ξερετε τι μου αρεσει σε εμας??πρεπει να ειμαστε απο τις σπανιες παρεες που δεν τσακωνομαστε και σεβομαστε η μια την αποψη της αλλης.Σπανιο αυτο στις μερες μας.

Η ομορφακια χαθηκε.λετε να κανε το τεστ και να λιποθυμησε??

Ελενη26 σε καταλαβαινω απολυτα..αλλα να σου πω κατι??υπαρχει περιπτωση να μη το δουν??

εμεις μολις γεννηθηκαμε ειχαμε ενα μεγαλο σημαδι κατω απο σαγονι,στεναχωρηθηκα παρα πολυ οχι για μας αλλα για τον βρωμοκοσμο και πιο πολυ δυστυχως για τους συγγενεις.ευτυχως το σημαδι εφυγε αλλα σε καταλαβαινω.θα βρουμε λυση

Ναι Μαρακι μου... ωραια ειναι που δεν εχουμε παρεξηγησεις...μαρηηηη, αν τσακωνομαστα εγω δεν θα ξαναμπαινα. Όλη μερα τσακωνομαι στο γραφειο να τσακωνομαι και στο ιντερνετ?? Υπερβολη!

Παω να ξανακοιμηθω.... α! μια που το θυμηθηκα. Δεν υπαρχουν πιο σκατοψυχοι από αυτους που χαιρονται για τα σημαδακια και ό,τι άλλο εχουν τα μωρακια ετσι??? Ημαρτον!!!! Γαιδουρια!!

goodnight


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες στην τρελοπαρέα μας Ειρήνη !!!!

Να χαιρεσε τα παιδακια σου - καλη χρονια.

Εδώ είμαστε όλες μία ηλικία και γι' αυτό είμαστε και αγαπημένες τωρα οταν συναντηθούμε και βγάλουμε ταυτότητες δεν ξερω....:rolleyes::lol::lol:

Να μπαινεις να μην σε χάσουμε!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

αυτο το τραγουδακι ειναι για τις μανουλες που εχουν αγορακια,εμας ειναι το αγαπημενο μας

και αυτο για τις κορουλες μας

Δεν το ειχα ακούσει πολυ καλό !!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το μικρε μου γιε, το τραγουδακι που ανεβασατε έλεγα να το βαλω στη βαφτιση του μικρου, με φωτο κλπ... καταλαβαινετε. Θα δουμε. Κα εγω ελενη μου αυτο σκεφτομουν για την Ομορφακια, για να δουμε...

Αχ καυμενη μανωλακη... το'παιζες και δυσκολος τρομαρα σου!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by aleca

Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

ειρηνη καλως ηρθες!βλεπω και εισαι συντοπιτισσα!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!

α! οσο για την μινιατουρα μην στεναχωριεσαι,μια απο τα ιδια και η δικια μου:lol::lol::lol:

ελενη26 αν λες οτι ειναι σαν τις δικες μας τομες,ο γιατρος μου ειπε οτι μεχρι το καλοκαιρι ουτε που θα φαινεται,οπωτε μην σταναχωριεσαι και αν καποιος δει κατι πες αυτο που ειπε η αλεκα οτι ειναι σημαδι εκ γενετης.

α!και αυτον που θα ειναι "περιεργιος"να μην το καλεσεις στα βαφτισια του επομενου παιδιου σου!!!!

συμπεθερα συγχαρητηρια!!!!!εγω ακομα.........μεχρι να τελειωσουμε και με τους δυο απο το ταισμα ο ενας κοιμαται κιολας:-(

ξεχασα να πω,το τριωρο οντως αποδιδει στη μπεμπα 3150.

Επεξεργάστηκαν by mary77

fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσαρες!!!καλωσηρθες και επισημα ειρηνη μου στην παρεα μας!!!να σου ζησουν τα παιδακια σου!απ οτι καταλαβες εγω ειμαι μια απο τις θρασυτατες που ειπε η κιμι!!!!!:tongue::tongue:και απο τις αναιδεστατες που ειπε η αλεκα!!:tongue::tongue:φυσικα καιεγω ειμαι κουκλαρα ψηλη αδυνατη φυσικα κτλ!!!!!!!!

ΑΞΙΑ ΕΛΕΝΗ!!!

ελενη 26 μην καθεσαι κ σκας για τους γυρω σου!!!!χεστους!!το παιδακι σου να ναι καλα και τιποτα αλλο!!και θα εχει και οσα σημαδια θελει!!!δε θυμαμαι τι αλλο εχω διαβασει..

αα τα χερια τα δικα μου να δειτε απο τα πλυσιματα..χαλια...

Link to comment
Share on other sites

Ελενη γερά- γερά με τσαμπουκά!!:P:p

Ειρήνη καλως ήλθες στην παρέα μας. Παρα δυο χρονάκια ειμαστε συνομήλικες - αλλά στο συγκεκριμένο φορουμ η ηλικία δεν παίζει κάνένα μα κανένα ρόλο.

Κόρίτσια τα' χω πάιξει από το πρωι. Φαγητά, καθαριότητα, τη μπέμπα και τωρα θα πάω να κάνω ένα μπανιο να ησυχασω, αλλά φοβαμαι μην ξυπνήσει πάλι ο κανίβαλάκος μου -βλ. μπέμπα-. Τις τελευταίες 2 μέρες δεν έχει ησυχία." Βρε" της λέω "αν γκρινιάζεις από τωρα έτσι πάει ο καημένος που θα σε πάρει"...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...