Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

MEFH!!!!!!!!!!!!!

σωσε με...απο τη κακουργα τη μανα μου κ τις φοβεροιδεες της!

ο ναρλης εχει ..προσεξε... διπλη κορδελα, απο τη μια σατεν, κ απο την αλλη τουλι, να περνανε μεσα τα κουφετα κ να τα ξεχωριζουμε με κορδελακια????

σε παρακαλω μεφακι!!!! λυπησουμε τη μανα!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

τι να κανω βρε ομορφακια???τα παντα ολα...πινω οτι υπαρχει..μεχρι κ αμερικανικα χαπια....μεχρι τωρα ημουν λιγο καλυτερα...τωρα μου φαινεται με περιτρυγιριζει να επιδεινωθει,..!!αυτα...αααα σε λιγο θα ριξω στον γιωργακη τα νεα για τα βαπτισια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να κανω βρε ομορφακια???τα παντα ολα...πινω οτι υπαρχει..μεχρι κ αμερικανικα χαπια....μεχρι τωρα ημουν λιγο καλυτερα...τωρα μου φαινεται με περιτρυγιριζει να επιδεινωθει,..!!αυτα...αααα σε λιγο θα ριξω στον γιωργακη τα νεα για τα βαπτισια σας!!!!

οχι..η περιπτωση μας θελει σχημα χαπιων. σε νευρολογο πηγαινε! αυτοι τα χορηγουν.

ομορφακια, εχει τα παντα, παρ τον τηλ να του εξηγησεις τι ακριβως θελεις!!!

κοτοπουλακιον ειδα κατι...οχι αυτο που θελω...

αααα καταλαβα τι λες, εχει, αλλα εχουν κι αλλα μαγαζια!!

σαν κομπολοι που γινεται;;

ναι ρε συ!!!!!! αυτο...

καμια??πφφφφφκαθαρισα εκανα κ μπανιδιον αλλα το σιδερο μας τελειωσε βαριεμαι..κ αυριο μερα ειναι...

οοοολλληηηη μερα!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

MEFH!!!!!!!!!!!!!

σωσε με...απο τη κακουργα τη μανα μου κ τις φοβεροιδεες της!

ο ναρλης εχει ..προσεξε... διπλη κορδελα, απο τη μια σατεν, κ απο την αλλη τουλι, να περνανε μεσα τα κουφετα κ να τα ξεχωριζουμε με κορδελακια????

σε παρακαλω μεφακι!!!! λυπησουμε τη μανα!!!

ωραιο ακουγεται!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

MEFH!!!!!!!!!!!!!

σωσε με...απο τη κακουργα τη μανα μου κ τις φοβεροιδεες της!

ο ναρλης εχει ..προσεξε... διπλη κορδελα, απο τη μια σατεν, κ απο την αλλη τουλι, να περνανε μεσα τα κουφετα κ να τα ξεχωριζουμε με κορδελακια????

σε παρακαλω μεφακι!!!! λυπησουμε τη μανα!!!

Kαλησπέρα.

Δεν ξέρω ρε συ Ελένη αλλα μπορώ να μάθω.Το απογευμα θα προσπαθήσω να βρώ την κοπέλα που δουλεύει στο Ναρλή και είναι από Ξάνθη και θα σου πώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!πινω καφε και φευγω σε λιγο....

Δεν σε πιστευω, δεν σε πιστευω....

Αγγελα,

50gr κρεατακι-κοτοπουλο......ζυγησε μια φορα και μετα με το μάτι !!!!!

Να σας περιγραψω λιγο τα του σπιτιου....

Πρωι με την αυγουλα 6.40 χαρουμενα ξυπνω

και παω στο σαλονι μαζι με το μωρο

στο παρκο το αφηνω να κανει τα κακα

και σαν το ζομπι ψηνω καφε στα γρηγορα.

Κατι τα σκατουλίνια ,το πλενω το αλλαζω

και μπαινω μες το φορουμ και αρχιζω και διαβαζω.

Κοιματε το μωρακι ξυπναει το γιαννακι

και ο μανω φωναζει ξυπνήσατε????(δεν ταιριαζει....):tongue:

Αρχισαμε κ εσύ με τα στιχακια σου...βρε τι κρυβει το καφε μας!!!

Μερσι συμπεθερα!!

θα της δωσω μονο ζωμο κοτοπουλο σημερα, θα κανω κανονικα τη χορτοσουπα και θα το αλεσω με το ζωμο απο τη κοτα, θα κρατησω και για αυριο τα λαχανικα μεσα στο ζωμο!

Χθες κι εγω εφαγα κατι τσιπουρες....μιαμ μιαμ!!! βεβαια, απ το μεσημερι, τις φαγαμε 10 η ωρα το βραδυ, αλλα τεσπα!

Μεφη, δε βρηκα κατι για στολισμο ακομα, μες τη βδομαδα θα ρθει η μανα μου και θα μπορεσω να παω να το λυσω με την ησυχια μου το θεμα!

Απαντησε μου βρε κοτουλα ποτε βαπτιζεις, σε εχω ξαναρωτησει...

σιδερωσα 3 βρακια και 2 μαξιλαροθηκες...κουραστηκα...

Break, break, επιβαλλεται!!!!!!

MEFH!!!!!!!!!!!!!

σωσε με...απο τη κακουργα τη μανα μου κ τις φοβεροιδεες της!

ο ναρλης εχει ..προσεξε... διπλη κορδελα, απο τη μια σατεν, κ απο την αλλη τουλι, να περνανε μεσα τα κουφετα κ να τα ξεχωριζουμε με κορδελακια????

σε παρακαλω μεφακι!!!! λυπησουμε τη μανα!!!

Γιατι δεν ψαχνεις σε χοντρομαγαζα με ειδη συσκευασιας; Σιγουρα εχουν.. Ο ναρλης μεχρι να συννενοηθεις κ να στα στειλει φεξε μου κ γλυστρησε...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα μου και Λιτσάκι μου να σας ζήσουν και με το όνομα τα διδυμάκια σας!!Από σήμερα που είναι και επίσημα Χριστιαννόπουλα ο καλός Θεούλης να είναι πάντα δίπλα τους!!!Να είστε πάντα γεροί να τα καμαρώνεται και αυτά να είναι πάντα υγιεί,ευτυχισμένα και αγαπημένα μεταξύ τους!!!Ευχομαι όλη τους η ζωή να είναι τόσο όμορφη όπως η σημερινή και να έχουν πάντα δίπλα τους αγαπημένους ανθρώπους όπως σήμερα!!!!

Πήρα την Ειρήνη και μου είπε οτι η Μαιρούλα διέπρεψε στην διακόσμηση!!!!Δεν ανοίγεις ένα τέτοιο μαγαζί;;Για σκέψου το καλά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα μου και Λιτσάκι μου να σας ζήσουν και με το όνομα τα διδυμάκια σας!!Από σήμερα που είναι και επίσημα Χριστιαννόπουλα ο καλός Θεούλης να είναι πάντα δίπλα τους!!!Να είστε πάντα γεροί να τα καμαρώνεται και αυτά να είναι πάντα υγιεί,ευτυχισμένα και αγαπημένα μεταξύ τους!!!Ευχομαι όλη τους η ζωή να είναι τόσο όμορφη όπως η σημερινή και να έχουν πάντα δίπλα τους αγαπημένους ανθρώπους όπως σήμερα!!!!

Πήρα την Ειρήνη και μου είπε οτι η Μαιρούλα διέπρεψε στην διακόσμηση!!!!Δεν ανοίγεις ένα τέτοιο μαγαζί;;Για σκέψου το καλά!!!!!!

Θελουμε φωτοοο θελουμε φωτοοοο.....οοοοοο!!!

Παει χαζεψα κ εγω μου φαινεται..


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...