Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μπα.....ελεγα θυμασαι κατι να χει σχεση με θαλασσα,αλλα δεν εχω ξετρελαθει με κατι...κ να πεις οτι ειμαι δυσκολη...γενικα ομως επειδη αργω ακομα Σεπτεμβρη(τελος)με Οκτωβρη λεμε δεν εχω αγχωθει...ακομη...

Ας τελειώσω με τη δική μου και να'σαι σίγουρη οτι θα σου βρώ τις τέλειες ιδέες!!!!;)

εγω ειμαι της παλιας σχολης....ενα μηνα πριν αρχισα το μοιρασμα...

Αλλη από εδώ!

ηρθα κορες...εριξα εναν υπνο αλλο πραγμα...να ζησουν τα μωρουλια μας....η Αρτεμις η Δομνα ο Ιωαννης και ο Κωστας....και επισημως :P:p:p

Μαρη Μεφη εξτε μου ειχες πει να βαλω νομιζω....η τρεσσα δεν ειναι αυτη που μπαινει και βγαινει ωστε να μη γινουν χαλια τα εξτε?/ Για πες γιατι δε πολυσκαμπαζω...Επίσης μιλαω για αυτην την βαφτιση...τωρα....για την δικγη μου δεν ξερω ακομη τι θα κανω καλο μου....

Εγώ έχω τρέσσα που μπαίνει και βγαίνει με κλιψάκια.Επίσης για να μη φύγει μπορούν να στη ράψουν.Την προηγούμενη που είχα την είχα 3 χρόνια και συνέχεια της άλλαζα χρώματα.Κάνει 200ε.

αι μαρη... για πλακα το ειπα που ειχες ξαπλαρει. δεν θες φωτο με τπτ ομως....

Πραγματικά είναι το χειροτερό μου να στήνομαι για φωτογραφίες!!Δεν το'χω!!!!

1)Γιατί ΠΟΤΕ δεν είχα φωτογένεια(το χάλι μου είναι λιγότερο λάιβ) και

2)Σιχαίνομαι να παίρνω πόζα!!1

ε, ναι... ωραια η θαλασσα..θα βρεις..αλλα το καλοκαιρι νομιζω οτι πρεπει να ψαξεις...

το αγορι μου....σημερα ανακαλυψε οτι μπορει να βριζει σα παλιογερας κ το εχει ξεφτιλισει!

Κάνε οτι δεν τον ακούς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μπραβο μεφη...και ο μικρος μου εφαγε 250 μλ φρουτα.....τη βανιλια δεν τρωει....Ομορφακια και ο αγγελος βριζει αλλα τον αφηνω


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η εφη φανταζομαι....

:D:D:D:DΑη μαρή!!!!

μπραβο μεφη...και ο μικρος μου εφαγε 250 μλ φρουτα.....τη βανιλια δεν τρωει....Ομορφακια και ο αγγελος βριζει αλλα τον αφηνω

Και μένα δεν την τρώει την βανίλια γμτο!Σήμερα της έβαλα στην φρουτόκρεμα και 2 κουταλιές έτοιμη της Γιώτης και την έφαγε πιο καλά!Από τα δειγματα που μου έφερε η Ειρήνη.Και είπα να της δώσω μπισκοτόκρεμα το απόγευμα!7 μηνών μωρό τί ρυζάλευρο;;;Ασε που σκέφτομαι να της αρχίσω και τραχανά!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:DΑη μαρή!!!!

Και μένα δεν την τρώει την βανίλια γμτο!Σήμερα της έβαλα στην φρουτόκρεμα και 2 κουταλιές έτοιμη της Γιώτης και την έφαγε πιο καλά!Από τα δειγματα που μου έφερε η Ειρήνη.Και είπα να της δώσω μπισκοτόκρεμα το απόγευμα!7 μηνών μωρό τί ρυζάλευρο;;;Ασε που σκέφτομαι να της αρχίσω και τραχανά!

ε ναΙ ΡΕ...ΕΦΤΑ ΜΗΝΩΝ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ...ΔΩΣΕ....

Δως της κανενα παϊδακι καλε!!! Εξι δοντια εχει το παιδι, αυτο κατι σημαινει!!!

σωστο και αυτο


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


250 gr μοσχάρι ειναι η μεριδα των ενηλικων μαρη...εκτος αν εννοεις 250 γρ. λαχανικα με μοσχαρι...

Εννοείται καλέ!250γρ μοσχάρι είναι μια μπριζόλα!Αφού καταλάβατε τί εννοώ!

εμεις φαγαμε σημερα με το ζορι 5 κουταλιες ρυζαλευρο...πηρα μιας άλλης εταιριας μπας και...αλλα ολα το ιδιο ανοστα ειναι....

Μην μου πείς οτι πήρες μη βιολογική;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δως της κανενα παϊδακι καλε!!! Εξι δοντια εχει το παιδι, αυτο κατι σημαινει!!!

:D:D:DΠλάκα πλάκα αυτην σε λίγο με το ρυθμό που πάει με τα δόντια θα πρέπει να κόψουμε τα αλεσμένα!!!Εγώ πάντως το λυπάμαι που τα έβγαλε τόσο νωρίς!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, δοκιμαστε και της nutricia, μου φαινονται καλες αν και αγλυκες!!

Η δικια μου, ομως, τις καταβροχθιζει, δε μου αφηνει τιποτα!!!

Εμένα μόνο της Χόλ!Καμία άλλη!Γι'αυτό θα δώσω μπισκοτόκρεμα για να μην χρείαζεται να "δεσμεύομαι" με τα βιολογικά!Σκέφτομαι οτι είναι δυσευρετες και είναι ταλαιπωρία να τις ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...