Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλησπερα κορίτσια , να ρωτησω αν έχετε εμπειρία  ή καμια γνωστή που γέννησε ενώ νοσουσε με κοβιντ !  βγάζω ακόμα αχνο θετικό αλλά αύριο θα πάμε για καισαρική με αποφαση  του ιατρού! όπως καταλαβαίνετε  35+3 πρόωρο μωράκι και μαζί  το άγχος του κοβιντ …..  

      Με το καλό κορίτσι μου!

      Όλο αυτό το ταξίδι φτάνει στο τέλος του κ ξεκινά ένα εντελώς καινούργιο και συναρπαστικό😃το μωρό θα ναι όψιμα πρόωρο μην ανησυχείς. Κι ο κόβιντ δεν επηρεάζει, πέρασε.

      Απόλαυσε όσο μπορείς τις στιγμές και άσε στους γιατρούς τα υπόλοιπα!

      Περιμένουμε νέα σου🥰

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

α πα πα πα!!!για στειλε την απο δω καμια βδομαδα!!!!

ενταξει ας βαλει τα σταρακια με πουλιες αλλα με κατι νορμαλ απο πανω,δεν ξερω και τα ρουχα της,ενα παντελονακι???

Ναι καλε εχει ενα ωραιο τζην ροζ παντελονακι με σακακι απο επανω να δω τι θα κανω. Εχει ρε γμτ τοσα ωραια φουστανακια δεν τα θελει δεν τα θελει το σκασμενο..........

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλε εχει ενα ωραιο τζην ροζ παντελονακι με σακακι απο επανω να δω τι θα κανω. Εχει ρε γμτ τοσα ωραια φουστανακια δεν τα θελει δεν τα θελει το σκασμενο..........

εμ δεν ξεκινησε να γκομενιαζει ακομα γι'αυτο!!!:mrgreen::mrgreen:αμα τα δεις πως κυκλοφορουν....ειναι μικρουλα ασε την,απλα λιγο να της λες,αυτο δεν ταιριαζει με εκεινο.....

καληνυχτα ασπα!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εμ δεν ξεκινησε να γκομενιαζει ακομα γι'αυτο!!!:mrgreen::mrgreen:αμα τα δεις πως κυκλοφορουν....ειναι μικρουλα ασε την,απλα λιγο να της λες,αυτο δεν ταιριαζει με εκεινο.....

καληνυχτα ασπα!!!

Τι λες ? Πως κυκλοφορουν να δω? Μαρη ξεχασες οτι εχω 15χρονη ανηψια? Ξερω πως κυκλοφορουν...... Και το ξερω πολυ καλα..... Απλα η Αναστασια εχει υπερβολικη δοση καραγκλιτσαριου και ωρες ωρες αναρωτιεμαι απο που το πηρε αυτο το πραγμα....... Αφου αν δεν την ειχα δει οταν γεννηθηκε θα ελεγα πως δεν ειναι δικο μου παιδι...... Θα ελεγα πως μου το αλλαξαν.....

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε τον Λουκ να λεει πως τον παραμελει η Λιτσα εχουμε και τον Μπιλακο τωραααααααααα....... Τα νευρα μου..... Παλι τραγουδαει την Παναγιωταρα..... Φευγω παω να κανω το συζυγικο μου καθηκον........... Τα λεμε αυριο με Μαιρη και Λιτσα λαιβ....... Με τις υπολοιπες κανονικα...... ιντερνετικα..... Ολα καθαρα Μαιρουλα μου...... Κλειδωνεις.... Και μην μπεις αυριο το πρωι ουτε οταν πινεις καφε..... Φιλακια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι λες ? Πως κυκλοφορουν να δω? Μαρη ξεχασες οτι εχω 15χρονη ανηψια? Ξερω πως κυκλοφορουν...... Και το ξερω πολυ καλα..... Απλα η Αναστασια εχει υπερβολικη δοση καραγκλιτσαριου και ωρες ωρες αναρωτιεμαι απο που το πηρε αυτο το πραγμα....... Αφου αν δεν την ειχα δει οταν γεννηθηκε θα ελεγα πως δεν ειναι δικο μου παιδι...... Θα ελεγα πως μου το αλλαξαν.....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλε τα βλεπω απο το μπαλκονι,την μια χρονια τα εβλεπα με αθλητικα και την αλλη με φουστιτσες και τακουνακια και δεν μπορουν και να τα περπατησουν,τι γελιο!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο μενα!!!ξεκλειδωσα σκουπισα μαζεψα ποτηρια με κρασι ποτα...ειναι ολα ετοιμα..καλημερα ελενη1 που θα σαι η επομενη...θα τα πουμε αργοτερα...ενα θα σας πω..αυπνη απο ημικρανια...3ωρες υπνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα απο μενα!!!ξεκλειδωσα σκουπισα μαζεψα ποτηρια με κρασι ποτα...ειναι ολα ετοιμα..καλημερα ελενη1 που θα σαι η επομενη...θα τα πουμε αργοτερα...ενα θα σας πω..αυπνη απο ημικρανια...3ωρες υπνο...

Καλημέρα Ασπουλα!!!! Αμάν πια αυτές οι ημικρανιες!!! Σε λυπάμαι βρε κοπέλα μου!!!

Εγώ έχω καμμιά φορά πονοκέφαλο και τρελλαινομαι!!!

Kαλημέρα !!!!!

Με το καλο να βαφτιστουν τα μωρακια μας !!!!

Καλοφώτιστα !!!!

Καλημέρα και σε σένα !!! Τι κάνουν οι άντρες σου; Δεν έχεις να μας πεις καμμιά ιστορία σήμερα;

καλημερα!!!!πινω καφε και φευγω σε λιγο....

Καλά καλε δεν είπαμε ότι σήμερα απαγορεύεται να μπεις το πρωί;

Link to comment
Share on other sites

Μαιρουλα και Λιτσακι σήμερα είναι η μέρα σας και των παιδιών σας η μέρα. Χαλλλλλλαρωστε και απολαυστετην. Με το καλό να γίνουν Χριστιανοπουλα τα διδυμακια μας και να το χαρείτε οσο περισσότερο γίνεται!!!! Θα σας δω σε λίγες ωριτσες. Αλλά μακρυά μου γιατί ξυπνησα χαλια με συναχι και πονολαιμο. Ήθελα να ήξερα ποια με γκαντεμιασε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες...με το καλο τα διδυμακια μας να βαφτιστουν....Ωραια μεα η σημερινη....ειδες Μαιρουλα που ασγχωνοσουν??

omorfakia μην αγχωνεσαι...μπορω κ εξημισι...θα παρω κ την τζουμπρου μαζι...θα της αρεσει πολύ στο φυτωριο

ε συνηθισμενο το μωρουλι....φυτο και η μανουλα...:tongue::tongue::tongue:

κοριτσακια καληνυχτιζω....πιαστηκε το κωλαρακι μου στην καρεκλα...φιλια!

εσυ τουλαχιστον δικαιουσαι να το λες με υποκοριστικο :P:p:p

κοριτσια..εχω προβλημα με Χρηστακο μου,του εκατσε πολυ βαρια η αποχωρηση για μια βδομαδα των γυναικων του,κ ξυπναει μες στη νυχτα φωναζοντας μαμα.μωμο...μεχρι τωρα 2 φορες..το μωρο ξυπνησε απο κλαμμα ταλιμπαν..πατησε ενα μαιμουδι με μουσικη ΞΥΠΝΗΣΕ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ γελωντας.τρεις λαλλου ειμαστε εδω μεσα..

:D:D:D...μια χαρα ειναι τα ζουζουνια....

εμενα μου εχουν φερει κατι λουλουδια απο τη γεννα τα γενεθλια τη γιορτη του γιωργου και καποιοι που ηρθαν πρωτη φορα σπιτι!!!!

τα μισα εχουν ξεραθει....εχουν μεινει 4...τα εχω μεσα...τωρα πρεπει να μετα φυτεψω 2 γαρδενιες γιατι θα μου ξεραθουν στο τελος...θα το αναλαβει ο πεθερος..εγω δεν υπαρχει περιπτωσηη...

ω καιεγω ανεπροκοπη και σε αυτο....

Μωρε δεν εχεις ιδεα τι γυφτισσα ειναι....... Το καραγκλιτσαριο σε ολο του το μεγαλειο...... Μια μερα που ειχε γινει μουσκεμα στο σχολειο γυρισε εβαλε ενα καλοκαιρινο φουστανι με μια μαλλινη μπλουζα απο μεσα καλτσα μεχρι το γονατο και μποτα χωρις καλτσον..... Τι να λέμε τωρα αισθητικη μηδεν.........

:-D..ειναι μικρουλα ακομη.....

πεθρος εφτγε, μπηκε χοσπιταλ....ο νικος κανει το ταξι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...