Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπόν, έχω 3 θέματα:

1. Δεν μπορώ να μπω στο πριβέ, δεν κατεβαίνει η σελίδα...

2. Πόσο κρέας να της βάζω στη "μερίδα"; 20γρ; 30γρ;

3. Αυτή η ερώτηση πάει στη ΜΕΦΗ που το φυστίκι της έχει πολλά μαλλιά. Πώς τα στεγνώνεις μετά το μπάνιο που είναι πολλά; Βάζεις πιστολάκι;;;; Φοβάμαι μην πουντιάσει η Σαββίνα γιατί δε στεγνώνουν πια και μετά πάει για ύπνο καπάκι με βρεγμένο κεφάλι.

Τι άλλα νέα;;;; Ρε, τι ωραία μέρα σήμερις... Η ελένη1 δε θα κάμει καμιά περιγραφή;;;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγγελα,

50gr κρεατακι-κοτοπουλο......ζυγησε μια φορα και μετα με το μάτι !!!!!

Να σας περιγραψω λιγο τα του σπιτιου....

Πρωι με την αυγουλα 6.40 χαρουμενα ξυπνω

και παω στο σαλονι μαζι με το μωρο

στο παρκο το αφηνω να κανει τα κακα

και σαν το ζομπι ψηνω καφε στα γρηγορα.

Κατι τα σκατουλίνια ,το πλενω το αλλαζω

και μπαινω μες το φορουμ και αρχιζω και διαβαζω.

Κοιματε το μωρακι ξυπναει το γιαννακι

και ο μανω φωναζει ξυπνήσατε????(δεν ταιριαζει....):tongue:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Αγγελα,

50gr κρεατακι-κοτοπουλο......ζυγησε μια φορα και μετα με το μάτι !!!!!

Να σας περιγραψω λιγο τα του σπιτιου....

Πρωι με την αυγουλα 6.40 χαρουμενα ξυπνω

και παω στο σαλονι μαζι με το μωρο

στο παρκο το αφηνω να κανει τα κακα

και σαν το ζομπι ψηνω καφε στα γρηγορα.

Κατι τα σκατουλίνια ,το πλενω το αλλαζω

και μπαινω μες το φορουμ και αρχιζω και διαβαζω.

Κοιματε το μωρακι ξυπναει το γιαννακι

και ο μανω φωναζει ξυπνήσατε????(δεν ταιριαζει....):tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: όσο παιρνουν τα χρονια τοσο χαζευεις και εσυ....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστει... η πεθερουλα ομως πολυ αναισθησια χαχα...θελει να τον αφησει μονο στο νοσοκομειο...ημαρτον


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστει... η πεθερουλα ομως πολυ αναισθησια χαχα...θελει να τον αφησει μονο στο νοσοκομειο...ημαρτον

Ε ....καλα λεει αφου σημερα δεν θα κανει τπτ....ας παει αυριο:roll:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

και τι θα κανει μωρε αυτος μονος του μεσα??? θα θελει πσρεα ο δολιος.....τεσπα...σκασιλα μου....εγω φαι δενε χω για μεσημερι, θα παραγγειλω...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκα!Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και να ευχηθώ κ εγω στις αλλες Ελένες να ειναι γερές και δυνατες και χαρούμενες πάντα!

Στά μωρακια μας που σήμερα βαπτίζοντε μονο υγεια και να ειναι τυχερά στη ζωη τους.

Ευχαριστώ που με αναζητάτε αλλα ειμαι κ πολυ κουρασμένη κ εχω φτασει στο τελευταιο σταδιο της στεναχωριας μου για την κοπέλα δεν εχω αλλο τελος.Το κοριτσι παει πολυ χαλια αλλα δειχνει οτι θελει να ζησει κ το παλευει οι γυρω γυρω αφηστε τη χασαμε την μπάλα ποιος να στυρίξει ποιον?τελος παντων οτι μπορω κανω αλλα εχω εξαντληθει.

Διαβασα κ οοοοοοοοοοοοοολα αυτα που γραψατε μα δε με λυπαστε?30 σελιδες τουλάχιστον....


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites

Epitελους εφτιαξα τα πραγματα στο παταρι....τωρα θελω να κατεβασω παιχνιδια για το μωρο και να αδειασω ολα τα παιχνιδια του γιαννη στο χαλι ,να διαλεξω τα μικρα-μικρα και να τα κρυψω γιατι το μωρο οτι βρει το τρωει....πολυ επικινδυνο αυτο το μωρο.....καμμια σχεση με γιαννακη να δεις που θα μου ανειγει ντουλαπια -ματια κουζινας κτλ...για τετοιον τον κόβω....


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και τι θα κανει μωρε αυτος μονος του μεσα??? θα θελει πσρεα ο δολιος.....τεσπα...σκασιλα μου....εγω φαι δενε χω για μεσημερι, θα παραγγειλω...

Εχω φτιαξει μοσχαρι λεμονατο με μανιταρια....να στο στειλω να πεις πως το μαγειρεψες η δεν θα σε πιστεψει κανεις ετσι και αλλιως:tongue:

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκα!Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και να ευχηθώ κ εγω στις αλλες Ελένες να ειναι γερές και δυνατες και χαρούμενες πάντα!

Στά μωρακια μας που σήμερα βαπτίζοντε μονο υγεια και να ειναι τυχερά στη ζωη τους.

Ευχαριστώ που με αναζητάτε αλλα ειμαι κ πολυ κουρασμένη κ εχω φτασει στο τελευταιο σταδιο της στεναχωριας μου για την κοπέλα δεν εχω αλλο τελος.Το κοριτσι παει πολυ χαλια αλλα δειχνει οτι θελει να ζησει κ το παλευει οι γυρω γυρω αφηστε τη χασαμε την μπάλα ποιος να στυρίξει ποιον?τελος παντων οτι μπορω κανω αλλα εχω εξαντληθει.

Διαβασα κ οοοοοοοοοοοοοολα αυτα που γραψατε μα δε με λυπαστε?30 σελιδες τουλάχιστον....

Ελενάκι σε σκεφτομαστε συνεχεια !!!!

Πολυχρονη για την γιορτη σου και υγεια πανω απόλα !!!!

Οσο για την κοπελιά ....καταλαβαινω πως ειναι πολυ δυσκολη η κατασταση της και η ψυχολογικη η δικη σας επεισης.Η ελπιδα παντα υπαρχει γινονται και θαυματα !! Κουραγιο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ο πεθερος ελενιτσα τιποτα περισσοτερο απο αυτα που φερνουν τα 80 του χρονια....τα νεα παιδια εχουν σημασια...ελενη 1, ο δικος μου εχει ηρεμησει γενικα....για τον μικρο λεω...και ειμαι πολυ τυχερη που τελικα ξεμπερδεψα με την πιπιλα......ευτυχως


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

δε θελω μαρη να εχω φαγητο, για αυτο το κανω...μην τους μπει η ιδεα ότι θασ το παιζω μαγειριο....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε παιδακια πολυ αλλα οκ ειπα στον εαυτο μου τελος οτι ειναι να γινει θα γινει εχω κ οικογενεια και μωρο κ δεν γινετε να ειμαι με τα μουτρα κατω κ ολη μερα εκει σας λεω τα εχω δει ολα...απο αυριο αλλαζω ροτα θα πηγαινω καμια ωρα το βραδακι ετσι για παρεα κ τελος φευγει κ ο αδελφος της δεν μπορει να λειψει αλλο απο την υπηρεσια του και εγω για εκεινον πιο πολυ ειμουν οποτε μπαινω κ εγω στην αναμονη κ επανασυντασσομαι


an1cF3I0g410010NjAzMTNkfDE3NjU1NWRhfG8gcHJpZ2lwYXMgbWFz.gif ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ........!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...