Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ηρθα...να σας ζησουν τα μωρακια τα φρεσκοβαφτισμενα .περιμενουμε περιγραφη κ φωτος.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ συλληπητηρια για γιαγια.

ο ταλιμπαν ψιλοκρυωσε..εμεις βγαλαμε απο μωρακι τα παντα ολα κ φαινονται ραμματακια.αν κ τα περισσοτερα εχουν πεσει..αυριο θα τη βγαλω κ φωτος κ αν θελετε τις βαζω...παντως ο χορος χορος..παω για τσιγαρο..

Link to comment
Share on other sites

μολις μπανιαριστηκα......ο μικρος με ξεκανε παλι...ή οι μιξες θα ειναι, ή τα δοντια ή το κακο γονιδιο.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

να βαελις ρε κιμακι.....να το δουμε το μικρουλι...Θα του οερασει του Ταλιμπαν...και εμενα με κολλησε ο μικρος


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας τελειώσω με τη δική μου και να'σαι σίγουρη οτι θα σου βρώ τις τέλειες ιδέες!!!!;)

με συγκινησες σκατουλα...
xasame ti giagia mas koritsakia... megali vevaia alla giagia nas.. gi afto xathika apo to prwi,,,

κοριτσακι μου τα συλληπητηρια μου...

ο ταλιμπαν ψιλοκρυωσε..εμεις βγαλαμε απο μωρακι τα παντα ολα κ φαινονται ραμματακια.αν κ τα περισσοτερα εχουν πεσει..αυριο θα τη βγαλω κ φωτος κ αν θελετε τις βαζω...παντως ο χορος χορος..παω για τσιγαρο..

αχ το περδικακι μας!!!

μαρη Κιμι εχει αρχησει κ χορευει κ οδικος μου...κ καλα η περδικουλα να χορευει καν καν το μπομπιδιο:confused::tongue:κ ορκιζομαι δεν τον εφερα σε επαφη με Κιμι:tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει μιτσακι μου...κ μενα ο Χρηστος μου περυσι φοραγε κατι γοβες μου..γερα να ειναι ...

:lol::lol::lol::lol:..ετσι και αλλιως το μητσακι ειναι ανοιχτομυλο


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα...να σας ζησουν τα μωρακια τα φρεσκοβαφτισμενα .περιμενουμε περιγραφη κ φωτος.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ συλληπητηρια για γιαγια.

ο ταλιμπαν ψιλοκρυωσε..εμεις βγαλαμε απο μωρακι τα παντα ολα κ φαινονται ραμματακια.αν κ τα περισσοτερα εχουν πεσει..αυριο θα τη βγαλω κ φωτος κ αν θελετε τις βαζω...παντως ο χορος χορος..παω για τσιγαρο..

Περαστικά στον Ταλιμπανάκο σου.Να βάλεις φώτο,εμένα δεν με ενοχλεί.Θέλω να την δώ και πώς μεγάλωσε.Εχεις πάρα πολύ καιρό να βάλεις καινούργια.Τα ράμματα δεν είπες οτι είναι σαν στεφανάκι;;;Ολα τα αγγελούδια έχουν στεφανάκι!Το δικό σας θα φαίνεται για λίγο καιρό.Δεν πειράζει!

ασχετο ο μουσχαρος πηγε κ αγορασε γυαλια ηλιου 380ευρω!!!σε 10 ατοκες δοσεις..ηταν ευκαιρια μου πε!μπουχαχαχαχαχα

Πού μένει μαρή,να στείλω τα κανάλια,να τον δειξουν το μοσχάρι που δεν το αγγίζει μήτε οικονομική κρίση;;;;Μου έχεις υποσχεθεί φωτογραφία του!!Περιμένω!

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει μιτσακι μου...κ μενα ο Χρηστος μου περυσι φοραγε κατι γοβες μου..γερα να ειναι ...
τις αποκριες να υποθεσω:confused:
:lol::lol::lol::lol:..ετσι και αλλιως το μητσακι ειναι ανοιχτομυλο

ανοιχτομυαλο ανοιχτομυαλο αλλα απ το πολυ το ανοιγμα θα κανει φτερα κ θα φυγει(το μυαλο:tongue:)αν μου βαλει πουλιες κ αυγερινους...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πού μένει μαρή,να στείλω τα κανάλια,να τον δειξουν το μοσχάρι που δεν το αγγίζει μήτε οικονομική κρίση;;;;Μου έχεις υποσχεθεί φωτογραφία του!!Περιμένω!

πια οικονομικη κριση...πιανουν τις καρτες η οικονομικες κρισεις κ τη φιγουρα?


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...