Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

na mai παλι..τελειωσα με μαζεμα..κοιμησα πααλι μωρο γιατι γκρινια ρε παιδια.και καθομαι...αλεκα ουτε κ απο δω υπαρχει φαγητο...ολο κ κατι θα φαμε ομως...:tongue::tongue:

ελενη1 εμεινε τιποτα απο το λεμονατο????θα φατε πιστευεις το μεσημερι???:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

na mai παλι..τελειωσα με μαζεμα..κοιμησα πααλι μωρο γιατι γκρινια ρε παιδια.και καθομαι...αλεκα ουτε κ απο δω υπαρχει φαγητο...ολο κ κατι θα φαμε ομως...:tongue::tongue:

ελενη1 εμεινε τιποτα απο το λεμονατο????θα φατε πιστευεις το μεσημερι???:tongue::tongue:

Exω καβάτζα τσιπουρα ψητη και μπροκολο....:tongue:

Ενα πιατακι το εφαγα ...ετσι για να δω αν εγινε καλο...:roll::D


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Exω καβάτζα τσιπουρα ψητη και μπροκολο....:tongue:

Ενα πιατακι το εφαγα ...ετσι για να δω αν εγινε καλο...:roll::D

ααααα ειπα κ εγω.......'ημουν σιγουρη οτι ηδη θα ειχες φαει....

λοιπον χθες ανεβηκα για πλιατσικο στη μανα μου το βραδυ...ανοιξα ψυγειο κα ιβρηκα μια γκαζοζα με λεμονι....ηπια ενα ποτηρι και ξεφουσκωσα αμεσως...μετα ανοιξα το ντουλαπι που βαζουν διαφορες βλακειουλες και τι βρηκα λες??????

μια λακτα...εκει που την ανοιγα οοολο χαρα τσουπ ο αδερφος μου....μου λεει τι κανεις εκει???του λεω ειχα μια λιγουρα....ααα καλα ....λεει..αλλα να σου πω κατι να ερχεσαι να παιρνεις ψωμι τυρι ντοματα και τετοια γιατι δεν ειναι σωστο να μας κλεβεις τις σοκολατες μας....:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, το συζητουσατε προχθες αλλα δε το συγκρατησα!

βαζετε το ζωμο απ το κοτοπουλο στα λαχανικα που εχουν βρασει και τα αλεθετε;;;

Ή βραζετε τα λαχανικα με το ζωμο απ το κοτοπουλο;;; καταλαβατε τιποτα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μερσι συμπεθερα!!

θα της δωσω μονο ζωμο κοτοπουλο σημερα, θα κανω κανονικα τη χορτοσουπα και θα το αλεσω με το ζωμο απο τη κοτα, θα κρατησω και για αυριο τα λαχανικα μεσα στο ζωμο!

Χθες κι εγω εφαγα κατι τσιπουρες....μιαμ μιαμ!!! βεβαια, απ το μεσημερι, τις φαγαμε 10 η ωρα το βραδυ, αλλα τεσπα!

Μεφη, δε βρηκα κατι για στολισμο ακομα, μες τη βδομαδα θα ρθει η μανα μου και θα μπορεσω να παω να το λυσω με την ησυχια μου το θεμα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!σημερα ξυπνησα στις 12...θυμηθηκα τα νιατα μου!!!

η τζουμπρου δεν εχει καθολου πυρετο αλλα απο κεφια δεν ειαμστε και στα καλυτερα μας...μπορει να ειναι και δοντια...ειδωμεν...

Λοιπόν, έχω 3 θέματα:

1. Δεν μπορώ να μπω στο πριβέ, δεν κατεβαίνει η σελίδα...

2. Πόσο κρέας να της βάζω στη "μερίδα"; 20γρ; 30γρ;

3. Αυτή η ερώτηση πάει στη ΜΕΦΗ που το φυστίκι της έχει πολλά μαλλιά. Πώς τα στεγνώνεις μετά το μπάνιο που είναι πολλά; Βάζεις πιστολάκι;;;; Φοβάμαι μην πουντιάσει η Σαββίνα γιατί δε στεγνώνουν πια και μετά πάει για ύπνο καπάκι με βρεγμένο κεφάλι.

Τι άλλα νέα;;;; Ρε, τι ωραία μέρα σήμερις... Η ελένη1 δε θα κάμει καμιά περιγραφή;;;

με το πιστολάκι αν θες να της τα κάνεις να παρεις καινουριο και να το καθαριζεις συνεχεια πίσω γιατι μαζευει πολύ μικρόβιο...και εννοειται στο χλιαρο και στο σιγανο....εγω της τα στεγνωνω με πετσετα πάντως...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο μενα!!!ξεκλειδωσα σκουπισα μαζεψα ποτηρια με κρασι ποτα...ειναι ολα ετοιμα..καλημερα ελενη1 που θα σαι η επομενη...θα τα πουμε αργοτερα...ενα θα σας πω..αυπνη απο ημικρανια...3ωρες υπνο...

αμαν ρε κοριτσι...μ'αυτη την ημικρανια!! επειδη σε καταλαβαινω απολυτα, κανε κατι.. υπαρχει λυση. στο λεω εγω, που πηρα 3ημερη αδεια στον γαμο του αδερφου μου απο τη συγχιση, κ πηγα κ στο νοσοκομειο απο το χαλι μου..

καλημερα!!!!πινω καφε και φευγω σε λιγο....

ιιιιιιιιι...ακομα εκει??? αντε! ολα να πανε τελεια, να ειναι ονειρεμενα, φανταστικα, αξεχαστα!!!! το πρωτο τους μυστηριο, στο επομενο θα εισαι πεθεραντζα μαρηηηη........

σε ευχαριστει... η πεθερουλα ομως πολυ αναισθησια χαχα...θελει να τον αφησει μονο στο νοσοκομειο...ημαρτον

γιατι δεν πας εσυ?????????????????????:rolleyes:

καλημερα!!!!σημερα ξυπνησα στις 12...θυμηθηκα τα νιατα μου!!!

η τζουμπρου δεν εχει καθολου πυρετο αλλα απο κεφια δεν ειαμστε και στα καλυτερα μας...μπορει να ειναι και δοντια...ειδωμεν...

με το πιστολάκι αν θες να της τα κάνεις να παρεις καινουριο και να το καθαριζεις συνεχεια πίσω γιατι μαζευει πολύ μικρόβιο...και εννοειται στο χλιαρο και στο σιγανο....εγω της τα στεγνωνω με πετσετα πάντως...

τι θα γινει μαρη με τα μικροβια σου? δεν θα σου στειλω τη χριστ. θα σου στειλω τον νικηφ. που τα ψαχνετε το ιδιο... παντου βρωμιες, μικροβια, τερηδονα...ολα χαλια γυρω του!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας!!!!!!

τα διδυμακια μας βαφτιστηκαν ε??παντα τυχερα με υγεια στη ζωη τους!!αντε κοριτσια περιμενουμε φωτο!!!

εγω εχω λουλουδια...η πεθερα μου εχει κηπο γεματο,η μαμα μου τομπαλκονο το εχει κανει ζουγκλα..οποτε το πηρα το μικροβιο...τα αγαπαω πολυ..αφου στη Μηλο που ειχα μονοκατοικια ολοι τα χαζευαν!!κ οταν εφυγα επειδη δεν μπορουσα να φερω 40 λουλουδια(τοσα ειχα)τα εδωσα στον γειτονα μου κ πηρα ελαχιστα για εδω γιατι που θα τα εβαζα??ασε που ηθελα ενα φορτηγο ξεχωριστα για να τα μεταφερει...το κακο ειναι οτι δεν θυμαμαι την ονομασια τους..:PTωρα εχω μονο 10 γλαστρες εδω...

εχτες κοιμηθηκαμε στις 4...ειδαμε κ εργο κ το ξενυχτισαμε...κ ξυπνησα μαζι με την Τζια αφου ξυπνησα στις 8 κ ταισα μπομπιδιο μετα ξαναπεσα...τωρα μολις εκανα μπανιο κ ο Αντρικος με μπομπιδιο πανε βολτα για να κανω καμια δουλεια...αλλα που με φαγατε:P


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εχω ανοιξει σιδερωστρα....την κοιτάω...σαν εκθεμα μοντερνας τεχνης στεκεται στο σαλονι......

Xα!!βαλε κ μια μπανιερα οπως ειχε ο Μαρκορας στους 2 ξενους :tongue::tongue::tongue:τουλαχιστον εσυ την ανοιξες...εγω κανω τσιγαρο...ακομα...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν πας εσυ?????????????????????:rolleyes:

όταν αυτος που θα ειμαι μαζι 45 χρονια, παθει κατι, εγω θα παω μαρη......

Μητσακι και Τζια ξεκουνηθειτε..βαλτε κανα σιδερο.....

και εγω δουλειες κανω


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...