Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

θα παω σε νευρολογο....να κοιταξει και τα νευρα μου επι ευκαιριας!!!!

μπραβο μαιρουλα!!!!!!

λοιπον μεφη στις κρεμαστες μπομπο ποσα κουφετανα βαλω??

5 θεωρώ οτι είναι υπεραρκετά.Δεν είναι και για χόρταση!!!!:P

Δαλιδούλα εσύ πότε βαφτίζεις;;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μόλις μπήκα σπίτι και σας δίνω ραπορτο. Βάφτιση Μαιρης: όλα θεϊκά τι να λέμε τώρα!!! Τα παιδιά μου το καταευχαριστηθηκαν το μυστήριο. Όλα ήρεμα εκτός από την Αρτεμις που σαν γυναίκα που είναι το έριξε το κλαμματακι της. Ο Ιωαννης κύριος ούτε που ακούστηκε. Το φόρεμα της Μαιρης τέλειο και η κοπέλα φτου της φτου της ζωγραφισε σε όλα. Γλέντι Λιτσακιου: φτάσαμε μαζί στο μαγαζί ο Στρατουλης ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και ο Κωνσταντινος και η Δομνα δεν έβγαλαν αχνα. Το μαγαζί παρά πολύ καλό και τα παιδιά μου λέγανε είμαστε άρχοντες!!!! Πήραμε τα γλυκακια μας και τις μπομπο μας και από τα τέσσερα μωρά και γυρίσαμε σπίτι!!! Ο καιρός τους έκανε την χάρη γιατί είναι καλά κοριτσακια και τα δυο και χαλάει τώρα!!!!!!! Να σας ζήσουν και πάλι κούκλες μου και σας ευχαριστώ πολύ που γίνατε φίλες μου!!!! Να είστε γέροι και ευτυχισμένοι εσείς και τα μωρά σας για όλη σας την ζωη. Να τα καμαρωνετε κάθε μέρα για διαφορετικό λόγο. Αυτά εν ταχύ τα υπόλοιπα από τα κορίτσια. Πάω για νανι τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τώρα που τα θυμήθηκα!!!!!

Αλέκα,θυμάσαι ποιά σου έλεγε να βάλεις τρέσσα και εσύ την κοροίδευες;;;;Ε;;;;;;;Είδες που ήρθες στα λόγια μου;;;;

Ομορφάκια,μαρή στην συνάντηση μια χαρά ξυρισμένη ήταν η μασχάλη μου!!Σκιά κάνει γι'αυτό φαίνεται έτσι!!11

Τα θυμήθηκα μετά από κανένα μήνα!!!!!!

Ελένη1 τέλειο το ποιηματάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μόλις μπήκα σπίτι και σας δίνω ραπορτο. Βάφτιση Μαιρης: όλα θεϊκά τι να λέμε τώρα!!! Τα παιδιά μου το καταευχαριστηθηκαν το μυστήριο. Όλα ήρεμα εκτός από την Αρτεμις που σαν γυναίκα που είναι το έριξε το κλαμματακι της. Ο Ιωαννης κύριος ούτε που ακούστηκε. Το φόρεμα της Μαιρης τέλειο και η κοπέλα φτου της φτου της ζωγραφισε σε όλα. Γλέντι Λιτσακιου: φτάσαμε μαζί στο μαγαζί ο Στρατουλης ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και ο Κωνσταντινος και η Δομνα δεν έβγαλαν αχνα. Το μαγαζί παρά πολύ καλό και τα παιδιά μου λέγανε είμαστε άρχοντες!!!! Πήραμε τα γλυκακια μας και τις μπομπο μας και από τα τέσσερα μωρά και γυρίσαμε σπίτι!!! Ο καιρός τους έκανε την χάρη γιατί είναι καλά κοριτσακια και τα δυο και χαλάει τώρα!!!!!!! Να σας ζήσουν και πάλι κούκλες μου και σας ευχαριστώ πολύ που γίνατε φίλες μου!!!! Να είστε γέροι και ευτυχισμένοι εσείς και τα μωρά σας για όλη σας την ζωη. Να τα καμαρωνετε κάθε μέρα για διαφορετικό λόγο. Αυτά εν ταχύ τα υπόλοιπα από τα κορίτσια. Πάω για νανι τώρα.

μπραβο μπραβο τα κοριτσακια...αντε να παιρνουμε σειρα ολες σιγα σιγα


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλό και σύ κοριτσάκι!Ολα έτοιμα;;;Εσύ προσκλητήρια πόσες μέρες πρίν μοίρασες;;;

εγω ειμαι της παλιας σχολης....ενα μηνα πριν αρχισα το μοιρασμα...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

εσυ μητσακιον, εχεις βρει τπτ? εστω θεμα...

μπα.....ελεγα θυμασαι κατι να χει σχεση με θαλασσα,αλλα δεν εχω ξετρελαθει με κατι...κ να πεις οτι ειμαι δυσκολη...γενικα ομως επειδη αργω ακομα Σεπτεμβρη(τελος)με Οκτωβρη λεμε δεν εχω αγχωθει...ακομη...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μόλις μπήκα σπίτι και σας δίνω ραπορτο. Βάφτιση Μαιρης: όλα θεϊκά τι να λέμε τώρα!!! Τα παιδιά μου το καταευχαριστηθηκαν το μυστήριο. Όλα ήρεμα εκτός από την Αρτεμις που σαν γυναίκα που είναι το έριξε το κλαμματακι της. Ο Ιωαννης κύριος ούτε που ακούστηκε. Το φόρεμα της Μαιρης τέλειο και η κοπέλα φτου της φτου της ζωγραφισε σε όλα. Γλέντι Λιτσακιου: φτάσαμε μαζί στο μαγαζί ο Στρατουλης ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και ο Κωνσταντινος και η Δομνα δεν έβγαλαν αχνα. Το μαγαζί παρά πολύ καλό και τα παιδιά μου λέγανε είμαστε άρχοντες!!!! Πήραμε τα γλυκακια μας και τις μπομπο μας και από τα τέσσερα μωρά και γυρίσαμε σπίτι!!! Ο καιρός τους έκανε την χάρη γιατί είναι καλά κοριτσακια και τα δυο και χαλάει τώρα!!!!!!! Να σας ζήσουν και πάλι κούκλες μου και σας ευχαριστώ πολύ που γίνατε φίλες μου!!!! Να είστε γέροι και ευτυχισμένοι εσείς και τα μωρά σας για όλη σας την ζωη. Να τα καμαρωνετε κάθε μέρα για διαφορετικό λόγο. Αυτά εν ταχύ τα υπόλοιπα από τα κορίτσια. Πάω για νανι τώρα.
αχ μπραβο στα μωρακια μας!!!να ειναι ολο γλυκα η ζωη τους!!

PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα κορες...εριξα εναν υπνο αλλο πραγμα...να ζησουν τα μωρουλια μας....η Αρτεμις η Δομνα ο Ιωαννης και ο Κωστας....και επισημως :P:p:p

Μαρη Μεφη εξτε μου ειχες πει να βαλω νομιζω....η τρεσσα δεν ειναι αυτη που μπαινει και βγαινει ωστε να μη γινουν χαλια τα εξτε?/ Για πες γιατι δε πολυσκαμπαζω...Επίσης μιλαω για αυτην την βαφτιση...τωρα....για την δικγη μου δεν ξερω ακομη τι θα κανω καλο μου....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.

Δεν ξέρω ρε συ Ελένη αλλα μπορώ να μάθω.Το απογευμα θα προσπαθήσω να βρώ την κοπέλα που δουλεύει στο Ναρλή και είναι από Ξάνθη και θα σου πώ.

ok...οποτε μπορεσεις... θα παρω κ τηλ. τη τριτη..

θα παω σε νευρολογο....να κοιταξει και τα νευρα μου επι ευκαιριας!!!!

μπραβο μαιρουλα!!!!!!

λοιπον μεφη στις κρεμαστες μπομπο ποσα κουφετανα βαλω??

να πας. δεν εχεις να χασεις τπτ!

Κοριτσακια μόλις μπήκα σπίτι και σας δίνω ραπορτο. Βάφτιση Μαιρης: όλα θεϊκά τι να λέμε τώρα!!! Τα παιδιά μου το καταευχαριστηθηκαν το μυστήριο. Όλα ήρεμα εκτός από την Αρτεμις που σαν γυναίκα που είναι το έριξε το κλαμματακι της. Ο Ιωαννης κύριος ούτε που ακούστηκε. Το φόρεμα της Μαιρης τέλειο και η κοπέλα φτου της φτου της ζωγραφισε σε όλα. Γλέντι Λιτσακιου: φτάσαμε μαζί στο μαγαζί ο Στρατουλης ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και ο Κωνσταντινος και η Δομνα δεν έβγαλαν αχνα. Το μαγαζί παρά πολύ καλό και τα παιδιά μου λέγανε είμαστε άρχοντες!!!! Πήραμε τα γλυκακια μας και τις μπομπο μας και από τα τέσσερα μωρά και γυρίσαμε σπίτι!!! Ο καιρός τους έκανε την χάρη γιατί είναι καλά κοριτσακια και τα δυο και χαλάει τώρα!!!!!!! Να σας ζήσουν και πάλι κούκλες μου και σας ευχαριστώ πολύ που γίνατε φίλες μου!!!! Να είστε γέροι και ευτυχισμένοι εσείς και τα μωρά σας για όλη σας την ζωη. Να τα καμαρωνετε κάθε μέρα για διαφορετικό λόγο. Αυτά εν ταχύ τα υπόλοιπα από τα κορίτσια. Πάω για νανι τώρα.

ολα ωραια, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ μανουλες εχουν τα νεοφωτιστα...γιαυτο...

Και τώρα που τα θυμήθηκα!!!!!

Αλέκα,θυμάσαι ποιά σου έλεγε να βάλεις τρέσσα και εσύ την κοροίδευες;;;;Ε;;;;;;;Είδες που ήρθες στα λόγια μου;;;;

Ομορφάκια,μαρή στην συνάντηση μια χαρά ξυρισμένη ήταν η μασχάλη μου!!Σκιά κάνει γι'αυτό φαίνεται έτσι!!11

Τα θυμήθηκα μετά από κανένα μήνα!!!!!!

Ελένη1 τέλειο το ποιηματάκι!!!

αι μαρη... για πλακα το ειπα που ειχες ξαπλαρει. δεν θες φωτο με τπτ ομως....

μπα.....ελεγα θυμασαι κατι να χει σχεση με θαλασσα,αλλα δεν εχω ξετρελαθει με κατι...κ να πεις οτι ειμαι δυσκολη...γενικα ομως επειδη αργω ακομα Σεπτεμβρη(τελος)με Οκτωβρη λεμε δεν εχω αγχωθει...ακομη...

ε, ναι... ωραια η θαλασσα..θα βρεις..αλλα το καλοκαιρι νομιζω οτι πρεπει να ψαξεις...

το αγορι μου....σημερα ανακαλυψε οτι μπορει να βριζει σα παλιογερας κ το εχει ξεφτιλισει!

σσσσσσσσσ........ μπηκε το λιτσακιον!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...