Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Βρε Μεφη, μπυρα της εδωσες μετα;;; δεν εσκασε;;;;

Τωρα ειδα πώς θα τη βαφτισεις!

Λοιπόν θα την βαφτίσω Σουλτάνα-Φωτεινή γιατί θέλω να ακουστεί και το όνομα της μαμάς μου,άσε που της μοιάζει απίστευτα,αλλά θα την φωνάζουμε Φωτεινή ή Φένια γιατί όλοι με κράξανε και για να μην με κράξει και αυτή όταν μεγαλώσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Φρουτοκρεμα 200-250

Φαγητο 300 και....

Ρυζαλευρο η φαριν λακτε 140 με 150 (το νερο ειναι τοσο εδω).

γαλα πρωι βραδυ απο 240 (νερο+σκονη).

Παμε σε μια βαφτιση!!!! Παω να παρω ιδεες!!χιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις που θες να ακουστει και το ονομα της μαμας σου!

Και το φενια ωραιο ονομα!

Να σου πώ την αλήθεια και οι δύο οι γονείς μου το έχουν ακούσει το ονομά τους από τον αδερφό μου που έχει και αυτός 2 κορίτσια.Απλά είναι συναισθηματικοί οι λόγοι που θέλω και γω να ακουστεί στο δικό μου το παιδί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην μου πείς οτι πήρες μη βιολογική;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

εννοειται πως οχι...πηρα της χιπ και της μπιομπαμπινι...

:D:D:DΠλάκα πλάκα αυτην σε λίγο με το ρυθμό που πάει με τα δόντια θα πρέπει να κόψουμε τα αλεσμένα!!!Εγώ πάντως το λυπάμαι που τα έβγαλε τόσο νωρίς!

γιατι καλε τη λυπασαι????


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φρουτοκρεμα 200-250

Φαγητο 300 και....

Ρυζαλευρο η φαριν λακτε 140 με 150 (το νερο ειναι τοσο εδω).

γαλα πρωι βραδυ απο 240 (νερο+σκονη).

Παμε σε μια βαφτιση!!!! Παω να παρω ιδεες!!χιχιχι!!!

Φτού σας και ξαναμανά φτού σας!!!!!!Περίπου τα ίδια τρώνε με την δικιά μου και νομίζω πρέπει να είναι και στα ίδια σις μετρήσεις!Καλά να περάσετε!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως οχι...πηρα της χιπ και της μπιομπαμπινι...

γιατι καλε τη λυπασαι????

Γιατί ξεκίνησε να τα βγάζει από 5 μηνών και είναι πολύ μωράκι και γιατί υποφέρει και δεν παίρνει και πιπίλα να ανακουφιστεί λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

γυρισα!!!!βαφτιστηκαμε!!!να μας ζησουν τα παιδακια μας!!!!

ολα ηταν ωραια,ευτηχως ο καιρος μας εκανε την χαρη,ο παπας λιγο μας αργησε και πηγαν ολα πισω και οι φωτο......η μπεμπα πηρε με στραβο ματι τον παπα,ο μπεμπης ουτε κιχ,οπως ειπε και η ειρηνη!!!!!!!

το φορεμα της μπεμπας,απλα τελειο!!!δεν μπρω να μην το πω:lol:

μετα στο τραπεζι ηταν καλα παιδια πηγαν σε ολες τις αγκαλιες,κοιμηθηκαν.ο στολισμος αρεσε σε ολους,φωτο δεν ξερω τι εχει βγει περιμενω το βραδυ απο τον αδερφο μου να μου τις στειλει.

ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στην ειρηνη που με βοηθησε απο το στολισμα μεχρι και το ντυσιμο!!!!!!!εκανα και τις μετανοιες οπως μου ειπε:lol::lol:

αυτα σας αφηνω θα μπω το βραδυ γιατι ειμαι κομματια και τα ποδια μου πονανε πολυ....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γυρισα!!!!βαφτιστηκαμε!!!να μας ζησουν τα παιδακια μας!!!!

ολα ηταν ωραια,ευτηχως ο καιρος μας εκανε την χαρη,ο παπας λιγο μας αργησε και πηγαν ολα πισω και οι φωτο......η μπεμπα πηρε με στραβο ματι τον παπα,ο μπεμπης ουτε κιχ,οπως ειπε και η ειρηνη!!!!!!!

το φορεμα της μπεμπας,απλα τελειο!!!δεν μπρω να μην το πω:lol:

μετα στο τραπεζι ηταν καλα παιδια πηγαν σε ολες τις αγκαλιες,κοιμηθηκαν.ο στολισμος αρεσε σε ολους,φωτο δεν ξερω τι εχει βγει περιμενω το βραδυ απο τον αδερφο μου να μου τις στειλει.

ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στην ειρηνη που με βοηθησε απο το στολισμα μεχρι και το ντυσιμο!!!!!!!εκανα και τις μετανοιες οπως μου ειπε:lol::lol:

αυτα σας αφηνω θα μπω το βραδυ γιατι ειμαι κομματια και τα ποδια μου πονανε πολυ....

Να σουν ζήσουν κοπέλα μου!Εγώ τί είπα;;;Θέλω κι αλλες λεπτομέρειες!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μεφη και τα δικα μας που δε βγαζουνε...υποφερουνε..ξερεις πως ξυνονται τα ουλα της τοσο καιρο...τουλαχιστον μολις τα βγαζουν ηρεμουν λιγακι....

Σ'αυτό δεν έχεις και άδικο!

Μαιρη πόσο σε ζηλεύω που τελείωσες και τώρα θα είσαι ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ!

Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτό δεν έχεις και άδικο!

Μαιρη πόσο σε ζηλεύω που τελείωσες και τώρα θα είσαι ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ!

ευχαριστω κοπελα μου!!!ναι μεγαλο αγχος τελικα!!!!!τωρα περιμενω το βιντεο να τα δω.....

ευτυχως ο παπας σε ενα θεμα ηταν σωστος,μου ειπε να τα ξεντυσω και τα δυο και τα βουτηξε ενα ενα αλλα δεν μου ειπε παρε ντυσε το ενα,περιμενε να τα δω και τα δυο και μετα μου τα εδωσε για ντυσιμο,ετσι δεν εχασα τιποτα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...