Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

hr8an τα επιπλαααααααα ηρ8αν τα επιπλαααααααααα ηρ8αν τα επιπλαααααα μολις τωρα τελειωσε την συναρμολογηση ο κυριουλησ!! αυριο διακοσμώ και 8α σασ δστειλω φωτοζ!!!!

ηρ8αν τα επιπλααααααααα

Καλορίζικα φιλενάδα!!! Αχ το'χασες κι εσύ ε??? ποπο μου θύμισες τη μέρα που ήρθαν τα δικά μας!!! τι χαρά ήταν αυτή!!! :D:D:D

Αντε να ερθει τώρα και το πιο σημαντικό για να γεμίσει το δωμάτιο... Η κουκλάρα σου! Φιλάκια


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες μου...τι μου κανετε???

μου φαινεται πως σε αυτο το τοπικ δεν εχουμε και πολυ μπλαααα-μπλαααα

τελειωσαν τα αγχοι???που ειστε βρε κοριτσια???

mara Μου καλοριζικα τα επιπλακια σας....αντε και με το καλο τωρα το μπεμπουκινι!!!

εμενα με εχει φαει το κολοαγχος του τοκετου....μαλλον η πρωτη ειμαι εδω μεσα που αγχωνεται τοσο απο οτι καταλαβαινωωωωωωωωω!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

banilitsa σε καταλαβαινω..αλλα οταν τελειωσουν ολα υα δεις οτι αδικα αγχωνοσουν!ολα θα πανε καλα!κι εγω ετσι ημουν και μολις πηγα να γεννησω απο την ενταση της στιγμης ημουν πολυ δυνατη..δεν με αναγνωριζα..


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

μαρουλιδιον, καλοριζικα τα επιπλακια σας. ολα να πανε τελεια ευχομαι. και θα πανε.

υπολοιπα κοριτσουδια τι κανετε?

ροζ, πολυ μπεμπαρος ο μπεμπης, κουκλακι

ζωουλα, αντε βαλε κι εσυ καμια να δουμε το μωρακι σου


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο μενα κοριτσια με γεια το καινουργιο τοπικ!

Μαρα μου καλοριζικα τα επιπλακια αντε με το καλο και η μπουμπου!!

Βανιλιτσα και εγω αγχωνομαι παρα πολυ για τον τοκετο!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ησυχο το τοπικ! Λογικό... οι μισές γεννήσανε και οι άλλες περιμένουμε και κάνουμε τις τελευταίεςς ετοιμασίες!!!

Εγώ έχω άγχος να πάω να δω τη μικρή την πέμπτη μήπως και γύρισε. Κάτι μου λέει πως όχι και πρέπει να εξοικειωθώ με την ιδέα της καισαρικής... Ενω το ξέρω ότι δε θα έπρεπε με χαλάει πολύ. με πειράζει που θα χάσω όλη τη διαδικασία του τοκετού και θα πάω σαν ένα προγραμματισμένο ραντεβού. :(

Γιατί με πιάνουν τώρα αυτά??? αντι να λέω πάλι καλά που έχω και αυτή τη λύση και που το κοριτσάκι μου είναι μια χαρά... καθομαι και στεναχωριέμαι για βλακείες... Αλλά δε μπορώ να το ελέγξω...


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακόμα. Μου είχε κάνει πριν ένα μήνα κολπικό υπέρηχο για να δει το μήκος του τραχήλου αλλά από τότε τίποτα άλλο. Κολπική εξέταση (δάχτυλο) δε μου έχει κάνει ακόμα. Δε με φοβίζει η ιδέα της καισαρικής αλλά ότι θα χάσω τα πονάκια του τοκετού και την όλη διαδικασία. Απλά θα πάω και θα κάνω την επέμβαση χωρίς κάποιο excitement, λες και είμαι άρρωστη... το ξέρω βλακείες σκέφτομαι αλλά έλα που δε μου φεύγουν από το μυαλό :(


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!

αυριο εχω γιατροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....και κολπικοοοοοοοοοοο και μετα γεννα ...ετσι θελω να πιστευω...αλλιως παρασκευη πρωιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με προκληση και ο θεος βοηθος!!!!!

μαρα με γεια τα επιπλα κουκλα!!!!!!

νιου μαμι σε εψαχνα!!!!!ετοιμη και εσυ;;;

βανιλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γλυκο φιλι....και εγω αγχωνομαι παρολο που ειναι δευτερη φορα.....σαν πρωτη μου φαινεται....

ελα παμε ολες μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΩΡΩΝ Η ΕΣΤΩ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!

παιδια νιωθω τοσοοοοοοοοοοοοοοοοο ανυποπμονη...θα μοιαζει αραγε η μπεμπουλα στην πρωτη μου κορη που ειναι ο ορισμος της ομορφιας;;;;;....κουκουβαααααααααααααααααααααααααααααα


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, εγώ καταλαβαίνω γιατί το τόπικ είναι άδειο. όταν έχεις ένα μικρό να σε τρέχει που χρόνος.

σμουτς μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. διέγραψα κατα λάθος το αρχικό άλμπουμ και το ξανά πέρασα γιαυτό τα σχόλια σου και της μπουμπους δεν είναι τώρα. ο μικρός από προχθές έχει πονάκια και σφίγγεται όλη την ώρα. εκεί που ήταν ήσυχος γκρινιάζει όλη την ώρα και πάνω που κοιμάται πετάγεται κλαίγοντας. το απόγευμα πάμε στον γιατρό μπας και μας δώσει τίποτα.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!!

αυριο εχω γιατροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....και κολπικοοοοοοοοοοο και μετα γεννα ...ετσι θελω να πιστευω...αλλιως παρασκευη πρωιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με προκληση και ο θεος βοηθος!!!!!

μαρα με γεια τα επιπλα κουκλα!!!!!!

νιου μαμι σε εψαχνα!!!!!ετοιμη και εσυ;;;

βανιλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γλυκο φιλι....και εγω αγχωνομαι παρολο που ειναι δευτερη φορα.....σαν πρωτη μου φαινεται....

ελα παμε ολες μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΩΡΩΝ Η ΕΣΤΩ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!

παιδια νιωθω τοσοοοοοοοοοοοοοοοοο ανυποπμονη...θα μοιαζει αραγε η μπεμπουλα στην πρωτη μου κορη που ειναι ο ορισμος της ομορφιας;;;;;....κουκουβαααααααααααααααααααααααααααααα

Αχ ελα να μας τονώσεις!!! Εγώ ετοιμη από τα πρακτικά θέματα... ανέτοιμη από ψυχολογία... η μικρή είναι με το κεφάλι ψηλά λες και πίνει μιλκο και μάλλον πάω για καισαρική και μ'εχει πιάσει κατιτις... άσε που εχει βάλει τα ποδια της στο δεξί μου νεφρό και μου χαρίζει κάτι ανεπανάληπτους κολικούς!!!


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

νιου μαμι μη σε φοβιζει τιποτα....και καισαρικη αν προκυψει για καλο θα ειναι....

βρε σκεψου λιγο το φατσακι της μικρης....θα σου την δωσουν αγκαλια με τη μια και θα αρχισεις να κλαις σαν μωρο εσυ....εσυ ειπα και οχι η μπεμπα...η μπεμπα με το που θα ακουμπησει στο στηθος σου θα σταματησει δια μαγειας να κλαιει..θα νιωσει ασφαλης...:D:D:D:D:D:D

κουκλες ετοιμαστειτε για κορυφαιες στιγμες λεμε....θα φτασετε στα ανωτερα ορια συγκινησιακης φορτισης και θα το γουσταρετε πολυυυυυυυυυυυυυ...

ροζακι γειαααααααααααααααααααααααααααααααααα..


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...