Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Το καταλαβα γιατι εχει ερημωσει εδω...χαχα

Τελεια αυριο που ειναι σαββατο θα τα φτιαξω με τον αντρα μου.αποκλειεται να μου τα φαει γιατι δεν ειναι του υγιεινου.ειδα κ επαθα να τον κανω να φαει μια σαλατα κ ενα φρουτο.περιττο να σου πω οτι πλεον στο βαφλας χαους καθε φορα τον κερνανε κ κατι,πρεπει να ειναι ο καλυτερος πελατης.κ ειναι κ τσιλιβιθρας.τα αυγα δεν τα μπορω με την τσίμπλα στο ματι.ισως αλλαξω λιγο τα ωραρια να τρωω μια φετουλα με μελι πρωι πρωι κ κατα τις 12 κανενα αυγο.σ ευχαριστώ πολυ παντως.

Τερμα δεξια ειναι η μπουμπου κ τερμα αριστερα ο μικρος.αν νιωσω κατι στο κεντρο δεν καταλαβαινω ποιος ειναι ακομα....χαχα αλλα συνηθως ειναι δεξια η αριστερα. Αντε παρεξηγηθηκε ο γλυκουλης μου κ κατι κανει τωρα....τρελοκομειο θα ειναι κ τα δυο αλλα ανυπομονω να μας διαλύσουν το σπιτι!!!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πωπω ερημια...πηγατε ολες στο φβ;;;; κριμα...:(

Εγω πηγα στο παθολογο το απογευμα και εχω φαρυγγιτιδα και οξεια βρογχιτιδα μαζι...τελεια;;; μου εφτιαξε το απογευμα! Σε συννενοηση με την γυναικολογο αρχισα αντιβιωση και εισπνεομενα για 1εβδομαδα...λογικα απο βδομαδα πρεπει να'μαι καλυτερα...αυτο που μ'εκνυριζει ειναι το μπουκωμα και οτι δ μπορω να κοιμηθω...δ μ επιτρεπει οτριβιν και αντε να ξεβουλωσει με τον φυσιολογικο! Μαυρο χειμωνα θα περασουμε...

Αστερακι τι ωραια με τα διδυμακια σου...το εξωμητριο που περασα ηταν διδυμα...πολυ ομορφη φαση,φανταζομαι!!!!

Καλο βραδυ να εχουμε! Bb....


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι γιατι δεν σε αφηνει οτριβιν; Το θεωρουσα ακινδυνο... Περαστικα σου κοπελα μου... Να γινεις γρηγορα καλα....

Αστερακι να κανω μια χαζη ερωτηση;;; Τωρα που εχουν χωρο τα διδυμα δεν παιζει να αλλαξουν πλευρα;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

μονη μου με αφησατε....

μαρακι αντι για οτριβιν μπορεις να παρεις απο το φαρμακειο(κ αν δεν το εχει, που συνηθως δεν το εχουν, να το παραγγειλεις) το sinus rinse το οποιο ειναι ενα μπουκαλι που βαζεις νερο κ ενα φακελακι αλατι(περιεχεται μεσα στη συσκευασια) κ πιεζεις μια το ενα ρουθουνι κ μια το αλλο κ κανεις πλυσεις στη μυτη. κανει δουλεια κ ειναι πολυ φυσικος τροπος.στο φαρμακειο κανει 30 ευρω νομιζω.ονλινε μπορεις να το βρεις γυρω στα 20. κ τα αδερφια μου το χρησιμοποιουν κ στα παιδια τους που ολη την ωρα εχουν μπουκωμενες μυτες απο τους παιδικους.

http://www.ofarmakopoiosmou.gr/gr/el/products/neilmed-sinus-rinse-original-kit-1-syskeyasia-60-fakelakia-systima-rinikon-plyseo-gia-enilikes-gia-tin-therapeia-tin-meiosi-ton-rinikon-symptomaton-apo-kryomata-allergiki-rinitida-riniki-symforisi-allergies-asthma-ka

αλλιως ειναι κ το physiomer ειδικα το ευκαλιπτος που ειναι στην ιδια λογικη δηλαδη ειναι θαλασσινο νερο απλα αυτο ειναι ετοιμο κ κατευθειαν το χρησιμοποιεις στην μυτη σου.αυτο κανει γυρω στα 10 ευρω στο φαρμακειο κ γυρω στα 6 ευρω ονλινε.

http://www.ofarmakopoiosmou.gr/gr/el/products/neilmed-sinus-rinse-original-kit-1-syskeyasia-60-fakelakia-systima-rinikon-plyseo-gia-enilikes-gia-tin-therapeia-tin-meiosi-ton-rinikon-symptomaton-apo-kryomata-allergiki-rinitida-riniki-symforisi-allergies-asthma-ka

προσωπικα το 1ο νομιζω πως κανει καλυτερη δουλεια κ ειναι αξιζει τα λεφτα του,χωρια που με τα φακελακια που εχει μεσα κραταει πολυ περισσοτερο.

φυσικα ρωτα τον γιατρο σου αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα γιατι αυτα ειναι 100% φυσικα καμια σχεση με τα οτριβιν κ ροναλ.

καθυ μου τα δικα μας εχουν το καθενα το δικο του σακο κ τον δικο του πλακουντα οποτε δεν επικοινωνουν κ απο την αρχη στον υπερηχο το καθενα εχει πιασει την δικη του θεση.βεβαια οσο μεγαλωνουν πιανουν ολη την κοιλια κ δεν νομιζω πως αργοτερα θα καταλαβαινω πιο ποδι ειναι ποιανου.αλλα γενικα σαν θεση δεν θα αλλαξουν.


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εχω επισκεψεις τον νονο του μικρου&ετσι καναμε βολτες λιγο παραπανω! Χτεμγυρω στις 3 δ τεξα&εβαλα οτριβιν...δ αντεχα αλλο!!! Σημερα υπαρχει μια σχετικη βελτιωση μπορω να πω...

Αστερακι, ειμαι&εγω εδω...απλα με το ποντικακι μ δ εχω&πολυ χρονο για ιντερνετ! Σ'ευχαριστω πολυ για τις προτασεις σου...σιγουρα θα παραγγειλω το 1ο για δοκιμη, γτ δ με βλεπω καλα ολο το χειμωνα! Αληθεια ποτε εχεις πητ&ποτε υπολογιζουν να στα παρουν;;


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κοριτσια;;;; Ερημωσε το καφε... Εγω επισης μαρακι βαζω κατω ακριβως απο την μυτη λιγο βιξ πριν κοιμηθω οταν εχω μπουκωμα. Δεν θεραπευει αλλα τουλαχιστον μπορω να αναπνευσω. Στην εγκυμοσυνη δεν ξερω αν επιτρεπεται βεβαια...

Αααα αστερακι ετσι εξηγειται....Εγω περιμενα να κανουν σβουρες...χαχαχα...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Είχα πάει να δω τη μπουμπουκίτσα της κολλητής μου, σωστό λουκουμάκι ήταν!!! :tongue:

Μαράκι μου, περαστικά, ακούγεται πακέτο, αλλά κάνε υπομονή, θα περάσει όταν κάνει τον κύκλο του κι ας είναι αυτή η τελευταία φορά που αρρωσταίνεις στην εγκυμοσύνη!

Ερήμωσε το καφέ μας, αλλά εγώ τόσα μνμ στο φβ αποκλείεται να μπω να διαβάσω, χάνω τη μπάλα με το μπίρι μπίρι και μου παίρνει όλη μέρα να 'μια κολλημένη εκεί, οπότε θα σας τα λέω εδώ και όποια μπαίνει!

Αστεράκι, το χτίσατε βλέπω το waffle House, σας έμαθαν κιόλας, χαχαχα! Εμείς τελικά μόνο 1 φορά έχουμε πάει κι ευτυχώς κρύωσε ο καιρός και δεν θα μπορούμε να κάτσουμε έξω οπότε ελπίζω να το γλυτώσουμε!

Λοιπόν, έχω κολλήσει με το βιβλίο της Πατσούρου, το άρχισα μετά το ταξίδι και έχω φτάσει στα μισά, είναι πολύ καλό! Ευτυχώς κρατάω και καμιά σημείωση για τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο και πιστεύω θα βοηθήσει! Λέω ν' ακολουθήσω και τη συμβουλή της και να πάω στις συναντήσεις του Συνδέσμου Θηλασμού να ξεστραβωθώ και να συζητήσω και με άλλες πιο έμπειρες από μένα και να 'χω και μια βοήθεια για μετά! Η φίλη μου που μόλις γέννησε, δεν είχε και πολυενημερωθεί, και βλέπω ότι της έπεσε λίγο δύσκολη η όλη φάση. Οπότε κάνουμε ό,τι μπορούμε!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα τζο εκει λεμε η καθεμια τον πονο της και περ ναει η ωρα... Αααα εχετε και μπεμπα στην παρεα... Τι καλα.... Καλα κανεις κ οργανωνεσαι απο τωρα... Εμεις να δουμε τι θα κανουμε...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Μαράκι ευτυχώς εμένα μου πέρασε κιόλας πολύ χαλαρά μόνο με πονόλαιμο! Την Δευτέρα μπαίνω στον 7ο και χαίρομαι τόοοοοοοοοοοοοοσο πολύ! Φτάνει ο καιρός...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...κ εγω δεν εχω fb...οποτε μη χανεστε απο εδω...περαστικα στις αρρωστουλες.εμενα με πιανει μπουκωμα οταν παω για υπνο.κρυωμενη δεν ειμαι...εγω σημερα ειναι 21 εβδομαδων αρα αυριο μπαιν στον 6ο!!!!!!το τικερακι δεν ειναι σωστο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζο το βιβλίο της πατσουρου έργω το τελείωσα κρασί κράτησα και Εγώ σημειώσεις...Το dvd το είδες;;;

Και εγώ έχω μπουκωμα ρεγγινακι μόνιμο..Το καταπολεμω με οτριβιν δε γίνεται αλλιώς..


wyEhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ρεγγίνα μου, σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου και χαίρομαι που ξέρεις τον γιατρό και μου λες κι εσύ τόσο καλά λόγια! Κι εμένα εδώ μέσα μου τον σύστησαν και διάβασα και μόνη πολύ προτού πάω σ' αυτόν. Κι εσύ εκεί τις κάνεις τις εξετάσεις; Με το καλό να μπεις 6ο, για πότε έφτασε δεν το πιστεύω! Μας μένουν 4 μήνες ακόμα, λίγο μου φαίνεται :cry: αλλά μετά θα δούμε τι φτιάξαμε!!!

Εμμάκι, ακόμα δεν το είδα, θα το δω κάποια στιγμή, αλλά έχω δει το σεμινάριο της πατσούρου στο youtube που ήταν πολύ περιεκτικό. Το ντιβιντι έχει τις στάσεις θηλασμού ή το σεμινάριο; Πάντως το βιβλίο είναι γραμμένο με πολλή αγάπη και σε πολύ νορμάλ τόνο και μ' άρεσε, καθόλου ακρότητες ή υπερβολές.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια... Πως ειστε;;; Με κολλησατε κι εμενα κι εχω μπουκωμα.... Εμμακι ωραιος ο κορεκτορας σου...χαχαχαχαχ...

Μολις ξυπνησα και θα φαω καμια φρυγανια με μελι το οποιο μελι δεν με ενθουσιαζε ποτε και τωρα το θελω με το βαζακι να το τρωω...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπριτσες!!

Μαρακι περαστικά σου ας είναι ή τελευταία φορά που αρρωσταινεις όλο το χειμώνα!!

Αστερακι τι ωραίο συναίσθημα με δύο μωρακια!! Άντε να περνάει ο καιρός να τα αγκαλιασουμε όλες επιτέλους!!

Εγώ την τρίτη έχω την β επιπέδου!! Ανυπομωνω έχει δώσει ρεσιτάλ ή μικρή μέσα έχουν γίνει πολύ δυνατές οι κλωτσιές της !! Ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω ότι το ζω αυτό το θαυματακι το περίμενα τόσο πολύ καιρό!!

Κορίτσια κ εγώ έχω μπουκωματακι το βράδυ και πολύ φτερνίσματος από την αρχή την εγκυμοσύνης!! Μάλλον είναι σύμπτωμα γιατί τέτοιο καιρό δεν νομίζω να έχω αλλεργία δεν έχει γύρη!! Την άνοιξη έλεγα είναι από τα λουλούδια αλλά μπα!! Συνεχίζετε!!

Σήμερα μουσακά !! Και τώρα ψηνω τυροπιτουλα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Eγώ ένα περίεργο πράγμα τις τελευταίες μέρες ταράζω το φυστικοβούτυρο!!!

Μάλλον το μπούκωμα είναι της εγκυμοσύνης, αφού το έχετε όλες, ρινίτιδα εγκυμοσύνης νομίζω!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...