Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Αστερακι τέλεια τα διδυμακια και ευχομαι τα καλύτερα μέχρι τέλους!

Μαρακι να τον χαίρεσαι τον γιοκα να είναι γερός να τον καμαρωνετε!!

Εγώ χθες είχα πάλι αιματολογο μου άλλαξε ένεση πάλι αλλά μου είπε ότι είμαι καλλημενη και να μην ανησυχω!

Ο αιματοκρίτης τέλειος!

Μου είπε επίσης ότι λόγο της αντιπικτικης αγωγής θα μπω προγραμματισμένα για τοκετό γιατί πρέπει ένα 24 Ώρο να μην έχω κάνει καθόλου ένεση!

Οπότε μου είπε 37 με 38 εβδομάδα

Θα συνεννοηθουμε και με τον γιατρό έχω ραντεβού την Δεύτερα!

Κατά τα αλλά οι κλωτσιές καλά πάνε !

Ρεγγίνα μου είπε κ αλλά μέρη γύρω απ την κοιλιά για να κάνω την ένεση και σωθηκα!

Επίσης έχω πονόλαιμο θα το περασω με χυμούς και σούπες!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Fountouki...εμένα με έχει διατηρήσει στην ίδια ποσότητα κ μου έδειξε πάλι πως να την κάνω και πάω καλύτερα απο μελανιές... Λογικό μου φαίνεται αυτό που λες με τον προγραμματισμένο αν κ δεν το έχουμε συζητήσει ακόμα. Ξέρω όμως κ εγώ οτι πρέπει να προηγηθεί ένα 24ωρο χωρίς ένεση. Μπορούμε να κάνουμε προγραμματισμένο φυσιολογικό δεν μπορούμε? Ρωτάω βλακεία?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα... Φουντουκι δεν το ηξερα οτι θα πας προγραμματισμενα. Τωρα το διαβασα. Νομιζω Ρεγγινα σου κανουν τεχνητους πονους για να πας φυσιολογικα. Αλλα εχω την εντυπωση οτι στο τελος καταληγουν σε καισαρικη πολλες απο αυτες τις περιπτωσεις λογω διαστολης....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τι μέλλουσες μαμάδες και μπαμπάδες!

Συνεχίζω τα νεότερα περί Agnotis με μερικά συμπεράσματα.

Είναι μεγάλο post ξανά...υπομονη! :)

- Απο τη Δευτέρα το μεσημέρι τους έχω στείλει email που περιμένω απάντηση για το ποιές πιστοποιήσεις έχουν οι πάνες. Λόγω φόρτου εργασίας μου είπαν οτι θα καθυστερήσουν να μου απαντήσουν. Σήμερα λοιπον Παρασκευή 30/10/2015 10:00 το πρωί και μετά από 2 εργάσιμες μέρες, ακόμη δεν μου έχουν στείλει τίποτα!

- Την Τρίτη και χθες μίλησα με δύο αρκετά έμπειρους φοροτεχνικούς για το θέμα του ΦΕΚ (επειδή ΔΕΝ αναφέρει ΜΟΝΟ λιανικό εμπόριο) και οι δύο μου είπαν το εξής αλλά με αντίστροφο τρόπο:

ΑΝ ΠΑΡΑΓΟΥΝ Η ΜΕΤΑΠΟΙΟΥΝ ΠΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΦΕΚ και ΤΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΚΕΙ - ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ.

Μου έδωσαν δύο εκδοχές:

Εκδοχή α): Ότι πουλάνε βάση "ιδιωτικής εττικέτας" δηλάδη: Συνεργάζονται με μια εταιρία που παράγει πάνες στην Ελλάδα και μετά βάζουν της δική τους εττικέτα (AGNOTIS) και πουλάνε το προϊόν ως δικό τους. Αυτό γίνεται πολύ συχνά, το βλέπουμε σχεδόν σε όλα τα Super Markets που πουλάνε διάφορα προϊόντα με δική τους επωνυμία ΑΛΛΑ αναφέρουν ποιό είναι το εργοστάσιο και που είναι το εργοστάσιο παραγωγής (http://www.megadis.gr/private_labels). Στην περίπτωση της AGNOTIS διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη περί αυτού γιατί δεν έχω κάποια συσκευασία στα χέρια μου για να μπορώ να την εξετάσω. Παρ'ολα αυτά γιατί να αποκρύπτουν αυτή την πληροφορία τηλεφωνικά; και όχι μόνο από εμένα, αλλά και από άλλους που κάλεσαν για να μάθουν. Και ποιό είναι αυτό το εργοστάσιο στην Ελλάδα που παραγάγει για λογαριασμό τους; τι πιστοποιήσεις έχει; που είναι οι εγκαταστάσεις του; ΛΟΓΙΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ

Εκδοχή β): Οτι οι πάνες εισάγονται από οποιδήποτε Κοινοτική ή μή κοινωτική χώρα, όπως από Βουλγαρία, Σκόπια (που είναι και λίγα τα μεταφορικά μέχρι Θεσσαλονίκη ή από Κίνα, Μπαγκλαντές, κτλ κτλ.

Σε αυτή την περίπτωση τα περιθώρια κέρδους είναι πολύ μεγαλύτερα από το να της παράγει με ιδιώτική εττικέτα κάπου στην Ελλάδα, και αυτό γιατί σε αυτές τις χώρες τα εργατικά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ, όπως επίσης και η ποιότητα των υλικών δεν είναι εφάμιλλη με τις πρώτες ύλες των Κοινωτικών Χωρών. Αυτό ίσως απότελεί κίνδυνο για την υγεία των βρεφών αλλά και αυτό να παραβλέψουμε, αποτελεί ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ και ΨΕΥΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ.

Για να πάρετε μια μικρή ιδέα (ομολογούμενος σωστή επιχηρματική κίνηση από πλευράς AGNOTIS) το ποσοτό κέρδους που έχουν είναι:

Αγορά Πάνας (που κοστίζει πολύ λιγότερα από την κατασκευή) ή

Εισαγωγή Πάνας (που κοστίζει ακόμη λιγότερα απο την Αγορά) ->

Διαφήμηση σε social media και πρωινάδικα που αφ'ενος το ίντερνετ έχει φτηνότερη διαφήμηση έναντι τηλεόρασης και τα πρωινάδικα είναι μια κι έξω άρα και εκεί έχει μικρό κόστος ->

Άμεση παράδοση από αποθήκη σε πελάτη, άρα δεν υπάρχει ο μεσάζων δηλάδη το Super Market που και εκεί πρέπει να πληρώσεις για να σε πουλάνε. Έτσι λειτουργουν πολλές εταιρίες. Δεν είναι κακό.

Θα ξανατονίσω εδω, οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΣΦΙΜΙΣΩ το προϊον ως προς θέμα ποιότητας, τιμής, εξυπηρέτησης. ΟΧΙ, θα ήταν λάθος μου. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ είναι η μυστικότητα που υπάρχει από πλευράς AGNOTIS για του που ΑΚΡΙΒΩΣ είναι οι εγκαταστάσεις τους. Με τη γυναίκα μου είδαμε στο facebook οτι έχουν ρωτήσει και άλλοι πιο παλιά από εμένα (από τον Απρίλιο συγκεκριμένα) χωρίς όμως να πάρει κανείς απάντηση. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μου είπε η κ. Χαριτοπούλου (τηλεφωνική εξυπηρέτηση, ευγενέστατη και αν μη τι άλλο κάνει τη δουλειά της και μπράβο της - δεν τα γράφω ειρωνικά αυτά, σέβομαι τη δουλειά των ανθρώπων) οτι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ γι'αυτο δε μου δίνουν πληροφορίες. Άντε κι εγώ είμαι ανταγωνιστής...είναι ανταγωνιστές που θέλουν να κατασκευάσουν πάνες και άλλα 10 τουλάχιστον άτομα που μέτρησα μεσω facebook να ρωτάνε το ίδιο πράγμα; ή συνομωτούμε όλοι μαζί για να τους κάνουμε κακό; πληροφορίες ζητάμε για το ΠΟΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η AGNOTIS!

Φιλικά,

Αλέξανδρος

Κι εγω που τους ρωτησα που κατασκευαζονται οι πανες μου διεγραψαν το σχολιο. Δεν μου ειπαν καν στο Καλοχωρι... Τι να πω.... Ελπιζω να εχεις καποιο νεο και να μας πεις τι γινεται τελικα...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!

ωχ περιπετιουλες ειχαμε αλλα ευτυχως ολα καλα.συνηθως τιποτα δεν ειναι τα πονακια αλλα καλυτερα να μας δει ο γιατρος να ησυχασουμε.Μια χαρα καθυ κ τζο τα αγορια σας!

τανιου κ εγω εχω ακουσει οτι ο διαβητης κυησης αντιμετωπιζεται μια χαρα με σωστη διατροφη.θα πεινασεις λιγο αλλα χαλαλι.λιγο εμεινε.

νυχτοπουλι κ το δικο σου ρεγγινα μου?δεν πειραζει αρκει που κουνηθηκε!

μια χαρα φουντουκακι. εμενα λιγο ανεβηκε.απο 27 πηγε 29.τουλαχιστον ανεβηκε. δεν πειραζει θα κλεισετε το ραντεβουδακι κ ολα μια χαρα!περαστικα σου!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου!

Ρεγγίνα μου προγραμματισμένα δεν είναι απαραίτητο μα γεννήσεις με καισαρική αλλά όπως και να έρθει δεν με πείραζει καθόλου αρκεί να γίνουν όλα όπως πρέπει και να είμαστε καλά μωρακια και μαμά!

Κάθυ μου ναι την Δεύτερα θα το συζητησω με τον γυναικολόγο μου και θα δω τι θα μου πει και ο ίδιος!

Πάντως σκέφτομαι ότι αν με πιάσουν πόνοι νωρίτερα και σπάσουν τα νερά και έχω κάνει την ένεση το πρωί τι θα γίνει? Θα ρωτησω!

Ρεγγίνα μου έδωσε την ivor την ένεση τέλος με τις innohep για να δούμε !

Πάντως μου είπε ότι 6 ώρες μετά τον τοκετό θα τις ξεκινησω πάλι για έξι εβδομάδες δηλαδή μέχρι να σαραντησω !

Αστερακι θα ανέβει κι άλλο όσο περνάνε οι εβδομάδες και εγώ είχα 26 και πήγε 34 και ανεβαίνει!! Υπομονή εσένα παίρνουν και τα δύο τα ζουζουνακια και μπορει γι αυτό να σου αργεί να ανέβει!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και συγγνωμη που παρεμβαινω στην ομαδα σας.

Καταρχην με το καλο τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συντομα ολες μας ως μανουλες.

Θα θελαμε να γνωριζετε καποια βασικα για εμας.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εξωσωματικης ,2 εκ των οποιων,μια βιοχημικη και μια παλλινδρομη.

Το Σεπτεμβριο καναμε μια ακομα προσπαθεια και εχουμε παγωτινια.

Αυτο το μηνα θελουμε να κανουμε μια ακομα προσπαθεια .Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και κανουμε εκκληση σε οποιο κοριτσι ισως περρισεψαν φαρμακα και εχει την καλοσυνη για να μπορεσουμε να πραγματοποιησουμε την προσπαθεια μας!

Ευχομαστε να μην γιναμε φορτικοι ή ενοχλητικοι,σας ευχομαστε παντα ευτυχια στις οικογενειες σας!

Ευχαριστουμε θερμα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τι μέλλουσες μαμάδες και μπαμπάδες!

Συνεχίζω τα νεότερα περί Agnotis με μερικά συμπεράσματα.

Είναι μεγάλο post ξανά...υπομονη! :)

- Απο τη Δευτέρα το μεσημέρι τους έχω στείλει email που περιμένω απάντηση για το ποιές πιστοποιήσεις έχουν οι πάνες. Λόγω φόρτου εργασίας μου είπαν οτι θα καθυστερήσουν να μου απαντήσουν. Σήμερα λοιπον Παρασκευή 30/10/2015 10:00 το πρωί και μετά από 2 εργάσιμες μέρες, ακόμη δεν μου έχουν στείλει τίποτα!

- Την Τρίτη και χθες μίλησα με δύο αρκετά έμπειρους φοροτεχνικούς για το θέμα του ΦΕΚ (επειδή ΔΕΝ αναφέρει ΜΟΝΟ λιανικό εμπόριο) και οι δύο μου είπαν το εξής αλλά με αντίστροφο τρόπο:

ΑΝ ΠΑΡΑΓΟΥΝ Η ΜΕΤΑΠΟΙΟΥΝ ΠΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΦΕΚ και ΤΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΚΕΙ - ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ.

Μου έδωσαν δύο εκδοχές:

Εκδοχή α): Ότι πουλάνε βάση "ιδιωτικής εττικέτας" δηλάδη: Συνεργάζονται με μια εταιρία που παράγει πάνες στην Ελλάδα και μετά βάζουν της δική τους εττικέτα (AGNOTIS) και πουλάνε το προϊόν ως δικό τους. Αυτό γίνεται πολύ συχνά, το βλέπουμε σχεδόν σε όλα τα Super Markets που πουλάνε διάφορα προϊόντα με δική τους επωνυμία ΑΛΛΑ αναφέρουν ποιό είναι το εργοστάσιο και που είναι το εργοστάσιο παραγωγής (http://www.megadis.gr/private_labels). Στην περίπτωση της AGNOTIS διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη περί αυτού γιατί δεν έχω κάποια συσκευασία στα χέρια μου για να μπορώ να την εξετάσω. Παρ'ολα αυτά γιατί να αποκρύπτουν αυτή την πληροφορία τηλεφωνικά; και όχι μόνο από εμένα, αλλά και από άλλους που κάλεσαν για να μάθουν. Και ποιό είναι αυτό το εργοστάσιο στην Ελλάδα που παραγάγει για λογαριασμό τους; τι πιστοποιήσεις έχει; που είναι οι εγκαταστάσεις του; ΛΟΓΙΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ

Εκδοχή β): Οτι οι πάνες εισάγονται από οποιδήποτε Κοινοτική ή μή κοινωτική χώρα, όπως από Βουλγαρία, Σκόπια (που είναι και λίγα τα μεταφορικά μέχρι Θεσσαλονίκη ή από Κίνα, Μπαγκλαντές, κτλ κτλ.

Σε αυτή την περίπτωση τα περιθώρια κέρδους είναι πολύ μεγαλύτερα από το να της παράγει με ιδιώτική εττικέτα κάπου στην Ελλάδα, και αυτό γιατί σε αυτές τις χώρες τα εργατικά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ, όπως επίσης και η ποιότητα των υλικών δεν είναι εφάμιλλη με τις πρώτες ύλες των Κοινωτικών Χωρών. Αυτό ίσως απότελεί κίνδυνο για την υγεία των βρεφών αλλά και αυτό να παραβλέψουμε, αποτελεί ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗ και ΨΕΥΤΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ.

Για να πάρετε μια μικρή ιδέα (ομολογούμενος σωστή επιχηρματική κίνηση από πλευράς AGNOTIS) το ποσοτό κέρδους που έχουν είναι:

Αγορά Πάνας (που κοστίζει πολύ λιγότερα από την κατασκευή) ή

Εισαγωγή Πάνας (που κοστίζει ακόμη λιγότερα απο την Αγορά) ->

Διαφήμηση σε social media και πρωινάδικα που αφ'ενος το ίντερνετ έχει φτηνότερη διαφήμηση έναντι τηλεόρασης και τα πρωινάδικα είναι μια κι έξω άρα και εκεί έχει μικρό κόστος ->

Άμεση παράδοση από αποθήκη σε πελάτη, άρα δεν υπάρχει ο μεσάζων δηλάδη το Super Market που και εκεί πρέπει να πληρώσεις για να σε πουλάνε. Έτσι λειτουργουν πολλές εταιρίες. Δεν είναι κακό.

Θα ξανατονίσω εδω, οτι ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΣΦΙΜΙΣΩ το προϊον ως προς θέμα ποιότητας, τιμής, εξυπηρέτησης. ΟΧΙ, θα ήταν λάθος μου. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ είναι η μυστικότητα που υπάρχει από πλευράς AGNOTIS για του που ΑΚΡΙΒΩΣ είναι οι εγκαταστάσεις τους. Με τη γυναίκα μου είδαμε στο facebook οτι έχουν ρωτήσει και άλλοι πιο παλιά από εμένα (από τον Απρίλιο συγκεκριμένα) χωρίς όμως να πάρει κανείς απάντηση. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μου είπε η κ. Χαριτοπούλου (τηλεφωνική εξυπηρέτηση, ευγενέστατη και αν μη τι άλλο κάνει τη δουλειά της και μπράβο της - δεν τα γράφω ειρωνικά αυτά, σέβομαι τη δουλειά των ανθρώπων) οτι ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ γι'αυτο δε μου δίνουν πληροφορίες. Άντε κι εγώ είμαι ανταγωνιστής...είναι ανταγωνιστές που θέλουν να κατασκευάσουν πάνες και άλλα 10 τουλάχιστον άτομα που μέτρησα μεσω facebook να ρωτάνε το ίδιο πράγμα; ή συνομωτούμε όλοι μαζί για να τους κάνουμε κακό; πληροφορίες ζητάμε για το ΠΟΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η AGNOTIS!

Φιλικά,

Αλέξανδρος

Μπορώ να κάνω μια ερώτηση? ?? ? Γιατί δεν ανοίγεις ένα ποστ με το θέμα agnotis και τα γράφετε αυτά εδώ στης μανούλες Ιανουαρίου και αποτι παρατήρησα γράφεται από δύο διαφορετικά προφίλ που δημιουργήθηκαν στης 26-10 και τα δύο και έχετε από 3 δημοσίευσης και τα δύο... .. Εμένα προσωπικά αυτό μου φαίνεται πιο ύποπτο από της πάνες agnotis... ..


texlp1.png

Σ αγαπάω μπεμπη μου...

2938907x3jgvg2top.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννούλα, εύχομαι να τα βρείτε και η επόμενη να 'ναι η υπερτυχερή, κοπέλα μου!

Ρε σεις, τελικά εγώ κι η Ρεγγίνα θα γεννήσουμε τελευταίες δηλαδής;;; :tongue: Το αστεράκι έχει διδυμάκια, οπότε ισχύουν άλλες πητ, το φουντούκι πάει λίγο νωρίτερα, Ρεγγίνα μου, εδώ θα μείνουμε, χαχαχα! Εγώ ήθελα κ να περάσει αργά αργά, ορίστε τώρα, θα μείνω να γεννήσω μαζί σου! :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα, εύχομαι να τα βρείτε και η επόμενη να 'ναι η υπερτυχερή, κοπέλα μου!

Ρε σεις, τελικά εγώ κι η Ρεγγίνα θα γεννήσουμε τελευταίες δηλαδής;;; :tongue: Το αστεράκι έχει διδυμάκια, οπότε ισχύουν άλλες πητ, το φουντούκι πάει λίγο νωρίτερα, Ρεγγίνα μου, εδώ θα μείνουμε, χαχαχα! Εγώ ήθελα κ να περάσει αργά αργά, ορίστε τώρα, θα μείνω να γεννήσω μαζί σου! :tongue:

Ευχαριστουμε τοσο πολυ κοριτσι μου,οι ευχες ειναι τοσ ο πολυτιμες!

Με το καλο το μωρακι σας!

Φιλακια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και συγγνωμη που παρεμβαινω στην ομαδα σας.

Καταρχην με το καλο τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συντομα ολες μας ως μανουλες.

Θα θελαμε να γνωριζετε καποια βασικα για εμας.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εξωσωματικης ,2 εκ των οποιων,μια βιοχημικη και μια παλλινδρομη.

Το Σεπτεμβριο καναμε μια ακομα προσπαθεια και εχουμε παγωτινια.

Αυτο το μηνα θελουμε να κανουμε μια ακομα προσπαθεια .Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και κανουμε εκκληση σε οποιο κοριτσι ισως περρισεψαν φαρμακα και εχει την καλοσυνη για να μπορεσουμε να πραγματοποιησουμε την προσπαθεια μας!

Χρειαζομαστε 3.600 μοναδες ενεσεις μενοπουρ-MENOPUR.

Ευχομαστε να μην γιναμε φορτικοι ή ενοχλητικοι,σας ευχομαστε παντα ευτυχια στις οικογενειες σας!

Ευχαριστουμε θερμα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μου σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου πολύ συντομα να γεμίσουν οι αγκαλιες σας και να σταματησετε να ταλαιπωρηστε!

Εγώ είμαι από εξωσωματική αλλά δυστυχώς έκανα δύο προσπάθειες και μου τελείωσαν εντελώς και μου δάνεισαν και από το κέντρο μου!

Αν είχα πολύ ευχαριστως θα σου τις έδινα γιατί ξέρω ότι το κόστος είναι μεγάλο!

Ο γιατρός σου ή το κέντρο που θα κανείς την εξωσωματική δεν έχουν να σου δανεισουν?

Θυμάμαι πολλές κοπέλες που τους περισσευαν κουτιά και τα έδιναν ή στον γιατρό ή στο κέντρο το ειδα και με τα μάτια μου συμβαίνει συχνά και τα δίνουν για να βοηθήσουν κ αυτοί με την σειρά τους ζευγάρια που δεν έχουν να παρουν!

Εύχομαι σύντομα να μας φέρεις ευχάριστα !


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μου σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου πολύ συντομα να γεμίσουν οι αγκαλιες σας και να σταματησετε να ταλαιπωρηστε!

Εγώ είμαι από εξωσωματική αλλά δυστυχώς έκανα δύο προσπάθειες και μου τελείωσαν εντελώς και μου δάνεισαν και από το κέντρο μου!

Αν είχα πολύ ευχαριστως θα σου τις έδινα γιατί ξέρω ότι το κόστος είναι μεγάλο!

Ο γιατρός σου ή το κέντρο που θα κανείς την εξωσωματική δεν έχουν να σου δανεισουν?

Θυμάμαι πολλές κοπέλες που τους περισσευαν κουτιά και τα έδιναν ή στον γιατρό ή στο κέντρο το ειδα και με τα μάτια μου συμβαίνει συχνά και τα δίνουν για να βοηθήσουν κ αυτοί με την σειρά τους ζευγάρια που δεν έχουν να παρουν!

Εύχομαι σύντομα να μας φέρεις ευχάριστα !

Ποσο χαιρομαι που γεμιζω ευχες κοριτσια μου!!!!

Ειναι τοσο πολυτιμες!μου δινουν τοσο δυναμη να συνεχισω!Σε ευχαριστ απο καρδιας κοριτσι μου,με το καλο το μωρακι σου!

Στο κεντρο τονεχουμε πει,αν υπαρχει κατι θα μας ενημερωσουν ,αλλα δυσκολο γιατι απο οτι εχω καταλαβει παει με προτεραιοτητα.Υπαρχουν σιγουρα και αλλες κοπελες που εχουν αναγκη και ειναι ηδη σε προσπαθεια ή πιομπριν απο εμας.

Εχει ο Θεος!

Σε υπερευχαριστω για τονενδιφερον!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...