Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ .

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΡΩΤΑΣ !!!!

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΤΖΟ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΙΣΕ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΜΕΝΑ

ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛ ΤΑ ΠΛΥΣΗΜΑΤΑ

ΑΡΧΙΖΩ Κ ΚΑΝΩ ΣΗΜΗΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ .

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΡΩΤΑΣ !!!!

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΤΖΟ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΙΣΕ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΧΕΣ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΜΕΝΑ

ΠΩΣ ΠΑΝΕ Η ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛ ΤΑ ΠΛΥΣΗΜΑΤΑ

ΑΡΧΙΖΩ Κ ΚΑΝΩ ΣΗΜΗΕΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ

Ευχαριστω τοσο πολυ κοριτσι μου!εχω λαβει τοσες ευχες σημερα,εχω συγκινηθει τοσο πολυ!ειναι τοσο μεγαλη η δυναμη που μου δινετε να συνεχισουμε!

Τα φαρμακα ειναι το πρακτικο κομματι,και ας λειπουν το συναισθηματικο μου εχει γεμισει!Σας υπερευχαριστω!

Με το καλο το μωρακι σςς κοριτσι μου! Χιλια ευχαριστω!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟΧΕΙΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ Κ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ?

ΜΗΠΩς ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ Κ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΤΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!! Αννουλα σας ευχομαι ολοψυχα σε μερικους μηνες να κρατατε στην αγκαλια σας 1 η και 2 αγγελουδακια!!!!!! Μπες και στις ομαδες με μανουλες στο φβ. Η και θηλασμου ακομα. Πιο ευρυ κοινο θα εχεις εκει!!!!!


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Πώς περνάμε το ΣΚ; Εμένα λείπει το έτερον ήμισυ και χαζολογάω με τις ξαδέρφες μου :tongue: θα μου λείψουν λίγο αυτά μετά, πάντα θα υπάρχει κι ένας τρίτος στην παρέα, κλαψιάρης :lol:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

είχα γράψει ένα μεγάλο μήνυμα και με πέταξε!!!

Λοιπόν, χθες είχα πάει για εξετάσεις θυρεοειδούς και ψώνια και γύρισα πτώμα. Δεν ξέρω αν είχα συσπάσεις γιατί δεν καταλαβαίνω αυτό το πέτρωμα (μπορείτε να με πείτε και χαζή αλλά δεν) αλλά σίγουρα είχα ενοχλήσεις (μέσα σε αυτές και πρησμένο έντερο). Ευτυχώς με ξεκούραση την υπόλοιπη μέρα είμαι καλύτερα αλλά και σήμερα θα κρεβατωθώ.

Έχουμε και λέμε:

Annoula δυστυχώς δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω, μπορώ όμως να σου στείλω τη θετική μου ενέργεια και να ξέρεις οτι πιστεύω πως όταν θέλουμε κάτι πολύ θα έρθει, ίσως κάποιες μανούλες τις ταλαιπωρήσει παραπάνω αλλά θα έρθει.

Jo μου καλά να περάσεις άνευ συζύγου...έχεις δίκιο μαζί θα γεννήσουμε (λογικά) γιατί ακόμα και αν μπω κ εγώ με προγραμματισμένο λόγω ηπαρίνης, θα πέσω πάνω σου! Πάντως κ εγώ απολαμβάνω το χρόνο και μου αρέσει που είμαι έγκυος, αρκεί ναι κυλάει καλά.

Αχ κορίτσια με πιάνουν τα ορμονικά μου και πανικοβάλλομαι και μετά αναρωτιέμαι γιατί κάνω έτσι αφού όλα πάνε καλά;τρέλα! Ευτυχώς τα λέω σε εσάς!

Link to comment
Share on other sites

Ρεγγίνα, μια απ' τα ίδια, ή πολύ χαζή είμαι ή δεν κάνω συσπάσεις. Κι εγώ όταν δω τσίτωμα ή πρήξιμο κ.λπ. το θεωρώ σύσπαση πια και ξεκουράζομαι, τι στο καλό, ο δικός μας οργανισμός σε τέτοια "μορφή" το στέλνει το μήνυμα "ξεκουράσου". Πάντως πάντοτε με βοηθάει να ξαπλώσω.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω Jo μου πάντως κ εμένα η ξεκούραση μου έκανε καλό...κοιμήθηκα πάλι κατά τις 7, αφού είχα ακούσει τις κλωτσιές του μπέμπη μου κ τώρα είμαι πολύ καλύτερα... Μήνυμα του οργανισμού είναι κ σου λέει Stop δεν είσαι μόνη σου για να περπατάς χιλιόμετρα στα ψώνια όπως έκανες...ο "συγκάτοικος" θέλει ξεκούραση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστουμε απο καρδιας για την συμπαρασταση και τις υπεροχες ευχες σας!Μας προσφερετε απιστευτη δυναμη και τοσο θετικη ενεργεια!

Καθε καλο στις οικογενειες σας,παντα χαρες!

Ζητω συγγνωμη αν δεν εχω απαντησει σε ολα τα μηνυματα κοριτσιων,παρακολουθω τις απαντησεις απο πολλες ομαδες και ισως καποια κοπελα μου εχει ξεφυγει.

Αν εχετε καποιο νεοτερο για τα φαρμακα που καναμε εκκληση(3.600 μοναδες Μενοπουρ-Menopur),παρακαλουμε πολυ στειλτε μας ενα προσωπικο μηνυμα γιατι ισως δεν δουμε την αναρτηση.

Ευχαριστουμε απο καρδιας!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλο μηνα κοριτσακια μου

Εγω αυτη τη βδομ μπαινω 30η εβδομ

Αλλες 10 κ αν αφαιρεσουμε κ δυο βδομ που θα μπω νωριτερα ουουου 8?????!!!!!!

Ουαου κοντευουμε

Περασατε ομορφα?

Πολλα φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Rose μου, κοντεύεις!!! Τπτ δε σου έμεινε, θα περάσει σα νερό και με τον μεγάλο σου παρέα!

Εγώ όλο τρώω, είναι φοβερό αυτό που μου συμβαίνει! :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζο μου μην αγχωνεσαι τρωγε εισαι φιτ !!!!!!!!!!

κ γω αυτο κανω αλλα με φουσκωνουν ο σιδηρος κ τα αλλα που παιρνω

παντως στανταρ την ημερα θα φαω ενα γλυκακι πουρακι θαναι καπρις η μπισκοτακι εγω θα το χτυπησω

αυτη τη βδομ θα παω να τον δω τον μπουμπιρακο μου κ μεσα νοεμβρη εχω κ το ντομπερ

Link to comment
Share on other sites

εν το μεταξυ κοιταω φωτογραφιες του μεγαλου μου απο τη στιγμη που γεννηθηκε μεχρι σημερα ταχουμε φτιαξει ανα μηνα κ μετα ανα χρονια

κοριτσια σε διαφορα δεκα ημερων ειναι αλλα μωρακια θα παθετε πλακα με το ποσο γρηγορα μεγαλωνουν κ περνουν οι μερες οι μηνες κ τα χρονια

ναι μεν με κουραση κλεισουρα ξενυχτια αλλα η δυναμη που αντλουμε απο αυτες τις φατσουλες ειναι αλλο πραγμα

κ μια συμβουλη στην οποια πιστευω θα συμφωνησει κ το μαρακι ως δευτεροτοκη

το πρωτο παιδακι γυριζει τη ζωη του ζευγαριου 360 μοιρες την αλλαζει την ομορφαινει κ την ολοκληρωνει

ευκολη η μεταβαση κ η αλλαγη αυτη δεν ειναι

θα υπαρξουν εντασεις

εμεις οι γυναικες με τα ορμονικα μας τα ξενυχτια την κουραση την αλλαγη στην εμφανιση τη ρουτινα ολα αυτα μας κανουν κ ψηλοφρικαρουμε

περναμε μια φαση περιεργη νομιζουμε οτι οι αντρες μας δε μας καταλαβαινουν

ΕΝΩ παλι εκεινοι προσπαθουν αλλα απο τη δικια τους οπτικη γωνια τα βλεπουν τα πραγματα

τι θελω να πω η λυση ειναι μια

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

απο τωρα κ κυριως μετα για το πως νιωθουμε τα συναισθηματα μας τις ανασφαλειες μας ΟΛΑ

ΜΗ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΠΤ ΜΕΣΑ ΣΑΣ

με ηρεμο τροπο κ ολα μπαινουν στο δρομο τους κ θαρθρι κ η βοηθεια τους κ κυριως η ψυχολογικη τους στηριξη γιατι ειναι αληθεια τη χρειαζομαστε

κ τοτε πιστευω το ζευγαρι πραγματικα γινεται ΕΝΑ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ

ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ

ΑΥΤΑ

ΤΑ ΟΛΙΓΑ

Α Κ ΑΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

rose είσαι πολύ κοντά ε? τελική ευθεία... εγώ περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να πάρω το γιατρό γιατί νιώθω κάτι πονάκια- ήπιες κράμπες- στη μέση (ενδέχεται να φταίει κ το έντερο) αλλά λέω να τον πάρω ένα τηλ να ησυχάσω..Jo τρώγε όσο θες.... με τέτοια φωτό δεν έχεις ανάγκη....

Rose και Μαράκι, αυτές οι ανησυχίες και οι φόβοι με το παραμικρό πονάκι στη δεύτερη εγκυμοσύνη είναι τόσο έντονοι ή τις περνάτε πιο χαλαρά? Ρωτάω γιατί εμένα με έχει πιάσει τρέλα 2-3 μέρες τώρα... αφού κλαίω χωρίς λόγο! Αφήστε τα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...