Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Μαράκι μου, μεγεία το όμορφο τικεράκι! Μαγική εποχή τα Χριστούγεννα κ το μωράκι που έρχεται!

Ρε κορίτσια, πιο πολλά τα πράγματα του μπέμπη; Για δώστε μου μια ιδέα τι χρειάζομαι για το μπέμπη γιατί δεν το 'χα υπολογίσει καθόλου έτσι! Φαντάστηκα να ρίξω 3-4 φορμάκια, 1 κουβερτούλα και 2 πάνες αγκαλιάς και αυτά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Προσπαθω να γραψω κ με πεταει εξω

Τζο μου οχι μια βαλιτσα μονο θα παρω τη δικη μου κ μεσα θα βαλω δυο πανουλες αγκαλιας κ κανενα πετσετακι για γουλιτσες

Η τσαντα του μπεμπη που ειπα ειναι η τσαντα αλλαξιας δλδ καροτσιου που θα μου τη φερουν τη μερα που θα φευγουμε για να τον ντυσω

Δε θαχω του μωρου πολλα γιατι στα ιδιωτικα ταχουν ετοιμα ενω στα δημοσια νοσοκ τα παιρνεις ολα

Link to comment
Share on other sites

Επισης κοριτσακια να χετε μαζι σας σαγιοναρες για μες τη μπανιερα του νοσοκ λογω μικροβιων κ κανονικες παντοφλιτσες για το δωματιο

Ναχετε υποψην σας μες τα δωμ κανει τρομερη ζεστη μη παρετε βαριες πυζαμες φανελακια κ κατι ελαφρυ να μπαινοβγαινει ςυκολα απο πανω

Επισγς παρτε μια λιγο πιο στητη να το πω οχι πολυ ψηλη ρομπιτσα διοτι με αυτες τις φανταστικες τερατοσερβιεττες που δινουν διαγραφουν κ διαφανιζουν τα παντα

Παρτε ναναι λιγο πιο χοντρες να νιωθετε ανετα

Link to comment
Share on other sites

Μια λίγο πιο χοντρή ρομπίτσα κι από μέσα...νεγκλιζέ γιατί κάνει και ζέστη, χαχαχα! Ωραία, άρα ο μπεμπάκος δεν θέλει κ πολλά, ούτε πάνες δηλ., ε, μερικές θα πάρω να 'μαι σίγουρη, τα δικά μου νομίζω θα 'ναι πολλά, ατέλειωτη είναι η λίστα! Εσώρουχα μιας χρήσης να πάρω; Σας είχαν βολέψει;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια.

Ειμαι πολυ καλυτερα!Jo μου κ εγω τα ιδια εκανα το Σαββατο οποτε ξεκουρασου κ θα περασουν τα πονακια.Καλοριζικα τα ψωνια...κ εγω πηγα κ τα βρηκα ολα κ μεχρι τα Χριστουγεννα θα τα εχω παρει υπολογιζω.θα αρχισω με προικα απο βδομαδα,κουνια κλπ τελος του μηνα κ μετα τα ψιλοπραγματα...βαλιτσα μολις μπω στο μηνα μου.αυτα...παντως οι αντοχες μας δεν ειναι οι ιδιες ε;εγω εχω καποιες κοινωνικες υποχρεωσεις μεχρι τις 15/11 κ μετα βουρ στα ψωνια....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

με γεια τα ψωνια σας τζο!κ με το καλο κ εσυ ρεγγινα μου!!!

καλε τοσα πραγματα θελουμε?εγω μονο τις πιτζαμες ειχα στο μυαλο μου.πωπω ακου 2 βαλιτσουλες....εγω θα θελω 3?χαχα!!!


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς πήγαμε την Δεύτερα και είδαμε την μπουμπουκα ! Ήταν πολύ καλά χασμουριοταν και μας χαμογέλασε κιόλας μου έδωσε ο γιατρός πολλές φωτό από αυτή τη φάση μου είπε δεν έχω ξανά πετύχει τοσο καθαρη φωτό με χαμόγελο από την κοιλιτσα!

Αχ το κουκλακι μου θα τρελαθω!

Όλα τα βρήκε τέλεια αμνιακα πλακούντα μου έκανε και ντομπλερ και μας ζύγισε 1400 μεγάλωσαμε πολυυυ μας την έβγαλε 3 εβδομάδες πιο μεγάλη! Μου είπε ότι θα είναι μεγάλο μωρό γιατί είμαι ψηλή και συνήθως ή μαμαδες ή ψηλές βγάζουν μπολικα νινακια ! Ας είναι γερό και ας βγει όσο θέλει !

Από ψώνια πήραμε το καρότσι μόνο αλλά έχουμε δει κρεβατακι και προίκα κουβερτουλα στρωματακι και τα υπόλοιπα τα ψιλά που μένουν ρουχαλακια σεντονακια εσωρουχακια κτλ πρέπει να βγω σε μια μέρα και να τα πάρουμε γιατί αρχισα να ποναω στην πλάτη στην μέση και στο πόδι τον αριστερό και φαντάζομαι ότι όσο μεγαλώνουν τα μωρακια μας τόσο πιο πολύ θα δυσκολευομαστε!

Θέλω κ εγώ να δω για την βαλίτσα του νοσοκομείου αλλά νιώθω ότι έχω ακόμα καιρό να την κάνω !

Τώρα επόμενο ραντεβού τέλος Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου θα δούμε ποτέ θα βολεψει!

Αχ κορίτσια πλησιάζει ο καιρός και εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα τέλεια!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο fountouki μου...κοπελάρα έχεις. Εγώ ραντεβού στις 19/11. Όπως θα είδες κ εγώ απο πονάκια καλά πάω...Κ εγώ με τη βαλίτσα δε θέλω να ασχοληθώ ακόμα αλλά με τα υπόλοιπα σιγά σιγά πρέπει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα

Φουντουκακι μεγεια το καροτσι με το καλο τα υπολοιπα

Κοριτσαρα η μπεμπουλα σου μπραβο

Ρεγγινακι μπραβο που ξεκουραστηκες

Μπηκα 30η εβδομαδα κ αυριο εχω γιατρο ελπιζω ολα καλα ναναι

Σηνερα φαγαμε λαχανοντολμαδες μιαμ μιαμ

Εγω λετε πρεπει σιγα σιγανα τη φτιαχνω?

Ποτε λετε να στρωσετε χαλια?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Αστεράκι, σε χάσαμε! Πώς τα πας;

Τη βαλίτσα λέω να την κάνω τώρα κ σιγά σιγά γιατί πρώτον έχουν εξαντληθεί οι δυνάμεις μου κ θα βγαίνω τώρα για 2ωρα ψώνια (όχι 8ωρα :mrgreen: μ' έχουν όλοι στη μπούκα ότι περπατάω πολύ, τελοσπάντων, κ μ' έχουν πρήξει) και επειδή έχει το 10ήμερο κ βαρέθηκα να κοιτάω και να ξανακοιτάω, τώρα θα πάω κι ό,τι μ' αρέσει το αγοράζω, θέλω να 'ναι 8ο έτοιμη γιατί ποτέ δεν ξέρεις (φτου φτου, μακριά).

Λοιπόν, κορίτσια, λέω να βάλω ξανά ένα πινακάκι με όσες μπαίνουμε τελευταία γιατί μαζευτήκαμε πολλές και μπερδευόμαστε, να συγκεντρώσω τις γέννες αυτών που μιλάμε εδώ μέσα κι όποια άλλη θέλει μπαίνει κ τη βάζω ξανά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας!!! :tongue::tongue::tongue:

  • rose1981...........................ΠΗΤ 10/1...μπεμπάκος
  • Κathie90 ..........................ΠΗΤ 16/1...μπεμπάκος
  • Theanood..........................ΠΗΤ 22/1...μπεμπούλα
  • Τaniou...............................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • makon................................ΠΗΤ 28/1...μπεμπάκος
  • μαράκι 27............................ΠΗΤ 3/2...μπεμπάκος
  • Jo sephine .........................ΠΗΤ 4/2...μπεμπάκος
  • fountouki89.......................ΠΗΤ 7/2...μπεμπούλα
  • littlestar.............................ΠΗΤ 10/2 μπεμπάκος + μπεμπούλα
  • reggina2016.......................ΠΗΤ 13/2 μπεμπάκος
  • TZINA1990.....................ΠΗΤ 15/2 μπεμπάκος + μπεμπούλα


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, ρόουζ! Τελικά σε ποιο μαιευτήριο γεννάς; είσαι πρώτη, ναι, γι' αυτό το έβαλα γιατί έχουμε ανακατατάξεις και θα μπερδευόμασταν!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...