Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

ευχαριστώ πολύ, τώρα περαστικά και στον μικρούλη μας, είναι με συναχάκι, δέκατα και πολύ κακοκεφιά.

Μας έφαγε και τούμπα με τα μούτρα σε πλακάκι, και έχει κάνει καρούμπαλο και κοκκινίλα όοοολη η δεξιά πλευρά από τη μυτούλα μέχρι και το κούτελο!!!

 

Καλή Κυριακή σε όλους


Jr3pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!

Γμνθ σας καταλαβαίνω με το σύγκαμμα δε θα πει τίποτα. Περαστικά σας. Μην ανησυχείς, θα περπατήσει η μπουμπού. Και η δική μου προτιμάει ακόμα το μπουσούλημα παρότι περπατάει με πολλά βήματα. Θέλουν χρόνο.

Λίλα ωχ τι τούμπα έφαγε. Περαστικά και στη μαμά σου και στον μικρό.

Με καλαμάκι πίνουμε κι εμείς το νερό. Όχι από παιδικό ποτηράκι όμως. Ένα που έχουμε έπιανε μούχλα παρά το καθάρισμα γιατί κάποια σημεία δεν ανέπνεαν καθόλου. Έτσι της βάζω κάθε μέρα και άλλο καλαμάκι σε κανονικό ποτήρι και κάνουμε τη δουλειά μας. Θα αρχίσω σύντομα και το γάλα με καλαμάκι. Εμείς είμαστε 9700 και 78 πόντους. Μας έχουν μακρύνει τα μαλλάκια. Έχουμε γκρινίτσα γενικά αλλά μέχρι να μιλήσουν πώς αλλιώς να δείξουν ότι κάτι θέλουν ή τα ενοχλεί; Μας προφταίνει στο πι και φι σε όποιο σημείο του σπιτιού κι αν πάμε εγώ ή ο μπαμπάς και θέλει να συμμετέχει σε ότι κάνουμε. Αν κάτι τρώμε γκρινιάζει να της δώσουμε μια μπουκιά, κάνει 3 βήματα ώσπου να καταπιεί και ξανάρχεται γκρινιάζοντας για την επόμενη μπουκιά κλπ. Θα βάλουμε άμεσα προστατευτικό δίχτυ στις βεράντες για να την αφήνουμε ελεύθερη κι εκεί τώρα που θα αρχίσουμε να έχουμε ανοιχτές πόρτες. Βάλατε εσείς; Σκέφτομαι πόσο ψηλό να είναι για να μην εκσφενδονίζει αργότερα πράγματα από πάνω. Το στηρίξατε με πασαλάκια λογικά ε;

Φιλιά σε όλες! Καλό υπόλοιπο Κυριακής! Καλές βόλτες!

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας !! λιλλα απο κουτουλιες κ μελανιες τα αγορια αλλο τιποτα,ηταν ριψοκινδυνοι κ γρηγοροι, η μικρη ειναι προσεκτικη, το μονο προβλημα ειναι οταν καθεται σε κρεβατι κ καναπε, σηκωνεται λιγο , και μετα ξανακαθεται, κ εκεινη την ωρα, δεν ξερει που βαζει το ποπο , μπορει να ειναι κ ακρη ακρη σε κενο.κ καθε φορα τη προλαβαινουμε .  αυτο με φοβιζει μονο . αυτο τα αγορια δε το κανανε. τωρα παει να κανει κατι βηματακια δειλα δειλα, τα παει πολυ καλα με το ενα χερι οταν τη κραταμε, κ αρχιζει να ξεπερναει το φοβο της. εχθες πηγε να το αφησει για μια στιγμη, κ μολις το συνειδητοποιησε ωπππ αμεσως το ξαναπιασε .   με το καλαμακι της το βαζω τιποτα ακομα, μονη της θα το συνειδητοποιησει οτι πρεπει να ρουφηξει? της το δινω , το βγαζει απο το ποτηρι το ξαναβαζει , φυσαει , αλλα δεν ρουφαει, υπαρχει κανενα κολπο, ? μπα εε? στα μεγαλα, θυμαμαι μια που το εδωσα κ μια που ρουφηξανε.

με το συγκαμα συνηλθαμε, αλλα τι ηταν αυτο που περασαμε , μαλλον η μικρη , στις αρρωστιες που εχουμε περασει με ολα, ειμαι ας πουμε " σκληρη" . καταλαβαινετε τι εννοω. η μαμα  μου ελεγε, ειχατε ενα συναχακι κ απο τη στεναχωρια μου εκλαιγα :) αυτη τη φορα ομως τα ειδα ολα. με πηρε πολυ απο κατω, ισως γιατι εβλεπα οτι πονουσε πολυ στην αλλαγη, κ δεν την εχω ξαναδει να κανειι ετσι . να τρεμει ολοκληρη κ να ουρλιαζει , οχι απλα να κλαιει. απο τοτε της εχω ξαναδωσει γαλακτοκομικα , αλλα οχι καθε μερα κ οχι πολυ ποσοτητα. κ εγω ξεκινησα, παλι το ιδιο, δεν τρωω καθημερινα. ξεχνιεμαι , πρεπει να το βαλω καθε μερα στη διατροφη μου, ετσι ωστε να δουμε πως θα τα παει σε κανα δυο βδομαδες. εχθες δοκιμασε κ αυγο , δεν ειδα κατι ακομα, μονο που φτερνιστηκε την ωρα που εφαγε, κ τα εκανε χαλια, εμενα το χαλι τραπεζομαντηλο τα ρουχα της, λεω ποσο ειχες μεσα στο στομα ?!!

απο παιδικες συνταγες που ειχε γραψει η τζο, δεν εχω κανει τιποτα , για να ειμαι ειλικρινης κ στα μεγαλα τοτε δεν το ειχα ψαξει . κ τωρα λεω τρωγονται ? ή θα μου τα φερουν στο κεφαλι :) επειδη εχουν συνηθισει τα κουλουρακια κ τα κεικ που κανω ? εγω της δινω οτι φτιαχνω κεικ πορτοκαλιου , κουλουρακια βουτυρου ( τα αγαπημενα τους ) . κ η μικρη της αρεσουν πολυ , αλλα δεν ειναι της ποσοτητας .  κ οχι καθε μερα. χορταινει με το φαγητο . ετσι το πρωι γαλα ,δεκατιανο φρουτο, το μεσημερι οτι φτιαξω για μας ,το απογευμα κρεμα ( υποαλλεργικη) κ πιο αργα τοστακι ή οτι αλλο δει το τρωμε , τυροπιτα ,τυροψωμο , κτλ  . προβλημα εχουμε με τα φρουτα , δεν θελει κομματακια ακομα, τα τρωει μονο αλεσμενα. μολις καταλαβει τη μπανανα τη φτυνει , ή αναγουλιαζει κ μετα τη καταπινει. κ ετσι ακομα της τα δινω σε κρεμα.

προσπαθω απο τις 7 να σας γραψω , και εχει παει 12. δευτερα σημερα, κ για τη δουλεια ειναι δυσκολη μερα .

λιλλα με το θηλασμο πως τα πατε? θα τον αφησεις απο μονος του να αποθηλασει? εχθες ηταν η πρωτη φορα που αφησα τη μικρη , απο τις 11 μεχρι τις 6 το απογευμα. μια χαρα τα πηγε κοιμηθηκε τρεις ωρες . ειχε μικρη ανησυχια, αλλα οχι κατι ιδιαιτερο. εβαλε τα κλαματα μονο οταν με ειδε απο το μπαλκονι, μεχρι να ανεβω τη σκαλα :) οταν γυρισαμε βεβαια δε ξεκολλουσε απο το στηθος .το ιδιο κ σημερα .κ σε σκεφτομουνα. που ελεγες πως κανει ο μικρος οταν γυριζεις απο τη δουλεια :)  φιλακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

οοοο εχω νεοοο , μολις ρουφηξε απο το καλαμακι :-D αντε βουρρρ για περπατημα τωρα !!! ( γι αυτο εχουμε μελλον) λεω στο γιατρο ( δεν θυμαμαι αν σας το ειχα γραψει τη προηγουμενη φορα , ) ποσο παει το μεγαλυτερο παιδι που κανει να περπατησει. ( χωρις να εχει καποιο θεμα) κ μου ειπε 2 χρονων. του λεω εε για εκει παμε τοτε :))

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια και μπεμπάκια, καλησπέρα! Μέρες έχω να μπω να δω νέα σας!

Γαργαλίτσα, χαίρομαι τόσο που ξαναγίνατε τρεις! Εύχομαι όλα τα σύννεφα να φύγουν μακριά και να μην γυρίσουν ξανά! Περπατήσατε κιόλας!!!! Καλές βόλτες τώρα....και τριξίματα!!!! Να τα λιώσετε τα παπουτσάκια!

Λίλα, περαστικά και γρήγορα στη μανούλα σου! Ο μπεμπάκος τι κάνει? Φαντάζομαι το φόβο σου με τις τούμπες...κι εγώ τρομάζω με αυτά!

Τζο, πώς είναι ο μικρούλης σου? Πώς πάνε οι βόλτες σας και τα λουσίματα με άμμο?(πέθανα στα γέλια όταν το διάβασα).

Γμντ, πώς είναι η μικρή σου? Πώς πάει η κοκκινίλα σας? Τα μεγάλα σου αγόρια πώς τα πάνε στο σχολείο? Κοντεύει ο  καιρός που θα έρθουν οι διακοπές...Μην ανησυχείς για τη μικρή σου, θα περπατήσει κι αυτή και μετά θα τρέχεις!!!

Αστεράκι, τι κάνουν οι κούκλες σου?

Εμείς ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς για τη βάφτιση και ταυτόχρονα κυνηγάμε και τη μικρή που δεν κάθεται σε ένα μέρος παραπάνω από 2 δευτερόλεπτα.... Σκέφτομαι και να ξεκινήσω σιγά σιγά τις βουτιές....έχει ζεστάνει ο καιρός αρκετά!

Φιλάκια πολλά....

ελπίζω να μην κάνω πάλι μήνα για να μπω να δω νέα σας...θέλω να σας ανεβάσω και την πρόκληση-ονειροπαγίδα που φτιάχνω!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Babies με το καλο η βαφτιση! θυμησε μου ποτε ειναι . τα τελειωσες αυτα που επλεκες, ? ειχα πει καποτε να σου ανεβασω φωτο, αλλα ακομα τιποτα. καποια στιγμη θα το κανω. τωρα παλουκωθηκα στο γραφειο , γι αυτο μπαινω πιο συχνα κ σας διαβαζω. ευτυχως η μικρη κοιμαται ακομα. καλημερα

αα με ρωτησες τι κανει. καλα ειναι , δοξα τω θεω . τα αγορια περιμενουν πως κ πως να τελειωσουν.

ααχχ τι ωραια να ξεκινησετε τα μπανακια. εμεις πρωτα ο θεος λεμε την τελευταια μερα που θα κλεισουν τα σχολεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμάς, κορίτσια μου!

Χαίρομαι που διαβάζω για κατορθώματα, μεγαλώματα, τούμπες, όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι! Δυο φορές έχει πέσει σε όλη του τη ζωή κι έχουμε πάρει τεράστια τρομάρα, οπότε σας καταλαβαίνω. 

Κάποια ρώτησε για το προστατευτικό, έχουμε βάλει εμείς σε 3 σπίτια, στο καθένα με διαφορετικό τρόπο αναλόγως των κάγκελων, αλλά κατά βάση με πασαλάκια σε όλα για να υπερυψωθεί και να μην πετάει κάτω αντικείμενα αργότερα. Επίσης, με καλό στερέωμα κάτω κάτω για να μην το σηκώνει. Πάντως, γενικώς εμάς προσέχει ό,τι του έχουμε εξηγήσει κατά καιρούς, τους κάκτους, τα έπιπλα για να μην κουτουλάει κ.λπ. Φυσικά, ατυχήματα γίνονται, ειδικά έτσι όπως παίζει με τα νερά όλη μέρα στο μπαλκόνι. Αλλά του πήραμε crocs πεδιλάκια πολύ αντιολισθητικά και σωθήκαμε. Και τις μέρες που δεν μπορούμε να είμαστε μπαλκόνι, π.χ. το μεσημέρι γιατί φωνάζει πολύ, τον βάζω με τα κροκς στη ντουζιέρα με λεκανάκια γεμάτα νερό και παίζουμε με τις ώρες.

Ξεκινάμε και κολύμβηση τη Δευτέρα, πήραμε όοολο τον εξοπλισμό, χαχαχα

Τρώμε πολύ και κάπου ανησυχώ, αλλά ευτυχώς είναι καλός στα κιλά, 10.500 σταθερά και δεν βάζει ιδιαίτερα πολλά, περίπου 300 το μήνα. Είναι κι η μαμά μου, είμαι κι εγώ, και όλο αλμυρά κέικ, πίτες, ψωμιά σπιτικά, μπανανοτηγανίτες, όλα υγιεινά, αλλά όσο και να το κάνεις είναι πειρασμός και μόλις τα δει φυσικά τα ζητάει μετά όλη μέρα. Αφού, ρε κορίτσια, παίρνει το βιβλίο με τον αρκουδάκο, με πάει στη σελίδα που τρώει γρανίτα και απαιτεί γρανίτα, με πάει σε σελίδα που έχει μέλι και πάει μετά κάτω απ' το ντουλάπι με το μέλι (που ξέρει ποιο βάζο είναι) και γκρινιάζει επίμονα μέχρι να του βάλω. Δηλαδή ό,τι έχει δει σε βιβλίο με το που ξυπνήσει πάει στο βιβλίο, βρίσκει τη σελίδα και ζητάει ό,τι του έχει γυαλίσει. Καρπούζι επίσης μου ζητάει από ένα βιβλίο, λες και υπάρχει μες στο σπίτι

Στα γρήγορα θα σας γράψω τα περαστικά μου, λίλα, τα πολλά μπράβο για τα κορίτσια της παρέας και τα κατορθώματά τους, γμνθ και γαργαλίτσα, και με το καλό η βάφτισή σας, my babies, και το πρώτο μπανάκι της σεζόν φυσικά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζο που θα τον πας κολυμβητηριο? μεσα στο χειμωνα ανοιξε κοντα μας . το διαφημιζουν κ στο φβ . χελωνακια λεγεται. αχχ ποσο σας ζηλευω, ολο το χαζευω οποτε περναω απ εξω. κ μου εχει λειψει τοσο πολυ το κολυμβητηριο ! κανα δυο χρονια υπομονη να παει παιδικο, μηπως το αρχισω κ εγω παλι !  φαγανουληδες εισαστε ! ρε παιδι μου κ μενα τρωει ετσι,ολη την ωρα μασουλαει, αλλα βαρος δε παιρνει. :? ποτε βρε τζο θα ξαναβρεθουμε??  φιλακιααα

αα για τα καγκελα που ειπατε , στο πισω μπαλκονι δεν εχουμε βαλει . ειχα στα μεγαλα παιδια ,καηκε απο τον ηλιο κ το πεταξαμε, στο μπροστα , δεν το ειχα βγαλει απο τα παιδια , ειναι ακομα εκει. αλλα δεν πολυ βγαινουμε. ουτε καθομαστε εξω, μονο να ποτισω δυο γλαστρες κ να απλωσω. οι γονεις μου ειχαν βαλει με πασαλακια , οταν ηταν μικρα τα αγορια.

Link to comment
Share on other sites

Tα βλέπω κι εγώ τα χελωνάκια, γμνθ μου, συνέχεια μου τα πετάει το φβ! Στείλε μου πμ να σε βρω αν θέλεις. Εγώ τον έγραψα στις νηρηίδες οακα που είναι 5λ. απ' το σπίτι, ε καλά, 1 φορά την εβδομάδα από ένα μισάωρο, αλλά του αρέσει τόσο το νερό που πιστεύω ότι θα το καταευχαριστιέται. Εσύ λες να ξαναρχίσεις η ίδια; Πήγαινα κι εγώ παλιά στο άλσος βεΐκου και στο οακα, τώρα να σου πω την αλήθεια το βαριέμαι πολύ πολύ, ειδικά τα στεγνώματα μαλλιών μετά. Προτιμώ το τρέξιμο. Αλλά είναι τέλεια άθληση, δεν το συζητώ. 

Σου στέλνω πμ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι η ιδιια, το μονο αθλημα που μπορω να κανω , δεν βαριεμαι κ το λατρευω, οσες ωρες και να πεις να κολυμπαω δεν κουραζομαι . τωρα με τη γυμναστικη που κανω στο σπιτι .το κανω γιατι πρεπει.κ δε μπορω να κανω διαφορετικα. τη κυριακη σε σκεφτομουνα .καναμε αναβαση στον υμηττο.πηρα κ τα αγορια μαζι . θα σου στειλω στο viber φωτο. τα χελωνακια ειναι ενα λεπτο με το αυτοκ απο εμενα. σκεφτομουνα  μολις κλεισουν τα σχολεια για κανα μηνα , αλλα μετα λεω θα ξεκινησουμε τα μπανια στη θαλασσα.

εγω τους πηγαινα στο νηρεα ,στο κολυμβ χαλανδριου, τοτε ηταν το μονο που μπορουσα ταυτοχρονα να κανω κ εγω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, μανούλες και μπεμπάκια!

Μπήκα στα γρήγορα να σας δείξω την πρόκλησή μας...να μου πείτε τη γνώμη σας!

18402216_10155377552704758_1176383190919

Για πείτε μου....ακούω ιδέες για βελτίωση....!

Φιλάκια πολλά!!!!


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

γιουπιιιιιιιιι περπατησαμε !! να σας το περιγραψω κιολας :)  καθοταν ο μεγαλος στο χαλι , κ της λεει ελα μπεμπα αγκαλιτσα, αφηνει το χερι κ πηγε προς τα εκεινον. εκανε τρια βηματακια, επεσε  κ οταν τη σηκωσα  7-8 . :-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμάς! 

My babies σε ευχαριστώ!!! Τι ωραία ονειροπαγίδα! Τη βρίσκω υπέροχη, δεν έχω σχόλια για βελτίωση. Αν είναι αυτή η πρόσκληση, φαντάζομαι πώς θα είναι η μπομπονιέρα!! Χρυσοχέρα, μπράβο! Στη δικιά μας βάφτιση όλα θα τα πάρω έτοιμα τελικά. Καμιά κορδέλα μόνο θα βάλω. Καλή αρχή στα μπάνια σας! Θα αποκτήσετε και σούπερ χρώμα.

Γμνθ είδες που περπατήσατε!!! Από τα 3 βήματα πήγε αμέσως στα 8;; Πολύ καλή. Εμάς δε δίνει το χέρι για βοήθεια, ανεξάρτητη θέλει. Να δω όταν θα βγαίνουμε έξω βόλτα πώς θα την κουμαντάρω αν δε θα δίνει χέρι! Μαζί πάνε τα κορίτσια μας στην κινητική ανάπτυξη. Δεν περπατάει ακόμα από τη μια άκρη του δωματίου ως την άλλη, πέφτει ή κάθεται προσεκτικά μετά από μερικά βήματα. 

Τζο πολλή πλάκα με τα φαγητά στα βιβλία ο μικρούλης! Τι έξυπνα που είναι! Σου λέει δεν μπορώ να το πω αλλά θα το δείξω στο βιβλίο αυτό που θέλω. Όλη μέρα στα νερά ε; Εγώ δεν την έχω βγάλει ακόμα στη βεράντα. Καλό αυτό που λες ότι θέλει ιδιαίτερη στήριξη κάτω το προστατευτικό για να μην το ανασηκώνουν. Αχ στο κολυμβητήριο το ζουζούνι!! 

Μπράβο κορίτσια που κάνετε τρέξιμο ή κολύμπι. Κάνω κι εγώ μια πιο ήπια άσκηση αλλά δεν ιδρώνω. Έχουμε κλειστό κολυμβητήριο κοντά και λίγο το φοβάμαι και για τις 2 μας λόγω της μπόχας από το χλώριο. Αλλά το τρέξιμο το σκέφτομαι κι εγώ. Γμνθ μου πώς πάνε τα κιλά; Κι εγώ θέλω να χάσω ότι πήρα το χειμώνα. Καλά το πάω ήδη. Αχ να βγούμε στην παραλία με κάποια αξιοπρέπεια, ουφ ουφ ουφ 

Φιλούρες σε όλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !! απο βαρος οχι κ τοσο καλα, ειμαι στα -2.5 κιλα, το σαββατο τελειωνει το προγραμμα, και θα ξεκινησω αλλο ενα τριμηνο. εχω χασει ομως 14 ποντους απο τη περιφερεια και 13 ποντους απο τη κοιλια . στοχο για ποντους δεν εχω γιατι δεν ειχα μετρηθει ποτε πριν, στα κιλα ο στοχος ειναι τα 50 ( καποια στιγμη) αλλα νομιζω θα γινει αυτο οταν αποθηλασω.  εχω δει μεγαλη βελτιωση, στη μεση , στη πλατη και στα γονατα , ειχα φλεγμονη και δεν μπορουσα να γονατισω ουτε τρια δευτερολεπτα , και μετα την εγκυμοσυνη χειροτερεψα .

για το περπατημα ακομα δε φευγει μονη της , δηλ να πιανει τα επιπλα, κ να ξεθαρρεψει να φυγει. την κραταμε κ την αφηνουμε . προχθες ηρθε η πεθερα κ της εφερε μια κουκλα . της ειπα με τη κουκλα να κατσει στη ακρη του σαλονιου, ηταν 4 μετρα αποσταση , της αφησα το χερι, κ πηγε να τη πιασει. ειχε αγωνια να παει στη κουκλα κ δεν σκεφτοταν οταν δε τη κρατουσα. ειναι φοβιτσιαρα πολυ :)

με το καλαμακι πανω που μαθαμε να πεινουμε , δε το θελει, δε της αρεσε, το βγαζει και πινει με το ποτηρι. τουλαχιστον εμαθε να πινει καλα, κ δεν βρεχεται.  αυτο που μου ειχε πει ο παιδιατρος, οταν γκρινιαζα κ του ελεγα οτι κανει μπουρμπουληθρες φυσαει, βρεχεται, κτλ κ μου λεει θα πιει οταν θα διψασει . κ ετσι εγινε ! 

τζο ερωτα με το γιο σου εχουμε παθει ! αχ τι μας εκανες, με το κινητο αγκαλια να βλεπουμε τον μπεμπη !!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...